Canal+ premiery filmowe sierpnia 2018

W sierpniu w Canal+  obejrzymy m.in: thriller „Porwany”, francuska komedia „Les Tuche 3„, komedia akcji „Bodyguard Zawodowiec„, komedia akcji „Kingsman: Złoty krąg” oraz dwa nowe seriale „Piknik pod Wiszącą Skałą” i „Il Cacciatore. Polowanie na mafię”.

 

Slumber
(Slumber)
horror, Wielka Brytania, USA, 2017
reżyseria: Jonathan Hopkins
obsada: Maggie Q, Will Kemp, Honor Kneafsey

Alice (Maggie Q) jest cenioną specjalistką zajmującą się zaburzeniami snu. Pewnego dnia rodzina, która nie potrafi poradzić sobie z trudnym problemem zwraca się do niej
o pomoc. Wkrótce okazuje się, że nie cierpią oni na bezsenność.

Rodzina zgłaszająca się o pomoc do Alice nawiedzana jest przez prastarego demona. Paraliżuje on swoje ofiary w czasie snu i uwalniają w nich ogromną agresję, stając się ich prawdziwym koszmarem. Sytuacja wymyka się spod kontroli, a przed Alice stoi prawdziwe wyzwanie. Lekarka musi porzucić naukowy racjonalizm, aby pokonać własne demony i pomóc nękanej rodzinie.
PREMIERA: CANAL+, piątek 3 sierpnia

 

 

 

Porwany
(Kidnap)
thriller, USA, 2017
reżyseria: Luis Prieto
obsada: Halle Berry

Thriller z rewelacyjną rolą zdobywczyni Oscara® Halle Berry. Aktorka wciela się
w postać matki, która zrobi wszystko, by uratować porwanego syna.

4-letni Frankie (Sage Correa) jest spełnieniem marzeń i oczkiem w głowie dla Kate McCoy (Halle Berry). Pewnego dnia, podczas zabawy w wesołym miasteczku, na oczach matki zamaskowani przestępcy uprowadzają chłopca. Przy zgłoszeniu porwania, szeryf pokazuje kobiecie tablicę zapełnioną zdjęciami zaginionych dzieci, dając do zrozumienia, że szanse na znalezienie chłopca są nikłe. Kate bez wahania bierze sprawy w swoje ręce i rusza w pościg za porywaczem.
PREMIERA: CANAL+, sobota 4 sierpnia

 

 

Party
(The Party)
komediodramat, Wielka Brytania, 2017
reżyseria: Sally Potter
obsada: Cillian Murphy, Timothy Spall, Kristin Scott Thomas, Patricia Clarkson, Bruno Ganz, Emily Mortimer

Komediodramat w hollywoodzkiej obsadzie. W rolach głównych Cillian Murphy, Patricia Clarkson czy Kristin Scott Thomas. Gwiazdy zaproszą widzów na przyjęcie, podczas którego wiele się wydarzy.

Janet (Kristin Scott Thomas) organizuje domowe przyjęcie w gronie najbliższych, aby uczcić swój awans na ministra zdrowia w brytyjskim rządzie. Wśród gości znajdują się: sarkastyczna April (Patricia Clarkson) z mężem Gottfriedem (Bruno Ganz), który jest zwolennikiem medycyny alternatywnej; para wyzwolonych lesbijek – Martha (Cherry Jones) i jej o kilkanaście lat młodsza partnerka Jinny (Emily Mortimer) oraz bankier Tom (Cillian Murphy), który zaczyna imprezę od wciągnięcia w ukryciu kreski kokainy. Tymczasem, mąż gospodyni zdaje się być zupełnie niezainteresowany całą sytuacją. Siedząc bez słowa pośrodku salonu, sączy wino i od czasu do czasu puszcza muzykę z płyty winylowej. Mężczyzna skrywa tajemnicę, której ujawnienie całkowicie odwróci układ sił między bohaterami.
PREMIERA: CANAL+, niedziela 5 sierpnia

 

 

 

Dead Awake
(Dead Awake)
horror, USA, 2016
reżyseria: Phillip Guzman
obsada: Jocelin Donahue, Jesse Bradford, Jesse Borrego

Siostra bliźniaczka Kate Bowman nieoczekiwanie umiera podczas snu. Kobieta za wszelką cenę chce poznać prawdziwy powód jej śmierci.

