Canal+ w lipcu 2021

W lipcu w Canal+ m.in.:  film science fiction „Archiwum”, horror „Dodaj do ulubionych”, kryminał „Czas rozliczenia”, Festiwal Filmowy w Cannes 2021, nowe seriale: „Młody The Rock”, „Nienawidzę Suzie”, „Pan burmistrz”, „Kruk. Czorny Woron nie śpi” oraz „Anna Boleyn”.

Czas zemsty

(Payback)

thriller, USA, 2021

reżyseria: Joseph Mensch

obsada: Matt Levett, Toby Leonard Moore, Anna Baryshnikov

Jaka to godzina? Godzina zemsty. Były skazaniec chce odegrać się na tych, którzy pozbawili go wolności.

Sześć lat – tyle odsiedział Mike Markovich, makler giełdowy z uwikłanej w mafijne interesy firmy, który został wrobiony w przestępstwo, dowiedziawszy się o czymś, o czym wiedzieć nie powinien. Teraz wreszcie wychodzi na wolność i zamierza wyrównać rachunki, bardzo, ale to bardzo skrupulatnie. Thriller nawiązujący do klasyki noir, w tym przede wszystkim „Zbiega z Alcatraz” Johna Boormana.

premiera: CANAL+ PREMIUM, czwartek, 1 lipca, godz. 21:00

od lat 16

Ostatnie wielkie dzieło

(The Last Vermeer)

dramat, USA, 2019

reżyseria: Dan Friedkin

obsada: Guy Pearce, Claes Bang, Vicky Krieps

Zdrajca czy genialny oszust, który wywiódł w pole wroga? Guy Pearce jako malarz Han van Meegeren.

Europa po II wojnie światowej. Holenderski malarz Han van Meegeren jest oskarżony o sprzedawanie nazistom obrazów Vermeera. On jednak twierdzi, że handlował falsyfikatami własnego autorstwa, nieodróżnialnymi od wybitnych oryginałów. Film oparty na autentycznej sprawie z pogranicza historii świata i historii sztuki. W obsadzie – Guy Pearce.

premiera: CANAL+ PREMIUM, piątek, 2 lipca, godz. 21:50

od lat 12

Najdłuższa noc

(Hard Night Falling)

kino akcji, USA, Włochy, 2019

reżyseria: Giorgio Bruno

obsada: Dolph Lundgren, Hal Yamanouchi, Natalie Burn

Dolph Lundgren nigdy nie schodzi ze służby. Tym razem musi stawić czoła gangsterom, którzy próbują obrabować skarbiec pełen złota.

Grupa kryminalistów wdziera się do willi należącej do zamożnej włoskiej rodziny, aby splądrować znajdujący się podziemiach skarbiec. To jednak bardzo niefortunna noc na tego rodzaju operację – w posiadłości trwa przyjęcie, na którym pośród gości znajduje się agent Interpolu w towarzystwie żony i córki. Oto film sensacyjny z niezłomnym i niezawodnym Dolphem Lundgrenem.

premiera: CANAL+ PREMIUM, sobota, 3 lipca, godz. 21:00

od lat 16

Lew

(Le Lion)

komedia, Francja, Belgia, 2020

reżyseria: Ludovic Colbeau-Justin

obsada: Dany Boon, Philippe Katerine, Anne Serra

W dół króliczej nory, prosto do świata szpiegów. Psychiatra zostaje wciągnięty przez swojego pacjenta w szaloną intrygę.

Doktor Romain pracuje w szpitalu psychiatrycznym. Pośród jego pacjentów znajduje się niejaki Léo twierdzący, że jest tajnym agentem o dumnym i groźnym pseudonimie „Lew”. Jak przystało na profesjonalistę, Romain nie wierzy w te deklaracje. Jednak niespodziewany rozwój wypadków nakazuje mu zastanowić się, co jest brednią, a co prawdą. Wariacka komedia szpiegowska produkcji francusko-belgijskiej.

premiera: CANAL+ PREMIUM, niedziela, 4 lipca, godz. 22:20

od lat 12

Festiwal Filmowy w Cannes 2021

Przepych i elegancja, ale też przede wszystkim wielka miłość do kina. Oglądajcie serię relacji z festiwalu Cannes w CANAL+ PREMIUM!

