Canal+ premiery lipca 2019

 W lipcu w Canal+ obejrzymy m.in. film przygodowy „Mroczne umysły”, film akcji „Huragan”, biograficzny „Pierwszy człowiek”, komedia „Jestem taka piękna!” oraz 2 sezon serialu „Giganci”.

 

 

 

Wywiad z Bogiem
(An Interview with God)
dramat, USA, 2018
reżyser: Perry Lang
obsada: Brenton Thwaites, David Strathairn

„Wywiad z Bogiem” to film, który zabiera widza w duchową podróż. Główni bohaterowie przeprowadzają ze sobą dialog, którego cel, w pewnym momencie staje się ważniejszy niż sam temat. A Ty o co byś się zapytał Boga, jeśli miałbyś taką możliwość?

Paul Asher (Brenton Thwaites), dobrze zapowiadający się dziennikarz, wraca do domu z wojny w Afganistanie, by odkryć, że jego życie się rozpada. Jego małżeństwo jest bliskie upadku, a on sam przechodzi osobisty kryzys, który stara się rozwikłać. Co więcej, żołnierz, z którym zaprzyjaźnił się na linii frontu, prowadzi własną bitwę po wypisie ze szpitala, a Paul desperacko próbuje go uratować. Życie młodego reportera przybiera dziwny obrót, gdy zaproponowano mu przeprowadzenie wywiadu zbyt intrygującego, by się oprzeć – wywiad z człowiekiem (David Strathairn) twierdzącym, że jest Bogiem. Dziennikarz tak jak i człowiek podający się za Boga podchodzą do wiary z pewną dozą ironii i nie boją się wzajemnie brać pod włos.

PREMIERA: CANAL+ FILM, wtorek, 2 lipca, godz. 20:00
Od lat dwunastu

 

 

Loveling
(Benzinho)
dramat, Brazylia, Urugwaj, Niemcy, 2018
reżyser: Gustavo Pizzi
obsada: Karine Teles, Otávio Müller, Adriana Esteves

„Loveling” to intymny film o rodzinie, który w swojej prostocie dotyka nas wszystkich. Główna bohaterka, matka czwórki dzieci staje przed wyzwaniem wysłania najstarszego syna na drugi koniec świata. Ma tylko kilka dni aby podjąć słuszną decyzję i poradzić sobie z burzą emocji.

Irene wraz z mężem i czwórką dzieci zamieszkują małe miasteczko na przedmieściach Rio de Janeiro. Kiedy najstarszy syn, utalentowany gracz w piłkę ręczną, dostaje zaproszenie do profesjonalnej drużyny w Niemczech, cała rodzina musi podjąć ważną decyzję o wyjeździe, od której będzie zależała jego dalsza kariera. Matka stara się poradzić z nagłym rozstaniem z synem, które okazuje się dla niej bardzo trudne. Musi znaleźć w sobie nowe siły, aby dalej wspierać rodzinę i przyzwyczaić się do życia bez ukochanego dziecka.

PREMIERA: CANAL+ FILM, środa, 3 lipca, godz. 20:00

 

 

 

Nieznajomi: Ofiarowanie
(The Strangers: Prey at Night (aka Strangers 2))
horror, Wielka Brytania, USA, 2018
reżyser: Johannes Roberts
obsada: Christina Hendricks, Martin Henderson, Bailee Madison

Czteroosobowa rodzina organizuje biwakowanie w parku kempingowym, położonym w oddalonym lesie. Wkrótce dobra zabawa zostaje przerwana przez trójkę zamaskowanych psychopatów szalejących na terenie parku. Sequel horroru „Nieznajomi” (2008).

Czteroosobowa rodzina Jamesonów postanawia wykorzystać nadchodzący długi weekend, aby spędzić ze sobą trochę więcej czasu. Cindy (Christina Hendricks) wraz z mężem Mikiem (Martin Henderson) organizują wycieczkę kempingową w parku, który prowadzą ich krewni. Gdy docierają na miejsce, nie zastają nikogo z rodziny, a miejsce wydaje się zupełnie opustoszałe. Pomimo obaw Jamesonów, domek okazuje się ładny i przytulny, choć wygląda na zamieszkały. Niedługo potem do drzwi puka nieznajoma dziewczyna, która szuka tajemniczej Tamary. Od tego momentu rodzinny wypad zamienia się w koszmar. Okazuje się, że w parku szaleje trójka zamaskowanych psychopatów, którzy atakują rodzinę. Cindy i Mike wraz z dziećmi zaczynają walkę o życie.

PREMIERA: CANAL+, piątek, 5 lipca, godz. 22:30

 

Mroczne umysły
(The Darkest Minds)
przygodowy, USA, 2018
reżyser: Jennifer Yuh Nelson
obsada: Amandla Stenberg, Mandy Moore, Bradley Whitford

Nastoletnia Ruby ucieka z zamkniętego obozu, gdzie przetrzymywani są przez rząd nastolatkowe z nadnaturalnymi zdolnościami. Postanawia dołączyć do grupy, która sprzeciwia się działaniom władzy.

Gdy coraz większa liczba nastolatków zaczyna nabierać nadprzyrodzonych i potężnych mocy, rząd uznaje ich za zagrożenie dla kraju. Stworzony zostaje zamknięty i pilnie strzeżony oddział, gdzie umieszczony zostaje każdy, kto ma umiejętności wykraczają poza zwyczajne. Wśród takiej grupy znajduje się szesnastoletnia Ruby, która siłą swoich zdolności wyróżnia się na tle innych. Pewnego razu udaje się jej uciec z obozu i postanawia dołączyć do grupy zbiegłych nastolatków, szukających schronienia. Paczka nowych przyjaciół postanawia sprzeciwić się rządzącym, wykorzystując swoje moce. Walka o przyszłość zbliża Ruby do Liama, lidera grupy. Dziewczyna jednak wie, że nie może z nim być, ponieważ mogłoby to się źle skończyć dla chłopaka. Nastolatkowie stają się również celem dla ludzi, którzy chcą ich wykorzystać w swojej walce z władzą. Ruby staje przed trudnym wyborem pomiędzy swoim szczęściem, a szczęściem innych.

PREMIERA: CANAL+, sobota, 6 lipca, godz. 16:30

 

Status update
(Status update)
komedia, Kanada, USA, Chiny, 2018
reżyser: Scott Speer
obsada: Ross Lynch, Olivia Holt, Harvey Guillén

Po przeprowadzce do nowego miasta i rozwodzie rodziców nastoletni Kyle czuje się zagubiony. Jego życie się zmienia, kiedy instaluje na swoim telefonie tajemniczą aplikację.