Kate Bowman zaczyna badać tajemnicze przypadki zgonów w czasie snu. Dowiaduje się, że na krótko przed śmiercią ofiary opowiadają o nawiedzającej ich nocą nadprzyrodzonej sile. Ponadto, wszyscy cierpieli na tzw. „paraliż senny”, czyli przerażającą chorobę unieruchamiającą swoje ofiary podczas snu. Kate zgłębiając sprawę naraża się na gniew tajemniczego stworzenia, które zaczyna prześladować ją i jej przyjaciół. Musi zmierzyć się z demoniczną siłą i powstrzymać rozpętany koszmar.
PREMIERA: CANAL+, piątek 10 sierpnia

 

 

Rodzina  Tuche: Wolność, równość, rodzina
(Les Tuche 3)
komedia, Francja, 2018
reżyseria: Olivier Baroux
obsada: Jean-Paul Rouve, Isabelle Nanty, Claire Nadeau, Sarah Stern, Pierre Lottin, Théo Fernandez

Trzecia część opowieści o pełnych niespodzianek przygodach Jeffa Tuche. W tytułowej roli znakomity francuski aktor Jean-Paul Rouve („Dalida. Skazana na miłość”).

Dwa lata po spełnieniu swojego „amerykańskiego snu”, stęskniona za dawnym życiem rodzina Tuche wraca do kraju. Okazuje się jednak, że nie jest to takie proste. Słynny ekspres TGV nie zatrzymuje się bowiem w ich rodzinnej wiosce Bouzolles. Poirytowany tym faktem Jeff, chcąc zmienić trasę pociągu i świat, decyduje się na radykalny ruch – kandydowanie w wyborach prezydenckich. Szybko udaje mu się zdobyć zaufanie wyborców i tym samym zostaje głową Republiki Francuskiej. Teraz cały kraj jest już tylko w jego rękach…
PREMIERA: CANAL+, sobota 11 sierpnia

 

 

Bohater
(The Hero)
komediodramat, USA, 2017
reżyseria: Brett Haley
obsada: Sam Elliott, Laura Prepon, Krysten Ritter, Nick Offerman

Historia zapomnianego przez branżę aktora, którego los diametralnie zmienia się na skraju swojego życia. W głównej roli znany z filmu „Dziewczyny z Dzikiego Zachodu” Sam Elliott.

Podstarzały i zapomniany już aktor Lee Hayden (Sam Elliott) dowiaduje się, że choruje na raka. Lee od dłuższego czasu nie otrzymuje już żadnych ofert pracy. Jest samotny,
a w domu nikt na niego nie czeka. Pewnego dnia na swej drodze spotyka intrygującą, choć dużo młodszą od siebie Charlotte (Laura Prepon). Ochoczo wdaje się w romans
z piękną kobietą. Znajomość okazuje się mieć nieprzewidziane konsekwencje.
PREMIERA: CANAL+, niedziela 12 sierpnia

 

 

Blok 99
(Brawl in Cell Block 99)
kryminał, USA, 2017
reżyseria: S. Craig Zahler
obsada: Vince Vaughn, Jennifer Carpenter, Don Johnson, Udo Kier

Były bokser Bradley (Vince Vaughn) traci pracę i musi zmierzyć się z małżeńskim kryzysem. By odwrócić los i zapewnić lepszy byt swojej żonie, podejmuje się przemytu narkotyków.

