Canal+ premiery od 26 października do 1 listopada

Atlas ChmurW tym tygodniu w Canal+, hit kinowy „Atlas chmur”, dramat Jerzego Domaradzkiego „Piąta pora roku”, komedia romantyczna „Ruby Sparks„, komedia „Jak po maśle”,  hiszpański dramat „Moskitiera” oraz wieczór Halloween, a w nim premierowo animowany „Paranorman” oraz horror „Internat”.CANAL

 

 

 

PREMIERA: CANAL+, sobota, 26 października 2013, 21:00

Atlas Chmur (Cloud Atlas)

science fiction, USA, 2012

reżyseria: Andy i Lana Wachowski, Tom Tykwer

występują: Tom Hanks (dr Henry Goose, kierownik hotelu, Isaac Sachs, Dermot Hoggins, aktor grający Cavendisha, Zachariasz), Halle Berry (członkini plemienia, Jocasta Ayrs, Luisa Rey, gość na indyjskim przyjęciu, Ovid, Meronym), Jim Broadbent (kapitan Molyneux, Vyvyan Ayrs, Timothy Cavendish, koreański muzyk, prorok) Hugo Weaving (Haskell Moore, Tadeusz Kesselring, Bill Smoke, pielęgniarka Noakes, członek rady Mephi, stary Georgie), Jim Sturgess (Adam Ewing, ubogi gość hotelowy, ojciec Megan, szkocki goral, Hae-Joo Chang, Adam), Bae Doona (Tilda Ewing, matka Megan, Meksykanka, Sonmi-451, Sonmi-351), Ben Whishaw (chłopiec pokładowy, Robert Frobisher, właściciel sklepu z płytami, Georgette, współplemieniec), James D’Arcy (młody Rufus Sixsmith, stary Rufus Sixsmith, pielęgniarz James, archiwista), Zhou Xun (Talbot, Yoona-939, Rose), Susan Sarandon (madame Horrox, starsza Ursula, Yosouf Suleiman, ksieni), Hugh Grant (wielebny Giles Horrox, ochroniarz w hotelu, Lloyd Hooks, Denholme Cavendish, Widzący Rhee, wódz Kona)

Atlas ChmurFilm zawiera sześć pozornie niezwiązanych ze sobą historii, które dzieli czas i przestrzeń. W 1846 roku amerykański prawnik z San Francisco Adam Ewing (Jim Sturgess) przybywa na wyspy Chatham na Oceanie Spokojnym, by zawrzeć dla teścia Haskella Moore’a (Hugo Weaving) umowę biznesową z wielebnym Gillesem Horroxem (Hugh Grant). W drodze zapada na tajemnicza chorobę. W 1936 w Szkocji roku biseksualny muzyk Robert Frobisher (Ben Whishaw) otrzymuje pracę jako osobisty sekretarz sławnego kompozytora Vyvyana Ayrsa (Jim Broadbent). Pozwala mu to odnaleźć inspirację do stworzenia własnego dzieła, które nazywa The Cloud Atlas Sextet. San Francisco, Kalifornia, rok 1973. Dziennikarka Luisa Rey (Halle Berry) spotyka się z ekspertem od technologii nuklearnej Rufusem Sixsmithem (James D’Arcy), który udziela jej poufnych informacji na temat niebezpieczeństw związanych z nowym reaktorem jądrowym. Zanim przekazuje jej dowody, zostaje zabity przez płatnego mordercę Billa Smoke’a (Hugo Weaving). Wielka Brytania, rok 2012. 65-letni wydawca Timothy Cavendish (Jim Broadbent) wydaje książkę gangstera Dermota Hogginsa (Tom Hanks), który morduje jednego z niepochlebnych mu krytyków i trafia do więzienia. Neo Seoul, rok 2144. Genetycznie zaprojektowany klon Sonmi-451 (Bae Doona) jest przesłuchiwana przed egzekucją. Opowiada historię znajomości z członkiem lokalnego ruchu oporu Hae-Joo Changiem (Jim Sturgess). Hawaje, rok 2321. Większość ludzkości wyginęła. Członka plemienia o imieniu Zachariasz (Tom Hanks) prześladują wizje Starego Georgie’ego (Hugo Weaving). Zachariasz ma wyrzuty sumienia, że nie pomógł szwagrowi Adamowi (Jim Sturgess), gdy napadło ich plemię kanibali Kona (Hugh Grant). Wizytę składa mu Meronym (Halle Berry), jedna z ostatnich potomkiń rozwiniętej technologicznie cywilizacji.