Rozwód rodziców, przeprowadzka do nowego miasta, nowy dom oraz nowa szkoła – natłok tych czynników spowodował, że Kyle nie potrafi odnaleźć się w nowym miejscu. Jego sytuacja ulega zmianie, kiedy chłopak ze stoiska ze smartfonami instaluje mu nową aplikację w telefonie. Dzięki niej, wszystkie aktualizacje statusów w mediach społecznościowych stają się rzeczywistością. Chłopak nagle ma wszystko czego zapragnie, dziewczynę, sławę, przyjaciół oraz miejsce w najleszej drużynie hokeja. Ale czy naprawdę jest to spełnienie jego marzeń?

PREMIERA: CANAL+ FILM, wtorek, 9 lipca, godz. 20:00

 

Cud
(Stebuklas)
komediodramat, Litwa, Bułgaria, Polska, UK, Francja, 2017
reżyser: Egle Vertelyte
obsada: Egle Mikulionyte, Vyto Ruginis, Andrius Bialobzeskis

Komedia pełna nostalgii o postsowieckiej wsi, która zostaje wywrócona no góry nogami przez przyjazd amerykańskiego inwestora. Film opowiada historię, w której właścicielka pewnej farmy odkrywa co tak naprawdę jest w życiu najważniejsze.

Jest rok 1992 i ustrój na Litwie zmienia się z komunistycznego na kapitalistyczny. Irena, właścicielka małego znacjonalizowanego gospodarstwa z hodowlą świń, staje przed decyzją zamknięcia farmy z powodu kłopotów finansowych. Niespodziewanie na horyzoncie pojawia się amerykański inwestor Bernards, który twierdzi, że gospodarstwo należało przed II wojną światową do jego rodziców i obiecuje, że zainwestuje w nie znaczne środki oraz nie doprowadzi do jego zamknięcia. Irena nie jest jednak ufna w stosunku do nowego przybysza i kiedy zaczyna go szpiegować, odkrywa rodzinną tajemnicę Bernardsa. Kiedy angażuje się w pomoc Amerykaninowi jej życie przybiera niespodziewany obrót.

PREMIERA: CANAL+ FILM, środa, 10 lipca, godz. 20:00

 

 

 

 

 

The Lodgers. Przeklęci
(The Lodgers)
horror, Irlandia, 2017
reżyser: Brian O’Malley
obsada: Charlotte Vega, Bill Milner, Eugene Simon

Wielokrotnie nagradzany horror Briana O’Malleya przedstawiający historię młodego rodzeństwa, które zamieszkuje przeklęty dom nawiedzony przez byłych mieszkańców.

Z zewnątrz posiadłość Loftus Hall wydaje się typową XVIII-wieczną willą, nieco oddaloną na uboczu. Jednak według lokalnej legendy, dom jest przeklęty i nawiedzony przez jego dawnych mieszkańców – The Lodgers. Przekonują się o tym na własnej skórze Rachel i jej brat bliźniak – Edward, którzy zamieszkują w Loftus Hall po tragicznej śmierdzi rodziców. Aby przeżyć, rodzeństwo musi stosować się do reguł narzuconych im przez dom i nawiedzających go duchów. Wszystko jednak się komplikuje, gdy próg posiadłości przekracza Sean – młody chłopak, zakochany w Rachel. Chcąc odkryć przyczynę klątwy ciążącej na rodzinie, uruchamia lawinę śmiertelnych zdarzeń.

PREMIERA: CANAL+, piątek, 12 lipca, godz. 22:30

 

Huragan
(The Hurricane Heist)
kino akcji, USA, 2018
reżyser: Rob Cohen
obsada: Toby Kebbell, Maggie Grace, Ryan Kwanten

Do skarbca w bazie wojskowej trafia olbrzymia kwota 600 milionów dolarów. Grupa złodziei postanawia obrabować placówkę z banknotów. Jednak na drodze rabusiów staje nie tylko wojsko, ale przede wszystkim potężny huragan 5-ego stopnia.

Kiedy do skarbca w położonej na wybrzeżu bazie wojskowej trafia 600 milionów dolarów w gotówce, grupa profesjonalnych złodziei postanawia zrobić skok stulecia. Napadając na militarną placówkę, rabusie próbują dostać się do sejfu, gdzie ukryte są pieniądze. Aby dostać się do środka potrzebują jedynie kodu, który jest znany tylko jednej osobie – agentce rządowej Casey (Maggie Grace). Zdobycie go, nie będzie takie proste, ponieważ kobieta zrobi wszystko, aby gotówka nie wpadła w niepowołane ręce. Z pomocą specjalisty od huraganów – Willa (Toby Kebbell) oraz jego brat Breezea (Ryan Kwanten), byłego wojskowego, Casey rozpoczyna walkę nie tylko z bandytami, ale również z potężnym huraganem, który niszczy wszystko, co napotka na swej drodze.

PREMIERA: CANAL+, sobota, 13 lipca, godz. 21:00

 

 

 

 

Śmierć Stalina
(The Death of Stalin)
komediodramat, Wielka Brytania, Francja, Belgia, Kanada, USA, 2017
reżyser: Armando Iannucci
obsada: Steve Buscemi, Simon Russell Beale, Jeffrey Tambor, Olga Kurylenko, Paddy Considine, Michael Palin

Wielokrotnie nagradzany, m.in. nagrodą BAFTA, film Armando Iannucciego („Figurantka”(2012), „Zapętleni” (2009)), który w krzywym zwierciadle pokazuje potyczki następców Józefa Stalina w walce o władzę.

Wczesnym rokiem 1953 na skutek niespodziewanego udaru umiera sowiecki tyran Józef Stalin. Na Kremlu nastaje chaos oraz rozpoczyna się walka o władzę i spuściznę po moskiewskim dyktatorze. Rusza machina pełna spisków, machlojek, intryg i prowokacji. Chruszczow (Steve Buscemi) postanawia pozbyć się Beri (Simon Russell Beale), szefa NKWD, czyli swojego największego rywala i namawia do tego pozostałych sojuszników. Jednak w swoich władczych aspiracjach nie jest sam, również Mołotow (Michael Palin) ma swoje plany. Do akcji włącza się też marszałek Żukow (Jason Isaacs), który z kolei ma chęć przeprowadzenia małego zamachu stanu. Film „Śmierć Stalina” to satyra polityczna, która ze względu na swój polityczny wydźwięk, została zakazana na terenie całej Rosji.

