Cartoon Network i Boomerang w czerwcu 2014

Xiaolin Chronicles W czerwcu nas antenie Cartoon CARTOON NETWORKNetwork nowy serial animowany „Xiaolin Chronicles” oraz nowe odcinki „Wujcio dobra rada”.

Boomerang

 

XIAOLIN CHRONICLES

PREMIERA

sezon 1, odc. 1-26

PREMIERA: w poniedziałek 9 czerwca o 18:10

EMISJA: od poniedziałku do piątku o 18:10

Mnichowie Xiaolin wracają na małe ekrany w nowej odsłonie popularnego serialu.

Xiaolin ChroniclesW Xiaolin Chronicles, nowy uczeń dołączy do Omi, Kimiko, Raimundo i Clay’a, aby wyruszyć z nimi na poszukiwanie Shen Gong Wu – starożytnych artefaktów o niebywałych, magicznych mocach.

 

WUJCIO DOBRA RADA

NOWE ODCINKI

sezon 1, odc. 1-26

EMISJA: w soboty i niedziele o 11:15

Wujcio dobra radaWujcio Dobra Rada jest magicznym krewnym każdego dziecka na Ziemi. Podróżuje po całym globie i pomaga wszystkim, którzy znaleźli się w tarapatach, zmieniając przy tym ich życie na zawsze. Uwielbia przygody i rozwiązywanie problemów, a wspierają go w tym Pan Gustaw, Stefek Pizza, Wielka Realistyczna Latająca Tygrysica i Torba Borba. Razem poróżują w kamperze, który jest magicznym domem na kółkach. Sam się prowadzi, a jego wnętrze to wielki plac zabaw i nieskończony labirynt dziwacznych pomieszczeń.

 

SPORTOWA GODZINA

PROGRAM SPECJALNY

EMISJA: od 6 do 12 czerwca o 15:45

W czerwcu nie przegap Sportowej godziny w Cartoon Network. W przededniu Mistrzostw Świata w piłce nożnej codziennie o 15:45 CN zaprezentuje odcinki najlepszych seriali CN ze sportowymi motywami i ekstra filmiki, które krok po kroku pokażą widzom, jak wykonać tak zakręcone piłkarskie triki, aby przygotować się do konkursu Akademia Cartoon Network – Futbol, do którego zgłoszenia zbierane będą do 13 czerwca.

 

BOOMERANG

 Boomerang

TOM I JERRY SHOW

NOWY SERIAL

sezon 1, odc.1-26

PREMIERA: poniedziałek 2 czerwca o 17:35

EMISJA: od poniedziałku do piątku o 17:35

Przygody Toma i Jerry’ego w nowym wydaniu podzielone są na dwie części: pierwszą w domu bohaterów i drugą w zupełnie nowej scenografii.  Historie „domowe” będą się opierać na uwielbianym przez widzów klasycznym pościgu Toma za Jerrym, w którym gościnnie wystąpią takie gwiazdy jak: Butch, Spike i Kwaczek. Natomiast w drugiej części Tom i Jerry sceneria zmieniać się będzie w zależności od ustalonych scenariuszy takich jak: dom czarownicy, laboratorium naukowe czy ulice wielkiego miasta, pełne detektywistycznych zagadek.

 

CAŁKIEM NOWE PRZYGODY TOMA I JERRY’EGO – MARATON NA DZIEŃ DZIECKA

MARATON

sezon 1, odc.1-26

MARATON: od niedzieli 1 czerwca o 16:30 do          poniedziałku 2 czerwca o 17:35

W oczekiwaniu na nowy serial o Tomie i Jerrym widzowie Boomeranga mogą zobaczyć 24-godzinny maraton przygód tej zabawnej pary, której dewizą życiową jest „Kto się czubi, ten się lubi”. Cały pierwszy sezon serialu „Całkiem nowe przygody Toma i Jerry’ego” to potężna dawka śmiechu, humoru i kreatywności, jaką wykazują główni bohaterowi i ich przyjaciele.

 

OPOWIEŚCI Z FARMY

NOWY SERIAL

sezon 1, odc. 1-6

NOWE ODCINKI: weekendy o 10:00

POWTÓRKI: w weekendy o 6:45 i 21:45, w poniedziałki o 12:50 i w piątki o 19:20

Czwórka rodzeństwa mieszka na co dzień z rodzicami na farmie, gdzie pomagają opiekować się dużymi i małymi zwierzętami. W każdym odcinku dzieci przeżywają ekscytujące przygody. Podczas wykonywania codziennych obowiązków, poznawania okolicznych lasów, czy wyrabiania ciasta na chleb własnej roboty wyjaśniają widzom na czym polega życie na wsi. „Opowieści z farmy” to świetne połączenie programu edukacyjnego i rozrywki.

 

 DRUŻYNA BOOMERANGA

PROGRAM SPECJALNY

EMISJA: W sobotę i niedzielę 14-15 czerwca od 10:15 do 14:05

Z okazji rozpoczęcia rozgrywek Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2014 w Brazylii postacie z Boomeraga postanowiły rozruszać trochę kości. Na czele ze Stephanie i Sportacusem z „Leniuchowa” biegać będą Flintstonowie, Jetsonowie i Różowa Pantera. W sportowym programie specjalnym widzowie będą mogli oglądać wybrane odcinki pełne biegów i podskoków w duchu fair play.

Sobota, 14 czerwca:

10:15 Leniuchowo

11:05 Różowa Pantera i przyjaciele

11:55 Jetsonowie

12:40 Leniuchowo

13:30 Flintstonowie

Niedziela, 15 czerwca:

10:15 Flinstonowie

10:40 Jetsonowie

11:30 Leniuchowo

12:20 Różowa Pantera i przyjaciele

13:10 Leniuchowo

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.