„Atlas Chmur” Davida Mitchella pod względem fabularnym był długo uważany za powieść, której nie da się zekranizować. Mnogość wątków przeplatanych równolegle w różnych płaszczyznach czasowych stanowiła

nie lada wyzwanie dla reżyserów. Imponującej rozmachem ekranizacji książki podjęli się Tom Tykwer („Pachnidło”) oraz Andy i Lana Wachowski (trylogia „Matrix”). Film był kręcony równolegle przez dwie ekipy filmowe: jedną kierowaną przez Tykwera, drugą przez rodzeństwo Wachowskich, przy czym oprócz aktorów i reżyserów, każdy członek ekipy pracował tylko w jednej z grup i nie miał udziału w pracach drugiej. W filmie śledzimy losy postaci z różnych epok i zakątków świata, których decyzje mają wpływ na teraźniejszość, przyszłość, a nawet przeszłość naszej planety. Na uwagę zasługuje szczególnie charakteryzacja oraz gwiazdorska obsada – aktorzy występują w filmie w kilku nierozpoznawalnych na pierwszy rzut oka wcieleniach, dając popis wirtuozerskiej gry.

 

 PREMIERA: CANAL+, niedziela, 27 października 2013.21:00

PIĄTA PORA ROKU (Piąta pora roku)

dramat obyczajowy, Polska, 2012

reżyseria: Jerzy Domaradzki

występują: Ewa Wiśniewska, Marian Dziędziel, Andrzej Grabowski, Teresa Szmigielówna

Piata Pora RokuBarbara (Ewa Wiśniewska), emerytowana nauczycielka muzyki, właśnie pochowała ukochaną osobę – znanego malarza, z którym spędziła najpiękniejsze lata i zerwała dla niego kontakt z rodziną. Pragnąc spełnić ostatnie życzenie partnera i rozsypać jego prochy nad morzem, w miejscu ich pierwszego spotkania, kobieta zwraca się o pomoc do Witka (Marian Dziędziel), owdowiałego kierowcę, który przejechał tysiące kilometrów, ale nie widział nic poza rodzinnym Śląskiem. Tę dwójkę dzieli wszystko. Pochodzą z odmiennych innych środowisk, wyznają inne wartości, mają różne doświadczenia życiowe. A jednak w trakcie podróży na drugi koniec Polski, połączy ich przyjaźń, która pozwoli przezwyciężyć najgłębsze różnice.

„Piąta pora roku” to film cenionego na arenie międzynarodowej polskiego reżysera i dokumentalisty Jerzego Domaradzkiego. Jest to prosta, subtelnie opowiedziana historia, której wielkim atutem jest aktorstwo. Marian Dziędziel i Ewa Wiśniewska z mistrzowskim wyczuciem wcielają się w parę ludzi, odkrywających uroki dojrzałej miłości. Zaletą filmu jest także dobry szkic życia przeciętnych Ślązaków w sile wieku oraz wprowadzenie do filmu gwary. Podróż przez cały kraj to też doskonały pretekst do rozliczenia się z realiami współczesnej Polski. Dzięki temu, że bohaterowie przeżyli młodość i dorosłe życie w czasach PRL-u, dokonują wiele ciekawych spostrzeżeń i porównań.

