Canal+ premiery od 31 sierpnia do 6 września 2013

YumaNa początku września C+ wyemituje polski dramat obyczajowy„Yuma”, komediodramat/fantasy „Odwróceni zakochani”, fancuską komedię „Paryż-Manhatan”, włoską komedię romantyczną „Co kryje miłość”, polski dramat psychologiczny „Dwa ognie” oraz duński komediodramat „Cała prawda o mężczyznach”. W C+Family 2 obejrzymy również 2 CANALsezon serialu „Prawdziwa historia rodu Borgiów”, po przerwie ponownie w emisji będą filmy w 3D, w tym tygodniu serial dokumentalny „Wyprawy w czasie 3D”.

 

 

PREMIERA: CANAL+, sobota, 31 sierpnia 2013, 20:00

YUMA (Yuma)

dramat obyczajowy, Polska/Czechy, 2012

reżyseria: Piotr Mularuk

wystepują: Jakub Gierszał, Katarzyna Figura, Tomasz Kot, Jakub Kamiński

YumaPrzełom lat 80. i 90. Rzecz dzieje się w Brzegach, na granicy Polski i Niemiec. Zyga (Jakub Gierszał) chciałby żyć z większym rozmachem, być kimś więcej, niż jego rodzice, którzy przez całe życie usiłują związać koniec z końcem. Tymczasem rozpadają mu się buty i jest zmuszony kupić sobie obuwie do trumny. To przysłowiowa kropla, która przepełnia dzban goryczy. Za namową obrotnej ciotki, miejscowej seksbomby Halinki (Katarzyna Figura) Zyga zaczyna „profesjonalnie” trudnić się jumą, czyli kraść luksusowe towary za niemiecką granicą i sprzedawać (lub rozdawać) je w Polsce. Zyga i jego kumple szybko zyskują rozgłos, szacunek, ale i zawiść sąsiadów. Halinka, której Zyga podoba się nie tylko jako krewny, dzięki jego pieniądzom realizuje marzenia o budowie własnego imperium, czyli baru z wypasem. Zakochana w Zydze „Bajadera” (Helena Sujecka) zaczyna desperacką walkę o jego uwagę, nie wahając się tańczyć na rurze. Opat (Tomasz Kot), działający w okolicy rosyjski gangster coraz bardziej interesuje się rosnącym majątkiem Zygi. Sam Zyga gubi się w tym, czego sam pragnie, a czego oczekują od niego inni i grzęźnie w moralnych dylematach, kiedy małe kradzieże zamieniają się w coraz większe zbrodnie.

 

 PREMIERA: CANAL+, niedziela, 1 września 2013, 21:00

ODWRÓCENI ZAKOCHANI (Upside Down)

komediodramat/fantasy, Kanada/Francja, 2012

reżyseria: Juan Solanas

występują: Kirsten Dunst, Jim Sturgess, Timothy Spall, Blu Mankuma

Kirsten Dunst w historii miłosnej na granicy dwóch światów.

Odwroceni ZakochaniEwa (Kirsten Dunst) i Adam (Jim Sturgess) pochodzą z dwóch niemal stykających się ze sobą planet, których mieszkańcy nie mają prawa przekraczać granicy grawitacji każdej z nich. Nastolatkowie spotykają się przypadkowo, zakochują w sobie od pierwszej chwili, po czym zostają rozdzieleni przez strażników i tracą kontakt na 10 lat. Pewnego dnia chłopak widzi ukochaną w telewizji i postanawia znaleźć sposób, by przedostać się do jej świata, wbrew prawom fizyki i obowiązującemu prawu. W rolę Ewy wciela się Kirsten Dunst, laureatka m.in. Złotej Palmy za film „Melancholia” Larsa von Triera.

