Canal+ premiery września 2020

We wrześniu w Canal+ m.in.: dramat wojenny „Jojo Rabbit”, animowany „Tajni i fajni”, polski dramat  „Sala samobójców. Hejter”, czy biograficzny „Le Mans ’66″, historyczny „Obywatel Jones” film akcji „John Wick 3”, polski film biograficzny „Ikar. Legenda Mietka Kosza”. Nowe seriale „Cela śmierci”, „Stażyści” oraz „Dzikusy”.

Jojo Rabbit
(Jojo Rabbit)
dramat wojenny, Nowa Zelandia, USA, Czechy, 2019
reżyseria: Taika Waititi
obsada: Roman Griffin Davis, Thomasin McKenzie, Scarlett Johansson, Taika Waititi, Sam Rockwell, Rebel Wilson

Zaskakująca, wyróżniona Oscarem za scenariusz, satyra o chłopcu, który miał zostać wzorowym obywatelem III Rzeszy.

Rezolutny Jojo szkoli się w szeregach Hitlerjugend. Nie idzie mu najlepiej. Ma jednak wyimaginowanego przyjaciela, który podtrzymuje go na duchu. Jest nim sam… Adolf Hitler. Wkrótce okazuje się, że podszepty Führera są na nic. Jojo poznaje bowiem żydowską dziewczynkę. Ekscentryczna satyra na nazizm, wyróżniona Oscarem za scenariusz, której reżyserem jest oryginalny filmowiec Taika Waititi.

premiera: Canal+ Premium, wtorek, 1 września, godz. 21:00

Dama pikowa
(Dama Pik)
thriller, Rosja, 2016
reżyseria: Pawel Lungin
obsada: Kseniya Rappoport, Ivan Yankovskiy, Joe Lewis

Tenor na dorobku nie cofnie się przed niczym, aby wystąpić w operowym arcydziele. Frenetyczny dreszczowiec o namiętnościach i śmiertelnie groźnej ambicji.

W operze wrze. Kruczowłosa diwa, Sofia Mayer, szykuje premierę „Damy pikowej” Piotra Czajkowskiego. O główną rolę męską ubiega się młody Andriej. Stawia wszystko na jedną kartę, byleby zaśpiewać partię Hermana. Rozbuchana niczym spektakl operowy fabuła Pawła Łungina; thriller, w którym, tak jak w dziele Czajkowskiego, emocje sięgają zenitu.

premiera: Canal+ Premium, piątek, 4 września, godz. 21:00
od lat 16

Sługi wojny
(Sługi wojny)
sensacyjny, Polska, 2019
reżyseria: Mariusz Gawryś
obsada: Piotr Stramowski, Maria Kania, Paweł Królikowski, Karolina Czarnecka, Michael Schiller, Aleksandra Pisula, Zbigniew Stryj

Komisarz Samborski kulom się nie kłania, bo w walce z bioterrorystami nie ma miejsca dla mięczaków. Trzeba chronić swoje DNA.

Komisarz Samborski ma na rozkładzie nową sprawę. Musi wyjaśnić śmierć Jerzego Abramskiego, profesora transplantologii. W dochodzeniu pomaga mu młodsza aspirant Marta Zadara. Gra wywiadów, bioterroryzm i wojskowe tajemnice w wartko poprowadzonej fabule sensacyjnej, która jest drugą częścią serii zapoczątkowanej „Sługami bożymi”. W roli twardego „Sambora” ponownie Piotr Stramowski.

premiera: sobota, 5 września, godz. 21:00
od lat 16

Tajni i fajni
(Spies in Disguise)
animacja, USA, 2019
reżyseria: Nick Bruno, Troy Quane

Agentura najwyższej animowanej próby. Lance niepotrzebnie pręży muskuły, a Walter słusznie wytęża intelekt. Niech żyją pokojowe metody ratowania świata!