Po spowodowanej pandemią przerwie festiwal w Cannes wraca z listą premier, która przyprawi o zawrót głowy i ekscytację każdego kinofila. Swoje najnowsze dzieła zaprezentują tam m.in. szalony Leos Carax, bezkompromisowy Paul Verhoeven oraz ekscentryczny Wes Anderson. W CANAL+ PREMIUM zobaczycie relacje z kolejnych dni tego święta X muzy.

premiera: CANAL+ PREMIUM, wtorek, 6 lipca, godz. 19:00

od lat 12

Szczęśliwy książę

(The Happy Prince)

biograficzny, Wielka Brytania, Belgia, Włochy, Niemcy, 2018

reżyseria: Rupert Everett

obsada: Colin Firth, Colin Morgan, Emily Watson, Rupert Everett, Tom Wilkinson

Dobranoc, słodki książę. Rupert Everett jako złamany, bliski śmierci Oscar Wilde.

Ostatnie lata życia Oscara Wilde’a – poety, dandysa i skandalisty, jednego z najbardziej wyrazistych artystów, jacy urodzili się na Wyspach Brytyjskich. Odsiedziawszy w więzieniu wyrok za stosunki homoseksualne, wychodzi wreszcie na wolność, ale jest cieniem dawnego człowieka. W głównego bohatera wciela się Rupert Everett, będący również reżyserem filmu. Na ekranie pojawia się ponadto Colin Firth.

premiera: CANAL+ FILM, wtorek, 6 lipca, godz. 20:00

od lat 16

Music

(Music)

muzyczny, USA, 2021

reżyseria: Sia

obsada: Kate Hudson, Leslie Odom Jr., Maddie Ziegler

Rodzinne sprawy i popowe szlagiery. Kate Hudson oraz Maddie Ziegler w reżyserskim debiucie Sii.

Zu, była alkoholiczka i wciąż aktywna dilerka, ledwo potrafi zająć się sama sobą. Teraz jednak czeka ją przyspieszony kurs odpowiedzialności, gdyż musi przyjąć pod opiekę Music, swoją autystyczną siostrę przyrodnią. Rodzinna historia opowiedziana w formie musicalu. Film jest reżyserskim debiutem popularnej piosenkarki Sii. W rolach głównych występują Kate Hudson i Maddie Ziegler.

premiera: CANAL+ PREMIUM, środa, 7 lipca, godz. 21:00

od lat 12

Sędzia i kat

(American Hangman)

thriller, Kanada, 2019

reżyseria: Wilson Coneybeare

obsada: Donald Sutherland, Vincent Kartheiser, Oliver Dennis

Sędzia będzie sądzony. Donald Sutherland w thrillerze w bezlitosnym duchu „Piły”.

Psychopata porywa i zamyka w bunkrze sędziego, zamierzając wytoczyć mu własny proces. Oskarża go o skazanie na karę śmierci człowieka, który nie popełni zarzucanej mu zbrodni. O winie mają zdecydować ludzie oglądający w internecie transmisję bezprawnej, makabrycznej rozprawy. Wariacja na temat kina spod znaku „Piły”, z Donaldem Sutherlandem w obsadzie.

premier: CANAL+ PREMIUM, piątek, 9 lipca, godz. 21:50

od lat 16

Archiwum

(Archive)

science fiction, Wielka Brytania, USA, Węgry, 2020

reżyseria: Gavin Rothery

obsada: Theo James, Stacy Martin, Rhona Mitra

Sprzeciwić się losowi i stworzyć kopię zmarłej ukochanej. Tragiczna miłość oraz filozoficzne dylematy w niezależnej produkcji fantastycznonaukowej.

