Canal+ premiery filmowe od 5 do 11 marca 2016

zycie nie gryzieW kolejnym tygodniu marca w Canal+: komedia romantyczna „Życie nie gryzie”, komedia „Chłopaki do wzięcia”, horror „Nadprzyrodzony pakt 2”, kanadyjski dramat „Daleko od domu”, film akcji „Haker” oraz serial animowany „Kroniki Zorro”.

CANAL

ŻYCIE NIE GRYZIE
(Laggies)
Komedia romantyczna, USA, 2014
Reżyseria: Lynn Shelton
Obsada: Chloë Grace Moretz, Keira Knightley, Sam Rockwell, Kaitlyn Dever, Jeff Garlin, Ellie Kemper, Mark Webber

zycie nie gryzieKeira Knightley, Sam Rockwell i Chloë Grace Moretz w opowieści o strachu przed wejściem w dorosłe wyreżyserowanej przez Lynn Shelton („Siostra Twojej siostry”). Ciekawie opowiedziany, dobrze oceniony przez krytyków przypadek trzydziestolatki w kryzysie.

Megan (Keira Knightley) zbliża się do trzydziestki, ale wciąż nie ma pomysłu na życie. Nadal obraca się w kręgu przyjaciół ze szkoły średniej, pracuje u ojca i tkwi w związku z chłopakiem z liceum. Kiedy Anthony (Mark Webber) niepodziewanie się jej oświadcza, Megan wpada w panikę. By uniknąć podjęcia decyzji, okłamuje go, że musi na tydzień wyjechać na szkolenie. Na ten czas zamieszkuje w domu swojej 16-letniej przyjaciółki Anniki (Chloë Grace Moretz), gdzie poznaje jej samotnego ojca Craiga (Sam Rockwell).
PREMIERA: CANAL+, sobota, 5 marca 2016, 21:00

 

 

CHŁOPAKI DO WZIĘCIA
(Date and Switch)
Komedia, USA, 2014
Reżyseria: Chris Nelson
Obsada: Nicholas Braun, Hunter Cope, Dakota Johnson, Zach Cregger

Lekka, bezpretensjonalna komedia o kumplach, którzy planują swój pierwszy raz. W obsadzie Dakota Johnson („Pięćdziesiąt twarzy Greya”).

chlopaki do wzieciaNajlepsi przyjaciele Michael (Nicholas Braun) i Matty (Hunter Cope) wciąż są prawiczkami. Choć zbliża się matura, ta kwestia zaprząta ich głowy najbardziej. Obiecują sobie, że jeszcze przed studniówką stracą dziewictwo. Niespodziewanie Matty oświadcza, że jest gejem. Michael próbuje go wesprzeć w znalezieniu chłopaka, ale ma to raczej opłakane skutki, zwłaszcza kiedy przy okazji zakochuje się w byłej dziewczynie kolegi, Em (Dakota Johnson). Chłopak, w którym zakochuje się Matty dodatkowo wystawia na próbę wieloletnia przyjaźń kumpli.
PREMIERA: CANAL+, niedziela, 6 marca 2016, 21:30

 

 

NADPRZYRODZONY PAKT 2
(Pact 2)
Horror, thriller, USA, 2014
Reżyseria: Dallas Richard Hallam, Patrick Horvath
Obsada: Caity Lotz, Camilla Luddington, Scott Michael Foster, Amy Pietz, Patrick Fischler

Sequel horroru z 2012 roku. Jego bohaterka, Annie, powraca do rodzinnego miasta, podejrzewając, że seryjny zabójca Judasz powrócił. Prawda jest bardziej skomplikowana.

nadprzyrodzony pakt 2June Abbott (Camilla Luddington) pracuje dla policji i zajmuje się uprzątaniem miejsc zbrodni. W miasteczku dochodzi do zabójstwa kobiety, a sposób działania sprawcy jest taki sam, jak zastrzelonego Charlesa Barlowa (Mark Steger), seryjnego mordercy zwanego Judaszem. Agent FBI Terrence Ballard (Patrick Fischler) podejrzewa, że June – poprzez swoje powiązania rodzinne z Judaszem – może być na celowniku naśladowcy. Dziewczyna wzywa na pomoc Anne Barlow (Caity Lotz), siostrzenicę i zabójczynię Judasza.
PREMIERA: CANAL+, poniedziałek, 7 marca 2016, 21:00

 

 

FATALNY GRZECH
(Fatal Sin aka Pecado Fatal)
melodramat, Partugalia, 2013
Reżyseria: Luis Diogo
Obsada: Sara Barros Leitão, Miguel Meira, João Guimarães, José Eduardo

fatalny grzechNuno (Miguel Meira) i Lila (Sara Leitão) poznają się pewnej nocy, kiedy ona jest tak pijana, że praktycznie nic nie pamięta. Wkrótce zamieszkują pod jednym dachem. Z czasem do Lili zaczynają powracać mgliste wspomnienia wydarzeń feralnej nocy, które wpłyną na relacje zakochanych.