Bradley po utracie pracy zaczyna wychodzić na prostą, ale wdaje się w strzelaninę wskutek której ląduje w więzieniu. Tam będzie musiał podjąć kilka ważnych decyzji, od których zależeć będzie bezpieczeństwo jego rodziny. Niestety, już podczas pierwszych dni odsiadki zostaje sprowadzony do narożnika i zmuszony do dokonania okrutnego aktu przemocy – przerażającego nawet jak na warunki panujące w bloku 99.
PREMIERA: CANAL+, piątek 17 sierpnia

 

 

Krwawa forsa
(Blood Money)
thriller, USA, 2017
reżyseria: Lucky McKee
obsada: John Cusack, Ellar Coltrane, Willa Fitzgerald

Mordercza gra z czasem i ucieczka workami pełnymi pieniędzmi. Na ekranie pojawią się m.in. John Cusack („Pakt krwi”), Ellar Coltrane („The Circle. Krąg”) oraz Willa Fitzgerald („Małe kobietki”).

W trakcie weekendowej wyprawy do lasu Jeff (Jacob Artist), Victor (Ellar Coltrane) i jego była dziewczyna Lynn (Willa Fitzgerald), znajdują cztery worki pełne pieniędzy. Łup należy do kryminalisty Millera (John Cusack), który za wszelką cenę chce je odzyskać. Przyjaciele rozdzielają się, próbując uciekać przed przestępcą. Jednak nie wszystkim się to uda, a cena za przywłaszczenie pieniędzy będzie wysoka…
PREMIERA: CANAL+, sobota 18 sierpnia

 

 

Dean
(Dean)
komediodramat, USA, 2016
reżyseria: Demetri Martin
obsada: Demetri Martin, Kevin Kline, Gillian Jacobs

Komediodramat opowiadający o dwóch mężczyznach, którzy zaczynają życie na nowo po śmierci bliskiej im osoby. Reżyserem i scenarzystą filmu jest Demetri Martin, grający jednocześnie tytułową role.

Czas po śmierci matki i żony jest wyjątkowo trudny dla Deana (Demetri Martin) i jego ojca Roberta (Kevin Kline). Obaj panowie żyją w zupełnie inny sposób. Dean, oprócz żałoby po matce, został porzucony przez swoją narzeczoną Michelle (Christine Woods). Kobieta próbuje oddać Deanowi pierścionek zaręczynowy, ten jednak za wszelką cenę chce przekonać ją do zatrzymania przez nią wyrazu jego miłości. Robert natomiast, który jest inżynierem, mimo powrotu do pracy nie potrafi poradzić sobie z tęsknotą za zmarłą żoną i życiem w samotności. Zaczyna umawiać się na randki z kobietami, by .

PREMIERA: CANAL+, niedziela 19 sierpnia

 

 

 

Skradziona Córka
(Separated at Birth)
thriller, Kanada, 2018
reżyseria: Jean-François Rivard
obsada: Paige Turco, Dominique Provost-Chalkley, Brittany Allen

Tajemnica sprzed lat może wyjść na światło dzienne. Czy historia głośnego porwania
z przeszłości zostanie rozwiązana ?

Lucy Pierce (Brittany Allen) dorastała wierząc, że ma normalne dzieciństwo z kochającą i wspierającą matką. Kobieta przez przypadek odkrywa stare artykuły na temat głośnego i niewyjaśnionego porwania, które miało miejsce kiedy się urodziła. Lucy zauważa że jej zdjęcie z dzieciństwa jest łudząco podobne do tego, które pojawiło się w prasie
w związku z zaginionym dzieckiem. Zdeterminowana Lucy, tropi swoją biologiczną matkę, Elizabeth Marshall (Elizabeth Marshall), prokurator generalną, ubiegającą się
o fotel gubernator stanu Pensylwania.
PREMIERA: CANAL+, piątek 24 sierpnia

 

 

 

Bodyguard Zawodowiec
(The Hitman’s Bodyguard)
Komedia akcji, USA, Hong Kong, Bułgaria, Holandia, 2017
reżyseria: Patrick Hughes
obsada: Ryan Reynolds, Samuel L. Jackson, Gary Oldman, Salma Hayek

Popularny i nieoceniony ochroniarz ma do wykonania misję, której nie podjął się żaden inny fachowiec. Czy zdoła zadbać o bezpieczeństwo zawodowego zabójcy poszukiwanego przez służby mundurowe z całego świata? W firmie występuje gwiazdorska obsada, m.in.: Ryan Reynolds, Samuel L. Jackson, Gary Oldman i Salma Hayek.