PREMIERA: CANAL+, niedziela, 14 lipca, godz. 21:00

 

 

 

Zaślepieni
(Blindspotting)
Komedia kryminalna, USA, 2018
reżyser: Carlos Lopez Estrada
obsada: Daveed Diggs, Rafael Casal, Janina Gavankar

Świeża komedia kryminalna o skazanym, który aby móc wystartować z nowym początkiem, musi przeżyć jeszcze parę dni nie popadając w żadne kłopoty. To zadanie nie jest jednak takie łatwe, kiedy jego przyjaciel ciągle wymachuje przed nosem bronią.

Collinowi (Daveed Diggs) do końca zwolnienia warunkowego zostały trzy dni, w związku z tym stara się za wszelką cenę nie rzucać nikomu w oczy. Jego przyjaciel z dzieciństwa Miles (Rafael Casal) zupełnie o to nie dba i wciąż wymachuje mu przed nosem bronią. Pewnej nocy Collin jest świadkiem zbrodni a także przegapia obowiązkową godzinę policyjną. Ciąg następujących zdarzeń opowiada o tym, jak ważna jest przyjaźń w trudnych czasach oraz przybliża problem napięć rasowych w Stanach Zjednoczonych.

PREMIERA: CANAL+ FILM, wtorek, 16 lipca, godz. 20:00

 

 

Błękitna iguana
(Blue iguana)
Komedia akcji, Wielka Brytania, 2018
reżyser: Hadi Hajaig
obsada: Sam Rockwell, Phoebe Fox, Ben Schwartz

Laureat Oscara Sam Rockwell oraz Ben Schwartz występują w komedii o najgorszych złodziejaszkach pod słońcem.

Dwójka przyjaciół na zwolnieniu warunkowym pracuje w nowojorskim barze. Każdy ich dzień jest gorszy niż poprzedni, a w życiu nie mają żadnych perspektyw na przyszłość. Obydwaj jednak mają nadzieję, że przyjdzie jeszcze ich szczęśliwy dzień, w którym coś się zmieni, a przyjaciele dokonają czegoś wielkiego. Ich życie wywraca się do góry nogami kiedy do baru przychodzi angielska prawniczka Katherine Rokwood z propozycją nie do odrzucenia.

PREMIERA: CANAL+ FILM, środa, 17 lipca, godz. 20:00

 

 

 

 

Korytarzem w mrok
(Down a Dark Hall)
horror, Hiszpania, USA, 2018
reżyser: Rodrigo Cortés
obsada: AnnaSophia Robb, Uma Thurman, Isabelle Fuhrman

Amerykańsko-hiszpański film opowiadający historię nastoletniej Kit, która trafia do tajemniczej szkoły z internatem Blackwood. Dziewczyna wraz z koleżanką odkrywają sekrety skrywane w murach starej posiadłości. W rolach głównych AnnaSophia Robb („Charlie i fabryka czekolady” (2005), „Jumper” (2008)) i Uma Thurman („Kill Bill” (2003), „Batman i Robin” (1997)).

Kit Kirby (AnnaSophia Robb) to zbuntowana nastolatka, która ze względu na swoje niesubordynowanie zostaje wydalona ze szkoły. Matka dziewczyny (Kirsty Mitchell) nie potrafiąc dotrzeć do córki, postanawia wysłać ją do internatu Blackwood Boarding School. Kit trafia pod opiekę Madame Duret (Uma Thurman), która okazuje się być niezwykle intrygującą postacią. Niedługo potem, nastolatka zaczyna mieć powracające co noc koszmary, przez które jest nieustannie zmęczona. Chcąc odkryć, co się z nią dzieje, wpada na trop skrywanej od lat, mrocznej tajemnicy zamkniętej w murach internatu.

PREMIERA: CANAL+, piątek, 19 lipca, godz. 22:30

 

Pierwszy człowiek
(First Man)
biograficzny, USA, Japonia, 2018
reżyser: Damien Chazelle
obsada: Ryan Gosling, Claire Foy, Jason Clarke, Kyle Chandler, Corey Stoll, Christopher Abbott, Ciarán Hinds

Hollywoodzka superprodukcja nagrodzona, m.in. Oscarem za efekty specjalne. W rolę astronauty Neila Armstronga wciela się Ryan Gosling, który zabiera widza w legendarną misję kosmiczną, dzięki której pierwszy człowiek stanął na Księżycu.

Film Damiena Chazellea („La La Land” (2016)) opowiada historię słynnego astronauty Neila Armstronga, ze szczególnym uwzględnieniem lat 1961-1969. Wtedy to mężczyzna zostaje liderem misji kosmicznej Gemini 8, podczas której odbywa się pierwsze w historii dokowanie dwóch statków kosmicznych na orbicie. Nie jest to jednak takie proste. Na skutek wypadku, Armstrong wraz z drugim astronautą cudem wracają na Ziemię. Rok po tragedii Apollo 1, astronauta dowiaduje się, że zostaje dowódcą misji Apollo 11. Jej celem jest pierwsze w historii lądowanie człowieka na Księżycu. Film „Pierwszy człowiek” powstał na podstawie książki Jamesa R. Hansena. Historia opowiedziana jest w pierwszej osobie, dzięki czemu trudy, wyrzeczenia i poświęcenia wiążące się z misiami kosmicznymi robią na odbiorcy jeszcze większe wrażenie.

PREMIERA: CANAL+, sobota, 20 lipca, godz. 21:00

 

 

 

 

 

Status: Singiel
(Les dents, pipi et au lit (The Full House))
komedia, Francja, 2018
reżyser: Emmanuel Gillibert
obsada: Arnaud Ducret, Louise Bourgoin, Timéo Bolland

Francuska komedia opowiadająca o lekkoduchu i imprezowiczu Antoineu, który niespodziewanie będzie musiał podporządkować swoje życie dwójce małych szkrabów. W rolach głównych Arnaud Ducret („Miłość i turbulencje” (2013)) i Louise Bourgoin („Niezwykłe przygody Adeli Blanc-Sec” (2010)).

