Canal+ premiery filmowe od 28 kwietnia do 4 maja 2018

Na przełomie kwietnia i maja w Canal+ obejrzymy: kanadyjski thriller „Manipulacja”, komedia „Latynoski ogier”, film biograficzny „Maudie” oraz dramat „Droga mistrza”.

Manipulacja
(Inconceivable)
thriller, Kanada, 2017
reżyseria: Jonathan Baker
obsada: Nicolas Cage, Gina Gershon, Nicky Whelan, Faye Dunaway

,,Manipulacja’’ to thriller opowiadający historię młodej kobiety ukrywającej swoją prawdziwą osobowość. W rolach głównych: Nicolas Cage ,,Next”i Nicky Whelan ,, Polowanie na drużbów”
Tajemnicza młoda kobieta, Katie (Nicky Whelan) wraz z córką przeprowadza się do innego miasta, aby uciec przed przeszłością. Miła i towarzyska Katie szybko zaprzyjaźnia się z Angelą Morgan (Gina Gershon) i jej mężem Brianem (Nicolas Cage). Wkrótce staje się coraz częstszym gościem w ich domu. Małżeństwo proponuje Katie zamieszkanie w ich domku dla gości w zamian za pomoc przy dzieciach. Ale Katie wcale nie jest przyjacielską samotną matką, za którą się podaje. Niebawem kwitnąca przyjaźń między dwiema kobietami zmienia się w dramatyczną grę, która może zagrozić życiu Angeli i zniszczyć tak szczęśliwą dotąd rodzinę Morganów.
PREMIERA: CANAL+, sobota 28 kwietnia 2018, godz. 21:00

 

 

Latynoski ogier
(How to Be a Latin Lover)
komedia, USA, 2017
reżyseria: Ken Marino
obsada: Eugenio Derbez, Salma Hayek, Rob Lowe, Kristen Bell, Michael Cera

Wszystkich widzów do łez rozbawi amerykańska komedia „Latynoski ogier’’ (How to Be a Latin Lover). W filmie występują m.in.: Salma Hayek i Kristen Bell.

Maximo (Eugenio Derbez), urodzony latynoski lowelas, od zawsze żył na koszt starszych kobiet. Ostatnie 25 lat spędził u boku swojej niemłodej, bajecznie bogatej żony. Niestety kapryśna 80-latka znalazła sobie młodszego, a biedny Maximo został wyrzucony na bruk. Został bez pieniędzy, limuzyn i helikoptera. Jedyne co mógł zrobić to zamieszkać u swojej siostry. Powrót na łono rodziny okazał się dobrym pomysłem, jednak Maximo nadal usilnie pragnie zdobyć serce i konto bogatej starszej pani.
PREMIERA: CANAL+, niedziela 29 kwietnia 2018 godz. 21:30

 

 

Maudie
(Maudie)
biograficzny, Irlandia, Kanada, 2016
reżyseria: Aisling Walsh
obsada: Sally Hawkins, Ethan Hawke

Biograficzny film opowiadający historię życia znanej malarki Maud Lewis.

„Maudie” to nie tylko wzruszająca opowieść oparta na życiu malarki, ale i niesamowita historia romansu między samotnikiem (Ethan Hawke) a kruchą, ale pełną energii kobietą, która pragnie niezależności, by móc z wielką pasją malować swoje wyjątkowe obrazy. Artystka nie miała życia usłanego różami – uważana przez wszystkich za „odmieńca”, w młodości po śmierci rodziców zostaje oddana przez brata pod opiekę ciotki. Uzależniona od innych bohaterka ma dość, że nie decyduje sama o własnym losie i chce się usamodzielnić. Pewnego dnia zauważa w sklepie ogłoszenie o pracę i postanawia wykorzystać tę okazję. Jeszcze nie wie, że ten moment będzie miał ogromny wpływ na jej życie i kompletnie odmieni jej los.
PREMIERA: CANAL+, poniedziałek 30 kwietnia, godz. 21:00

 

 

Droga mistrza
(The Bleeder (Chuck))
dramat, USA, 2016
reżyseria: Philippe Falardeau
obsada: Liev Schreiber, Elisabeth Moss

Oparta na prawdziwych wydarzeniach historia pierwowzoru Rocky’ego.

Kariera Chucka Wepnera (Liev Schreiber) – celebryty, konsumującego swoje przysłowiowe piętnaście minut sławy zaczęła od wielu wzlotów i upadków. Fortuna uśmiechnęła się do niego z początkiem 1975 roku, gdy słynny bokserski promotor Don King zaproponował mu 100 tys. dolarów za pojedynek z Muhammadem Alim. Bukmacherzy nie dawali mężczyźnie żadnych szans, ponieważ jako przeciętny bokser z Bayonne w New Jersey stanąć miał do walki o mistrzostwo z najsłynniejszym pięściarzem na świecie. Ku ogromnemu zdziwieniu, wytrzymał na ringu 15 rund, a w jednej z nich położył przeciwnika. Ten wieczór całkowicie odmienił jego życie.

PREMIERA: CANAL+, piątek 4 maja, godz. 21:00

CANAL+
PREMIERY SERIALI OD 28 KWIETNIA DO 4 MAJA 2018

Uprowadzona 2
(Taken 2 ep. 9,10)

Lucyfer 3
(Lucifer 3 ep. 13)

Zabójcza broń 2
(Lethal Weapon 2 ep. 13)

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Gadu-Gadu Live
  • Śledzik
  • Blogger.com
  • RSS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.