 

PREMIERA: CANAL+, poniedziałek, 2 września 2013, 21:00

PARYŻ – MANHATTAN (Paris Manhattan)

komedia, Francja, 2012

reżyseria: Sophie Lellouche

występują: Alice Taglioni, Patrick Bruel, Marine Delterme, Yannick Soulier, Louis-Do de Lencquesaing, Michel Aumont

Inteligentna i zabawna komedia romantyczna z Woodym Allenem w tle.

Paryz ManhattanAlice (Alice Taglioni) zetknęła się z twórczością Woody’ego Allena jako 15-latka i odnalazła w nich receptę na życie. W trudnych chwilach rozmawia samotnie w pokoju z Allenem, szukając w jego filmach pocieszenia i wskazówek. Na co dzień zarządza apteką ojca, jednak w głębi serca wierzy, że prawdziwą moc uleczania mają filmy. Pewnego dnia poznaje instalatora alarmów Victora (Patrick Bruel). Początkowo nie widzi szans na związek z nim, zwłaszcza, że twórczość Woody’ego Allena jest mu kompletnie obca.

 

PREMIERA: CANAL+, wtorek, 3 września 2013, 21:00

CO KRYJE MIŁOŚĆ (Manuale d’am3re)

komedia romantyczna, Włochy, 2011

reżyseria: Giovanni Veronesi

występują: Robert De Niro, Monica Bellucci, Riccardo Scamarcio, Donatella Finocchiaro, Laura Chiatti, Michele Placido

Historie życia trzech mężczyzn zmieniają się diametralnie za sprawą kobiet, które poznają.

CoKryjeMiloscMłody prawnik Roberto (Riccardo Scamarcio) jest zaręczony z Sarą (Valeria Solarino) i ma już zaplanowane całe życie. Do czasu, kiedy poznaje piękną i intrygującą Micol (Laura Chiatti), która mieszka w małej wiosce w Toskanii. Szczęśliwy od 25 lat w małżeństwie prezenter telewizyjny Fabio (Carlo Verdone) spotyka na przyjęciu żywiołową Elianę (Donatella Finocchiaro). Spędza z nią jedną noc, która komplikuje mu całe życie. Profesor literatury Adrian (Robert De Niro) po rozwodzie przenosi się do Rzymu. Zaprzyjaźnia się z dozorcą Augustem, którego pełna energii córka Viola (Monica Bellucci) wprowadza zamęt w jego spokojną egzystencję. Losy bohaterów splatają się w nieoczekiwany sposób.

 

 PREMIERA: CANAL+, środa, 4 września 2013, 21:00

DWA OGNIE

dramat psychologiczny, Polska/Szwecja, 2010

reżyseria: Agnieszka Łukasiak

występują: Magdalena Popławska, Simon Kassianides, Grzegorz Kowalczyk, Kamila Nowysz

Dramatyczna historia kobiety, która uciekając przed handlarzami dzieci na Białorusi, trafia do lepszego świata, które okazuje się piekłem.

DwaOgnieMłoda kobieta Marta (Magdalena Popławska), chcąc ratować córkę przed handlarzami dzieci ucieka z Białorusi. Wraz z małą Anią (Kamila Nowysz) trafia do obozu dla uchodźców w północnej Szwecji. Ma nadzieję szybko odnaleźć się w nowej rzeczywistości i zacząć nowe życie. Tymczasem znosi z godnością walkę z biurokracją i systemem. Wkrótce zostaje zmuszona do dramatycznych wyborów, a jej życie stanie się koszmarem.

Film miał premierę na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Pusan. Reżyserka Agnieszka Łukasiak otrzymała nagrodę ekumenicznego jury podczas Nordyckich Dni Filmowych w Lubece oraz nagrodę dziennikarzy i za scenariusz we Wrześni.

 

 PREMIERA: CANAL+, czwartek, 5 września 2013, 21:00

CAŁA PRAWDA O MĘŻCZYZNACH (Sandheden om mænd)

komediodramat, Dania, 2012

reżyseria: Nikolaj Arcel

występują: Thure Lindhardt, Tuva Novotny, Lars Mikkelsen, Nicolas Bro

Gdyby twoje życie było filmem, czy chciałbyś go obejrzeć – desperacka pogoń trzydziestolatka za marzeniami i spełnieniem.

