Canal+ premiery filmowe od 30 czerwca do 6 lipca 2018

Na początku lipca w Canal+ obejrzymy: film animowany „Mała, wielka stopa”, melodramat „Powrót do Montauk”, film przygodowy „Siła przetrwania”, film biograficzny „Tahitańska miłość Paula Gauguina„, nowy miniserial „Madiba. Życie Nelsona Mandeli” oraz nowy włoski serial „Cud. Tajemnica krwawych łez„.

 

Mała, wielka stopa
(The Son of Bigfoot)
animacja, Belgia, Francja, USA, 2017
reżyseria: Jeremy Degruson, Ben Stassen

Animowana opowieść o Adamie, nieśmiałym nastolatku, który pewnego dnia postanawia odszukać swojego ojca.

Pewnego dnia chłopiec postanawia odszukać swojego ojca, z którym od lat nie miał kontaktu. Adam doznaje szoku, kiedy okazuję się, że jego ojciec jest potomkiem legendarnego Yeti.
W dodatku rozpoznaje u siebie pewne odziedziczone po nim cechy. Super moce czy włochata skóra – to jedynie część elementów, które odkrywa chłopiec. Niestety, pewna firma futrzarska od lat poszukuje Yeti…

PREMIERA: CANAL+, sobota 30 czerwca

 

 

Powrót do Montauk
(Return to Montauk)
melodramt, Niemcy, Irlandia, Włochy, 2017
reżyseria: Volker Schlöndorff
obsada: Stellan Skarsgård, Nina Hoss, Bronagh Gallagher, Niels Arestrup

Melodramat, o miłości tak mocnej, że nawet czas nie jest w stanie jej pokonać. Znany pisarz po latach spotyka na swojej drodze kobietę, o której nigdy nie zapomniał.

Miłość nie zna granic. Tak też było w przypadku bohaterów melodramatu „Powrót do Montauk”. Relacja jednego mężczyzny i z dwójką kobiet na pewno do prostych nie należy. Max (Stellan Skarsgård) to dojrzały i popularny pisarz, rozdarty miłością do dwóch kobiet – Rebeccy (Nina Hoss) i Clary (Susanne Wolff). Wszyscy pragną jednego – prawdziwego i czystego uczucia, jednak błędy z przeszłości i skrywane tajemnice, nie pozwalają im na zbliżenie się do tego ideału. Czy ich los się odmieni, czy wybory których dokonają dadzą im szczęście?
PREMIERA: CANAL+, niedziela 1lipca

 

 

Siła przetrwania
(Siła przetrwania)
przygodowy, USA, 2017
reżyseria: Scott Waugh
obsada: Josh Hartnett, Mira Sorvino

Przygodowy film opowiadający historię sportowca, którego zgubiła zbyt duża pewność siebie

Eric LeMarque (Josh Hartnett) to głowy bohater w którym drzemie sportowa rywalizacja. Jazda na desce wypełnia jego organizm adrenaliną, jak kiedyś, w najlepszych latach sportowej kariery. Pewnego dnia podczas wyprawy w góry ignoruje ostrzeżenia o nadciągającej burzy śnieżnej. Śnieżyca jest tak duża, że Eric gubi się leśnych przestworzach. Wyziębiony, pozbawiony jedzenia i wody, przez ponad tydzień zmuszony będzie toczyć walkę na śmierć i życie z bezwzględnymi siłami przyrody.
PREMIERA: CANAL+, piątek 6 lipca

 

 

Tahitańska miłość Paula Gauguina
(Gauguin – Voyage de Tahiti)
biograficzny, Francja, 2017
reżyseria: Edouard Deluc
obsada: Vincent Cassel, Tuhei Adams

Biograficzny dramat o losach Paula Gauguina, znanego francuskiego malarza.