Szpiegowska śmietanka. Pyszałkowaty Lance Sterling mógłby zawstydzić Jamesa Bonda, zaś safanduła Walter Beckett to wynalazca jakich mało. Ten niedobrany duet musi uchronić świat. Zadanie będzie tym trudniejsze, że Walter niechcący zamienił Lance’a w gołębia, a przecież trudno, żeby gołąbek pokoju był asem wywiadu. Iskrząca się akcją i słownym humorem animacja o nietuzinkowych agentach.

premiera: Canal+ Premium, niedziela, 6 września, godz. 10:00
od lat 7

Sztuka ścigania się w deszczu
(The Art of Racing in the Rain)
komediodramat, USA, 2019
reżyseria: Simon Curtis
obsada: Kevin Costner, Milo Ventimiglia, Amanda Seyfried

Pies Enzo snuje wzruszającą opowieść o życiu swoim i swojego pana. Ekranizacja bestsellera Gartha Steina.

„Wybrał mnie spośród całego miotu splątanych łap i ogonów” – opowiada Enzo o tym, jak trafił pod opiekę Denny’ego. Enzo, nazwany na cześć ikony włoskiej motoryzacji, jest psem o gawędziarskim usposobieniu, zaś jego pan Denny to utalentowany kierowca wyścigowy. „Sztuka ścigania się w deszczu” przedstawia historię ich niezwykłej relacji. Film powstał w oparciu o bestsellerową powieść Garth Steina.

premiera: Canal+ Premium, niedziela, 6 września, godz. 21:00

Ognisty podmuch 2
(Backdraft 2)
kryminał, USA, Belgia, 2019
reżyseria: Gonzalo Lopez-Gallego
obsada: Joe Anderson, William Baldwin, Donald Sutherland

Ciąg dalszy znanej produkcji o strażackim klanie z Chicago. Sean McCaffrey na tropie serii podpaleń, które prowadzą do grupy międzynarodowych terrorystów.

Remiza chicagowskich strażaków, w której rządzi kolejne pokolenie McCaffreyów. W mieście znów płoną domy. W jednym z wybuchów ginie pięcioro dzieci. Sean McCaffrey, specjalista od badania pogorzelisk, odkrywa, że za tragicznymi w skutkach podpaleniami stoi grupa międzynarodowych terrorystów. Oto sequel głośnej produkcji z 1991 roku.

premiera: Canal+ Film, poniedziałek, 7 września, godz. 22:20
od lat 12

Zawód: kobieciarz
(Just a Gigolo)
komedia, Francja, 2019
reżyseria: Olivier Baroux
obsada: Kad Merad, Anne Charrier, Léopold Moati

Tupeciarz z zawadiacką fryzurą i bezczelnym uśmieszkiem. W roli żenującego podrywacza – Kad Merad, król francuskiej komedii.

Oto Alex, bawidamek jakich mało. Właśnie rzuciła go miliarderka, więc podstarzały babiarz musi wrócić na łono rodziny. Co teraz? Najlepiej poderwać inną bogaczkę, a przy okazji wyszkolić nastoletniego siostrzeńca na zawodowego kobieciarza. W głównej roli Kad Merad, król francuskiej komedii.

premiera: wtorek, 8 września, godz. 20:00
od lat 12

Błąd systemu
(Systemsprenger)
dramat, Niemcy, 2019
reżyseria: Nora Fingscheidt
obsada: Helena Zengel, Albrecht Schuch, Gabriela Maria Schmeide

Z tą dziewczynką nie umie poradzić sobie żadna instytucja, a mała chce przecież tylko jednego – miłości. Nagrodzony m.in. na Berlinale, debiut Nory Fingscheidt.

Benni ma dziewięć lat i kartotekę buntowniczki. Pobudliwa oraz bezkompromisowa, jest zakałą placówek resocjalizacyjnych. Jedyne, o czym marzy, to wrócić do matki, ale rodzicielka wcale nie jest pewna, czy powrót Benni jest najlepszym rozwiązaniem. Na małolacie wszyscy stawiają krzyżyk. Może szansę da jej nowy opiekun społeczny? Wyróżniony m.in. na Berlinale, głośny debiut Nory Fingscheidt.

premiera: Canal+ Film, środa, 9 września, godz. 20:00
od lat 16

Porwanie na wizji
(The Lead)
thriller, Kanada, 2020
reżyseria: Philippe Gagnon
obsada: Perrey Reeves, Kim Shaw, Gord Rand

Thriller gęsty od niepokojącej atmosfery. Dziennikarka staje się ofiarą brutalnego porwania.

