Canal+ w grudniu 2021

W grudniu w Canal+ m.in.: komedia romantyczna „Listy do M. 4”,  kino akcji „Jeden gniewny człowiek”, komedia „Mr Dundee. Powrót”, komedia „Sposób na świętego”, familijny „Tajemniczy ogród”, nowe seriale: „Miasto szpiegów”, „Bstion”, „La Brea” „Fantasy Island” i „Small World” oraz  „Grzesznica” sezon 4.

Prognoza na miłość
(Love in The Forecast)
komedia romantyczna, USA, 2021
reżyseria: Christie Will Wolf
obsada: Cindy Busby, Christopher Russell, Donna Benedicto

Romantyczna komedia meteorologiczna. Poznajcie losy wdzięcznej pani synoptyk.

Telewizyjna pogodynka, Leah Waddell, choć ma promienny uśmiech, powodów do zadowolenia nie ma. W pracy – problemy, w życiu uczuciowym – flauta. Na szczęście po burzy zawsze wychodzi słońce. Leah poznaje intrygującego Marka. Nie dość, że facet jest przystojny, to potrafi wsłuchać się w naturę i przewidywać aurę jak nikt inny.

premiera: Canal+ Film, czwartek, 2 grudnia, godz. 20:00

Straceńcy
(Body Brokers)
kryminał, USA, 2021
reżyseria: John Swab
obsada: Frank Grillo, Alice Englert, Samone James

Młody narkoman idzie na odwyk. W ośrodku trwa cyniczne zarabianie na chorych ludziach. Chłopak zostaje wciągnięty w ten proceder.

Utah trafia do kliniki odwykowej. Okazuje się, że ośrodek prowadzony przez szemranych biznesmenów wykorzystuje luki w prawie – zarabia na uzależnionych nieszczęśnikach i leczy ich tak, by nigdy nie wyzdrowieli. Pacjentów potrzeba więcej i więcej. Utah wchodzi w interes. Bierze udział w werbunku narkomanów. Oto dynamiczna fabuła o patologiach amerykańskiego systemu opieki zdrowotnej.

premiera: Canal+ Premium, czwartek, 2 grudnia, godz. 21:00

Listy do M. 4
(Listy do M. 4)
komedia romantyczna, Polska, 2020
reżyseria: Patrick Yoka
obsada: Piotr Adamczyk, Vanessa Aleksander, Tomasz Karolak, Agnieszka Dygant

Ku pokrzepieniu serc! Najnowszy rozdział romantyczno-świątecznych tarapatów.

Nadchodzi Wigilia, a wraz z nią świąteczna gorączka serc. Państwo Lisieccy i spółka raz jeszcze odkrywają magię miłosnych niespodzianek. Czwarta odsłona romantycznej komedii z udziałem niezawodnego aktorskiego gwiazdozbioru.

premiera: Canal+ Premium, sobota, 4 grudnia, godz. 21:00

Ludojad
(Great White)
thriller, Australia, 2021
reżyseria: Martin Wilson
obsada: Katrina Bowden, Aaron Jakubenko, Kimie Tsukakoshi

Żarłacz biały kontra nieszczęśni rozbitkowie z wodolotu. Zainspirowane prawdziwymi wypadkami dramatyczne godziny na środku Oceanu Spokojnego.

Wodolot ma awarię. Grupa przyjaciół ląduje w łodzi ratunkowej na oceanie. Miało być nurkowanie w krystalicznych wodach pacyficznego atolu, a jest walka o życie. Wokół rozbitków krąży rekin pożądający ludzkiego mięsa.

premiera: Canal+ Film, 6 grudnia, poniedziałek

Lato ‘85
(Summer 85)
dramat, Francja, Belgia, 2020
reżyseria: François Ozon
obsada: Félix Lefebvre, Benjamin Voisin, Philippine Velge

Alexis romansuje z Davidem. Po śmierci kochanka Alexis staje przed obliczem prawa. Wakacyjne tajemnice wg François Ozona.