Antoine (Arnaud Ducret) to typowy imprezowicz, podrywacz i lekkoduch. Ustatkowane życie to dla niego przereklamowana sprawa, od której ma zamiar uciekać tak długo, jak tylko się da. Wraz ze swoim przyjacielem Thomasem, i jednocześnie współlokatorem, wiodą bogate życie towarzyskie w Paryżu. Niespodziewanie jednak Thomas decyduje się na wyprowadzkę. Nie chcąc robić przyjacielowi problemu, postanawia sam znaleźć kogoś na swoje miejsce. Kiedy Antoine dowiaduje się, że nowym lokatorem będzie atrakcyjna blondynka Jeanne (Louise Bourgoin) jest zachwycony. Zupełnie jednak nie spodziewa się, że kobieta nie wprowadza się sama, a z dwójką dzieci. Theo i Lou to niezwykle rozbrykane i energiczne rodzeństwo, które zmusi nieodpowiedzialnego Antoinea do zmiany dotychczasowego życia.

PREMIERA: CANAL+, niedziela, 21 lipca, godz. 21:00

 

 

Utoya, 22 lipca
(Utoya 22. juli)
Dramat, Norwegia, 2017
reżyser: Erik Poppe
obsada: Andrea Berntzen, Aleksander Holmen, Solveig Koløen Birkeland

22 lipca 2011, kilka godzin po zamachu w Oslo, Anders Breivik otworzył ogień do obozowiczów na wyspie Utoya, zabijając 69 osób i raniąc blisko 100. Dramatyczna opowieść o najgorszym dniu w historii współczesnej Norwegii, w reżyserii Erika Poppe, autora głośnych filmów „Hawaje, Oslo” i „Zniknięcie”.

18-letnia Kaja przebywa na obozie ze swoją młodszą siostrą oraz grupą przyjaciół. Akcja zaczyna się rozgrywać na 12 minut przed pierwszą wystrzeloną kulą na wyspie Utoya, 22 lipca 2011 roku, słonecznego dnia, który potem zapisze się w historii jako najgorszy w historii współczesnej Norwegii. Obozowicze wiedzą już o bombie zdetonowanej przez Andersa Behringa Breivika w centrum Oslo, ale nikt się nie spodziewał, że prawicowy ekstremista będzie teraz na wyspie. Tym bardziej uczestnicy obozu nie spodziewają się, że za chwilę w ich życiu rozegra się najgorszy z możliwych scenariuszy.

PREMIERA: CANAL+, poniedziałek, 22 lipca, godz. 21:30

 

 

Cena prawdy
(Sipur Acher (The Other Story))
dramat, Izrael, 2018
reżyser: Avi Nesher
obsada: Maayan Blum, Maya Dagan, Sasson Gabai

Ścieżki dwóch młodych oraz zbuntowanych kobiet przecinają się w nieoczekiwany sposób w Jerozolimie. Ze spotkania rodzi się przejmująca historia o sile determinacji oraz relacjach rodzinnych.

Anat, młoda kobieta wywodząca się ze świeckiej rodziny, niegdyś szalona imprezowiczka, buntuje się i ucieka z hedonistycznego świata dążącego jedynie do przyjemności w mocno zdyscyplinowane filary wiary. Ma również w planach wyście za mąż za muzyka, który stał się ortodoksyjnym żydem. Jej rodzina robi jednak wszystko, aby nie dopuścić do ślubu i żeby dziewczyna opuściła niebezpieczną ścieżkę, z której niedługo nie będzie powrotu. W pewnym momencie Anat spotyka na swojej drodze kobietę, która z kolei dąży do pełnego wyzwolenia duchowego, a jednocześnie prowadzi zażartą bitwę z byłym mężem o prawo do opieki nad dzieckiem. Losy dwóch rodzin krzyżują się w najbardziej nieoczekiwany sposób opowiadając widzom przejmującą historię pełną napięć ale też humoru.

PREMIERA: CANAL+ FILM, wtorek, 23 lipca, godz. 20:00

 

 

 

 

Mój problem to ty
(En liberté! (The Trouble with You))
komedia, Francja, 2018
reżyser: Pierre Salvadori
obsada: Adèle Haenel, Pio Marmaï, Audrey Tautou

Wdowa odkrywa, że jej zmarły mąż wysłał za życia niewinnego mężczyznę do więzienia, aby przykryć swoje własne zbrodnie.

W mieście na francuskiej riwierze mieszka Yvonne, młoda wdowa po policjancie, który uchodził za lokalnego bohatera. Kiedy dowiaduje się że zmarły małżonek nie był jednak wzorem cnót, za jakiego był uważany i wysłał na 8 lat niewinnego chłopaka, Antione’a, do więzienia, wpada w panikę. Yvonne chce zrobić wszystko, co w jej mocy, aby pomóc czarującemu Antoine’owi wrócić do dawnego życia sprzed wizyty w więzieniu i odnowić relacje z żoną. Były więzień ma jednak kłopoty z przystosowaniem się do życia na wolności. Niedługo po wyjściu z więzienia odpala lont prowadzący do prawdziwie bombowej sekcji wydarzeń.

PREMIERA: CANAL+ FILM, środa, 24 lipca, godz. 20:00

 

 

 

 

 

 

 

Wiedźma
(Manyeo (The Witch: Part 1. Subversion))
Horror, Korea południowa, 2018
reżyser: Hoon-jung Park
obsada: Seung-chul Baek, Kim Byung-Ok, Woo-sik Choi

Uczennica liceum, która cierpi na amnezję próbuje odkryć, co się z nią stało. Wszystko to prowadzi ją do głębszych kłopotów, ujawniając ciemność, której nie mogła sobie wyobrazić.

7-letnia dziewczynka ucieka z tajemniczego budynku rządowego. Wskutek szoku zaczyna chorować na amnezję. Nie wie kim jest ani kim są jej rodzice. Znajduje ją stare małżeństwo, które postanawia zaopiekować się dziewczynką. Po 10 spokojnie przeżytych latach pod opieką przybranych rodziców, dziewczyna wyrasta na bystrą nastolatkę. Nastoletnia już bohaterka kierowana chęcią pomocy przyszywanym rodzicom, występuje w programie telewizyjnym. Gdy pojawia się w mediach, zaczynają się dziać w jej życiu niespodziewane rzeczy. Ludzie twierdzą, że już ją widzieli.