Sasha Bruder pragnie być reporterską gwiazdą i brylować w mediach. Niestety, fakty są takie, że utknęła w miejscu, czyli w lokalnej stacji telewizyjnej. I oto, gdy zostaje porwana, sama staje się bohaterką mrożącej krew w żyłach historii wartej pierwszych stron gazet. Kto i dlaczego podniósł rękę na młodą dziennikarkę? Sugestywny dreszczowiec kanadyjskiego reżysera, Philippe’a Gagnona.

premiera: Canal+ Premium, piątek, 11 września, godz. 21:00
od lat 16

Sala samobójców. Hejter
(Sala samobójców. Hejter)
dramat, Polska, 2020
reżyseria: Jan Komasa
obsada: Maciej Musiałowski, Agata Kulesza, Danuta Stenka, Vanessa Aleksander, Maciej Stuhr, Jacek Koman

Jak zrobić karierę w czasach nienawiści? Szokująco aktualny thriller w reżyserii Jana Komasy, twórcy „Bożego Ciała”.

Tomek, chłopak z nizin, desperacko marzy o społecznym awansie. Gdy zostaje wyrzucony ze studiów prawniczych, zatrudnia się w firmie PR-owej, której specjalnością są kampanie oszczerstw. Jan Komasa, twórca nominowanego do Oscara „Bożego Ciała”, kreśli obraz dzisiejszej Polski jako kraju ogarniętego plagą nienawiści – strefy wojny, gdzie najwięcej skorzystać mogą ludzie bezstronni i cyniczni.

premiera: Canal+ Premium, sobota, 12 września, godz. 21:00
od lat 16

Le Mans ’66
(Ford v Ferrari)
biograficzna, USA, Francja, 2019
reżyseria: James Mangold
obsada: Matt Damon, Christian Bale, Jon Bernthal, Josh Lucas

Matt Damon i Christian Bale jako legendy motoryzacji. Widowiskowy film w reżyserii Jamesa Mangolda, twórcy „Spaceru po linie”.

Wojna w świecie samochodów. Ford rzuca wyzwanie Ferrari. Do decydującego starcia dojdzie podczas wyścigu Le Mans, w którym jak dotąd zwyciężały maszyny włoskiego koncernu. Triumf Fordowi ma zagwarantować para asów: konstruktor Carroll Shelby oraz kierowca Ken Miles. James Mangold zaprasza na oparte na faktach widowisko. W rolach głównych – Matt Damon i Christian Bale.

premiera: Canal+ Premium, niedziela, 13 września, godz. 21:30
od lat 12

Le Mans ‘55
(Le Mans ’55)
film krótkometrażowy / animacja, Francja, 2018
reżyseria: Quentin Baillieux

Straszny wypadek podczas legendarnego wyścigu. Choć giną ludzie, show musi trwać dalej. Animacja przypominająca czarny rozdział z historii Le Mans.

Sierpień 1955 roku, 24-godzinny wyścig Le Mans. W wypadku ginie kierowca Pierre Levegha oraz 83 widzów. Mimo wstrząsającego zdarzenia organizatorzy nie przerywają imprezy. Auta pędzą dalej. Tragiczny epizod z dziejów motosportu przypomina w krótkometrażowej animacji reżyser Quentin Baillieux.

premiera: Canal+ Premium, niedziela, 13 września, godz. 23:55
od lat 12

Exit
(Eskiteu)
komedia akcji, Korea Południowa, 2019
reżyseria: Sang Geun Lee
obsada: Jung-suk Jo, Yoon-ah Im, Du-shim Ko

Chmura zabójczych oparów płynie przez Seul. Na szczęście jest Yong-Nam, gotowy przebyć drogę od zera do bohatera i znaleźć wyjście z kryzysowej sytuacji.

Z tego młodzieniaszka ani przystojniak, ani mistrz intelektu. Do tego nie ma pracy i wciąż mieszka z rodzicami. Kiedy jednak Seul spowiją trujące gazy, to właśnie nie kto inny, tylko Yong-Nam pokaże, jak ratować świat przed zagładą. Południowokoreański melanż komedii, kina akcji oraz filmu katastroficznego.

premiera: Canal+ Film, wtorek, 15 września, godz. 20:00
od lat 12

Pan T.
(Pan T.)
biograficzny, Polska, 2019
reżyseria: Marcin Krzyształowicz
obsada: Paweł Wilczak, Sebastian Stankiewicz, Maria Sobocińska, Jerzy Bończak, Wojciech Mecwaldowski

Inteligent, elegant, buntownik. Oto pan T. – kolorowy ptak zamknięty w klatce socjalistycznej Polski.