Kanikuła na normandzkim wybrzeżu i dwóch młodzieńców, mroczny Alexis i pogodny David, połączeni love story, która zostaje przerwane tragicznym zdarzeniem. Co zatem na temat lata 1985 roku ma do powiedzenia Alexis? François Ozon serwuje zmysłowy dramat, łącząc gejowski romans z kinem inicjacyjnym. Siłą produkcji są kreacje aktorów – Félixa Lefevbre’a oraz Benjamina Voisin.

premiera: Canal+ Premium, wtorek, 7 grudnia, godz. 21:00

Książę i projektantka
(Fit for a Prince)
komedia romantyczna, USA, 2021
reżyseria: Marita Grabiak
obsada: Jonathan Keltz, Natalie Hall, Melinda Michael

Baśń z wyższych sfer. Wpływowy arystokrata zakochuje się w początkującej projektantce mody.

Cindy, zdolna projektantka, która terminowała u osobistości świata mody, postanawia działać na własną rękę. Zatrudnia się u bogaczy organizujących bale charytatywne. Przed jednym z rautów do miasta przyjeżdża młody książę Ronan i z miejsca zakochuje się w nietuzinkowej Cindy.

premiera: Canal+ Film, czwartek, 9 grudnia, godz. 20:00

Wstrząsy 7: Wyspa wrzasków
 (Tremors: Shrieker Island)
HORROR  USA  2020   od 16 lat
obsada : Michael Gross, Jon Heder, Richard Brake, Caroline Langrishe
Reżyseria: Don Michael Paul

Bill (Richard Brake) prowadzi dochodową firmę, dzięki której zamożni klienci mogą urządzać polowania na zmutowane larwy, graboidy. Niebawem doktor Jasmine „Jas” Welker (Caroline Langrishe) odkrywa, że za sprawą jego działań potwory stały się inteligentne i jeszcze bardziej niebezpieczne. Zleca swojemu koledze Jimmy’emu (Jon Heder) odnalezienie Burta Gummera (Michael Gross). Doświadczony łowca żyje teraz z dala od cywilizacji. Niechętnie rusza na wyspę, gdzie po raz kolejny przyjdzie mu stoczyć krwawą walkę i stawić czoło potężnym potworom. Najnowsza odsłona serii, którą w 1990 roku zapoczątkowała produkcja z Kevinem Baconem w roli głównej. Pełen czarnego humoru cykl jest kultowy w kręgach fanów kina grozy.

premiera: Canal+ , czwartek, 9 grudnia, godz. 21:00

Skandal w hrabstwie Yuba
(Breaking News in Yuba County)
komedia, Usa. Wielka Brytania, 2021
reżyseria: Tate Taylor
obsada: Allison Janney, Mila Kunis, Regina Hall

Ta pani domu to blagierka nie lada. Dla celebryckiej sławy zataja śmierć męża i grzeje się blasku fleszy jako żona szukająca ukochanego.

Mąż, przyłapany przez żonę na zdradzie, dostaje zawału serca i umiera. Pani Buttons zakopuje go w ogródku, a policji zgłasza zaginięcie małżonka. Poszukiwaniami mężczyzny żyje całe hrabstwo. Kobieta staje się częstym gościem w mediach. Rola cierpiącej celebrytki bardzo jej odpowiada. Kłamstwo ma jednak krótkie nogi. Kryminalna komedia Tate’a Taylora, reżysera „Służących” i „Dziewczyny z pociągu”.

premiera: Canal+ Premium, sobota, 11 grudnia, godz. 21:00

Tales from the Hood 3
(Tales from The Hood 3)
czarna komedia/horror, USA, 2020
reżyseria: Rusty Cundieff, Darin Scott
obsada: Patrick Abellard, Frederick Allen, Djouliet Amara

I straszno, i śmieszno, czyli nowe opowieści ze świata horroru.

Solidna dawka strachu oraz posępnego humoru. Wszystko podszyte społecznymi traumami. Oto nowa antologia czterech opowieści grozy z serii „Tales from the Hood”. Tak samo jak w przypadku dwóch poprzednich filmów także i ten przygotował duet: Rusty Cundieff, Darin Scott.

premiera: Canal+ Film, poniedziałek, 13 grudnia, godz. 20:00

Triumf
(Triumph)
dramat, USA, 2021
reżyseria: Brett Leonard
obsada: RJ Mitte, Johnathon Schaech, Colton Haynes, Terrence Howard

Ten chłopak kładzie cały świat na łopatki. Losy nastolatka z porażeniem mózgowym, zdobywającego szlify na zapaśniczej macie.