Kto jest najlepszym ochroniarzem na świecie? Odpowiedź jest prosta – Michael Bryce (Ryan Reynolds). Jego fani twierdzą, że pod czujnym okiem Bryce’a człowiek staje się nieśmiertelny, jednak tym razem pewne zadanie przerośnie nawet jego kompetencje. Gdy ochroniarz ma przetransportować przez pół świata byłego płatnego zabójcę (Samuel L. Jackson), pojawia się wiele komplikacji. Ich tropem rusza bowiem cała armia agentów, płatnych morderców i łowców nagród…
PREMIERA: CANAL+, sobota 25 sierpnia

 

Cena sukcesu

Le prix du succès (The Price of Success)
komediodramat, Francja, 2017
reżyseria: Teddy Lussi-Modeste
obsada: Tahar Rahim, Roschdy Zem, Maïwenn

Reżysera tego francuskiego komediodramatu do stworzenia filmu zainspirowała własna historia. Jako popularny komik odnosił wiele sukcesów, lecz niestety nie zawsze szły one w parze z dobrym kontaktem z własną rodziną.

Film ukazuje kulisy życia słynnego komika Teddiego Lussi-Modeste (Tahar Rahim). Jego relacje z rodziną były dość szczególne, gdyż został wychowany w kulturze cygańskiej. Komik w swoim życiu dokonywał dość odważnych wyborów jak na członka społeczności romskiej. Rozpoczął studia wyższe, aby móc realizować się zawodowo w branży filmowej. Ponadto, jego rodzina mała zaskakujące wyobrażenia dotyczące jego życia. Czekała tylko na moment, w którym Teddy będzie bogaty i spłaci wobec nich nieistniejący dług.

PREMIERA: CANAL+, niedziela 26 sierpnia

 

 

Kingsman: Złoty krąg
(Kingsman: The Golden Circle)
Komedia akcji, Wielka Brytania, USA, 2017
reżyseria: Matthew Vaughn
obsada: Taron Egerton, Colin Firth, Mark Strong, Channing Tatum, Julianne Moore, Michael Gambon, Halle Berry, Elton John, Jeff Bridges, Pedro Pascal

Kontynuacja szpiegowskiego przeboju „Kingsman: Tajne służby”. W drugiej części filmu bohaterowie stają w obliczu nowego wyzwania.

Kwatera tajnych służb Kingsman zostaje zrównana z ziemią, a los całego świata wisi na włosku. Zagraża mu demoniczna szefowa kartelu narkotykowego, Poppy Adams (Julianne Moore). Załamani sytuacją brytyjscy agenci odkrywają, że w USA istnieje sprzymierzona organizacja szpiegowska o równie długim i bogatym doświadczeniu. Członkowie obu jednostek postanawiają zapomnieć o dzielących ich różnicach i wspólnie stawić czoło nieobliczalnemu i niebezpiecznemu wrogowi, który dąży do jednego – władzy nad światem.
PREMIERA: CANAL+, niedziela 31 sierpnia

 

 

Tropiciel
(Pathfinder)
film przygodowy, USA, 2007
reżyseria: Marcus Nispel
obsada: Karl Urban, Clancy Brown, Moon Bloodgood

Historia mężczyzny, który przybył do Ameryki jako mały chłopiec z grupą wikingów
i porzucony, wychował się wśród rdzennych mieszkańców tych rejonów.

