Canal+ premiery filmowe od 27 czerwca do 3 lipca 2015

rio2W ostatnim tygodniu czerwca w Canal+: film animowany „Rio 2”, dramat biograficzny „Droga do zapomnienia”, komedia „Igrzyska śmiechu: W pieszczeniu ognia”, rosyjski dramat biograficzny „Gagarin”, film sci-fi „Pod skórą” oraz wojenny „Jarehead 2: W polu ognia”.CANAL+

 

RIO 2 (Rio 2)
animacja, USA, 2014
reżyseria: Carlos Saldanha
głosy: Grzegorz Drojewski (Blu), Agnieszka Dygant (Jewel), Wiktor Zborowski (Nigel), Agata Buzek (Linda), Piotr Bajtlik (Nico), Miłogost Reczek (Rafael), Krzysztof Pluskota (Pedro), Krzysztof Kowalewski (Luiz), Magdalena Stużyńska (Gabi)

Kontynuacja przygód papug Blu i Jewel. Tym razem bohaterowie wyruszają do amazońskiej dżungli, by poznać innych przedstawicieli swojego gatunku i ratować las przed zniszczeniem z rąk człowieka. Nominacja do People’s Choice Award w kategorii ulubiony film familijny, ponad pół miliarda dolarów przychodu.

rio2Blu, jego żona Jewel i trójka ich dzieci to ostatni przedstawiciele gatunku ary modrej. Rodzinka żyje spokojnie w Rio, gdzie trwa właśnie karnawał i świętuje się początek Nowego Roku. Z dala od lasów, za to w bliskim sąsiedztwie człowieka, papugi prowadzą typowo ludzki tryb życia – grają na tabletach, oglądają telewizję, słuchają muzyki. Pewnego dnia świat obiega sensacyjna wiadomość o tym, że w amazońskiej dżungli odnaleziono stado ar modrych. Jewel i Blu decydują się na wyprawę, aby spotkać się z pobratymcami. Tym bardziej, że wycieczka jest doskonałą okazją, by pokazać dzieciom, co oznacza życie na łonie natury. Gdy na miejscu okazuje się, że dziewiczy las niszczą zachłanni i pozbawieni skrupułów ludzie, papugi postanawiają ratować go od zagłady.

Carlos Saldanha, odpowiedzialny za powstanie dwóch ostatnich odsłon „Epoki lodowcowej”, po raz kolejny przenosi widza do ciepłej Brazylii, na spotkanie z Blu i Jewel. Wraz z nimi widzowie przeżyją niezapomnianą przygodę w amazońskiej dżungli, gdzie poznają nowe postacie, takie jak różowa żaba Gabi. Oprócz zachwycającej, kolorowej animacji, warstwy dydaktycznej, film obfituje w dowcipne dialogi i mnóstwo świetnej muzyki, w tym „What is love”, nagrodzoną Hollywood Film Award w kategorii piosenka roku. „Rio 2” zdobyło wiele nominacji do prestiżowych nagród filmowych, a wśród nich nominację do Kryształowej Statuetki (Nagroda Amerykańskiej Publiczności tzw. People’s Choice) w kategorii ulubiony film familijny. W wersji polskiej wystąpili m.in. Agnieszka Dygant, Wiktor Zborowski, Agata Buzek, Krzysztof Kowalewski i Grzegorz Drojewski.
PREMIERA: CANAL+, sobota, 27 czerwca 2015, 19:00

 

KYLIE – KISS ME ONCE (Kylie – Kiss Me Once)
koncert, Wielka Brytania, 2014
reżyseria: William Baker, Marcus Viner

Koncert Kylie Minogue „Kiss Me Once” w Glasgow to zapierające dech w piersi efekty specjalne, wspaniała scenografia, choreografia obejmująca 7-krotną zmianę kostiumu i 8-osobowy zespół tancerzy, a także zachwycające pokazy laserowe. Sfilmowany za pomocą 13 kamer w zachwycającej jakością rozdzielczości 4K show w pełni potwierdza przydomek Kylie jako „Bogini Popu”.