Mike, uczeń z porażeniem mózgowym, jest szkolnym popychadłem, lecz do czasu. Zdeterminowany chłopak zaczyna treningi w licealnej drużynie zapaśniczej. Jego hart ducha zwraca uwagę charyzmatycznego trenera oraz pięknej koleżanki imieniem Patty. Inspirowana faktami krzepiąca fabuła z udziałem RJ Mite’a, znanego z serialu „Breaking Bad”.

premiera: Canal+ Premium, wtorek, 14 grudnia, godz. 21:00

Rodzinka
(Family)
KOMEDIA  USA  2018   od 12 lat
Obsada: Taylor Schilling, Bryn Vale, Brian Tyree Henry, Jessie Ennis
Reżyseria: Laura Steinel

Kate Stone (Taylor Schilling) jest kobietą sukcesu. Koncentruje się na karierze, a praca przynosi jej satysfakcję. Relacje międzyludzkie nie są jej najmocniejszą stroną, więc koledzy z biura za nią nie przepadają. Pewnego dnia brat, Joe (Eric Edelstein), prosi, by chwilowo zaopiekowała się jego córką, nastoletnią Maddie (Bryn Vale). Kate niechętnie zgadza się mu pomóc. Obecność dziewczynki w domu ciotki zaczyna się przeciągać, wprowadzając chaos w jej uporządkowane życie. Okazuje się, że Maddie boryka się z licznymi kłopotami. Jest prześladowana w szkole, a do tego ma nietypowe hobby. Fascynuje ją subkultura juggalo i chce zostać jedną z nich. Mimo licznych trudności z czasem między Kate a jej bratanicą rodzi się silna więź. W roli głównej chwalona przez krytyków gwiazda serialu „Orange is the New Black”, Taylor Schilling.

premiera: Canal+ Premium, czwartek, 16 grudnia, godz. 21:00

Jeden gniewny człowiek
(Wrath of Man)
thriller/kino akcji, USA, 2021
reżyseria: Guy Ritchie
obsada: Jason Statham, Jeffrey Donovan, Josh Hartnett

On sam starczy za dwunastu gniewnych ludzi. Jason Statham jako enigmatyczny mściciel w krwawej fabule Guya Ritchie’ego.

Los Angeles. Mnożą się brutalne napady na konwoje Fortico Security, zajmującej się transportem gotówki. W firmie pojawia się nowy ochroniarz Patrick Hill, w skrócie zwany H., milczek o umiejętnościach zawodowego killera. Szybko okazuje się, że H. napędzany jest żądzą zemsty. Efektowna pulpowa vendetta w reżyserii jak zawsze niepokornego Guya Ritchie’ego. W tytułową postać wciela się Jason Statham.

premiera: Canal+ Premium, sobota, 18 grudnia, godz. 21:00

Wyspa przetrwania
(Sweetheart)
horror, USA, 2020
reżyseria: J.D. Dillard
obsada: Kiersey Clemons, Emory Cohen, Hanna Mangan Lawrence

Survivalowy film grozy. Dziewczyna-rozbitek musi poradzić sobie na wyspie, którą co noc nawiedza mordercze monstrum.

Jenn ratuje się z tonącego statku. Morze wyrzuca ją na nieznaną wysepkę. Zaradna dziewczyna niczym Robinson Crusoe zaczyna organizować sobie życie na skrawku lądu otoczonego oceanem. Szybko okazuje się, że nie jest sama. Każdej nocy z wody wychodzi bestia i rusza na łowy.

premiera: Canal+ Film, poniedziałek, 20 grudnia

Prześladowana: Kuracja Dr Becka

(Stalked by My Doctor: Just What the Doctor Ordered”
THRILLER  USA  2021
Obsada Eric Roberts, Grace Patterson, Carrie Schroeder, Brandon Moore
Reżyseria: Jeff Hare

Doktorowi Albertowi Beckowi (Eric Roberts) udaje się uciec z więzienia dla psychicznie chorych. Mężczyzna znajduje schronienie w pustym domu, ale sielanka kończy się, kiedy wprowadzają się nowi lokatorzy. Albert musi skryć się na strychu. Stamtąd z zainteresowaniem przygląda się życiu rodziny, szczególną uwagą obdarza zaś osiemnastoletnią córkę właścicielki. Nietypowy film z humorystycznymi akcentami.

premiera: Canal+ Film, czwartek, 23 grudnia, godz. 20:00

Nasi ulubieńcy
(The Vets)
komedia, Francja, 2019
reżyseria: Julie Manoukian
obsada: Clovis Cornillac, Noémie Schmidt, Carole Franck

Zwierzęta małe i duże oraz weterynaryjny żółtodziób – ambitna Alex.