Cala Prawda O MezczyznachMads (Thure Lindhardt) wiedzie spokojne życie u boku Marie (Tuva Novotny). Ma nowy dom i spokojną pracę, nie jest jednak szczęśliwy. Rozpamiętuje nieudaną karierę jako scenarzysta i dochodzi do wniosku, że z piękną narzeczoną nic go jednak nie łączy. Zamieszkuje więc sam i postanawia napisać scenariusz swojego życia. Aby znaleźć inspirację, rzuca się w wir nowych znajomości i imprez. Poznaje kobiety, jednak żadnej z nich nie potrafi zatrzymać na dłużej. Film zdobył nominację do nagrody filmowej Nordyckiej Rady za reżyserię i scenariusz.

 

 

FILMY DOKUMENTALNE

PREMIERA 3D: CANAL+ Family2, niedziela, 1 września 2013, 17:00

WYPRAWY W CZASIE odc. 1 i 2 (Time Traveller Guides, ep. 1, 2)

seria dokumentalna 3D,

Trójwymiarowa podróż po największych miastach świata

„Wyprawy w czasie 3D” to sześcioodcinkowa seria dokumentalna. Jej twórcy przenoszą widzów do drugiej połowy XIX wieku, czasów kiedy rodziła się trójwymiarowa technologia stereoskopowa. Każdy odcinek przedstawia jedno z sześciu miast: Paryż, Londyn, Nowy Jork, Waszyngton, Gettysburg i Rzym. Specjalnie dobrany dźwięk i zdjęcia z epoki oraz narrator, który jest przewodnikiem po dawnym świecie to atuty, dzięki którym widz poznaje z bliska realia odległych wydarzeń: zjednoczenia Włoch, amerykańskiej wojny domowej czy rządów królowej Wiktorii.

 

 PREMIERA: CANAL+, poniedziałek, 2 września 2013, 22:20

A SPECIAL DAY (Une journée particulière)

dokumentalny, Francja, 2012

reżyseria: Gilles Jacob

występują: Jane Campion, Ethan Coen, Joel Coen, David Cronenberg, Theodoros Angelopoulos, Michael Cimino, Luc Dardenne

Gilles Jacob opowiada o swoim festiwalu w 60. rocznicę jego istnienia.

Szef MMF Cannes, Gilles Jacob stworzył film dokumentalny w oparciu o oficjalne i archiwalne materiały festiwalowe. Reżyser towarzyszy swoim bohaterom, cenionym na całym świecie twórcom kina, podczas 60. rocznicy festiwalu w Cannes. Pokazuje ich przybycie do Francji, konferencje prasowe, w których biorą udział oraz ich spacer po czerwonym dywanie. Film miał premierę podczas festiwalu w Cannes w 2012 roku.

 

 PREMIERA: CANAL+ Family2, poniedziałek, 2 września 2013, 20:30

WALCZĄCE STADO (Pride in Battle)

Codzienna walka o przetrwanie lwów w północnej Botswanie

Stada lwów żyjących w północnej Botswanie codziennie muszą walczyć o przetrwanie w niesprzyjającym środowisku. Lwice, na których ciąży obowiązek wykarmienia całej rodziny wyspecjalizowały się w polowaniu na najbardziej niebezpieczne afrykańskie ssaki – bawoły. Gdy nadchodzi susza lwy są zmuszone do przemieszczania się w poszukiwaniu pożywienia. Dla samców oznacza to nieustającą walkę o terytorium i bezpieczeństwo stada. Ich zdolności i umiejętność przetrwania codziennie poddawane są ciężkiej próbie.

 

SERIALE

 

Prawdziwa historia rodu Borgiów II (Borgia II)

międzynarodowa koprodukcja CANAL+

serial historyczny, Francja/Niemcy, 2013, (12 odc. x 52 min.)

