Canal+ premiery filmowe od 7 do 13 lipca 2018

W kolejnym tygodniu lipca w Canal+ obejrzymy: polska komedia „Gotowi na wszystko. Exterminator”, thriller „W cywilu”, duński dramat „Straszna kobieta”, polski dramat obyczajowy „Reakcja łańcuchowa”, komedia „Godzinki” oraz film kryminalny „Martwy punkt”.

Gotowi na wszystko. Exterminator
KOMEDIA Polska 2017  
Występują: Paweł Domagała, Krzysztof Czeczot, Piotr Żurawski, Piotr Rogucki
Reżyseria: Michał Rogalski

Marcyś (Paweł Domagała) pracuje w sklepie ojca. Jest mężczyzną w średnim wieku, niezadowolonym ze swojego życia. Szybko nadarza się okazja do zmiany. Marcyś spotyka byłych przyjaciół – Jaromira (Krzysztof Czeczot), Krzysztofa Wieczorka „Lizzy” (Piotr Żurawski) oraz Andrzeja „Makara” (Piotr Rogucki) – na pogrzebie kolegi z młodości, Cypka. Wówczas odżywa pomysł reaktywacji zespołu Exterminator i zrobienia wielkiej muzycznej kariery. Muzykom pomaga Iza (Dominika Kluźniak), burmistrz miasteczka Kochanowo. By umożliwić im powrót na scenę, oferuje członkom grupy pokaźną sumę z dotacji unijnych. Niestety, okazuje się, że umowa ma pewien haczyk: zanim Exterminator rozpocznie właściwą działalność, musi uświetnić kilka festynów, grając muzykę daleką od własnych upodobań. Wkrótce męska przyjaźń zostanie wystawiona na ciężką próbę, zaś rozwój kariery będzie poważnie zagrożony.

PREMIERA: CANAL+, sobota 7 lipca godz. 22:20

 

Straszna kobieta
(En Frygtelig Kvinde)
DRAMAT OBYCZAJOWY Dania 2017  
Występują:
Anders Juul, Amanda Collin, Rasmus Hammerich, Nicolai Jandorf Klok
Reżyseria:
Christian Tafdrup

Rasmus (Anders Juul) jest pewien, że Marie (Amanda Collin), którą niedawno poznał, to miłość jego życia. Relacja pary szybko nabiera namiętności i szaleństwa. Jednocześnie kobieta zaczyna przejmować kontrolę nad życiem ukochanego. Początkowo zakochany Rasmus nie dostrzega problemu. Dopiero gdy Marie przemeblowuje jego mieszkanie wedle własnego gustu, zmienia mu garderobę, rozporządza wydatkami czy narzuca nową dietę – mężczyzna zauważa, że w tej relacji zatraca siebie.

PREMIERA: CANAL+, niedziela 8 lipca godz. 21:00

 

W cywilu
(The Marine)
Thriller, USA, 2006
reżyseria: John Bonito
obsada: John Cena, Kelly Carlson, Robert Patrick

Podczas ucieczki z napadu, grupa złodziei diamentów porywa żonę niedawno zwolnionego ze służy oficera Marines Johna Tritona.

Oficer John Triton wraca do domu po zwolnieniu ze służby podczas wojny w Iraku. Po powrocie do USA bierze udział w udaremnieniu napadu. Gdy grupa złodziei ucieka z miejsca zbrodni, porywają żonę oficera. John Triton przemierza pustkowia Południowej Karoliny
w poszukiwaniu swojej ukochanej.

PREMIERA: CANAL+ FILM, niedziela 8 lipca

 

 

Reakcja łańcuchowa
DRAMAT OBYCZAJOWY Polska 2017  
Występują: Małgorzata Mikołajczak, Tomasz Włosok, Bartosz Gelner, Wiktoria Stachowicz
Reżyseria: Jakub Pączek