Podstępnie sprowadzona na francuską prowincję młoda adeptka weterynarii ma na cały etat zająć się opieką nad okoliczną trzodą. Czy Alex, marząca o karierze naukowca, sprawdzi się na nowym stanowisku i przekona do siebie nieprzychylnych jej wieśniaków?

premiera: Canal+ Premium, czwartek, 23 grudnia, godz. 21:00

Sposób na świętego
(Fatman)
kino akcji/komedia, Wielka Brytania, Kanada, USA, 2020
reżyseria: Eshom Nelms, Ian Nelms
obsada: Mel Gibson, Walton Goggins, Marianne Jean-Baptiste

Strzelanina na Gwiazdkę. Brodaty Mel Gibson jako święty Mikołaj na celowniku mordercy do wynajęcia.

Święty Mikołaj jest zmęczony i sfrustrowany, a dzieci są niegrzeczne. Dlatego zamiast wspaniałych prezentów dostają pod choinkę grudki węgla. Pewien rozwścieczony takim podarkiem smarkacz wynajmuje płatnego zabójcę, który ma rozprawić się ze świętym. Nie będzie to jednak bułka z masłem, bo Mikołaja gra Mel Gibson.

premiera: Canal+ Premium, sobota, 25 grudnia, godz. 21:00

Tajemniczy ogród
(The Secret Garden)
film familijny, Wielka Brytania, Francja, USA, Chiny, 2020
reżyseria: Marc Munden
obsada: Dixie Egerickx, Colin Firth, Julie Walters

Wzruszająca opowieść o potędze wyobraźni i sile uczuć. Mała Mary wkracza do fantastycznego świata.

Sierotka Mary trafia pod opiekę strapionego wuja, właściciela posępnego domiszcza. Śmiała dziewczynka otwiera furtkę do zapomnianego ogrodu, który dla niej i jej smutnego kuzyna Colina stanie się krainą baśniową. Pora, aby radość ponownie zagościła w starej posiadłości. Nowa adaptacja klasycznej powieści Frances Hodgson Burnett, film producenta „Harry’ego Pottera” i „Paddingtona”.

premiera: Canal+ Premium, niedziela, 26 grudnia, godz. 10:00

Mr Dundee. Powrót
(The Very Excellent Mr. Dundee)
komedia, Australia, USA, 2020
reżyseria: Dean Murphy
obsada: Paul Hogan, Rachael Carpani, Jacob Elordi

Komedia w hołdzie Paulowi Hoganowi, który podbił serca widzów jako Dundee, zawadiaka z australijskiego buszu.

Paul Hogan jako Paul Hogan, czyli odtwórca postaci Michaela J. Dundee, poskramiacza krokodyli z najbardziej dochodowej produkcji w historii australijskiej kinematografii. Emerytowany aktor za swoje zasługi ma otrzymać tytuł szlachecki. Będzie przy tym sporo śmiechu, bo Hoganowi towarzyszą m.in. Chevy Chase oraz John Cleese.

premiera: Canal+ Premium, niedziela, 26 grudnia, godz. 21:00

Nikomu ani słowa
(Don’t tell a Soul)
thriller, USA, 2020
reżyseria: Alex McAulay
obsada: Jack Dylan Grazer, Fionn Whitehead, Rain Wilson, Mena Suvari

Jaką decyzję podejmą nastoletni bracia? Trzymający w napięciu dreszczowiec o etycznych wyborach.