Jerzy Domaradzki debiutował w 1975 dokumentem „Tramwajem przez San Francisco”. Współpracował jako drugi reżyser m.in. z Andrzejem Wajdą przy realizacji „Ziemi obiecanej” i z Januszem Morgensternem przy filmie „Trzeba zabić tę miłość”. Na jego dorobek fabularny składają się przede wszystkim filmy psychologiczne i obyczajowe tworzone w latach 70. i 80., m.in.: „Zdjęcia próbne” (1977, współreżyseria z Agnieszką Holland i Pawłem Kędzierskim), „Długa noc poślubna” (film telewizyjny z 1977), „Bestia” (1978), „Laureat” (1978), „Wielki bieg” (1981), „Planeta krawiec”

(1983), „Łuk Erosa” (1987). W ostatnich latach tworzył głównie filmy dokumentalne, w tym m.in. inscenizowaną nowelę „Tablice”, będącą częścią dzieła filmowego „Solidarność, Solidarność” przygotowanego dla uczczenia wydarzeń Sierpnia ’80.

 

 PREMIERA: CANAL+, poniedziałek, 28 października 2013, 21:00

RUBY SPARKS (Ruby Sparks)

komedia romantyczna, USA, 2012

reżyseria: Jonathan Dayton, Valerie Faris

występują: Annette Bening, Antonio Banderas, Paul Dano

„Surrealistyczna komedia romantyczna” w reżyserii Jonathana Daytona i Valerie Faris, twórców słynnej „Małej Miss”.

Ruby SparksMłody, obiecujący pisarz zmaga się z blokadą twórczą i niepowodzeniami w życiu osobistym. Pewnego dnia odnosi sukces, powołując do życia bohaterkę literacką o imieniu Ruby. Tydzień później przekonuje się, że zaczęła ona żyć własnym życiem, wywracając jego świat do góry nogami.

 

 

 

 

 

 PREMIERA: CANAL+, wtorek, 29 października 2013, 21:00

JAK PO MAŚLE (Butter)

komedia, USA, 2011

reżyseria: Jim Field Smith

występują: Jennifer Garner, Ty Burrell, Hugh Jackman, Olivia Wilde, Alicia Silverstone, Yara Shahidi

Mieszkańcy Iowa oczekują z niecierpliwością corocznego konkursu rzeźbienia w maśle. Zwycięstwo w nim, niczym w wyborach prezydenckich, oznacza nie tylko nagrodę pieniężną, ale także prestiż, szacunek i podziw. Laura (Jennifer Garner), kobieta ambitna i zdeterminowana, jest żoną wieloletniego zwycięzcy zawodów (Ty Burrell), który postanawia się wycofać, by dać szansę innym. Po odkryciu jego zdrady, Laura postanawia wziąć udział w konkursie osobiście. Jest doskonale przygotowana, ale niespodziewanie szyki krzyżuje jej konkurentka w osobie 10-letniej ciemnoskórej sieroty o imieniu Destiny (Yara Shahidi), która potrafi wyrzeźbić w maśle prawdziwe cuda.

 

 PREMIERA: CANAL+, środa, 30 października 2013, 21:00

MOSKITIERA (Moskitiera)

dramat, Hiszpania, 2010

reżyseria: Agustí Vila

występują: Emma Suárez, Geraldine Chaplin, Eduard Fernández, Martina García, Àlex Batllori, Marcos Franz

MoskitieraMałżeństwo Alicii (Emma Suárez) i Miguela (Eduard Fernández) przeżywa kryzy. Każde z nich poszukuje bliskości, której nie potrafią odnaleźć wspólnie. Miguel wyprowadza się i związuje z młodą sprzątaczką, która kiedyś u niego pracowała (..). Alicia próbuje zaprzyjaźnić się z nastoletnim synem (Marcos Franz), który przeżywa ból istnienia i poczucie odpowiedzialności za wszystkie żyjące istoty. W efekcie przyprowadza do domu kolejne bezdomne zwierzęta. Alicia wspiera go w każdym, nawet najbardziej absurdalnym pomyśle, ale nie prowadzi to nawiązania prawdziwej więzi. Zamiast tego kobieta wdaje się w romans z nieletnim kolegą syna. Obok żyją jeszcze rodzice Miguela: z babcią (Geraldine Chaplin) z powodu zaawansowanego Alzheimera od dawna nie ma kontaktu, dziadek jest na tyle do niej przywiązany, ze próbuje popełnić samobójstwo.