Punktem wyjścia jest wybuch reaktora jądrowego w elektrowni w Czarnobylu, od którego 26 kwietnia 2016 minęło 30 lat. Wydarzenie miało wielki wpływ na całe „Pokolenie 86″ lub po prostu ,,pokolenie Czarnobyla”, na które składają się rozczarowani 30-latkowie z bogatych domów. Marta (Małgorzata Mikołajczak) i zdominowany przez charyzmatyczną matkę (Anna Radwan), Adam (Tomasz Włosok) przygotowują się do ślubu. W decyzji wspiera ich przyjaciel, aspirujący reżyser Paweł (Bartosz Gelner), który musi porzucić ambitne marzenia i poszukać zarobku w branży porno. Radość weselnych przygotowań psuje wiadomość o zaginięciu byłej dziewczyny Adama. Rozpoczynają się intensywne poszukiwania kobiety. Każdy jest podejrzany. Wydarzenia, które miały miejsce na przyjęciu-niespodziance dla Marty nieoczekiwanie uruchamiają reakcję łańcuchową, po której nic nie będzie już takie samo. Sceny realistyczne przeplatają koszmary senne bohaterów, w których widzimy ich pod wodą. Film dedykowany pamięci Krzysztofa Szota był nominowany do Złotych Lwów 42 Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

PREMIERA: CANAL+Film, wtorek 10 lipca godz. 20:00

 

Godzinki
(The Little Hours)
KOMEDIA ROMANTYCZNA Kanada/USA 2017
Występują: Alison Brie, Dave Franco, Kate Micucci, Aubrey Plaza
Reżyseria: Jeff Baena

Rok 1347, Garfagnana. We włoskim klasztorze prowadzonym przez ojca Tommasso (John C. Reilly) żyją Alessandra (Alison Brie), Fernanda (Aubrey Plaza) i Ginevra (Kate Micucci). Zakonnice przeklinają, szukają zarówno męskiego, jak i damskiego towarzystwa i nie cofną się przed niczym, by sprawić, by ich życie nie było monotonne i nudne. Niespodziewanie w klasztorze pojawia się młody, przystojny Massetto (Dave Franco), który ma udawać głuchoniemego i pracować jako ogrodnik. Mężczyzna ukrywa się tu przed zemstą swego pana, któremu uwiódł żonę. Massetto szybko wzbudza zainteresowanie zakonnic, które na każdym kroku go prowokują. W rolach pierwszoplanowych zobaczymy Dave’a Franco (,,Iluzja”, ,, Iluzja 2″), Alison Brie (,,GLOW”), Aubrey Plazę (,,Co ty wiesz o swoim dziadku?”, ,,Joshy”) oraz Kate Micucci znaną z kabaretowo-muzycznego duetu Garfunkel and Oates. Film luźno inspirowany fragmentami „Dekameronu” Giovanniego Boccaccia miał swoją premierę na Sundance Film Festiwal.

PREMIERA: CANAL+Film, środa 11 lipca godz. 20:00

 

 

Martwy punkt
(Dead Draw)
FILM KRYMINALNY USA 2016  
Występują:
Elizabeth Tulloch, Michael Eklund, Gil Bellows, Brit Shaw
Reżyseria:
Brian Klemesrud

Harrison zamierza ukraść 25 milionów dolarów z ośmiu sejfów. Ma kilka miesięcy, zanim ktokolwiek zorientuje się, że pieniądze zniknęły. Pozornie plan jest perfekcyjnie przygotowany. Zmienia się jednak w śmiertelną grę, gdy wspólnik przestępcy, Mark (Michael Eklund), odkrywa, że pilot ich samolotu został brutalnie zamordowany. Tak rozpoczyna się wyścig z czasem – zwycięży ten, kto przechytrzy przeciwnika. W nowych warunkach lojalność zastępują podejrzenia, a przyjaciele zmieniają się we wrogów.

PREMIERA: CANAL+, piątek 13 lipca godz. 21:00

 

CANAL+
PREMIERY SERIALI OD 7 DO 13 LIPCA 2018

Madiba. Życie Nelsona Mandeli
(Madiba ep. 2)

Uprowadzona 2
(Taken 2 ep. 14)

Cud. Tajemnica krwawych łez
(Il miracolo ep. 3,4)

Lucyfer 3
(Lucifer 3 ep. 23,24)

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Gadu-Gadu Live
  • Śledzik
  • Blogger.com
  • RSS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.