Pan T. jest pisarzem i indywidualistą, prawdziwym arystokratą ducha, któremu niestety przyszło żyć w Polsce Ludowej. Elegancki i enigmatyczny, kursuje po Warszawie lat 50., wyglądającej trochę jak z Barei, a trochę jak z Kafki. Obrazy codzienności pana T. urozmaicają jego literackie fantazje. Stylowy, czarno-biały film z Pawłem Wilczakiem w roli głównej.

premiera: Canal+ Premium, wtorek, 15 września, godz. 21:00

od lat 12

Sybilla
(Sibyl)
dramat, Francja, 2019
reżyseria: Justine Triet
obsada: Virginie Efira, Adèle Exarchopoulos, Gaspard Ulliel

Terapeutka i pacjentka, pisarka i inspiracja. Film o związkach życia z literaturą, w którym główne role odgrywają Virginie Efira oraz Adèle Exarchopoulos.

Psychoterapeutka Sibyl postanawia poświęcić się pisarskiej pasji i w tym celu ogranicza zawodową praktykę. Cierpiąc na twórczą blokadę, jak na ironię inspirację znajduje w nowej pacjentce: młodej aktorce Margot. Czy jednak ma prawo żerować na jej intymności? Nominowany do Złotej Palmy film z pogranicza komedii, dramatu i thrillera. W rolach głównych – Virginie Efira i Adèle Exarchopoulos.

premiera: Canal+ Film, środa, 16 września, godz. 20:00
od lat 16

Ekstaza
(Bliss)
horror, USA, 2019
reżyseria: Joe Begos
obsada: Dora Madison, Tru Collins, Rhys Wakefield

Narkotykowa ekstaza i twórczy szał. Psychodeliczny film grozy o malarce, która stymuluje wyobraźnię przy pomocy groźnej substancji.

Chcąc przełamać artystyczną blokadę, młoda malarka Dezzy zażywa tajemniczy narkotyk. W rezultacie wpada w szał – w tym samym stopniu twórczy, co autodestrukcyjny. Pulsujący neonowymi światłami horror, którego akcja rozgrywa się w świecie kalifornijskiej bohemy. Wyraźnymi inspiracjami są tutaj „Zabójca z wiertarką” Abla Ferrary oraz filmy Gaspara Noégo. Dla miłośników kina kultowego.

premiera: Canal+ Premiera, piątek, 18 września, godz. 21:00

Obywatel Jones
(Mr. Jones)
historyczny, Polska, Wielka Brytania, Ukraina, 2019
reżyseria: Agnieszka Holland
obsada: James Norton, Vanessa Kirby, Peter Sarsgaard

Szok i oburzenie; obywatel Jones odkrywa prawdę o tym, co dzieje się w ZSRR. Oskarżycielski film historyczny w reżyserii Agnieszki Holland.

Gareth Jones przybywa do ZSRR, chcąc przeprowadzić wywiad ze Stalinem. Na miejscu dowiaduje się o pladze głodu na Ukrainie. Zszokowany i oburzony, zrobi wszystko, aby świat poznał prawdę. Czy jednak świat będzie go słuchał? Agnieszka Holland przedstawia film historyczny, w którym pobrzmiewają echa współczesnych wydarzeń. Oskarżycielski „Obywatel Jones” zdobył Złote Lwy na festiwalu w Gdyni.

premiera: Canal+ Premium, sobota, 19 września, godz. 20:00

John Wick 3
(John Wick: Chapter 3 – Parabellum)
film akcji, USA, 2019
reżyseria: Chad Stahelski
obsada: Keanu Reeves, Halle Berry, Ian McShane, Laurence Fishburne, Mark Dacascos

John Wick – i wszystko jasne. Kolejna odsłona serii o zabójcy, któremu kamiennej twarzy i żelaznej charyzmy użycza Keanu Reeves.