„Moskitiera” to inteligentny i dowcipny komediodramat z absurdalnymi zdarzeniami, sytuacjami i dialogami. Każdy z członków tej dość zamożnej katalońskiej rodziny żyje w ciągłym poczuciu winy, w małym świecie, który sobie zbudowali. Premiera filmu miała miejsce podczas 45. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Karlowych Warach, gdzie obraz zdobył główną nagrodę. Emma Suárez otrzymała nominację ponadto nominację do nagrody Goya w kategorii „najlepsza aktorka”.

 

HALLOWEEN

PREMIERA: CANAL+, czwartek, 31 października 2013, 19:30

PARANORMAN (ParaNormn)

animacja, USA, 2012

reżyseria: Sam Fell, Chris Butler

występują: Norman (Franciszek Dziduch, Kodi Smit-McPhee), Neil (Kacper Cybiński, Tucker Albrizzi), Courtney (Justyna Bojczuk, Anna Kendrick), Alvin (Mateusz Narloch, Christopher Mintz-Plasse), Mitch (Michał Podsiadło, Casey Affleck), Sandra (Joanna Węgrzynowska, Leslie Mann), Perry (Grzegorz Pawlak, Jeff Garlin), Babcia (Barbara Zielińska, Elaine Stritch), Prenderghast (Tomasz Traczyński, John Goodman), Sędzia Hopkins (Miłogost Reczek, Bernard Hill), Aggie (Magdalena Wasylik, Jodelle Ferland), Pani Henscher (Anna Apostolakis, Alex Borstein), Szeryf Hooper (Anna Sroka, Tempestt Bledsoe)

ParanormanW małym miasteczku Blithe Hollow w Massachusetts mieszka chłopiec, który rozmawia z duchami, w tym z jego zmarłą babcią. Nikt mu nie wierzy, jest więc obiektem kpin ze strony rówieśników. Udaje mu się zaprzyjaźnić jedynie z miejscowym wyrzutkiem Neilem Downe’em, który znajduje w Normanie pokrewną duszę. Podczas próby szkolnego przedstawienia upamiętniającego 300. rocznicę  egzekucji miejscowej wiedźmy, Norman ma dziwną wizję. Niedługo potem chłopcy spotykają obłąkanego wuja Prenderghasta, który mówi im o klątwie wiszącej nad miastem. Legendarna wiedźma postanawia bowiem zemścić się zza grobu na mieszkańcach za krzywdy z przeszłości. Tylko Norman, dzięki umiejętności rozmawiania z zombie może uratować miasto.

„ParaNorman” to idealna propozycja na Halloween dla starszych dzieci i dorosłych. To pełna czarnego humoru i cytatów z klasyki kina grozy, porównywana do dzieł Tima Burtona animacja, w której tytułowy bohater, niczym Haley Joel Osment z „Szóstego zmysłu” widzi duchy zmarłych. Film został wyprodukowany przez studio LAIKA, które stworzyło niezapomnianą, nominowaną do Oscara® animację „Koralina i tajemnicza drzwi”. Dzieło Chrisa Butlera i Sama Fella zebrało w znakomitej większości pozytywne recenzje krytyków oraz nominacje m.in. do nagrody BAFTA.

 

HALLOWEEN

PREMIERA: CANAL+, czwartek, 31 października 2013, 21:00

INTERNAT (The Moth Diaries)

horror, Irlandia/Kanada, 2011

reżyseria: Mary Harron

występują: Sarah Bolger, Lily Cole, Sarah Gadon, Scott Speedman

Nowy film Mary Harron, reżyserki „American Psycho” oraz producentów „Kruka”.