Naukowiec imieniem George, odizolowany od reszty świata w placówce badawczej, wytrwale pracuje nad nowym, doskonałym modelem androida. Istota, którą usiłuje stworzyć, ma być wierną kopią jego żony Jules, tragicznie zmarłej w wypadku samochodowym. Czy bliżej jest mu do Orfeusza czy Pigmaliona? Ambitne kino science fiction w duchu serialu „Czarne lustro”.

premiera: CANAL+ PREMIUM, sobota, 10 lipca, godz. 21:00

od lat 12

Mój książę z bajki

(Le prince oublié)

komedia, Francja, Belgia, 2020

reżyseria: Michel Hazanavicius

obsada: Omar Sy, Bérénice Bejo, François Damiens

Ojciec, córka i ich wymyślony świat, w którym przeżywają fantastyczne przygody. Michel Hazanavicius, twórca oscarowego „Artysty”, przedstawia familijną baśń.

Djib opowiada do snu córeczce Sofii przeróżne fantastyczne historie, w których obsadza się w roli bohaterskiej księcia. Co jednak stanie się, kiedy dziewczynka zacznie dorastać i będzie chciała snuć własną opowieść? Film familijny autorstwa Michela Hazanaviciusa, reżysera nagrodzonego Oscarem „Artysty”. W obsadzie – rozbrajający Omar Sy, gwiazda „Nietykalnych”.

premiera: CANAL+ PREMIUM, niedziela, 11 lipca, godz. 22:20

od lat 7

W imię diabła

(The Devil Has a Name)

thriller, USA, 2019

reżyseria: Edward James Olmos

obsada: Kate Bosworth, Chivonne Michelle, Katie Lynn McDowell

Farmer kontra mafia olejowa. Dramat w duchu „Erin Brockovich” i „Mrocznych wód”.

Owdowiały farmer, wspierany przez przyjaciela i prawnika, rozpoczyna wojnę z cynicznymi olejowymi potentatami, którzy zatruwają jego ziemię. Oskarżycielski dramat doprawiony dawką czarnego humoru. Jego reżyserem jest aktor Edward James Olmos, który również występuje w jednej z ról. Na ekranie partnerują mu m.in. Martin Sheen, Alfred Molina i Haley Joel Osment.

premiera: CANAL+ FILM, wtorek, 13 lipca, godz. 20:00

od lat 16

Gloria Steinem. Moje życie w drodze

(The Glorias)

biograficzny, USA, 2020

reżyseria: Julie Taymor

obsada: Julianne Moore, Alicia Vikander, Lulu Wilson, Bette Midler

Na pierwszej linii frontu walki o prawa kobiet. Alicia Vikander i Julianne Moore w filmowej biografii Glorii Steinem.

Gloria Steinem – dziennikarka i aktywistka, przywódczyni ruchu feministycznego, ikona lat 60. i 70. Oto biografia tej zasłużonej postaci, zrealizowana w oparciu o tom jej wspomnień. Reżyserką filmu jest Julie Taymor, mającą w dorobku również „Fridę”. W kolejne, coraz starsze wersje bohaterki wcielają się różne aktorki, w tym dwie laureatki Oscara – Alicia Vikander i Julianne Moore.

premiera: CANAL+ PREMIUM, piątek, 16 lipca, godz. 21:50

od lat 16

Nocne łowy

The Orchard (aka Hunter’s Moon)

thriller, 2020, USA

reżyseria: Michael Caissie

obsada: Katrina Bowden, Jay Mohr, Will Carlson

Coś paskudnego tu nadchodzi. Już niebawem zaczną się nocne łowy. Horror o imprezie, która zmienia się w krwawą rzeź.

Rodzina Delaneyów przeprowadza się na prowincję. Trzy siostry, zostawione przez rodziców same na noc, robią dokładnie to, co zrobiłyby wszystkie inne nastolatki w takiej sytuacji: urządzają imprezę. Niebawem na miejscu zjawiają się lokalni chłopcy z nieczystymi intencjami. Jednak w pobliżu, pośród ciemności i mgły, czai się coś nieporównywalnie bardziej groźnego.

premiera: CANAL+ PREMIUM, sobota, 17 lipca, godz. 21:00

od lat 16

Syrena z Paryża

(Une sirène à Paris)

komedia romantyczna, Francja, 2020

reżyseria: Mathias Malzieu

obsada: Tchéky Karyo, Rossy de Palma, Marilyn Lima, Nicolas Duvauchelle

Jak kochać, to syrenę. Baśniowy melodramat osadzony w Paryżu.