Moralne dylematy są niczym studnia bez dna – nie mają końca. Dwaj bracia, aby zyskać środki na leczenie chorej na raka matki, kradną pieniądze z domu na odludziu. Na tym jednak nie koniec. Goniący ich ochroniarz wpada do studzienki kanalizacyjnej. Bez pomocy chłopaków nie wydostanie się na powierzchnię. Czy zostawić go na pewną śmierci? Nastolatkowie nie są w tej kwestii jednomyślni.

premiera: Canal+ Film, poniedziałek, 27 grudnia
od lat 16

Synchronic
(Synchronic)
horror, science fiction, USA, 2019
reżyseria: Justin Benson, Aaron Moorhead
obsada: Anthony Mackie, Jamie Dornan, Ally Ioannides, Katie Aselton

Psychodelik o zabójczej mocy i dwaj ratownicy medyczni, którzy muszą przejść za granicę królestwa omamów.

Odrealnione i makabryczne noce Nowego Orleanu, pełne niewytłumaczalnych zgonów. Wszystko przez syntetyczny narkotyk zwany Synchronic. Kto go zażyje, przekracza wrota piekieł alternatywnej rzeczywistości. Psychodeliczna fabuła o dwóch sanitariuszach miejskiej karetki, którzy muszą przejść na „drugą stronę” i przywrócić ład zniszczony przez zgubny turbodopalacz.

premiera: Canal+ Film, wtorek, 28 grudnia

Misja w High Ground
(High Ground)
thriller, Australia, 2020
reżyseria: Stephen Johnson
obsada: Simon Baker, Callan Mulvey, Guruwuk Mununggurr

Młody Aborygen zostaje zrekrutowany do oddziału tropiącego jego wuja, zdesperowanego wojownika, który mści się za dawny pogrom.

Thriller nawiązujący do traum australijskiej przeszłości. Oto lata 30. XX wieku, północ kraju. Oddział, którego przewodnikiem jest zasymilowany Aborygen o imieniu Gutjuk, ma okiełznać wojowniczą grupę rdzennej ludności dowodzoną przez jego wuja. Napiętą sytuację potęguje wspomnienie masakry dokonanej na autochtonach w 1919 roku. W jednej z głównych ról – znany z „Mentalisty” Simon Baker.

premiera: Canal+ Premium, wtorek, 28 grudnia, godz. 21:00

Zatruta miłość – historia Stacey Castro
(Poisoned Love: The Stacey Castro Story)
dramat, USA, 2020
reżyseria: Jim Donovan
obsada: Nia Vardalos; Mike Dopud; Chanelle Peloso; Genea Charpentier

Na podstawie prawdziwych zdarzeń – czarna wdowa na ławie oskarżonych.

Stacey Castro trafia przed wymiar sprawiedliwości. Jest posądzona o otrucie swojego drugiego męża, Davida. Co więcej, okoliczności śmierci mężczyzny wskazują, że i jej pierwszy mąż mógł zostać zgładzony przez Stacey. Oparta na faktach fabuła przedstawia losy kobiety, którą amerykańska prasa okrzyknęła czarną wdową.

premiera: Canal+ Film, czwartek, 30 grudnia, godz. 20:00

The Last Champion
(The Last Champion)
dramat, USA, 2020
reżyseria: Glenn Withrow
obsada: Cole Hauser, Sean H. Scully, Annika Marks

Skompromitowany mistrz na drodze ekspiacji. Sportowy dramat o podupadłym zapaśniku.

John Wright był mistrzem olimpijskim w zapasach, ale skończył w niesławie, przyłapany na dopingu. Po śmierci matki wraca do rodzinnego miasteczka. Wstyd mu spojrzeć w oczy ludziom, którzy kiedyś byli z niego dumni. Czy odkupi swoje winy i czy lokalna społeczność znów uzna Johna za swojaka?

premiera: Canal+ Premium, czwartek, 30 grudnia, godz. 21:00

David Byrne. American Utopia
(David’s Byrne American Utopia)
musical, 2020
reżyseria: Spike Lee

Lider legendarnej formacji Talking Heads ma głos: śpiewa i dywaguje na temat współczesnej Ameryki przed kamerą zdobywcy Oscara, Spike’a Lee.