Występ odbył się 12 listopada 2014 w Glasgow i był częścią czternastej światowej trasy koncertowej Kylie Monogue. Tour objął 5 występów w rodzinnej Australii, ale skupiał się na publiczności europejskiej. Na Starym Kontynencie „Księżniczka Popu” dała 35 koncertów, z których jeden odbył się w łódzkiej Atlas Arenie. Podczas show w Glasgow zgromadzona w Hydro Arenie 12-tysięczna widownia usłyszała takie piosenki, jak „Wow”, „I Should Be So Lucky”, „Step Back in Time”, „Spinning Around”, „On a Night Like This” i „Slow”. Minouge przygotowała również specjalną wersję przeboju INXS „Need You Tonight”, będącą hołdem dla jej byłego chłopaka Michaela Hutchence’a, który popełnił samobójstwo w 1997 roku.

Kylie Ann Minogue jest australijską wokalistką, autorką tekstów piosenek i aktorką. Wydała 12 albumów studyjnych, a jej płyty rozeszły się w nakładzie 75 milionów egzemplarzy. Stała się sławna, dzięki roli w australijskiej telenoweli „Sąsiedzi”, która liczy dziś 31 sezonów i wciąż jest nadawana. Minogue grała w niej przez dwa lata w parze z innym australijskim wokalistą Jasonem Donovanem. Odcinek, w którym biorą ślub obejrzało w Wielkiej Brytanii blisko 20 milionów widzów. Jej aktorskie portfolio obejmuje 30 tytułów, w tym „Moulin Rouge!” Baza Luhrmanna czy niedawne „Holy Motors” Leosa Caraxa. O Kylie było szczególnie głośno w 2005 roku, kiedy podczas trasy koncertowej „Showgirl: The Greatest Hits Tour” zdiagnozowano u niej raka piersi. Artystka przeszła kurację i powróciła do występów, angażując się jednocześnie w akcję uświadamiającą kobietom konieczność okresowych badań profilaktycznych.
PREMIERA: CANAL+, sobota, 27 czerwca 2015, 21:00

 

DROGA DO ZAPOMNIENIA (Railway Man)
dramat, biograficzny, Wielka Brytania, Szwajcaria, Australia, 2013
reżyseria: Jonathan Teplitzky
obsada: Colin Firth, Nicole Kidman, Stellan Skarsgård

Zdobywcy Oscarów® Colin Firth i Nicole Kidman w ekranizacji autobiograficznej powieści Erica Lomaxa, brytyjskiego oficera, który cudem przeżył japońską niewolę podczas II wojny światowej.

droga do zapomnieniaEric Lomax (Colin Firth), tajemniczy, nieco melancholijny mężczyzna, poznaje w pociągu piękną Patti (Nicole Kidman). Zakochują się od pierwszego wejrzenia i wkrótce biorą ślub. Ich szczęście zakłócają traumatyczne wspomnienia Erica z przeszłości. Podczas wojny jako młody brytyjski oficer, Eric został pojmany w Singapurze przez Japończyków. Wraz z innymi więźniami był zmuszany do wycieńczającej pracy przy budowie osławionej Kolei Śmierci (Kolei Birmańskiej). Udaje mu się skonstruować radio, które staje się jego jedynym źródłem informacji o wydarzeniach na froncie. Gdy radio zostaje odnalezione przez strażników, Lomax jest poddany torturom, podczas których ledwie uchodzi z życiem. Po latach dowiaduje się, że jego obozowy oprawca wciąż żyje. Wspierany przez żonę, Lomax postanawia go odnaleźć. Ma nadzieję, że konfrontacja pozwoli mu rozliczyć się z przeszłością.
PREMIERA: CANAL+, niedziela, 28 czerwca 2015, 21:00

 

IGRZYSKA ŚMIECHU: W PIESZCZENIU OGNIA (The Starving Games)
Komedia, USA, 2013
Reżyseria: Jason Friedberg, Aaron Seltzer
Obsada: Maiara Walsh, Cody Christian, Sarah Reid Vinyard, Kyle deKay, Matthew Wagner

Parodia filmów, takich jak „Igrzyska śmierci”, „Avatar”, „Harry Potter”, „Avengers”, „Niezniszczalni” i „Hobbit: Niezwykła podróż”. Kantmiss Evershot walczy w głodowych igrzyskach, których nagrodą jest stara szynka, kupon do Subwaya oraz nadgryziony ogórek.

igrzyska smiechu w pieszczeniu ogniaKantmiss Evershot (Maiara Walsh) żyje w Dwunastym Dystrykcie wraz z takimi postaciami, jak Harry Potter (Matthew Wagner), Ron Weasley (Kyle deKay) i Hermiona (Sarah Reid Vinyard). Gdy siostra Kantmiss, Petunia (Kennedy Hermansen), zostaje wylosowana do Głodowych Igrzysk, dziewczyna zgłasza się za nią. Tworzy drużynę z niezbyt rozgarniętym synem piekarza Peterem (Cody Christian). Stawką w grze prezydenta Snowballsa (Diedrich Bader) jest życie oraz stara szynka, nadgryziony ogórek i kupon do sieciowej restauracji.