Złamawszy zasady społeczności płatnych zabójców, legendarny John Wick staje się celem. Cena za jego głowę wynosi 14 miliony dolarów. Teraz „Baba Jaga” ma przeciwko sobie cały świat – szanse są wyrównane. Kontynuacja sensacyjnej sagi, której gwiazdą jest śmiertelnie poważny Keanu Reeves. Trzecia część przynosi kolejną dawkę zarazem rozbuchanych i wyrafinowanych scen akcji.

premiera: niedziela, 20 września, godz. 21:30

Nieplanowane
(Unplanned)
dramat, USA, 2019
reżyseria: Chuck Konzelman, Cary Solomon
obsada: Ashley Bratcher, Brooks Ryan, Robia Scott

Historia Aby Johnson, pnącej się po szczeblach kariery pracownicy wielkiej kliniki aborcyjnej, a następnie aktywistki przeciwstawiającej się usuwaniu ciąży.

Przez lata pracownica kliniki aborcyjnej organizacji Planned Parenthood, później zdecydowana przeciwniczka usuwania ciąży. Budząca gorące dyskusje fabuła oparta na biografii Abby Johnson; kobiety, która stała się w Stanach Zjednoczonych znaną działaczką antyaborcyjną.

premiera: Canal+ Film, wtorek, 22 września, godz. 20:00
od lat 16

Ukryte życie
(A Hidden Life)
historyczny, USA, Wielka Brytania, Niemcy, 2019
reżyseria: Terrance Malick
obsada: August Diehl, Valerie Pachner, Maria Simon

Pełne dostojeństwa i powagi kino Terrence’a Malicka. Uhonorowana w Cannes, biograficzna produkcja o Franzu Jägerstätterze, który odmówił służby w Wermachcie.

Austria pod rządami Hitlera. Pośród surowych gór żyje młody chłop; mąż oraz ojciec, który powiada, że niegodziwości należy się opierać. Dlatego nie chce włożyć munduru Wehrmachtu i będzie gotów zapłacić za ten sprzeciw najwyższą cenę. Majestatyczny film Terrence’a Malicka, rzecz o dobrze i złu, przedstawia losy prawdziwej postaci – Franza Jägerstättera, błogosławionego Kościoła katolickiego.

premiera: Canal+ Film, środa, 23 września, godz. 20:00

Supernova
(Supernova)
dramat, Polska, 2019
reżyseria: Bartosz Kruhlik
obsada: Marek Braun, Marcin Hycnar, Marcin Zarzeczny

Tragiczny wypadek i walka klas. Wybuchowy film Bartosza Kruhlika, wyróżniony w Gdyni nagrodą za reżyserski debiut.

Wypadek na wiejskiej drodze. Rozpędzona rządowa limuzyna potrąca matkę z dwójką dzieci. Na miejsce przybywają policjanci, a także ludzie z okolicy, którzy chcą dokonać samosądu. Sytuacja eskaluje i grozi wybuchem. Młody reżyser Bartosz Kruhlik przedstawia dramat o intensywności thrillera. Jego film został uhonorowany nagrodą za najlepszy debiut na festiwalu Gdyni.

premiera: Canal+ Premium, czwartek, 24 września, godz. 21:00

Ikar. Legenda Mietka Kosza
(Ikar. Legenda Mietka Kosza)
biograficzny, Polska, 2019
reżyseria: Maciej Pieprzyca

Dawid Ogrodnik jako niewidomy jazzman. Obsypany nagrodami film biograficzny w reżyserii Macieja Pieprzycy.

Mieczysław Kosz – legenda polskiego jazzu. Niewidomy, który potrafił grać na pianinie z niebiańskim polotem. Ikar, który zmarł w wieku dwudziestu dziewięciu lat. O tej wybitnej i tragicznej postaci opowiada Maciej Pieprzyca, reżyser „Chce się żyć” oraz „Jestem mordercą”. Jego film zdobył wiele wyróżnień, w tym Srebrne Lwy i nagrodę za główną rolę Dawida Ogrodnika na festiwalu w Gdyni.

premiera: Canal+ Premium, sobota, 26 września, godz. 21:30
od lat 12

I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże!
(Qu’est-ce qu’on a encore fait au bon Dieu?)
komedia, Francja, 2019
reżyseria: Philippe de Chauveron
obsada: Christian Clavier, Chantal Lauby, Ary Abittan

Nowa odsłona komediowych perypetii wielokulturowej rodzinki znad Sekwany. Córki Claude’a Verneuil chcą wyprowadzić się z kraju.