PREMIERA: CANAL+ FILM, wtorek, 8 marca 2016, 20:00

 

DALEKO OD DOMU
(Far From Home)
dramat, Kanada, 2014
Reżyseria: Michael Scott
Obsada:  Barry Watson, Eli Goree, Aleks Paunovic, Stefanie von Pfetten

Kameralny dramat o mężczyźnie zmuszonym do konfrontacji z problemami, które zmusiły go do opuszczenia rodzinnego miasteczka.

daleko od domuNicholas Bell (Barry Watson) przed laty opuścił rodzinne strony w wyniku kłótni z wujkiem, który go wychowywał. Po zerwaniu z nim wszelkich kontaktów, Nick rozpoczął karierę pisarską. Debiutancka powieść uczyniła go w oczach krytyków „głosem nowej generacji”, jednak druga książka nie powstała przez kolejne kilkanaście lat. Bell powraca na rodzinną wyspę na pogrzeb wuja i dowiaduje się, ze odziedziczył po nim lokalną gazetę. Początkowo chce jak najszybciej pozbyć się kłopotliwego spadku i powrócić na uniwersytet, gdzie naucza. Zostaje jednak wciągnięty w walkę o przyszłość wyspy. W końcu przychodzi mu się zmierzyć z prawdziwą przyczyną, przez którą przez te wszystkie lata trzmał się z daleka od domu.
PREMIERA: CANAL+ FILM, środa, 9 marca 2016, 20:00

 

 

HAKER
(Blackhat aka Cyber)
Film akcji, krymianł, USA, 2015
Reżyseria: Michael Mann
Obsada:  Chris Hemsworth, Viola Davis, Wei Tang

hakerChris Hemsworth w dynamicznym kinie sensacyjnym o pościgu za cyberzbrodniarzami o światowym zasięgu. Zaskakujące zwroty akcji, świetne zdjęcia i montaż. Za kamerą mistrz gatunku Michael Mann, twórca m.in. „Gorączki”, Zakładnika” i „Miami Vice”.

Nick Hathaway (Chris Hemsworth) jest wybitnie uzdolnionym hakerem, któty odsiaduje 15-wyrok. W tym czasie nieznany cyberprzestępca doprowadza do wybuch reaktora jądrowego w chińskiej elektrowni jądrowej. Niedługo potem wprowadza chaos na światowych rynkach finansowych. Sytuacja jest na tyle poważna, że Chińczycy decydują się na współdziałanie ze służbami amerykańskimi. Prowadzący śledztwo agent Chen Dawai (Leehom Wang) zwraca się o pomoc do Nicka, który w zamian za wolność , zgadza się dołączyć do pościgu.
PREMIERA: CANAL+, piątek, 11 marca 2016, 20:00

 

 

CANAL+
PREMIERY SERIALI OD 5 DO 11 MARCA 2016

4 ½ PRZYJACIELA
(Four And A Half Friends, ep. 26)
PREMIERA: CANAL+ FAMILY, sobota, 5 marca 2016

KRONIKI ZORRO
(Zorro The Chronicles, ep. 1)
PREMIERA: CANAL+ FAMILY, sobota, 5 marca 2016

PAMIĘTNIKI CARRIE
(Carrie Diaries, ep. 3)
PREMIERA: CANAL+ FAMILY, niedziela, 6 marca 2016

LUCYFER
(Lucifer, ep. 2)
PREMIERA: CANAL+ SERIALE, niedziela, 6 marca 2016

DZIADEK Z PRZYPADKU
(Grandfathered, odc. 16)
PREMIERA: CANAL+ SERIALE, wtorek, 8 marca 2016

PIRACI 3
(Black Sails, odc. 3, 4)
PREMIERA: CANAL+, czwartek, 10 marca 2016

 

KRONIKI ZORRO
(Zorro The Chronicles)
Serial animowany, Francja , 2015, 26 odc.
Reżyseria: Pierre Sissman, Olivier Lelardoux

kroniki zorroAnimowany, pełen humoru serial akcji dla dzieci oraz ich rodziców, którzy pamiętają wcześniejsze, znakomite ekranizacje przygód Zorro, zamaskowanego superbohatera stworzonego w 1919 roku przez Johnstona McCulleya. Pierwsza adaptacja zrealizowana w technologii CGI (computer-generated imagery), dająca doskonałą jakość HD i realistyczne efekty.

Lata 20 XIX wieku. Kalifornia znajduje się podrządami Hiszpanów. Nastoletni Don Diego, jest synem szanowanego mieszkańca miasteczka Los Angeles, Alejandro de la Vega. Nie potrafi jednak przejść obojętnie wobec niesprawiedliwych rządów komendanta miasta, a zwłaszcza podatkowemu uciskowi miejscowej ludności. Nie mogąc otwarcie wystąpić przeciw zachłannemu komendantowi, młody Don Diego przywdziewa maskę i pod pseudonimem Zorro (po hiszpańsku lis) staje w obronie uciskanych. By ośmieszyć Hiszpanów, wykorzystuje spryt i poczucie humoru. Pomaga mu siostra bliźniaczka Ines i wierny przyjaciel Bernardo.
PREMIERA: CANAL+ FAMILY, sobota, 5 marca 2016, 9:30

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.