Akcja filmu odgrywa się na 500 lat przed odkryciem Ameryki przez Kolumba. Pewnego dnia do wybrzeża Ameryki dobija statek Wikingów. Po starciach z tubylcami ocalał jedynie 10-letni chłopiec, którego przygarniają Indianie. Gdy po piętnastu latach wikingowie powracają dokonując masakry w wiosce, dorosły już mężczyzna postanawia samotnie walczyć z najeźdźcami. Dwa światy. Jedna wojna. Rozpoczyna się ostateczna rozgrywka – wielka bitwa, w której właśnie on – tytułowy Tropiciel odegra najważniejszą rolę.
PREMIERA: CANAL+ FILM, niedziela 5 sierpnia

 

 

Happy Olo – pogodna ballada o Olku Dobie
dokument, Polska, 2017
reżyseria: Krzysztof Paweł Bogocz, Marcin Macuk

Utrzymana w konwencji kina drogi ballada filmowa o jednym z najwybitniejszych polskich podróżników – Aleksandrze Dobie.

Tytułowy Olo w niebanalny i charakterystyczny dla siebie sposób opowiada swoje historie w trakcie podróży, której celem jest transport kajaka przez pełne uroku krajobrazy Polski. Opowieściom tym towarzyszą szalone fragmenty filmów z jego wypraw transatlantyckich oraz animacje ilustrujące przygody przeplatane piosenkami.

Zabawy konwencją i wyimaginowane postaci pojawiające się na drodze ukazują młodzieńczą naturę Olka, pomimo skończonych siedemdziesięciu lat. Dlatego właśnie film jest pochwałą dążenia do realizacji marzeń. Przez swój pozytywny i nieco odrealniony charakter, adresowany jest do widza w każdym wieku.
PREMIERA: CANAL+ FILM, niedziela 5 sierpnia

 

 

Fantastyczna kobieta
(Una mujer fantástica)
Dramat, Chile, Niemcy, Hiszpania, USA, 2017
reżyseria : Sebastián Lelio
obsada : Daniela Vega, Francisco Reyes, Luis Gnecco

Produkcja nagrodzona Oscarem® 2018 w kategorii Najlepszy film nieanglojęzyczny. Film opowiada o próbie walki z systemem służby zdrowia, społeczeństwem, a nawet rodziną.

Orlando (Francisco Reyes) planuje urodzinową niespodziankę dla Mariny (Daniela Vega) – znacznie młodszej od siebie partnerki. Prezent wręcza jej podczas romantycznego wieczoru, który spędzają w Santiago. Po powrocie do domu mężczyzna nieoczekiwanie słabnie. Marina zabiera go do szpitala, gdzie musi skonfrontować się z rodziną Orlanda, a także z wrogo nastawioną służbą zdrowia i policją. Wskutek tragicznych wydarzeń, kobieta będzie musiała zawalczyć o prawo do swoich uczuć, godności, a nawet przeżywania żałoby.
PREMIERA: CANAL+ FILM, wtorek 7 sierpnia

 

 

Córunia tatunia
Das Pubertier (Teenosaurus Rex)
Dramat, Komedia, Niemcy, 2017
reżyseria : Leander Haußmann
obsada : Jan Josef Liefers, Harriet Herbig-Matten, Detlev Buck, Monika Gruber

Niemiecki dramat z elementami komedii i historia ojca niemogącego sobie poradzić
z dorastająca córką. W roli ojca Jan Josef Liefers („Człowiek robi, co może”).

Hannes Wenger (Jan Josef Liefers) jest ojcem zaangażowanym w wychowanie swojej córki. Jego podopieczna, Carla (Harriet Herbig-Matten), to urocza dziewczyna, wchodzącą właśnie w okres dojrzewania. Niestety, Hannes, mimo szczerych chęci, popełnia każdy z możliwych błędów w relacji ze swoim dzieckiem. Mężczyna nie był świadomy, że droga ku dorosłości Carli okaże sie taka trudna dla niego.
PREMIERA: CANAL+ FILM, wtorek 21 sierpnia

 

 

Nowe przygody Kopciuszka
(Les nouvelles aventures de Cendrillon)
Komedia, Francja, 2017
reżyseria: Lionel Steketee
obsada: Marilou Berry, Arnaud Ducret, Josiane Balasko

Opowieść o Kopciuszku, jakiej jeszcze nie znacie. Francuska, komediowa odsłona romantycznej historii braci Grimm.