InternatZafascynowana gotyckimi powieściami Rebecca (Sarah Bolger) trafia do elitarnej żeńskiej szkoły z internatem na amerykańskiej prowincji. Wciąż przeżywa traumę po samobójczej śmierci ojca-poety. W szkole zaprzyjaźnia się z Lucy (Sarah Gadon), z którą dzieli się wszystkim. Ich bliską relację zakłóca pojawienie się dziewczyny z Europy, tajemniczej  Ernessy (Lily Cole). Rebecca zauważa, że jej ukochana Lucy darzy coraz gorętszym uczuciem świeżo przybyłą. Lucy jest zafascynowana Ernessą, ale im więcej czasu z nią spędza, tym gorzej się czuje. Coraz bardziej zazdrosna Rebecca, zaczyna obserwować rywalkę, podejrzewając że jest wampirzycą. Tym bardziej, że pracownicy i mieszkanki internatu zaczynają ginąć w tajemniczych okolicznościach.

Mary Harron zasłynęła w 2000 roku ekranizacją powieści Breta Eastona Ellisa „American Psycho”. Za jej najnowszą produkcją stoją producenci odpowiedzialni za legendarnego „Kruka”. Światowa premiera filmu miała miejsce 68. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji. Jest to oparta na debiutanckiej powieści Rachel Klein opowieść o narodzinach kobiecej zmysłowości. W roli Ernessy wystąpiła Lily Cole, supermodelka okrzyknięta twarzą roku przez magazyn „Vogue”, pamiętana jako Valentina z „Parnassusa” czy „Królewny Śnieżki i Łowcy”. Partneruje jej Sarah Gadon, muza Davida Cronenberga („Cosmopolis”, „Niebezpieczna metoda”) oraz Scott Speedman, znany z takich horrorów jak „Underworld” i „Nieznajomi”.

 

 

HALLOWEEN

CANAL+, czwartek, 31 października 2013, 22:30

DOM W GŁĘBI LASU (The Cabin in the Woods)

horror, USA, 2011

reżyseria: Drew Goddard

występują: Kristen Connolly, Chris Hemsworth, Anna Hutchison, Fran Kranz, Jesse Williams, Richard Jenkins, Bradley Whitford

Dana (Kristen Connolly), Marty (Fran Kranz), Holden (Jesse Williams), Jules (Anna Hutchison) oraz jej chłopak Kurt (Chris Hemsworth) wybierają się na weekend do domku w lesie. Zamierzają wyprawić w nim dziką imprezę. GPS nie odnajduje miejsca położenia chaty, przestają też działa komórki. Wewnątrz bohaterowie odnajdują pochodzący sprzed ponad stu lat pamiętnik Patience Buckner, dziewczyny nękanej przez swoją sadystyczną rodzinę. Odczytanie fragmentu tekstu sprawia, że objawiają się tajemnicze i złowrogie siły.

„Dom w głębi lasu” to propozycja dla wielbicieli krwawego horroru, określana przez koneserów gatunku jako połączenie „Krzyku” z „Martwym złem”. Wspólne dzieło reżysera Drew Goddarda (pracował wcześniej przy scenariuszach do „Projekt: Monster” i serialu „Zagubieni”) oraz scenarzysty Jossa Whedona (twórcy „The Avengers”) przenosi widza do chaty w lesie, która staje się areną krwawego spektaklu z udziałem grupy nieświadomych skali zagrożenia młodych ludzi. Jednak ta schematyczna zdawałoby się historia mrożąca krew w żyłach historia, nie pozbawiona też jednak elementów humoru. – Do finału reżyser Drew Goddard i współscenarzysta Joss Whedon zdążą zafundować trzy lub cztery gwałtowne zwroty akcji, porozumiewawczo mrugając przy tym do widza, ale nigdy nie tracąc impetu – chwalił produkcję Peter Hartlaub z „San Francisco Chronicle”, podczas gdy recenzent portalu FoxNews.com, Justin Craig wyrokował: – „Dom w głębi lasu” jest dynamicznym, dobrze pomyślanym festiwalem grozy. To prawdziwie rzadki przypadek bardzo oryginalnego horroru”. W jednej z głównych ról wystąpił filmowy Thor, a więc Chris Hemsworth.