Oto David Byrne – papież muzyki alternatywnej, lider zespołu Talking Heads – i jego wysmakowany broadwayowski spektakl „American Utopia”; katalog m.in. najbardziej znanych kompozycji Byrne’a, okraszony błyskotliwymi komentarzami artysty na temat dzisiejszych Stanów Zjednoczonych. Muzyczno-polityczny performance uwiecznił laureat Oscara, Spike Lee.

premiera: Canal+ Film, piątek, 31 grudnia, godz. 20:00

DOKUMENTALNE

Herbert. Barbarzyńca w ogrodzie
(Herbert. Barbarzyńca w ogrodzie)
dokument, Polska, 2021
reżyseria: Rafael Lewandowski

Piękno poezji oraz rzeczywistość, która skrzeczy. Oto blaski i cienie biografii Zbigniewa Herberta.

„Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach”. Portret Zbigniewa Herberta – poety, eseisty, moralnego przewodnika Polaków w czasach komunizmu. Dokument zrealizowany we współpracy z fundacją artysty i jego spadkobiercami ukazuje mało znane epizody z prywatnego życia Herberta; człowieka zmagającego się m.in. z niepewnością, gniewem, a nawet chorobą psychiczną.

premiera: Canal+ Premium, wtorek, 21 grudnia, godz. 21:00

Małyszomania. Kochaj i rzuć
(Małyszomania. Kochaj i rzuć)
serial dokumentalny, Polska, 2021
reżyseria: Michał Bielawski

Łaska fanów na pstrym koniu jeździ. Dokument analizujący fenomen popularności Adama Małysza.

Wszystko zaczęło się w styczniu 2001 roku, gdy skoczek z Wisły wygrał 49. Turniej Czterech Skoczni. Potem przyszły następne sukcesy, a Polskę opanowała gorączka „Małyszomanii”. W swoim dokumencie Michał Bielawski przygląda się popularności Adama Małysza, która, choć wielka, nie mogła trwać wiecznie.

premiera: Canal+ Premium, sobota, 25 grudnia

Miast rytm: Zakopane
(Miast rytm: Zakopane)
dokument, Polska, 2021

Piękna, ale i nieznośna – zimowa stolica Polski.

Jerzy S. Majewski zaprasza pod Giewont. Wraz z nim odwiedzamy Zakopane, poznając jego bogatą przeszłość i przyglądając się dzisiejszemu kurortowi, który zimą jest mekką sportów zimowych.

premiera: Canal+ Premium, sobota, 25 grudnia
od lat 12

SERIALE

Miasto szpiegów
(Spy City)
serial szpiegowski, USA, 2020
reżyseria: Miguel Alexandre
obsada: Dominic Cooper, Romane Portail, Leonie Benesch

Willkomen in Berlin! Agent Fielding Scott przyszpila zdrajcę.

Berlin. Rok 1961. Wkrótce powstanie mur – symbol zimnej wojny. Tymczasem do stolicy przybywa brytyjski agent Fielding Scott. Ma zdemaskować i unieszkodliwić kreta działającego wśród aliantów. Stylowa fabuła szpiegowska – wywiadowcze gambity, niebezpieczne kobiety i cel, do którego zmierza się po trupach.

premiera: Canal+ Seriale, wtorek, 7 grudnia, godz. 20:00

La Brea
(La Brea)
serial akcja/s.f., USA, 2021
reżyseria: Thor Freudenthal
obsada: Natalie Zea, Eoin Macken, Chiké Okonkwo

O wiele głębiej niż sześć stóp pod ziemią istnieje pradawna kraina niebezpieczeństw, do której wpadają mieszkańcy Los Angeles. Jak się z niej wydostać?

Tym ludziom grunt usuwa się spod nóg i to dosłownie. W Los Angeles w niewytłumaczalny sposób wciąż powiększa się zapadlisko pochłaniające mieszkańców metropolii. Lądują oni na terytorium niczym z jurajskiego parku. Przyjdzie im stoczyć bój o życie i desperacko szukać drogi do domu. Serialowa produkcja śmiało łącząca survivalowe wątki z fantastyczną poetyką.

premiera: Canal+ Premium, środa, 8 grudnia, godz. 21:00

Small World
(Small World)
serial sensacyjny, Polska, 2020
reżyseria: Patryk Vega
obsada: Piotr Adamczyk, Julia Wieniawa-Narkiewicz, Enrique Arce

Zawzięty policjant na tropie uprowadzonej przed laty dziewczynki. Serial na podstawie filmu Patryka Vegi.