Lula to syrena, która swoimi wokalizami wabi mężczyzn ku śmierci. Gaspard to szansonista o złamanym sercu, wyśpiewujący smutek w lokalu usytuowanym pod pokładem barki. Spotkanie dwójki bohaterów, pochodzących z różnych światów, lecz pokrewnych duchowo, staje się początkiem niemożliwej historii miłosnej. Za tło dla niej służy Paryż – miasto świateł, miłości i magii.

premiera: CANAL+ PREMIUM, niedziela, 18 lipca, godz. 22:20

od lat 12

Miłość bez końca

(Endless)

romans, USA, 2020

reżyseria: Scott Speer

obsada: Alexandra Shipp, Nicholas Hamilton, DeRon Horton

Czy miłość bywa silniejsza niż śmierć? W melodramatach – owszem. Młodzieżowa wariacja na temat „Uwierz w ducha”.

Riley i Chris, świeżo upieczeni absolwenci liceum, tworzą piękną parę, ale zostają rozdzieleni przez wypadek samochodowy. Teraz ocalała Julia rozpacza po stracie, a zmarły Romeo błąka się w zaświatach. Czy dwójce zakochanych uda się ponownie zjednoczyć? Oto fantastyczny romans młodzieżowy, budzący skojarzenia z klasycznym „Uwierz w ducha”.

premiera: CANAL+ FILM, wtorek, 20 lipca, godz. 20:00

od lat 12

Padre

(The Padre)

kryminał, Kanada, 2018

reżyseria: Jonathan Sobol

obsada: Tim Roth, Nick Nolte, Luis Guzmán

Nie ukryjesz swoich grzechów, nawet zakładając sutannę. Dramat kryminalny z Timem Rothem i Nickiem Nolte.

Emerytowany sędzia poszukuje w Kolumbii oszusta podającego się za księdza. Ma z nim rachunki do wyrównania. Próbując uciec, fałszywy ojczulek zyskuje towarzyszkę w postaci nastolatki, która za wszelką cenę chce opuścić kraj i przedostać się do USA. Zabawa w kotka i myszkę w trzymającym w napięciu dramacie kryminalnym. W rolach głównych oglądamy dwie aktorskie ikony – Nicka Nolte oraz Tima Rotha.

premiera: CANAL+ PREMIUM, piątek, 23 lipca, godz. 21:50

od lat 16

Czas rozliczenia

(A Score to Settle)

kryminał, Kanada, USA, 2019

reżyseria: Shawn Ku

obsada: Nicolas Cage, Benjamin Bratt, Noah Le Gros

Zemsta nadciąga – i ma posępne oblicze Nicolasa Cage’a. Oto kolejna produkcja z najbardziej kultowym spośród współczesnych aktorów.

Frank, cyngiel na usługach mafii, został skazany na dożywocie za zbrodnię, którą popełnił jego szef. Dziewiętnaście lat później, zdiagnozowany ze skrajnym przypadkiem bezsenności, wychodzi przedwcześnie na wolność z twardym postanowieniem wyrównania rachunków. Jednak ma jeszcze jedną sprawę do załatwienia – chce odnowić relacje z synem. Film kryminalny z ikonicznym Nicolasem Cagem w roli głównej.

premiera: CANAL+ PREMIUM, sobota, 24 lipca, godz. 21:00

od lat 16

Małe szczęścia

(Le bonheur des uns…)

komedia, Francja, 2020

reżyseria: Daniel Cohen

obsada: Bérénice Bejo, Vincent Cassel, François Damiens

Nie ma zarazem nic lepszego i gorszego niż sukces. Historia niespodziewanej kariery literackiej we francuskiej komedii obyczajowej.

