Canal+ premiery filmowe od 9 do 15 kwietnia 2016

agentkaW tym tygodniu w Canal+: komedia, szpiegowska „Agentka”, dramat wojenny „Źródło nadziei”, science fiction „Jurassic City”, dokument „Na progu śmierci”, dramat biograficzny „Cesar Chavez„, komediodramat „Upokorzenie” oraz thriller „Pojedynek na pustyni”.

CANAL

AGENTKA
(Spy)
komedia, szpiegowski, USA, 2015
reżyseria: Paul Feig
obsada: Jason Statham, Rose Byrne, Melissa McCarthy, Jude Law,

Doskonałe połączenie kina szpiegowskiego z komedią. Dwie nominacje do Złotego Globu 2016 (najlepsza komedia lub musical oraz najlepsza aktorka). Popis komediowego kunsztu Melissy McCarthy oraz Jasona Stathama w autoironicznej roli.

agentkaSusan Cooper (Melissa McCarthy) pracuje jako analityk w CIA. Choć nie bierze udziału w misjach w terenie, jest cichą bohaterką biura. Obdarzona superpamięcią, jest partnerką, uszami i oczami agenta terenowego, Bradleya Fine’a (Jude Law). Kiedy Fine zalicza wpadkę, a najlepszy agent (Jason Statham) zostaje rozpracowany, Susan postanawia wyjść zza biurka i pracując pod przykrywką udaremnić plany handlarzy bronią. W tym celu musi zdobyć się na odwagę, uwierzyć w siebie i przełamać wszystkie bariery.
PREMIERA: CANAL+, sobota, 9 kwietnia 2016, 21:00

 

 

ŹRÓDŁO NADZIEI
(The Water Diviner)
dramat, wojenny, Australia, Turcja, USA, 2014
reżyseria: Russell Crowe
obsada: Russell Crowe, Olga Kurylenko, Jai Courtney, Yılmaz Erdoğan, Ryan Corr, James Fraser, Ben O’Toole

zrodlo nadzieiDebiut reżyserski Russella Crowe’a. Dobrze oceniony przez krytyków dramat o ojcu poszukującym synów poległych w bitwie o Gallipoli. W obsadzie reżyser, Olga Kurylenko i nagrodzony za swoją kreację nagrodą Australijskiego Instytutu Filmowego Yılmaz Erdoğan.

Rok 1919. Cztery lata po zakończeniu bitwy o Gallipoli, uznawanej za jedną z najbardziej krwawych bitew I wojny światowej, australijski farmer Joshua Connor (Russell Crowe) przybywa do Turcji. Chcąc spełnić ostatnią wolę niedawno zmarłej żony, ma zamiar odszukać ciała poległych w bitwie synów. Connor jest człowiekiem twardym i doświadczonym przez życie, jednak kraj, w którym się znajduje zaskakuje go odmiennością. Początkowo nie może przebić się przez biurokratyczny mur i społeczne konwenanse. Z pomocą przychodzi mu piękna Turczynka (Olga Kurylenko) oraz turecki oficer, major Hasan (Yilmaz Erdoğan). Connor wyrusza w podróż po zniszczonym wojną kraju, aby odkryć prawdę i znaleźć spokój ducha.
PREMIERA: CANAL+, niedziela, 10 kwietnia 2016, 21:00

 

 

JURASSIC CITY
(Jurassic City)
Science fiction, USA, 2015
reżyseria: Sean Cain
obsada: Ray Wise, Kayla Carlyle, Kevin Gage, Dana Melanie, Sofia Mattson, Varnon Wells, Jack Forcinito

Dinozaury z tajnej rządowej hodowli wydostają się na ulica Los Angeles i miejscowego więzienia, gdzie zmierzą się z tamtejszymi więźniami.

jurrasic cityRządowy program hodowli dinozaurów pozostaje tajny do czasu, gdy drapieżniki uciekają z laboratorium i ruszają na ulice Los Angeles. Do walki z bestiami zostaje zmobilizowane wojsko, które próbuje opanować sytuacje, zanim chaos ogarnie całe miasto. Cześć gadów przewożonych w konwoju dowodzonym przez kapitana Talbota (Jack Forcinito) uwalnia się w więzieniu, w którym przebywa między innymi morderca Doyle (Kevin Gage) i kilka nieostrożnych studentek (Dana Melanie, Sofia Mattsson, Kayla Carlyle). Dla nich to noc sądu ostatecznego. Od tgo, czy będą potrafili współpracować zależy, czy przetrwają.
PREMIERA: CANAL+, poniedziałek, 11 kwietnia 2016, 21:00

 

 

NA PROGU ŚMIERCI
(Close to death)
dokument, Hiszpania, 2015
reżyseria: Alvaro Mendoza

Głęboki sen jest jednym z najdziwniejszych naturalnych przystosowań, które w drodze ewolucji wykształciły żyjące istoty. To bliskie śmierci doświadczenie jest udziałem niektórych zwierząt, które potrafią na jakiś czas wstrzymać bicie serca i aktywność mózgu. Inne wprowadzają się na całe miesiące w stan hibernacji. Są też takie, które zamarzają w taki sposób, że ich komórki pozostają nienaruszone. W miarę, jak naukowcy badają naturę tych zjawisk, odkrywają, że niosą one w sobie poważne ryzyka.
PREMIERA: CANAL+ FAMILY, poniedziałek, 11 kwietnia 2016, 20:00

