Canal+ premiery filmowe od 7 do 13 kwietnia 2018

W tym tygodniu w Canal+ obejrzymy: polski thriller „Amok”, brytyjski melodramat „Moja kuzynka Rachel”, thriller wojenny „Mina”, komedia „Basmati Blues” oraz dramat „W niepewnym boju„.

 

Amok
(Amok)
thriller, Polska, 2017
reżyseria: Kasia Adamik
obsada: Mateusz Kościukiewicz, Łukasz Simlat, Zofia Wichłacz, Zbigniew Stryj, Mirosław Haniszewski

Film w reżyserii Katarzyny Adamik przedstawia prawdziwą historię Krystiana Bali, którą żyły media na całym świecie. W wydanej w 2003 roku książce pt. „Amok” opisał on zbrodnię bardzo podobną do tej, o którą został później oskarżony!

Rybacy wyławiają z Odry zmasakrowane ciało. Przerażające odkrycie zostaje nagłośnione przez media i trafia do wszystkich serwisów informacyjnych w kraju. Ofiarą okazuje się architekt Mariusz Roszewski, jednak winnych zbrodni nie udaje się odnaleźć i sprawa – z braku dowodów – trafia do policyjnego „archiwum X”. Cztery lata później anonimowy donos wiąże zabójstwo Roszewskiego z fabułą powieści „Amok” autorstwa Krystiana Bali (Mateusz Kościukiewicz). Autentyczność doniesień postanawia zbadać inspektor Jacek Sokolski (Łukasz Simlat), dociekliwy funkcjonariusz z mroczną przeszłością. Policjant szybko odkrywa podobieństwa między zabójstwem a opisaną w książce zbrodnią.
PREMIERA: CANAL+, sobota 7 kwietnia 2018 godz. 23:00

 

 

Moja kuzynka Rachel
(My Cousin Rachel)
melodramat, Wielka Brytania, USA, 2017
reżyseria: Roger Michell
obsada: Rachel Weisz, Sam Claflin, Holliday Grainger, Iain Glen

Melodramat w reżyserii Roger Michell (,,Notting Hill’’). W rolach głównych m.in. Rachel Weisz (,,Mumia powraca’’) i Sam Claflin (,, Zanim się pojawiłeś).

Kiedy Philip Ashley (Claflin) dowiaduje się o śmierci swojego bogatego kuzyna Ambrose’a, jest przekonany, że został on zamordowany dla spadku przez jego nową żonę Rachel (Weisz). Philip postanawia udać się do Włoch, gdzie Ambrose przebywał przez ostatnie miesiące życia, aby poznać młodą wdowę. Do spotkania nie dochodzi, ale mężczyzna dowiaduje się, że cały majątek został zapisany właśnie jemu. Kiedy kilka miesięcy później Philip poznaje wdowę, zakochuje się w niej i wierzy, że jego podejrzenia co do niej były bezpodstawne.
PREMIERA: CANAL+, poniedziałek 9 kwietnia 2018 godz. 21:00

 

 

Mina
(Mine)
thriller wojenny, USA, Hiszpania, Włochy, 2016
reżyseria : Fabio Guaglione, Fabio Resinaro
obsada : Armie Hammer, Annabelle Wallis, Tom Cullen

„Mina” to trzymający w napięciu thriller. Historia snajpera z misja do wykonania na pustyni. W roli głównej nieustraszonego Mike’a Stevensa, znany z nominowanych do Oscara® ,, Tamtych dni, tamtych nocy’’ Armie Hammer.

Mike Stevens zawodowy żołnierz – snajper morski, od 3 miesięcy znajduję się na środku pustyni. Została mu powierzona misja. Ma zlokalizować i zabić przywódcę komórki terrorystycznej. W tych trudnych warunkach Mike nie może sobie pozwilić na moment niepewności, gdyż na całej pusytni są rozrzucone miny. Jeśli Stevens chce przetrwać pomiędzy upałami dnia i mroźną nocą, musi walczyć z naturą, ale także ze swoim największym przeciwnikiem samotnością.
PREMIERA: CANAL+, piątek 13 kwietnia 2018 godz. 21:00

 

 

Basmati Blues
(Basmati Blues)
komedia, USA, 2017
reżyseria: Dan Baron
obsada: Brie Larson, Utkarsh Ambudkar, Scott Bakula, Donald Sutherland

,,Basmati Blues’’ to amerykańska komedia romantyczna, opowiadająca historię doktor Lindy i jej podróży do Indii. W rolach głównych m.in Brie Larson (,,Wykolejona’’) i Donald Sutherland (,,Duma i uprzedzenie’’).

Błyskotliwa naukowiec dr Linda (Brie Larson) zostaje wysyłana przez swoich przełożonych do Indii, aby sprzedać tam genetycznie zmodyfikowany ryż. Jest przekonana, że jedzie nieść pomoc i wspierać lokalnych rolników. Nie zdaje sobie sprawy, że została wykorzystana przez chciwy koncern, która ukrywa przed nią faktyczny powód jej wyjazdu. Na szczęście młoda kobieta z pomocą przyjaciół odkryje prawdę i rozpocznie walkę o sprawiedliwość.
PREMIERA: CANAL+FILM, wtorek 10 kwietnia, godz. 20:00

 

 

W niepewnym boju
(In Dubious Battle)
dramat, USA, 2016
reżyseria: James Franco
obsada: Nat Wolff, James Franco, Vincent D’Onofrio, Selena Gomez, Sam Shepard, Robert Duvall, Ed Harris, Josh Hutcherson

,,W niepewnym boju’’ to ekranizacja powieści o tym samym tytule. Film w reżyserii James Franco (,,Spider-Man 3’’) opowiadający historię ruchów robotniczych.

Początek XX wieku, w Kalifornii 900 pracowników fizycznych buntuję się przeciwko właścicielom ziemskim. Wybucha strajk, robotnicy zaczynają brać sprawy we własne ręce. Działaniom ich przewodzi skazany wcześniej na śmieć Jim Nolana, wyznawca skrajnej idei wolności.
PREMIERA: CANAL+FILM, środa 11 kwietnia, godz. 20:00

 

CANAL+
PREMIERY SERIALI OD 7  DO 13 KWIETNIA 2018

KRUK. Szepty słychać po zmroku
(Kruk. Szepty słychać po zmroku odc. 4)

Alex. Brudny glina
(Alex ep. 3,4)

Uprowadzona 2
(Taken 2 ep. 3,4)

Lucyfer 3
(Lucifer 3 ep. 10)

Zabójcza broń 2
(Lethal Weapon 2 ep. 10)

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.