 

 HALLOWEEN CANAL+, czwartek, 31 października 2013, 00:10

INKARNACJA (Shelter)

thriller/horror, USA, 2010

reżyseria: Måns Mårlind, Björn Stein

występują: Julianne Moore, Jonathan Rhys Meyers, Jeffrey DeMunn, Frances Conroy, Nathan Corddry, Katiana Davis, Michael Graves

Młoda wdowa Cara Jessup (Julianne Moore) jest, tak jak jej ojciec, lekarzem-psychiatrą. Specjalizuje się w diagnozowaniu syndromy osobowości mnogiej. Pewnego dnia poznaje jednego z pacjentów ojca (Jeffrey DeMunn). Mężczyzna przedstawiający się jako David Bernburg (Jonathan Rhys Meyers) ujawnia cały szereg odmiennych osobowości, z których wszystkie okazują się należeć do ofiar morderstw. Cara widzi w Davidzie uosobienie czystego zła, stara się jednak zbadać jego przypadek racjonalnie i rzeczowo. Z czasem jej naukowe przekonania, a także prywatne życie zostają wystawione na ciężką próbę, bowiem dookoła dochodzi do niepokojących wydarzeń, z których najbardziej dramatycznym jest tajemnicza śmierć jej ojca. Lekarka zdaje sobie w końcu sprawę z tego, że naraża siebie i córkę na prawdziwe niebezpieczeństwo.

Za „Inkarnacją” stoją producenci takich pamiętnych obrazów, jak „Mullholland Drive” czy „The Ring”. Oryginalny, intrygujący i przerażający zarazem thriller powstał wspólnymi siłami szwedzkich reżyserów Månsa Mårlinda i Björna Steina, którzy stali się cenionymi specjalistami w dziedzinie kina grozy za sprawą wysoko ocenionego „Sztormu” oraz hollywoodzkiej superprodukcji „Underworld – Przebudzenie”. – Horrory były proste do zrobienia, więc kręciliśmy je już jako dzieciaki. Wystarczała nam kamera, telewizor, trochę keczupu i można było zabijać przyjaciół. Trudno jednak nakręcić solidny dramat lub komedię, kiedy twoi koledzy nie potrafią grać – mówi rozbawiony Mårlind. „Inkarnacja” nie jest typowym horrorem, a raczej filmem grozy o zjawiskach nadprzyrodzonych połączonym z dreszczowcem psychologicznym. Pod pewnymi względami wydaje się hybrydą powstałą z połączenia takich filmów, jak „Hannibal”, „Omen” i „Egzorcyzmy Emily Rose”. W pełnym suspensu scenariuszu pióra Michaela Cooneya („Tożsamość”, „Moje ja”) można znaleźć całą gamę niepokojących wątków: podróże po meandrach ludzkiej psychiki, opętania, dziwne kulty oraz pewną mroczną tajemnicę sprzed lat.

„Efektownie elektryzująca „Inkarnacja” ma do zaoferowania świetne efekty wizualne, znakomite występy aktorów i sporo gęsiej skórki” – pisał o filmie recenzent serwisu Screen Daily, Mark Adams – „(…) Mądre wykorzystanie efektów specjalnych buduje niepokojącą, mrożącą krew atmosferę, a nikt nie może też zaprzeczyć, że Julianne Moore wnosi do swej roli poczucie wrażliwej inteligencji”. „To świetnie zrobiony film, nakręcony w chłodnych odcieniach szarości i zieleni, z budującą nastrój, oryginalną muzyką w tle” – dodawała Rosie Fletcher z Total Film. „Inkarnacja” godna polecenia jest także ze względu na znakomitą obsadę, w której prym wiodą: wspomniana już, znakomita jak zawsze Julianne Moore („Kroniki portowe”, „Hannibal”, „Godziny”), Jonathan Rhys Meyers („Elvis – Zanim został królem”, serial „Dynastia Tudorów”) i Jeffrey DeMunn („Zielona mila”, „Mgła”, serial „The Walking Dead”).