 

 

CESAR CHAVEZ
(Cesar Chavez)
Dramat, biograficzny, USA, Meksyk, 2014
reżyseria: Diego Luna
obsada: Michael Peña, Rosario Dawson, America Ferrera, Jacob Vargas, Spencer Garrett, John Malkovich

Cesar ChavezOparta na faktach opowieść o życiu Césara Cháveza, amerykańskiego aktywisty meksykańskiego pochodzenia walczącego o prawa obywatelskie i sprawiedliwość społeczną. Wśród producentów Gael Garcia Bernal i John Malkovich. Za kamerą Diego Luna, aktor znany z takich filmów jak „I twoją matkę też”, „Obywatel Milk”, czy „Elizjum”.

Kalifornia, połowa lat 60. XX wieku. Na miejscowych farmach zatrudniani są Braceros, tymczasowi pracownicy z Meksyku, którzy mają prawo pobytu w USA tylko na czas pracy. Ich sytuacja jest bardzo trudna. Są nie tylko źle opłacani, ale również cierpią z powodu rasizmu i brutalności. Aby wesprzeć ich i innych najemnych pracowników farm, César Chávez (Michael Pena) tworzy związek zawodowy pod nazwą UFW – United Farm Workers (Zjednoczeni Pracownicy Rolni) i organizuje kilka pokojowych kampanii i strajków, które zapisały się na kartach historii, m.in. strajk winogronowy w Delano, strajk (la huelga!) pracowników rolnych i głośny przemarsz z Delano do Sacramento.
PREMIERA: CANAL+ FILM, wtorek, 12 kwietnia 2016, 21:00

 

 

UPOKORZENIE
(The Humbling)
komediodramat, USA, 2014
reżyseria: Barry Levinson
obsada:  Al Pacino, Greta Gerwig, Dianne Wiest, Charles Grodin, Kyra Sedgwick

Al Pacino w filmie Barry’ego Levinsona („Uspieni”, „Donnie Brasco”) opartym na powieści Philipa Rotha. Podstarzały, pogrążony w depresji aktor wdaje się w dziwny związek z dużo młodszą kobietą.

upokorzenieStarzejący się aktor teatralny Simon Axler (Al Pacino) czuje się wypalony. Brakuje mu charyzmy, coraz trudniej jest mu zapamiętać role i występować na scenie. Niemoc twórcza doprowadza go na skraj szaleństwa. Któregoś wieczoru podczas przedstawienia Simon zamiast grać rzuca się ze sceny. Trafia na terapię, która ma mu pomóc się pozbierać, a następnie zaszywa się w swoim wiejskim domu. Tu pewnego dnia odwiedza go córka znajomych, Pegeen (Greta Gerwig). Ich przedziwny związek kompletnie zmienia życie Simona.
PREMIERA: CANAL+ FILM, środa, 13 kwietnia 2016, 21:00

 

 

POJEDYNEK NA PUSTYNI
(Beyond The Reach)
thriller, USA, 2014
reżyseria: Jean-Baptiste Léonetti
obsada:  Michael Douglas, Jeremy Irvine, Ronny Cox

Michael Douglas w kameralnym thrillerze opartym na powieści „Deathwatch” Robba White’a. Biznesmen wynajmuje młodego tropiciela-przewodnika, na którego przyjdzie mu zapolować.

pojedynek na pustyniHorton Madec (Michael Douglas) jest wpływowym, bardzo bogatym biznesmenem, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Jednym z jego ulubionych zajęć są polowania. Pewnego dnia w towarzystwie przewodnika Bena (Jeremy Irvine) wyprawia się na pustynię Mojave, by zapolować na muflona. Podczas polowania Madec przypadkowo zabija człowieka. Jest gotów zapłacić Benowi za milczenie. Chłopak uważa jednak, że wypadek należy zgłosić. Rozwścieczony Madec zabiera mu prowiant i sprzęt, a następnie pozostawia na środku pustyni na prawie pewną śmierć.
PREMIERA: CANAL+, piątek, 15 kwietnia 2016, 21:00

 

CANAL+
PREMIERY SERIALI OD 9 DO 15 KWIETNIA 2016

KRONIKI ZORRO
(Zorro The Chronicles, ep. 10, 11)
PREMIERA: CANAL+ FAMILY, sobota, 9 kwietnia 2016

PAMIĘTNIKI CARRIE
(Carrie Diaries, ep. 8)
PREMIERA: CANAL+ FAMILY, niedziela, 10 kwietnia 2016

LUCYFER
(Lucifer, ep. 7)
PREMIERA: CANAL+ SERIALE, niedziela, 10 kwietnia 2016

QUANTICO
(Quantico, ep. 15)
PREMIERA: CANAL+ SERIALE, niedziela, 10 kwietnia 2016

DZIADEK Z PRZYPADKU
(Grandfathered, odc. 21)
PREMIERA: CANAL+ SERIALE, wtorek, 12 kwietnia 2016

RODZINA WARRENÓW
(The Family, odc. 2)
PREMIERA: CANAL+, czwartek, 14 kwietnia 2016

BLINDSPOT: MAPA ZBRODNI
(The Family, odc. 12)
PREMIERA: CANAL+, czwartek, 14 kwietnia 2016

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.