PREMIERA: CANAL+, piątek, 26 lipca, godz. 22:30

 

 

Jestem taka piękna!
(I Feel Pretty)
Komedia, USA, Chiny, 2018
reżyser: Abby Kohn, Marc Silverstein
obsada: Amy Schumer, Michelle Williams, Emily Ratajkowski

Nietuzinkowa komedia spod znaku „empowering women”, w roli głównej jedna z najsłynniejszych stand-uperek świata, Amy Schumer. Niepewna siebie kobieta pewnego dnia na treningu spada z roweru, rani się w głowę i traci przytomność. Gdy budzi się, jej świat odwraca się o 180 stopni – wierzy że jest najpiękniejszą i najbardziej zdolną kobietą na świecie.

Renee walczy z niskim poczuciem własnej wartości, jednak robi to bardzo nieskutecznie. Każdego dnia boleśnie doświadcza co oznacza bycie przeciętną dziewczyną w Nowym Jorku – mieście, które ceni sobie pięknych i bogatych. Jej życie zupełnie odmienia się po uderzeniu w głowę, którego doświadcza na skutek upadku z roweru. Wraca do przytomności z nowo nabytą pewnością siebie i wiarą, że życie do niej należy. Bohaterka przekonana o rzekomym cudzie, przechodzi totalną metamorfozę. Renee, dzięki nowej energii szybko pnie się w górę po szczeblach kariery, jednak w pewnym momencie zaczyna spoglądać z wyższością na świat i swoich współpracowników. Czy przypadkiem stając się „piękną”, nie ujawniła się jej „brzydka” część charakteru?

PREMIERA: CANAL+, sobota, 27 lipca, godz. 21:00
OD LAT DWUNASTU

 

 

Też go kocham
(Juliet, Naked)
Komedia, USA, Wielka Brytania, 2018
reżyser: Jesse Peretz
obsada: Ethan Hawke, Rose Byrne, Chris O’Dowd

Annie jest w związku z Duncanem, obsesyjnym fanem Tuckera Crowe’a. Kiedy chłopak zaczyna przesadzać, ze swoim uwielbieniem do artysty, ta się wścieka i przez przypadek sama nawiązuje kontakt z muzykiem.

Ekranizacja powieści Nicka Hornby’ego, autora światowych bestsellerów „Był sobie chłopiec” i „Wierność w stereo”. Annie (Rose Byrne) wraz z chłopakiem mieszkają w sennym miasteczku na wybrzeżu Anglii. Duncan jest zagorzałym fanem niegdyś czczonego, a teraz wyblakłego i praktycznie zapomnianego przez świat piosenkarza Tuckera Crowe’a. Chłopak Annie prowadzi stronę internetową poświęconą artyście i kiedy w jego ręce wpada taśma demo zawierająca wczesne kompozycje piosenkarza, ten zupełnie się zatraca w jego twórczości i zapomina o bożym świecie, zupełnie ignorując przy tym Annie. Dziewczyna postanawia się zemścić poprzez publikowanie nieprzychylnych komentarzy na temat Crowe’a na jego blogu. Artysta zwraca uwagę na opinie Annie i postanawia się z nią osobiście skontaktować. Tym sposobem zaczynają prowadzić tajną korespondencję, która wkrótce przerodzi się w coś więcej.

PREMIERA: CANAL+, niedziela, 28 lipca, godz. 21:00

 

Barrakuda
(Barracuda)
thriller, USA, Polska, 2017
reżyser: Jason Cortlund, Julia Halperin
obsada: Allison Tolman, Sophie Reid, Leslie Naugle, Ricky Catter

Buntowniczka Sinaloa przybywa z Wielkiej Brytanii do Teksasu, by odszukać przyrodnią siostrę Merle oraz rościć sobie prawo do spadku po zmarłym ojcu.

Życie Merle komplikuje się, kiedy u progu jej drzwi staje przyrodnia siostra Sinaloa, o której nigdy nie miała pojęcia. Siostry łączy wspólna pamięć o zmarłym ojcu muzyku country. Pomimo początkowego braku zaufania do siebie i różnic w charakterach, przyrodnie siostry szybko nawiązują nić porozumienia, ale czy Sinaloa ma czyste zamiary? Czy przypadkiem planuje zawalczyć o schedę po ojcu lub zemścić się za dawne krzywdy? Pod powierzchnią codziennych zdarzeń pełza niepokój.

PREMIERA: CANAL+ FILM, wtorek, 30 lipca, godz. 20:00
Od lat szesnastu

 

 

Skejterka
(Skate Kitchen)
dramat, USA, 2018
reżyser: Crystal Moselle
obsada: Kabrina Adams, Emmanuel Barco, Tom Bruno

Zauroczona skateboardingiem nastoletnia Camille dołącza do paczki innych dziewcząt w Nowym Jorku, które podzielają jej zainteresowania. Historia dziewczyny opowiada o trudnościach jakie napotykają nastolatki na pograniczu dzieciństwa i dorosłości.

Dopóki Camille nie poznała ekipy „Skate Kitchen” czuła się samotna w swoim wielkim mieście. Wśród nowych znajomych poznaje znaczenie przyjaźni oraz uczy się jak być częścią grupy. Pomimo, że matka zabrania jej spotykania się z przyjaciółkami, ta wykrada się z domu, aby zamieszkać u koleżanki. We krwi nastolatki buzują hormony, które z czasem zaczynają komplikować relacje wśród znajomych.

PREMIERA: CANAL+ FILM, środa, 31 lipca, godz. 20:00

 

 

FILMY DOKUMENTALNE

 

 

Chef Flynn – najmłodszy kucharz świata
(Chef Flynn)
dokument, USA, 2018
reżyser: Cameron Yates
obsada: narrator

Dokument pokazujący blaski i cienie życia genialnego kucharza Flynna McGarrego, uznawanego za najmłodszego kucharza świata.

Tytułowy Chef Flynn to cudowne dziecko amerykańskiej gastronomii. Flynn McGarry w wieku 12 lat otworzył we własnym domu klub kolacyjny, mając lat 16 znalazł się na okładce “The New York Timesa”, a już 3 lata później otworzył własną restaurację w Nowym Jorku. Choć w pierwszej chwili wydawać się może, że to spełnienie amerykańskiego snu, to życie kulinarnego geniusza nie było usłane różami. Szczególną uwagę przykuwa matka chłopaka, Meg. Kobieta podzieliła się z twórcami dokumentu prywatne zdjęcia i filmy, które sama nagrywała, chcąc udokumentować karierę syna. Cały czas towarzyszy Flynnowi niczym cień. Dokument ten nie jest więc tylko historią życia najmłodszego kucharza świata, ale również opowieścią o rodzicielskiej nadopiekuńczości i trudnych relacjach rodzinnych.