PREMIERA: canal+ Family2, 4 września 2013, emisja w środy o 20:30

twórca: Tom Fontana

reżyseria: Metin Hüseyin, Dearbhla Walsh, Christoph Schrewe, Thomas Vincent

występują: John Doman (Rodrigo Borgia), Mark Ryder (Cezar Borgia), Isolda Dychauk (Lukrecja Borgia), Assumpta Serna (Vannozza Cattanei), Diarmuid Noyes (Alessandro Farnese), Marta Gastini (Giulia Farnese)

PrawdziwaHistoriaRoduBorgiow2Koprodukowana przez CANAL+ „Prawdziwa historia rodu Borgiów” to dzieło Toma Fontany, który pokazuje bez kompromisów i cenzury losy tej kontrowersyjnej rodziny. Borgiowie dali Kościołowi rzymskokatolickiemu dwóch papieży i świętego, a jednak pamięci o nich towarzyszą najbardziej ponure pogłoski, w których rzeczywistość miesza się z mitem. „Prawdziwa historia rodu Borgiów” to widowisko kostiumowe, którego wartość tkwi nie tylko w perfekcyjnej realizacji, dbałości o historyczną prawdę i inscenizacyjne szczegóły, ale także brak politycznej poprawności i ujęcie tematu w taki sposób, że jest on wiarygodny, w zaskakujący sposób współczesny. Jednocześnie jest to serial, który skupia się w równym stopniu na zaczerpniętych z materiałów źródłowych faktach (Fontana przy pisaniu scenariusza wykorzystał swoją doskonałą znajomość łaciny), co na relacjach międzyludzkich, motywach działania bohaterów, ich żądzach, urażonych ambicjach, zazdrości, poczuciu winy i słabościach.

Akcja drugiej serii rozpoczyna się po zamordowaniu papieskiego syna Juana. Rodrigo Borgia załamuje się i jego władza słabnie, a na pierwszy plan wysuwa się młodszy syn Cezar, który staje się okrutnym, bezwzględnym wojownikiem, uosobieniem „Księcia” Machiavellego. Cesar jest owładnięty obsesją rządzenia Italią. Bezwzględność, z jaką realizuje swój plan prowadzi do katastrofy nie tylko własnej rodziny, ale też całego Półwyspu Apenińskiego. Wychodząc z cienia ojca, młody Borgia zaczyna kontrolować każdą myśl i decyzję Rodriga. Papież tymczasem nie porzuca myśli o zreformowaniu Kościoła, jednak skala korupcji w Watykanie oraz jego własne pożądanie i słabość sprawiają, że wszystkie wysiłki w tym kierunku spełzają na niczym. Lucrezia po tym, jak brała udział w spisku, mającym na celu zamordowanie brata i była świadkiem zabicia przez Cezara jej kochanka Perotta, pragnie odnaleźć drogę do Boga i szczęścia, które nigdy nie było jej udziałem. Urocza i niewinna kiedyś dziewczyna wyrosła na silną kobietę, której ojciec nie waha się powierzyć władzę na czas swojej nieobecności w Watykanie i pozwolić jej zasiadać na papieskim tronie.

Pierwsza część serialu była emitowana w CANAL+ na przełomie 2011 i 2012 roku. Obecnie trwają prace nad trzecim i ostatnim sezonem „Prawdziwej historii rodu Borgiów”.

 

KAMUFLAŻ III  (Covert Affairs III) serial szpiegowski, USA, 2012 (16 odc.)