Léa – niepoprawna marzycielka pracująca w centrum handlowym – postanawia zostać z pisarką. Co zaskakujące, udaje się jej zrealizować ten zamiar w ponad stu procentach. Zawrotny sukces kobiety wprowadza spore zamieszanie w życie jej męża oraz zaprzyjaźnionej pary. Komedia obyczajowa, w której obsadzie znaleźli się Bérénice Bejo, Vincent Cassel, Florence Foresti i François Damiens.

premiera: CANAL+ PREMIUM, niedziela, 25 lipca, godz. 22:20

od lat 12

Windykator
(The Tax Collector)
kino akcji, USA, 2020
reżyseria: David Ayer
obsada: Shia LaBeouf, Bobby Soto, Cinthya Carmona

Półświatek, haracze i przemoc na obrzeżach Miasta Aniołów. Shia LaBeouf i Bobby Soto w drapieżnej fabule Davida Ayera, reżysera „Furii” oraz „Bogów ulicy”.

Przedmieścia Los Angeles. David i Creeper ściągają haracze dla mafijnych bossów. Nikt nie śmie im podskoczyć. W mieście pojawia się jednak Conejo, nowy król przemocy. Wśród strzelanin zmienia się hierarchia gangsterskiego świata. Ekspresyjny i brutalny film Davida Ayera, reżysera „Furii” oraz „Bogów ulicy”. W jednej z głównych ról występuje Shia LaBeouf.

premiera: Canal+ Premium, czwartek, 26 sierpnia, godz. 22:35
od lat 16

Mam na imię Sara

(My Name Is Sara)

dramat, USA, 2019

reżyseria: Steven Oritt

obsada: Zuzanna Surowy, Konrad Cichon, Paweł Królikowski, Eryk Lubos, Michalina Olszańska, Aleksandra Pisula

Uciekaj, Saro, uciekaj. I nigdy, przenigdy nie mów, kim jesteś. Oparta na faktach historia wojennej tułaczki młodej Żydówki.

Sara – trzynastoletnia Żydówka, które straciła rodziców w Holokauście – ucieka z Polski na Ukrainę. Ukrywając swoją prawdziwą tożsamość, znajduje schronienie w domu rolnika i jego młodej żony. Już niebawem przyjdzie odkryć jej szokującą prawdę na temat swoich gospodarzy. Historyczny dramat amerykańskiej produkcji. W obsadzie zobaczymy polskich aktorów – w tym Michalinę Olszańską i Eryka Lubosa.

premiera: CANAL+ FILM, wtorek, 27 lipca, godz. 20:00

od lat 16

Pod górkę

(The Climb)

komediodramat, USA, 2019

reżyseria: Michael Angelo Covino

obsada: Kyle Marvin, Michael Angelo Covino, Gayle Rankin

Seks z narzeczoną kumpla – zdrada czy zaledwie przewinienie? Film o najsilniejszym uczuciu we wszechświecie, jakim jest przyjaźń między dwójką mężczyzn.

Mike i Kyle, dwaj najlepsi kumple, wyruszają na wycieczkę rowerową. W jej trakcie pada druzgoczące wyznanie: otóż Mike spał z narzeczoną Kyle’a. Tak rozpoczyna się opowieść o bliskiej, choć trudnej relacji pary mężczyzn, którzy mimo wcale nie tak młodego wieku wciąż jeszcze nie osiągnęli stanu dojrzałości. Komediodramat Michaela Angelo Covino miał premierę na festiwalu w Cannes.

premiera: CANAL+ PREMIUM, czwartek, 29 lipca, godz. 21:00

od lat 16

Dodaj do ulubionych

(Follow Me (aka No Escape))

horror, USA, 2020

reżyseria: Will Wernick

obsada: Keegan Allen, Holland Roden, Denzel Whitaker

Krwawa transmisja z moskiewskiego podziemia. Horror dla spragnionych ekstremalnych wrażeń fanów „Hostelu” i „Piły”.

Cole to vloger, który zyskał sławę, podróżując po świecie i nagrywając swoje przygody. Teraz razem z współpracownikami leci do Moskwy na zaproszenie bajecznie bogatego fana. Nie wie, że jego gospodarz zamierza obsadzić go w transmitowanym na żywo filmie snuff. Will Wernick, twórca „Escape Room”, przedstawia kolejną przerażającą produkcję.

premiera: CANAL+ PREMIUM, sobota, 31 lipca, godz. 21:00

od lat 16

Chciwość

(Greed)

komediodramat, 2019, Wielka Brytania

reżyseria: Michael Winterbottom

obsada: Steve Coogan, Caroline Flack, David Mitchell

Chciwość jest dobra? A jak Wam podpowiada sumienie? Steve Coogan w antykapitalistycznej komedii Michaela Winterbottoma.