PREMIERA: CANAL+, poniedziałek, 1 lipca, godz. 21:30

 

 

 

 

 

Afera Watergate
(Watergate)
dokument, USA, 2018
reżyser: Charles Ferguson
obsada: Douglas Hodge, Stewart Alexander, Richard Ben-Veniste

„Afera Watergate” to nowy dokument amerykańskiego reżysera Charlesa Fergusona, rzucający nowe światło na aferę polityczną i związany z nią kryzys konstytucyjny, który spowodował dymisję prezydenta USA Richarda Nixona z jego stanowiska.

Laureat nagrody Akademii Filmowej za najlepszy pełnometrażowy film dokumentalny Charles Ferguson w swoim nowym filmie „Afera Watergate” przedstawia pełną historię spisku prowadzonego przez prezydenta Richarda Nixona i jego pracowników z Białego Domu oraz późniejszego postawienia ich przed sądem. Świeże materiały z wywiadów z dziennikarzami, urzędnikami administracji Nixona, członkami kongresu i prokuratorami – w połączeniu z archiwalnym materiałem filmowym i nowo pozyskanymi informacjami z taśm Nixona przyniosą świeże spojrzenie na złożoną sprawę Watergate.

PREMIERA: CANAL+,
Afera Watergate cz. 1 – poniedziałek, 08 lipca, godz. 21:30
Afera Watergate cz. 2 – poniedziałek, 15 lipca, godz. 21:30

 

 

 

 

Życie plaży
(The living beach)
Seria dokumentalna, Kanada, 2016
reżyser: Jeff Wheaton
narrator: Tish Iceton

Skąd pochodzą fale i dlaczego zawsze przypływają równoległe do brzegu, bez względu na to, w którą stronę świata jest on skierowany?

Seria dokumentalna „Życie plaży” pokazuje najbardziej wyjątkowe i niesamowite plaże świata, a także ujawnia, jak fizyka, przyroda i nasze interakcje przyczyniają się do tworzenia i ewolucji linii brzegowych.

PREMIERY: CANAL+ FAMILY
– Życie plaży odc.1, niedziela, 07 lipca, godz. 10:00
– Życie plaży odc.2, niedziela, 14 lipca, godz. 10:00
– Życie plaży odc.3, niedziela, 21 lipca, godz. 10:00
– Życie plaży odc.4, niedziela, 28 lipca, godz. 10:00

 

Tylko nie mów nikomu
dokument, Polska, 2019, 120 min

Kanał: Planete+
Film z cyklu: SZOK DOK
Premiera: piątek, 19 lipca, 22:00

Tomasz Sekielski prowadzi śledztwo w sprawie pedofilii w polskim kościele. Rozmawia z ofiarami i księżmi, którzy dopuścili się czynów pedofilii i molestowania nieletnich.

Dokument, który szokuje prawdą skrywaną przez lata. Tomasz Sekielski w swoim śledztwie dziennikarskim wraca do nieopisanych do tej pory przypadków molestowania przez księży, którzy pełnili wysokie funkcje kościelne. Okazuje się, że mimo wyroków skazujących, słudzy kościelni wracają do czynnej służby i pracy z dziećmi. Szokujące wyznania ofiar i konfrontacje z oprawcami pokazują, że skrzywdzone w młodości dzieci, dźwigają ciężar psychiczny przez całe swoje życie. Jak się okazuje, osoby odpowiedzialne za zbrodnie nie zawsze zostają ukarane.

OD LAT DWUNASTU

 

 

 

To plant a flag 
(To plant a flag)
Film krótkometrażowy, komedia, Norwegia, Islandia, 2018
reżyser: Bobbie Peers
obsada: Jake Johnson, Jason Schwartzman, Ingvar Sigurdsson

W ramach przygotowań do lądowania na Księżycu, NASA wysyła zespół astronautów na Islandię.

W ramach przygotowań do lądowania na Księżycu w 1969 r., NASA wysłała zespół astronautów na „księżycopodobne” tereny Islandii. W trakcie swojej misji rychło odkrywają jakie przeszkody mogą napotkać astronautów, kiedy stają twarzą w twarz z islandzkim hodowcą owiec.

PREMIERA: CANAL+, sobota, 20 lipca, godz. 20:45

 

 

Armstrong
(Armstrong)
dokument, USA, 2019
reżyser: David Fairhead
narrator: Harrison Ford

„Armstrong” to kompleksowo ukazana historia życia Neila Armstronga, która pokazuje nigdzie dotąd niepublikowane nagrania oraz zdjęcia z rodzinnych archiwów oraz zbiorów NASA.

Ten bardzo poruszający film przedstawia historię człowieka, który wykazał się niezwykłą odwagą i jako pierwszy postawił stopę na ziemskiej satelicie. Dokument opowiada o życiu Neila począwszy od okresu dorastania w Ohio, aż do postawienia przez niego pierwszych kroków na powierzchni Księżyca. „Możliwość opowiedzenia jego historii to spełnienie marzeń każdego dokumentalisty” – powiedział reżyser, David Fairhead. W produkcji filmu uczestniczyli również synowie Neila – Mark i Rick, którzy zadbali o to, aby historia ojca została oddana jak najdokładniej. „Ojciec wcześniej latał niż prowadził samolot” wspomina Mark Armstrong.

PREMIERA: CANAL+, sobota, 20 lipca, godz. 23:00

 

 

Wszystko na sprzedaż
(The price of everything)
dokument, USA, 2018
reżyser: Nathaniel Kahn
obsada: Oliver Barker, Ed Dolman, Larry Poons

Co czyni dzieło sztuki wartym 10 albo 20 milionów dolarów? W świecie sztuki nie ma reguły, która mówi co będzie dobre, a co nie. Dokument stara się wytłumaczyć ten fenomen oraz odpowiedzieć o tym jak świat sztuki przerodził się w rynek pieniężny.

Podobno sztuka i pieniądze zawsze powinny iść w parze, a dobra sztuka zawsze jest droga. Jednak co świadczy o tym, że jeden obraz zostanie sprzedany za niewyobrażalnie wysokie kwoty, a na drugi nikt nawet nie zwróci uwagi? W dokumencie wypowiadają się osoby ze środka kręgu sztuki – nie tylko artyści ale też dealerzy i specjaliści od aukcji sztuki, mega- oraz mini-kolekcjonerzy a także krytycy sztuki.