PREMIERA: CANAL+ Film, w każdy czwartki, godz. 20:25

reżyseria: Allan Kroeker

występują: Piper Perabo (Annie Walker), Christopher Gorham (Auggie Anderson), Kari Matchett (Joan Campbell), Anne Dudek (Danielle Brooks), Peter Gallagher (Arthur Campbell), Sendhil Ramamurthy (Jai Wilcox), Sarah Clarke (Lena Smith), Richard Coyle (Simon Fischer)

kamuflaz3Tajne akcje CIA, płatni mordercy, zagraniczni agenci oraz zdrada – „Kamuflaż” idealnie łączy wszystkie elementy charakterystyczne dla opowieści szpiegowskich. Jest to bez wątpienia zasługa jednego z producentów serialu DOUGA LIMANA, którego można uznać za specjalistę od filmów szpiegowskich. Liman jest znany przede wszystkim z produkcji trylogii o Jasonie Bourne’ie oraz wyreżyserowania „Tożsamości Bourne’a”. Na tym jednak nie kończy się przygoda Limana z produkcjami o szpiegach, tajnych agentach i płatnych zabójcach. W 2005 roku wyreżyserował „Pana i panią Smith”, historię pary zabójców zagranych przez Angelinę Jolie i Brada Pitta. W 2010 roku został zaś reżyserem „Fair Game”, osadzonej we współczesnych realiach historii agentów CIA z Seanem Pennem i Naomi Watts w rolach głównych. Doświadczenia zdobyte na planie są widoczne w produkowanym przez Limana „Kamuflażu”.

 

Mentalista V (The Mentalist V) serial sens./detektywistyczny, USA 2012  (22 odc.)

PREMIERA: CANAL+, w każdy piątek,  godz. 20:00

reżyseria: Randall Zisk

występują: Simon Baker (Patrick Jane), Robin Tunney (Teresa Lisbon), Tim Kang (Kimball Cho), Owain Yeoman (Wayne Rigsby), Amanda Righetti (Grace Van Pelt), Emmanuelle Chriqui (Lorelei Martins)

Serial „Mentalista” to opowieść o człowieku, który dzięki talentowi, wysokorozwiniętemu zmysłowi obserwacji i dedukcji oraz szczególnego rodzaju trikom przez wiele lat udawał medium i utrzymywał się wykorzystując ludzką naiwność.

Mentalista5Kiedy jego żona i córka zostały zamordowane przez seryjnego mordercę Czerwonego Johna, który nigdy nie został ujęty, Patrick Jane (Simon Baker) postanowił zostać niezależnym detektywem i pomagać agentom z Kalifornijskiego Biura Śledczego rozwiązywać zagadki kryminalne. Dzięki genialnemu instynktowi, z pomocą którego czyta w ludziach jak w otwartych księgach i wykorzystaniu bardzo niekonwencjonalnych metod, jak manipulacja, sugestia czy hipnoza jest bardzo skuteczny w dochodzeniu prawdy. Na co dzień pracuje z grupą specjalistów pod dowództwem agentki Teresy Lisbon (Robin Tunney), która niechętnie uznaje talenty Jane’a i przy każdej okazji krytykuje go za teatralność, narcyzm i notoryczne nieprzestrzeganie regulaminu. W skład zespołu Lisbon wchodzą także agenci Kimball Cho (Tim Kang) i Wayne Rigsby (Owain Yeoman) oraz najmłodsza w zespole Grace Van Pelt (Amanda Righetti). Wszyscy uważają Patricka za megalomana i efekciarza, ale podziwiają jego urok i niewątpliwy talent.

Już pierwszy sezon „Mentalisty” pobił w USA rekordy popularności. Odcinek pilotażowy zgromadził 23 września 2008 roku blisko 16-milionową widownię, a gdy ponownie nadano go trzy dni później, przed telewizorami zasiadło kolejne 8 milionów. W bardzo krótkim czasie awansował do miana jednego z najchętniej oglądanych seriali za oceanem. „Mentalista” był także w pewnym momencie najpopularniejszym programem stacji CBS, co jak na serial w pierwszym sezonie emisji jest wielkim osiągnięciem (wcześniej udało się to „Gotowym na wszystko” 4 lata wcześniej). Dotychczas produkcję wyróżniono m.in. Kryształową Statuetką, czyli Nagrodą Amerykańskiej Publiczności (People’s Choice Award) w kategorii „nowy serial dramatyczny”, a wcielający się w tytułowa rolę Simon Baker był nominowany do Złotego Globu i nagrody Emmy.