Richard McCreadie – magnat modowy, który zawdzięcza fortunę nie tylko żyłce do interesów, ale i oszustwom oraz brutalnemu wyzyskowi – urządza imprezę z okazji swoich sześćdziesiątych urodzin. Temat przewodni: „Gladiator”. I zaiste będzie to widowisko, jakiego nie powstydziły się najbardziej zdeprawowany rzymski cesarz. Satyra Michaela Winterbottoma ze Stevem Cooganem w roli głównej.

premiera: CANAL+ PREMIUM, piątek, 30 lipca, godz. 21:50

od lat 16

KONCERTY

Biffy Clyro – A Celebration of Endings – Live at Barrowlands 2020

(Biffy Clyro – A Celebration of Endings – Live at Barrowlands 2020)

koncert, Wielka Brytania, 2020

reżyseria: Oscar Sansom

Szkockie gwiazdy rocka alternatywnego w ikonicznym lokalu w Glasgow. Panie i Panowie, oto Biffy Clyro grają w Barrowland Ballroom!

Barrowland Ballroom w Glasgow – to tutaj szkocki zespół rockowy Biffy Clyro po raz pierwszy odegrał materiał ze swojego nowego, znakomicie przyjętego albumu „A Celebration of Endings”. Zarazem spektakularne i intymne show odbyło się w sierpniu 2020 roku, pośród pandemii koronawirusa. Było dowodem na to, że mimo niesprzyjających okoliczności granie muzyki na żywo wciąż nie straciło sensu.

premiera: CANAL+ PREMIUM, środa, 21 lipca, godz. 21:00

od lat 12

Muse: Simulation Theory

(Muse: Simulation Theory)

koncert, Wielka Brytania, 2019

reżyseria: Lance Drake

Czy to rzeczywistość, czy symulacja? Hity z ostatniej płyty Muse w fantastycznym filmie koncertowym.

Grupa naukowców przybywa do opustoszałej hali w Londynie, aby zbadać tajemnicze źródło energii. Nagle zostają przeniesieni do alternatywnej rzeczywistości, gdzie właśnie trwa występ rockowych idoli z Muse. Tak zaczyna się jedyny w swoim rodzaju film koncertowy, będący hołdem złożonym fantastyce z lat 80., z „TRONem” Stevena Lisbergera na czele.

premiera: CANAL+ PREMIUM, środa, 28 lipca, godz. 21:00

od lat 12

DOKUMENTALNE

Foals – Rip Up the Road

(Foals – Rip Up the Road)

dokument muzyczny, Wielka Brytania, 2019

reżyseria: Toby L.

Praca, emocje i sława. Intensywny rok w karierze zespołu Foals, zaprezentowany w ekscytującym dokumencie muzycznym.

„Co znaczy być muzykiem w 2019 roku? Czy ma to jakiś w sens?”. Oto kręcony na przestrzeni ponad dwunastu miesięcy dokument opowiadający o życiu zespołu Foals, luminarzach brytyjskiej sceny indierockowej. Oglądamy ich światową trasę koncertową, w tym dwa epickie występy w Alexandra Palace w Londynie.

premiera: CANAL+ PREMIUM, środa, 14 lipca, godz. 21:00

od lat 16

SERIALE

Nienawidzę Suzie
(I Hate Suzie)
serial komediowy, Wielka Brytania, 2020
twórcy: Billie Piper, Lucy Prebble
reżyseria: Georgi Banks-Davies
obsada: Billie Piper, Daniel Ings, Leila Farzad

Och, Suzie, i co teraz z tobą będzie? Perypetie aktorki skompromitowanej przez zdjęcia, które nigdy nie powinny wyjść na jaw.