W rodzinie państwa Verneuil znów robi się gorąco. Córki pana Claude’a chcą na stałe wyjechać za granicę. Jak zniesie to głowa rodu, która uważa, że najwspanialszym miejscem na planecie jest słodka Francja? Oto ciąg dalszy przygód wielokulturowej familii; satyra na uprzedzenia, małostki i nietolerancję. W jednej z głównych ról mistrz komedii – Christian Clavier.

premiera: Canal+ Premium, niedziela, 27 września, godz. 21:30

FILMY DOKUMENTALNE

Miasta rytm 2
(Miasta rytm)
seria dokumentalna, Polska, 2020

Architektura, historia sztuki, miejskie opowieści. Jerzy S. Majewski oprowadza po ciekawych i nieznanych zaułkach polskich miast. To będą niezwykłe przechadzki.

Jerzy S. Majewski, historyk sztuki, wytrawny znawca architektury i miejskich opowieści, zaprasza na dalszy ciąg pasjonujących spacerów po polskich miastach. W drugim sezonie programu odwiedzimy m.in. Olsztyn, Szczecin, Wałbrzych, Przemyśl oraz Gdynię. Będzie też odcinek specjalny, poświęcony Warszawie roku 1937, związany z nadchodzącą premierą „Króla”, nowego serialu Canal+.

premiera: Canal+ Premium, poniedziałek, 7 września, godz. 21:30

SERIALE

Dzikusy
(Les sauvages)
serial sensacyjny, Francja, 2019
reżyseria: Rebecca Złotowski
obsada: Marina Foïs, Roschdy Zem, Amira Casar

Charyzmatyczny Roschdy Zem w serialu łączącym polityczny thriller z sagą rodzinną. Kipiąca od emocji historia ze szczytów francuskiej władzy.

W wyborczy wieczór kule zamachowca dosięgają Iddera Chaoucha, pierwszego w historii Francji algierskiego imigranta z widokami na rządzenie krajem. Za spust pociąga chłopak spokrewniony z narzeczonym córki Chaoucha. Oto serial wedle cyklu głośnych powieści Sabriego Louataha, w którym krwisty thriller polityczny łączy się z sagą rodzinną. W głównej roli występuje charyzmatyczny Roschdy Zem.

premiera: Canal+ Premium, czwartek, 3 września, godz. 21:00

Cela śmierci
(En el corredor de la muerte)
serial kryminalny, Hiszpania, 2019
reżyseria: Carlos Marques-Marcet
obsada: Miguel Ángel Silvestre, Marisé Álvarez, Ramón Agirre

Najwyższy wymiar kary, lecz dowody wątpliwe. Pablo Ibara nie czeka na egzekucję. Walczy o życie

Czerwiec 1994. W spokojnej dzielnicy Miami policja znajduje podziurawione kulami ciała trzech osób. Jest jeszcze coś – kamera wideo z nagraniem zbrodni, a na nim niewyraźna twarz jednego z napastników. Owo nagranie posłuży za dowód przeciwko Pablowi Ibarze. Oto historia człowieka skazanego na karę śmierci, nakreślona z punktu widzenia oskarżonego, jego rodziny, prokuratora oraz policji.

premiera: Canal+ Seriale, poniedziałek, 7 września, godz. 22:00
od lat 12

Stażyści
(Hippocrate)
serial obyczajowy, Francja, 2018
reżyseria: Thomas Lilti
obsada: Anne Consigny, Éric Caravaca, Géraldine Nakache

Kilkoro początkujących lekarzy musi opanować sytuację w szpitalu zaatakowanym przez tajemniczego wirusa.

Szpital na obrzeżach metropolii. Z powodu groźnego, egzotycznego wirusa doświadczony personel medyczny zostaje skierowany na kwarantannę. Na placu boju zostaje grupka żółtodziobów; stażystów, którzy muszą sprostać arcytrudnemu zadaniu. Zakażonych przybywa, system nie działa, stres narasta, ludzkie życie jest zagrożone. Serial produkcji francuskiej z 2018 roku, dziś aktualny jak nigdy.

premiera: Canal+ Seriale, wtorek, 8 września, godz. 22:00
od lat 12

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

1 komentarz do “Canal+ premiery września 2020

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.