 

PREMIERA: CANAL+ Film, w każdą sobotę, godz. 22:00

THE FOLLOWING serial sensacyjny/thriller, USA, 2013, (15 odc.)

twórca: Kevin Williamson

reżyseria: Marcos Siega, Joshua Butler

występują: Kevin Bacon, James Purefoy, Natalie Zea, Annie Parisse, Shawn Ashmore, Valorie Curry, Nico Tortortella

FollowingDoświadczony agent FBI Ryan Hardy (Kevin Bacon) odchodzi ze służby z powodów zdrowotnych. Po kilku latach spędzonych w stanie spoczynku, zostaje wezwany przez dawnych przełożonych. Ma zająć się sprawą seryjnego mordercy Josepha Carrolla (James Purefoy), byłego wykładowcy akademickiego, którego skazano na dożywocie za zamordowanie 14 swoich studentek. Przebiegły i charyzmatyczny Carroll zdołał zbiec z więzienia i zbudować podziemną przestępczą siatkę wspierającą innych morderców. Joseph chce zemścić się na Hardym, który nie tylko posłał go kiedyś za kraty, ale też romansował z jego byłą żoną (Natalie Zea).

Kevin Williamson, producent i scenarzysta, pracujący wcześniej m.in. przy filmach „Krzyk”, „Koszmar minionego lata” oraz serialach „Pamiętniki wampirów” i „Tajemny krąg”, od początku zakładał, że jego nowy projekt nie będzie należał do lekkiej rozrywki. „The Following” to propozycja dla widza, który nie boi się krwi, nagości i karkołomnych zwrotów akcji. „Jeśli szukasz dobrego dreszczowca, zręcznie i bezlitośnie zrealizowanego, bądź ostrzeżony: „The Following” to poważna sprawa!” – z uznaniem pisał Matt Roush z serwisu TV Guide. Oprócz trzymającej w napięciu akcji, mistrzowsko poprowadzonej intrygi i frapujących bohaterów, niewątpliwym atutem „The Following” jest też doborowa obsada. W roli Hardy’ego błyszczy zdobywca Złotego Globu Kevin Bacon („Odwrócić przeznaczenie”, „Frost / Nixon”, „Podróż powrotna”), w jego adwersarza brawurowo wciela się James Purefoy („Vanity Fair – Targowisko próżności”, „Solomon Kane – Pogromca zła”, serial „Rzym”). Na drugim planie można zobaczyć m.in. Natalie Zeę (seriale „Justified – Bez przebaczenia”, „Franklin & Bash”), Annie Parisse (seriale „Rubicon”, „Unforgettable – Zapisane w pamięci”) oraz Shawna Ashmore’a (cykl „X-Men”, „Ruiny”,  „Frozen”).

Odcinek pilotażowy, wyemitowany na kanale Fox w styczniu 2013, zgromadził przed telewizorami blisko 10,5 miliona Amerykanów. „W kwestii aktorstwa, zaskoczenia i suspensu może rywalizować śmiało ze wszystkim, co zobaczycie w multikinach” – wydał wówczas werdykt David Hiltbrand z redakcji „Philadelphia Inquirer”. – „Ale to co naprawdę sprawia, że „The Following” ogląda się jak film kinowy to jego ekstrawagancka, wymowna brutalność”. Liczący 15 odcinków premierowy sezon serialu rywalizuje o nagrodę Saturna w dwóch kategoriach. Zachęcona jego sukcesami, stacja Fox podjęła już zaś decyzję o realizacji sezonu drugiego.