 

CANAL+, piątek, 1 listopada 2013, 21:45

Mission: Impossible – Ghost Protocol

film akcji, USA, 2011

reżyseria: Brad Bird

występują: Tom Cruise, Jeremy Renner, Paula Patton

Najnowsza odsłona pełnego efektów specjalnych cyklu filmów akcji. Tom Cruise kolejny raz w roli Ethana Hunta, agenta od zadań niemożliwych.

Agent IMF, Ethan Hunt (Tom Cruise), oraz jego współpracownicy zostają oskarżeni o dokonanie ataku terrorystycznego na Kreml. Ścigani zarówno przez Rosjan, jak i Amerykanów, zespół staje do nierównej walki. Zmuszeni do życia w ukryciu, pozbawieni środków agenci starają się oczyścić swoje dobre imię. Trafiają na ślad spisku, mogącego doprowadzić do wojny nuklearnej.

 

 

FILMY DOKUMENTALNE

PREMIERA: CANAL+ Family2, poniedziałek, 28 października 2013

SUPER ZWIERZAKI Z ALASKI (Alaska’s Coolest Animals)

dokument, USA, 2010

reżyseria: Daniel Zatz

narrator: Eli Jules Zatz

Jeden z najlepszych filmowców zajmujących się dziką przyrodą – Daniel Zatz – dokumentuje podróż przez Alaskę w poszukiwaniu najbardziej zimnolubnych zwierząt. Widzowie mają szansę zobaczyć walczące niedźwiedzie polarne, pływać w lodowatych głębinach z wydrami, przemierzyć ogromną tundrę ze stadem reniferów i polować z orłami. Film prezentuje ponad 50 gatunków mieszkańców mórz, lądów i przestworzy Ostatniej Rubieży.

 

EMISJA 3D

EMISJA 3D: CANAL+ FAMILY 2, niedziela, 27 października 2013, 17:00 i 17:25

BOLT I BLIP

serial animowany Kanada, 2012
emisja w niedziele po 2 odc. o godzinie 17:00 i 17:25 ( 26 odc.)

Bolt i BlipPo epoce ET i Wall-E czas na roboty Bolt i Blip! Kto ma ochotę na kosmiczną przygodę? Nowoczesny serial zrealizowany w technice 3D zabierze widzów w międzygalaktyczną podróż, której nigdy nie zapomną!

Jest rok 2080. Dzięki genialnemu naukowcowi dr Tommy’emu na Ziemi po latach walki zapanował pokój. Stworzył on jeden z najbardziej ekscentrycznych systemów, jaki można sobie wyobrazić – Księżycową Ligę złożoną z robotów, które w sportowych rozgrywkach rozwiązują sporne kwestie dotyczące całego globu. Pewnego dnia przypadkowo do Księżycowej Ligi trafiają dwaj outsiderzy, roboty Bolt i Blip.

 

SERIALE

 

GRIMM II – serial fantasy, odc. 22/22

PREMIERA: CANAL+ Film2, poniedziałek, 28 października 2013, 20:30

 

PRAWDZIWA HISTORIA ROKU BORGIÓW II– serial historyczny, odc. 9/12

PREMIERA: CANAL+ Family2, środa, 23 października 2013

 

SMASH II – serial komediowy, odc. 8/17

PREMIERA: CANAL+ Film, czwartek, 30 października 2013

 

Mentalista V – serial sensacyjny, odc. 19/22

PREMIERA: CANAL+, piątek, 1 listopada 2013

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.