Nadszedł dzień urodzin Julie, jednak wydaje się, że tylko ona o tym pamięta. Marco, mężczyzna, w którym kobieta potajemnie się kocha, prosi ją o opiekę nad synem, ponieważ opiekunka nie dotarła na umówioną godzinę. Julie po przyjeździe do ukochanego jest załamana – nikt jej nie zauważa i wszyscy uważają ją za popychadło. Dziewczyna zostaje sam na sam z małym synem Marco. Postanawia opowiedzieć mu historię o Kopciuszku, jednak sytuacja wymyka się spod kontorli…
PREMIERA: CANAL+ FILM, wtorek, 28 sierpnia

 

 

Ostatnia żyrafa
(The Last Giraffe)
Dokument, Francja, 2017
reżyseria : Laurent Frapat

Spektakularne zdjęcia afrykańskiego kontynentu. Film pokazuje smutną przyszłość żyraf spowodowaną nieodpowiedzialną działalnością tamtejszej ludności.

Kenia, 2050 rok. Powierzchnia rezerwatów zmniejszyła się o połowę, pod naciskiem rolników, którzy powiększali swoje terytorium kosztem zwierząt. Umiera ostatnia przedstawicielka gatunku żyraf. Aby odwrócić sytuację trzeba powrócić do 2016 roku, kiedy pojawiły się pierwsze sygnały dotyczące problemu, a najwyższe zwierzę lądowe jest zagrożone wyginięciem z powodu kłusownictwa i utraty siedlisk.
PREMIERA: CANAL+ FAMILY, poniedziałek 6 sierpnia

 

 

Destination Myanmar
(Destination Myanmar)
Dokument, Dania, 2017
reżyseria: Peter Ringgaard

Mjanma jest znana potocznie jako Birma, czyli Kraina tysiąca Szwedagonów rozsypanych niczym perły po całym państwie. To kraj z jednymi z najpiękniejszych azjatyckich krajobrazów.

W dokumencie widzowie zostają zabrani do jednych z najpiękniejszych i najbardziej widowiskowych bagien azjatyckich Birmy. Podmokłe tereny i archetypiczne obszary lasów deszczowych są domem dla ponad 1000 gatunków ptaków, takich jak kleszczak azjatycki, koliber, czapla i ibis kasztanowy. Przez odległą lokalizację, ograniczony dostęp i surowy krajobraz, naukowe badania zostały ograniczone do minimum, pozostawiając Birmę jednym z najbardziej nieodkrytych miejsc na świecie.
PREMIERA: CANAL+ FAMILY, poniedziałek 27 sierpnia

 

CANAL+
PREMIERY SERIALI SIERPIEŃ

Piknik pod Wiszącą Skałą
(Picnic at Hanging Rock ep. 1,2,3,4,5,6)

Il Cacciatore. Polowanie na mafię
(Il Cacciatore ep. 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10)

Gwiazdy wesela
(Wedding Band ep. 5,6,7,8,9,10)

 

 

 

 

Piknik pod Wiszącą Skałą
(Picnic at Hanging Rock ep. 1,2,3,4,5,6)
Serial kostiumowy, Australia, 2018
Reżyseria: Larysa Kondracki (powieść: Joan Lindsay)
Obsada: Natalie Dormer, Lola Bessis, Lily Sullivan

„Piknik pod Wiszącą Skałą” to ekranizacja powieści z lat 60. XIX wieku autorstwa Joan Lindsay o tym samym tytule. Historia urzekła twórców filmowych i ponad sto lat później doczekała się ekranizacji w reżyserii Petera Weira („Truman Show”). Dziś w produkcji określonej mianem nowej fali kina australijskiego zagrają m.in. Natalie Dormer („Gra o tron”), Lola Bessis („Pan i pani Adelman”) oraz Lily Sullivan („Romper Stomper”).