Suzie Pickles, ekscentryczna gwiazda na niebezpiecznym wirażu życia. Jej telefon właśnie został zhakowany. Zawstydzające zdjęcia ujrzały światło dzienne. Suzie z pomocą Naomi, swojej menadżerki i przyjaciółki, próbuje zażegnać kryzys. Serialowa czarna komedia, której każdy odcinek prowadzi przez kolejne etapy traumy głównej bohaterki, od początkowego szoku aż do akceptacji.

premiera: Canal+ Seriale, poniedziałek, 5 lipca, godz. 22:00

Młody The Rock
(Young Rock)
serial komediowy, USA, 2021
reżyseria: Nahnatchka Khan
obsada: Dwayne Johnson, Joseph Lee Anderson, Stacey Leilua

Komedia na podstawie młodzieńczych wzlotów i upadków Dwayne’a Johnsona; dziś gwiazdy wysokobudżetowych akcyjniaków.

Dwayne Johnson, znany też jako The Rock, imponujący wrestler, wzięty aktor kina akcji, a teraz także bohater biograficznego serialu. Powróćmy więc do czasów narodziny legendy, do – ukazanych z komediowym zacięciem – szczenięcych lat Dwayne’a.

premiera: Canal+ Seriale, wtorek, 6 lipca, godz. 20:00

Pan burmistrz
(Mr. Mayor)
serial komediowy, USA, 2021
twórcy: Robert Carlock, Tina Fey
reżyseria: Todd Holland
obsada: Ted Danson, Holly Hunter, Vella Lovell

Stary człowiek i może być burmistrzem. Brawo, panie Bremer.

Dyzma z Miasta Aniołów, czyli Neil Bremer, biznesman w wieku emerytalnym, niespodziewany burmistrz Los Angeles. Najwyższa pora, by wymyślił jakiś program polityczny, dał przykład współpracownikom, przekonał oponentów i znalazł wspólny język z nastoletnią córką. Zdobywca Złotych Globów – Ted Danson, oraz laureatka Oscara – Holly Hunter, w zgryźliwej komedii z wieloma podtekstami.

premiera: Canal+ Seriale, środa, 7 lipca, godz. 20:00

Anna Boleyn

(Anne Boleyn)

serial historyczny, Wielka Brytania, 2021

reżyseria: Lynsey Miller

obsada: Jodie Turner-Smith, Kris Hitchen, Thalissa Teixeira

Anna Boleyn – jedna z najgłośniejszych postaci w historii Anglii, sportretowana w przełamującym granice serialu kostiumowym.

Anglia, rok 1536. To ostatnie miesiące życia Anny Boleyn, królowej Anglii, drugiej żony Henryka VIII Tudora. Serial śledzi wydarzenia prowadzące do jej egzekucji pod zarzutem zdrady. W postępowej produkcji, wytyczającej nowe standardy w kwestii historycznych widowisk, rolę białej monarchini odgrywa czarnoskóra aktorka Jodie Turner-Smith, znana m.in. z filmu „Queen i Slim”.

premiera: CANAL+ PREMIUM, czwartek, 8 lipca, godz. 21:00

od lat 16

Kruk. Czorny Woron nie śpi

(Kruk. Czorny Woron nie śpi)

serial kryminalny, Polska, 2021

reżyseria: Maciej Pieprzyca

obsada: Michał Żurawski, Magdalena Koleśnik, Leszek Lichota, Tomasz Włosok, Katarzyna Wajda, Maria Sobocińska

Podlasie – kraina ciemnych interesów i ludowych obrzędów. Michał Żurawski powraca w drugim sezonie głośnego serialu kryminalnego.

Na Podlasiu trwa wojna mafii o kontrolę nad biznesem tytoniowym. Policja organizuje nalot na dziuplę gangu. W czasie akcji Adam Kruk ratuje życie nowej policyjnej partnerce Justynie. Ich więź zacieśnia się, gdy Kruk pomaga koleżance w trudnej sprawie zabójstw rudowłosych kobiet. Wyczekiwany drugi sezon serialu kryminalnego produkcji CANAL+. W roli głównej ponownie zobaczymy Michała Żurawskiego.

premiera: CANAL+ PREMIUM, piątek, 9 lipca, godz. 21:00

od lat 16

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.