Handel ludźmi trwa w najlepsze. Co roku sprzedawanych jest półtora miliona dzieci. Policjant Robert Goc nie uratuje ich wszystkich, ale nie spocznie, póki nie dotrze do szesnastolatki, która przed laty została porwana niemal na jego oczach. Goca czeka konfrontacja z międzynarodową siatką przestępczą. Serial na podstawie filmu Patryka Vegi. W roli zdeterminowanego gliniarza – Piotr Adamczyk.

premiera: Canal+ Premium, piątek, 10 grudnia, godz. 23:00

Bastion
(Bastion)
serial przygodowy/fantasy, USA 2020
reżyseria: Josh Boone
obsada: Whoopi Goldberg, Alexander Skarsgård, James Marsden

Zagłada na miarę biblijnych wizji. Ludzie walczą o przetrwanie w świece wyniszczonym przez zabójczy patogen. Serial wg powieści Stephena Kinga.

Wirus z dnia na dzień pustoszy świat. Ludzkości grozi wyginięcie. Ci, którzy ocaleli, formują dwa przeciwstawne obozy. Nadchodzi czas ostatecznej konfrontacji. Nowa adaptacja apokaliptycznych wizji zawartych w powieści Stephena Kinga, wzbogacona o finał przygotowany przez autora specjalnie na potrzeby serialu.

premiera: Canal+ Seriale, poniedziałek, 13 grudnia, godz. 22:00

Grzesznica 4
(The Sinner s.4)
serial kryminalny, USA, 2021
reżyseria: Derek Simonds
obsada: Bill Pullman, Frances Fisher, Alice Kremelberg

Nowe dochodzenie zmęczonego życiem Harry’ego Ambrose’a. W głównej roli niezastąpiony Bill Pullman.

Wyspa u wybrzeży Nowej Anglii. To tu Harry Ambrose, emerytowany detektyw po przejściach, szuka chwili wytchnienia. Podczas nocnej przechadzki widzi Percy Muldoon, córkę miejscowych potentatów. Dziewczyna skacze w toń, tak przynajmniej zdaje się Ambrose’owi. Z mgły niepewności wyłania się przed steranym śledczym, w tej roli ponownie Bill Pullman, nowa kryminalna zagadka.

premiera: Canal+ Premium, poniedziałek, 13 listopada, godz. 22:00

WILK

mininerial POLSKA 2021

Reżyseria: Jan Dubus

Obsada: Sebastian Dela, Wiktoria Supryn, Weronika Dzierżyńka, Borys „Bedoes” Przybylski.

Jedna impreza nieoczekiwanie zmieni życie nastoletniego Tymona, komplikując jego relacje z bliskimi. Tymczasem wokół wszystkich narasta realne zagrożenie wynikające z fali społeczno-politycznych napięć. Ludzie masowo wychodzą na ulice. Chłopak i jego żyjący we własnym, hermetycznym świecie przyjaciele, muszą zdecydować, czy postawa biernych obserwatorów zmieniającej się na ich oczach rzeczywistości im wystarcza.

Premiera  22.12 od 22:30 na CANAL+ PREMIUM.

Fantasy Island
(Fantasy Island)
serial fantasy
USA, 2021
reżyseria: Adam Kane
obsada: Roselyn Sanchez, Kiara Barnes, Bellamy Young

Witajcie na fantastycznej wyspie. Pani Roarke spełni każde wasze pragnienie.

Oto rajska wyspa, na której rządy sprawuje enigmatyczna Elena Roarke. Wydaje się, że w jej luksusowym kurorcie spełniane są wszelkie fantazje gości. Czy jednak wszystkie pragnienia, oczekiwania i rządze przynoszą takie rezultaty, jakich się spodziewamy?

premiera: Canal+ Seriale 28.12, 20:00

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

  1. Brakuje opisów filmów : Ludojad, Tales from the hood 3, , Rodzinka, Tremors: Shrieker Island, High Ground,The Last Champion, Sweetheart i Stalked By My Doctor: Just What the Doctor Ordered.

    lepiej korzystac z upflix niż z tej strony, bo tu straszne niechlujstwo panuje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.