Tajemnicza wdowa Hester Appleyard (Natalie Dormer) przybywa do Australii i zakłada szkołę dla dziewcząt z dobrych domów. W bezchmurny wieczór 1900 roku, w dniu Świętego Walentego, pozwala chętnym uczennicom zorganizować piknik na skałach. Miranda (Lily Sullivan), Irma (Samara Weaving), Marion (Madeleine Madden) i Edith (Ruby Rees) zrzucają swoje gorsety i wraz z nauczycielką, panną McCraw (Anna McGahan), wyruszają w dotąd nieznane miejsce. Tego samego dnia młode kobiety znikają bez śladu. Wkrótce udaje się odnaleźć tylko jedną z nich. Niestety, nie pamięta, co wydarzyło się podczas pikniku pod Wiszącą Skałą…

Odc. 1
Premiera: CANAL+, czwartek 2 sierpnia, 20:00
Odc. 2
Premiera: CANAL+ SERIALE, poniedziałek 6 sierpnia, 22:00
Odc. 3
Premiera: CANAL+ SERIALE, poniedziałek 13 sierpnia, 21:00
Odc. 4
Premiera: CANAL+ SERIALE, poniedziałek 13 sierpnia, 22:00
Odc. 5
Premiera: CANAL+ SERIALE, poniedziałek 20 sierpnia, 21:00
Odc. 6
Premiera: CANAL+ SERIALE, poniedziałek 20 sierpnia, 22:00

 

 

Il Cacciatore. Polowanie na mafię
(Il Cacciatore ep. 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10)
serial kryminalny, Włochy, Niemcy, 2018
reżyseria: Stefano Lodovichi
obsada: Francesco Montanari, Miriam Dalmazio, David Coco

„Il Cacciatore. Polowanie na mafię” („Il Cacciatore”) to europejska produkcja autorstwa młodego reżysera Stefano Lodovichi. W głównych rolach nowego serialu o starciu mafii ze stróżami prawa zobaczymy znane nazwiska włoskiego kina: Francesco Montanari („Włoskie porządki”), Miriam Dalmazio („Ucieczka z Palermo”) czy David Coco („Generał bandytów”).

Włochy, rok 1993. Ulice Palermo przesiąknięte są krwią na skutek wojny dwóch klanów mafijnych. Po dziesięcioleciach bezskutecznych działań włoskich służb bezpieczeństwa, wymiar sprawiedliwości chce dopaść szefów mafii. W centrum tych wydarzeń znalazł się młody i ambitny prokurator z prowincji – Saverio Barone (Francesco Montanari), który odważył się donieść na swojego skorumpowanego szefa. Tylko on ma śmiałość stanąć w obronie tego co słuszne. Jego talent i spryt docenia szef Sztabu antymafijnego w Palermo i zaprasza go do swojej jednostki.

Odc. 1
Premiera: CANAL+, czwartek 2 sierpnia, 21:00
Odc. 2
Premiera: CANAL+, czwartek 2 sierpnia, 21:45
Odc. 3
Premiera: CANAL+, czwartek 9 sierpnia, 21:00
Odc. 4
Premiera: CANAL+, czwartek 9 sierpnia, 21:45
Odc. 5
Premiera: CANAL+, czwartek 16 sierpnia, 21:00
Odc. 6
Premiera: CANAL+, czwartek 16 sierpnia, 21:45
Odc. 7
Premiera: CANAL+, czwartek 23 sierpnia, 21:00
Odc. 8
Premiera: CANAL+, czwartek 23 sierpnia, 21:45
Odc. 9
Premiera: CANAL+, czwartek 30 sierpnia, 21:00
Odc. 10
Premiera: CANAL+, czwartek 30 sierpnia, 21:45

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

1 myśl w temacie “Canal+ premiery filmowe sierpnia 2018

  1. ooo widzę nowy format przedstawiania nowości w Canal + ; nawet lepiej w miesiącach jak w tygodniach 🙂 a czy byłaby możliwośc przedstawiana także premier na stacji Ale Kino ?:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.