 

PREMIERA: CANAL+ Film2, poniedziałki, godz. 20:00

GRIMM II (22 odc.)

serial fantasy, USA 2012/2013

występują: David Giuntoli, Russell Hornsby, Bitsie Tulloch, Silas Weir Mitchell, Sasha Roiz, Reggie Lee, Bree Turner

GRIMM2Nick Burkhardt (David Giuntoli) jest detektywem z wydziału zabójstw policji. Od czasu przeprowadzki do Portland mężczyzna jest świadkiem dziwnych wydarzeń: na jego oczach ludzie przemieniają się w nierzadko przerażające postacie rodem z baśni. Od ciotki Nick dowiaduje się, iż jest spadkobiercą legendarnej grupy łowców zwanych Grimmami, którzy przez wieki chronili ludzkość przed zakusami nadprzyrodzonych potworów ze starych ksiąg oraz innych sił zła. Tylko Burkhardt potrafi dostrzec te istoty i skutecznie się im przeciwstawić. Z pomocą przyjaciela o baśniowym rodowodzie Monroe’a (Silas Weir Mitchell) oraz partnera, porucznika Hanka Griffina (Russell Hornsby), Nick staje do walki z wrogiem nie z tego świata, jednocześnie starając się ukryć nowe zadania przed dziewczyną, Juliette (Bitsie Tulloch), która w drugim sezonie utraci wszystkie wspomnienia z nim związane. Sam Burkhardt  zaś będzie miał do rozpracowania kolejne niepokojące sprawy, takie jak napady na dzieci w Halloween czy niekonwencjonalna zbrodnia popełniona przez genialnego projektanta gier.

Tytuł serialu nawiązuje do niemieckich pisarzy Wilhelma i Jakuba Grimmów, autorów słynnego zbioru „Baśnie braci Grimm”. W telewizyjnej produkcji kanału NBC niezwykłe istoty znane z ich utworów wkraczają w scenerię współczesnej Ameryki, niosąc zagrożenie ludziom.

Po sukcesie pierwszego sezonu „Grimm”, który w samych tylko USA gromadził przed telewizorami średnio 6,35 milionów widzów, licencję na serial zakupiły telewizje z blisko 50 krajów, a NBC zrealizowało drugi, liczący 22 odcinki sezon. Biorąc pod uwagę fakt, ze każdy z nich przyciągał średnio około 4,66 miliona widzów, już podjęto decyzję o kontynuacji – sezon trzeci rusza na antenie NBC w styczniu 2014 roku.

Wśród scenarzystów drugiego sezonu – obok sprawdzonych fachowców, takich jak David Greenwalt i Jim Kouf – pojawili się nowi autorzy, a wśród nich David Simkins („Roswell: W kręgu tajemnic”, „Magazyn 13”) i Alan Di Fiore („Tajniacy”). W drugim sezonie zobaczymy ponownie tych samych odtwórców pierwszoplanowych ról: Davida Giuntolego (seriale „Eli Stone”, „The Deep End”), Russela Hornsby’ego („Po zachodzie słońca”, „Utkwiony”), Bitsie Tulloch (oscarowy „Artysta”) i Silasa Weira Mitchella (serial „Prison Break – Skazany na śmierć).

 

„Go On” serial komediowy USA 2012 (22 odc.)

PREMIERA: CANAL+ Film, czwartki, godz. 20:00

serial komediowy, USA, 2012-2013

reżyseria: Todd Holland

występują: Matthew Perry (Ryan King), Laura Benanti (Lauren Schneider), Julie White (Anne), Suzy Nakamura (Yolanda), Tyler James Williams (Owen), Brett Gelman (Mr. K), Khary Payton (Don), John Cho (Steven), Tonita Castro (Fausta), Bill Cobbs (George), Sarah Baker (Sonia), Seth Morris (Danny), Allison Miller (Carrie)

Go On Po stracie żony znana radiowa osobistość Ryan King zostaje zmuszony do wzięcia udziału w kilku sesjach terapeutycznych, które są warunkiem jego powrotu do pracy. Uważając to za zbędne, Ryan początkowo nie angażuje się w prowadzone zajęcia, jednak z czasem zdaje sobie sprawę, że spotkania mogą mu naprawdę pomóc.

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.