Jest 1887 rok Gauguin opuszcza Francję i wyjeżdża na Martynikę. Jednak wyjazd mu nie służy, ponieważ artysta podupada na zdrowiu i choruje na malarię. Zmusza go to do powrotu do kraju, choć nadal marzy o odległych lądach. Kilka lat później, w 1891 roku zrujnowany, ale zafascynowany egzotyką i dzikością zamorskich krajów malarz wyrusza na do Polinezji i po trwającej ponad 2 miesiące podróży osiedla się na Tahiti, gdzie ma nadzieję uciec od cywilizacji. Tam poznał Tehurę, młodszą od niego o 30 lat dziewczynę, z którą żył jedynie dwa lata na Tahiti. Kobieta została też jego modelką i pojawia się na wielu obrazach artysty.

PREMIERA: CANAL+FILM, wtorek 3 lipca

 

 

 

Pokolenie start-upu. Geneza
serial dokumentalny, Polska, 2018

Niezliczone są historie wzlotów i upadków ludzi, którzy postanowili poświęcić się idei budowania własnego start-up’u i postawić wszystko na jedną kartę. Jednych pchnęła do tego chęć uczynienia świata lepszym, innych sytuacja życiowa, a jeszcze innych pragnienie innego, niezależnego życia. Wszystkich ich łączy jedno-biznesowe doświadczenie.

Start-up to jednak nie tylko oryginalny pomysł na biznes, ale przede wszystkim ciężka praca, która tylko nielicznym przyniesie jakiekolwiek profity. „Pokolenie startupu” to 10-cio odcinkowa seria, w której opowiemy o perypetiach oraz sukcesach młodych przedsiębiorców i przez pryzmat ich doświadczeń uświadomimy widzowi, z czym wiąże się założenie własnego biznesu. W programie wyjaśnimy złożone procesy i terminologię. Mentorzy i inwestorzy opowiedzą swoje historie sukcesu, ale też przestrzegą przed błędami, które sami popełnili. „Pokolenie startupu”to swoisty tutorial, który krok po kroku przeprowadzi nas przez proces tworzenia własnej firmy i przygotuje na czekające trudności.

PREMIERA : CANAL+, piątek 6 lipca

 

 

CANAL+
PREMIERY SERIALI OD 30 CZERWCA DO 6 LIPCA 2018

Madiba. Życie Nelsona Mandeli
(Madiba ep. 1)

Uprowadzona 2
(Taken 2 ep. 13)

Cud. Tajemnica krwawych łez
(Il miracolo ep. 1, 2)

Zabójcza broń 2
(Lethal Weapon 2 ep. 22)

Lucyfer 3
(Lucifer 3 ep. 22)

 

Madiba. Życie Nelsona Mandeli
(Madiba)
miniserial biograficzny, Kanada, 2017
obsada: Laurence Fishburne, Orlando Jones, David Harewood, Michael Nyqvist, Terry Pheto

Najnowsza produkcja o życiu legendarnego przywódcy – Nelsonie Mandeli. W roli głównej
Laurence Fishburne.

18 lipca br. obchodzimy setną rocznicę urodzin Nelsona Mandeli. Z tej okazji w CANAL+ widzowie zobaczą miniserial, o wszystkim nam znanej postaci, Nelsonie Mandeli. Historia opowiedziana w serialu zaczyna się on momentu kiedy Mandela buntuję się przeciw niesprawiedliwości wokół niego zaczyna swoją drogę ku walce z Apartheidem.

Odc.1
Nelson widzi horror niesprawiedliwości i zaczyna swoją drogę do anty apartheidu.
Premiera: CANAL+, poniedziałek, 2 lipca

 

Cud. Tajemnica krwawych łez
(Il miracolo)
serial kryminalny, Włochy, 2018
obsada: Guido Caprino, Guido Di Lorenzo, Lorenza Indovina

Nowy serial twórców – „Młodego papieża” jednego z najbardziej zaskakujących seriali ostatnich lat.
W czasie nalotu na kryjówkę szefa mafii, znaleziona zostaje plastikowa figurka Madonny.
Z oczu odnalezionego posążka płyną łzy i nikt nie jest w stanie wytłumaczyć tego zjawiska. Zmienia ono jednak życie, zarówno członków mafii, jak i policji, która ściga organizację.

Odc. 1
Premiera: CANAL+, czwartek 5  lipca, 21.00
Odc. 2
Premiera: CANAL+, czwartek 5 lipca, 21.45

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.