PREMIERA: CANAL+, poniedziałek, 29 lipca, godz. 21:00

 

 

SERIALE

 

Sanktuarium Zła
(Sanctuary)
thriller psychologiczny, Szwecja, Polska, 2019
obsada: Josefin Asplund, Matthew Modine

Czy może być coś gorszego niż uwięzienie w szpitalu, w którym nic nie jest takie, jakie się na pozór wydaje, a wszyscy dokoła uważają cię za kogoś zupełnie innego? Może to, że sam zaczynasz im wierzyć?

Akcja „Sanktuarium Zła”, ośmioodcinkowego thrillera psychologicznego, rozgrywa się w Alpach. Główne bohaterki to pochodzące ze Szwecji, rozdzielone w przeszłości, identyczne bliźniaczki Siri i Helena. Ich relacje od zawsze były skomplikowane. Gdy Helena dostaje zaproszenie od Siri, by odwiedziła ją w sanatorium, w którym mieszka, kobieta w pierwszej chwili jest niechętna. Jednak wizja wakacji w Alpach ostatecznie ją przekonuje.

Po kilku dniach Siri informuje Helenę, że ma do załatwienia ważną sprawę. Prosi siostrę o zastępstwo, lecz ta, mimo zauroczenia pensjonatem, odmawia. Wkrótce Siri znika. Pozostawiona sama sobie Helena zaczyna rozumieć, że jej siostra szybko nie wróci. Odkrywa także, że w sanktuarium, w którym przebywa, prowadzone są mrożące krew w żyłach eksperymenty na pacjentach chorych psychicznie.

Uwięziona Helena zauważa, że nikt nie jest tu tym, za kogo się podaje. Na domiar złego wszyscy biorą ją za Siri. Otoczona grupą niebezpiecznych manipulatorów kobieta uświadamia sobie, że będzie musiała posunąć się do najgorszych czynów, aby przetrwać.

PREMIERA: CANAL+, czwartki, godz. 21:00

 

 

Giganci sezon 2
(Gigantes 2)
Serial kryminalny, Hiszpania, 2019
reżyser: Enrique Urbizu
obsada: Daniel Grao, Isak Férriz, Nene

Przez dekady bracia Guerrero kontrolowali rynek narkotyków na Półwyspie Iberyjskim. Swą bezwzględność zawdzięczają surowemu wychowaniu ojca. Pomimo więzów krwi bracia gotowi są rywalizować i zdradzić siebie nawzajem, aby przejąć schedę po ojcu.

W sezonie 2 bracia Tomás, Daniel i Clemente muszą odłożyć wzajemną nienawiść na bok i połączyć swe siły, a to wszystko po to aby przeżyć. Ich śmierci chcą zarówno cyganie, jak i policja, jednak największe zagrożenie będą stanowić otaczające ich kobiety. By chronić swoją córkę, Sol Guerrero chce odejść od Tomása, a Barbara jest szantażowana przez inspektor Ángele Márquez, by raz na zawsze pomogła złapać braci Guerreros. Carmen rozczarowana swoimi rodzicami postanowiła podążać własną ścieżką. Co jeśli to właśnie ona jest ostatnią osobą z rodu Guerrero, która jest w stanie postawić rodzinne imperium znów na nogi?

PREMIERY: CANAL+ SERIALE
– Giganci 2 odc.1, poniedziałek, 15 lipca, godz. 22:00
– Giganci 2 odc.2, poniedziałek, 15 lipca, godz. 23:00
– Giganci 2 odc.3, poniedziałek, 22 lipca, godz. 22:00
– Giganci 2 odc.4, poniedziałek, 22 lipca, godz. 23:00
– Giganci 2 odc.5, poniedziałek, 29 lipca, godz. 22:00
– Giganci 2 odc.6, poniedziałek, 29 lipca, godz. 23:00

 

Podziel się na:
 • Dodaj do ulubionych
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Twitter
 • Blogger.com
 • RSS
 • Wykop

8 myśli w temacie “Canal+ premiery lipca 2019

 1. Filmowe premiery w sierpniu 2019 w Canal+ (lista niepełna):

  3.08. Kaczki z gęsiej paczki – animacja, Chiny/USA/W.Bryt. 2018 (Original Force, GMF Films, Wanda Media Co.) – ocena 5,8/10
  dubbing: Maciej Stuhr, Julia Kamińska, Waldemar Barwiński, Jacek Lenartowicz, Stefan Knothe.
  Benek jest dumną gęsią, beztroskim kawalerem i pozwalającym sobie na wszystko lekkoduchem. Zdecydowanie woli podniebne akrobacje i kaskaderskie popisy od ćwiczeń przed czekającą go migracją do ciepłych krajów.

  3.08. Delirium – thriller, USA 2018 (GK Films, Universal Pictures) – 5,8
  wyst. Genesis Rodriguez, Thoper Grace, Patricia Clarkson.
  Mężczyzna opuszcza zakład dla psychicznie chorych. W odziedziczonej przez niego rezydencji dzieją się niepokojące zdarzenia.

  4.08. To wszystko dla mnie (C’est tout pour moi) – komedia, Francja 2017 (LGM Productions) – 5,7
  wyst. Nawell Madani, François Berléand.
  Lila chce zostać tancerką. Pomimo zakazów – z powodu młodego wieku – swojego ojca Omara, przyjeżdża do Paryża by zrealizować swoje marzenie.

  11.08. Weselne przeznaczenie – komedia romant. USA 2018 (Sunshine Pictures, Two Camel Films) – 5,6
  wyst. Winona Ryder, Keanu Reeves.
  Lindsay i Frank spotykają się przypadkiem na lotnisku. Obydwoje czekają na samolot do Kaliforni i… od razu nie przypadają sobie do gustu. Szybko się jednak okazuje, że są na siebie skazani.

  16.08. Smakosz 3 – horror, USA 2017 (Infinity Films, Myriad Pictures) – 3,8
  wyst. Stan Shaw, Gabrielle Haugh, Brandon Smith, Meg Foster.
  Szeryf Dan Tashtego zbiera grupę wyszkolonych myśliwych, która ma dopaść krwiożerczego smakosza.

  17.08. Kuba Guzik – famil./przyg. Niemcy 2018 (Malao Film, Rat Pack Filmproduktion) – 6,0
  wyst. Henning Baum, Solomon Gordon, Annette Frier.
  Na wyspę liczącą sobie 4 mieszkańców listonosz przynosi paczkę, w której znajduje się mały chłopczyk. Gdy podrośnie, zapragnie się dowiedzięć skąd pochodzi.

  23.08. Powrót z zaświatów – dramat/fantasy/thriller, Hiszpania 2018 – 4,2
  wyst. Nicolas Cage, Franka Potente, Penelope Mitchell.
  Joe to samotny kierowca ogarnięty tęsknotą za zmarłą żoną i córką. Pewnego dnia na opuszczonym parkingu przy autostradzie spotyka kobietę, która prosi go o pomoc w przywróceniu do życia swojej pogrążonej w śpiączce córki.

  24.08. Co w trawie piszczy – animacja, Francja/Luksemburg 2017 – 5,0
  dubbing: Janusz Wituch, Paulina Łaba, Olga Bończyk, 5omasz Steciuk.
  Pasikonik Tonik przybywa na łąkę, zakochuje się w królowej pszczół i wpada w złe towarzystwo.

  25.08. Wieczorówka – komedia, USA 2018 (HartBeat Productions, Universal Pictures) – 5,6
  wyst. Tiffany Haddish, Kevin Hart, Keith David.
  Kanciarz Teddy, by dostać wymarzoną pracę i zrobić wrażenie na narzeczonej, postanawia zdobyć maturę w szkole wieczorowej.

  30.08. Dark Web: Usuń znajomego – horror, USA 2018 (Bazelevs Company, Blumhouse Productions) – 5,8
  wyst. Colin Woodell, Stephanie Nogueras, Betty Gabriel.
  Kiedy dwudziestolatek znajduje w swoim nowym laptopie folder pełen ukrytych plików, wraz z przyjaciółmi zostaje wepchnięty w otchłań czarnej sieci. Wkrótce odkrywają, że ktoś śledzi każdy ich ruch i gotów jest na wszystko, aby strzec tajemnic czarnej sieci.

  31.08. Uprowadzona księżniczka – animacja, Ukraina 2018 – 5,8
  dubbing: Aleksander Sosiński, Józef Pawłowski, Milena Staszuk.
  Ukochaną Remika porywa zły czarnoksiężnik. Chłopak wraz z grupą zwierzaków wyrusza jej na odsiecz.

  • Edit:
   pozostałe premiery:

   6.08. Królowa balu – thriller, Kanada 2018 (film tv) – 4,8
   wyst. Zoe McLellan, Allie MacDonald, Nia Roam.
   Julie Taylor po podejrzeniu samobójstwa swojej przyjaciółki, zostaje na kilka ostatnich tygodni zatrudniona w klasie matematycznej.

   8.08. Szalona mamuśka – thiller, Kanada 2019 (film tv) – 6,0
   wyst. Romy Rosemont, Kari Matchett, Victoria Diamond.
   Amber Vickers jest zachwycona, że w końcu uda się przejść korytarzem z księciem, uroczym Luke’em. Po wielu nieudanych związkach zaczęła myśleć, że coś jest nie tak.

   10.08. Odlotowy nielot – animacja, Belgia/Islandia 2018 – 5,0
   dubbing: Miłogost Reczek, Przemysław Glapiński, Klementyna Umer, Mirosław Zbrojewicz, Maja Konkel, Jacek Kawalec.
   Podczas nauki fruwania ptaszek Ploey zostaje uprowadzony przez wiejskiego kocura. Aby przeżyć musi dotrzeć do Rajskiej doliny, a następnie podjąć ważną życiową decyzję.

   13.08. Sofia – dramat, Francja/Katar 2018 (Curiosa Films, Versus Production, Cinémage 12) – 6,5
   wyst. Maha Alemi, Lubna Azabal, Sarah Perles.
   Maroko. Dwudziestoletnia Sofia mieszka z rodzicami. Jest w ciąży, ale nawet sama przed sobą nie chce się do tego przyznać.

   18.08. The World is Yours – komedia krym. Francja 2018 (Studio Canal, Iconoclast, Chi-Fou-Mi Productions) – 6,2
   wyst. Karim Leklou, Isabelle Adjani, Vincent Cassel.
   Drobny dealer narkotyków chce rzucić dotychczasowe zajęcie, by założyć mały legalny biznes w Algierii. Potrzebuje na to pieniędzy.

   20.08. Papierowe gody – melodramat, Kanada 2018 (First Generation Films) – 5,0
   wyst. Andie MacDowell, Avan Jogia, Eve Hewson.
   Młodzi nowożeńcy napotykają szereg wyzwań w pierwszym roku swojego małżeństwa.

   27.08. Damulka – western/komediodramat, USA 2018 (Strophic Productions Limited, Universal Pictures) – 5,6
   wyst. Robert Pattinson, Mia Wasikowska, Dawid Zellner.
   Gadatliwy słabeusz Samuel wyrusza na poszukiwania ukochanej Penelopy, którą – jak twierdzi – porwano. Szybko się jednak okazuje, że dziewczyna wcale nie czeka na ratunek.

 2. to wszystko dla mnie będzie puszczane pod tytułem Stand up girl.

  5 i 12 sierpnia poniedziałki dokument Fbi kontra prezydenci
  6 i 7 sierpnia dwa kanadyjskie filmy telewizyjne Królowa Balu i Szalona mamuśka a w piątek 9 film dokumentalny Whitney

  • Filmy „Królowa balu” są dwa i nie są to premiery, ponieważ pierwszy jest z 2004, a drugi z 2011 roku.
   Nie ma filmu pod tytułem „Szalona mamuśka”. Zapewne chodzi o „Szalone mamuśki”. I to także nie jest premiera, gdyż film jest z 2011 roku.
   Póki co, to jeszcze nie wiadomo pod jakim tytułem Canal+ wyemituje film „To wszystko dla mnie”, dlatego napisałem obok również tytuł oryginalny – „C’est tout pour moi”.
   „Stand Up, Girl” jest tytułem angielskim, natomiast film jest francuski, a dokładniej mówiąc jest to koprodukcja fracusko-belgijska.
   To tak gwoli ścisłości.

   • Wiadomo wiadomo, jest już oficjalny program do 9 sierpnia , przecież tego z głowy nie wymyślam !
    Stand up girl pod takim tytułem ten film jest dostępny w polskim VOD więc dziwne jakby dali inny.

    Te dwa kanadyjskie filmy wyprodukowane dla telewizji Lifetime to Mean Queen (2018 reżyseria Philippe Gagnon) i Mad Mom (2019 reżyseria Jean-François Rivard).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.