„Igrzyska śmiechu: W pieszczeniu ognia” to kolejna parodia wyreżyserowana przez duet Jason Friedberg i Aaron Seltzer, twórców m.in. „Poznaj moich Spartan”, „Wampiry i świry”, „Straszny film” czy ostatnio „Wściekle szybcy”. W „Igrzyskach śmiechu” pojawiają się m.in. kultowi aktorzy z „Niezniszczalnych”, w których wcielają się z dobrym skutkiem bardzo podobni do nich wykonawcy: Joseph Aviel w Arnolda Schwarzeneggera, Jade Roberts w Sylvestera Stallone’a, Eric Buarque w Bruce’a Willisa, a Gene Williams w Chucka Norrisa.
PREMIERA: CANAL+, poniedziałek, 29 czerwca 2015, 21:00

 

GAGARIN (Gagarin: Pervyy v kosmose)
Dramat, biograficzny, Rosja, 2013
Reżyseria: Pavel Porkhomenko
Obsada: Yaroslav Zhalnin, Mikhail Filippov, Daniil Vorobyov, Olga Ivanova, Vadim Michman

Rosyjska filmowa biografia Jurija Gagarona, pierwszego człowieka, który był w kosmosie i powrócił cały i zdrowy na Ziemię.

gagarinNa świecie trwa zimna wojna. Wyścig zbrojeń ZSRR i USA sięga zenitu. Jednym z najważniejszych jego części jest rywalizacja o podbój kosmosu. Rosja w największej tajemnicy przygotuje lot pierwszego człowieka na orbitę okołoziemską. Spośród trzech tysięcy najlepszych radzieckich pilotów zostaje wybrana dwudziestka najzdolniejszych, którzy wraz z rodzinami przenoszą się do Gwiezdnego Miasteczka, leżącego 50 km na północ od Moskwy. Tam przechodzą szkolenie i ostateczne testy, które wyłaniają dwóch zwycięzców: 27-letniego Jurija Gagarina (Yaroslav Zhalnin) i pochodzącego z dalekiego Ałtaju Hermana Titowa (Vadim Michman). Po trzech miesiącach Komisja Państwowa działająca w porozumieniu z KC Komunistycznej Partii Związku Radzieckiego wybiera Gagarina. 12 kwietnia 1961 roku z kosmodromu Bajkonur startuje jednoosobowy statek kosmiczny Wostok 1. Lot wokół Ziemi trwa 108 minut i kończy się szczęśliwym powrotem kosmonauty. Gagarin zostaje narodowym bohaterem.

Film Pavla Porkhomenki trwa 108 minut, czyli dokładnie tyle, ile w kosmosie przebywał Rosjanin. Reżyser pokazuje dzieciństwo Gagarina podczas niemieckiej okupacji na smoleńszczyznie, lata w Wojskowej Szkole Lotniczej w Orenburgu i podczas testów w Gwiezdnym Miasteczku. W obiektywie Porkhomenki to człowiek szlachetny, bez skazy, ucieleśnienie wszelkich wartości.
PREMIERA: CANAL+ FILM, wtorek, 20 czerwca 2015, 20:00

 

POD SKÓRĄ (Under The Skin)
Science fiction, USA, Wielka Brytania, 2013
Reżyseria: Jonathan Glazer
Obsada: Scarlett Johansson, Jeremy McWilliams

pod skoraLuźna adaptacja powieści Michela Febera, zakwalifikowana do Konkursu Głównego festiwalu w Wenecji i nominowana m.in. do nagrody BAFTA . Scarlett Johansson w roli tajemniczej, beznamiętnej uwodzicielki, która porywa autostopowiczów i wykorzystuje ich do wypełnienia swojej zagadkowej misji.

Laura (Scarlett Johansson) przemierza szkockie drogi, polując na samotnych mężczyzn-autostopowiczów. Zwabieni przez atrakcyjną kobietę pasażerowie są usypiani i przewożeni na odludną farmę, gdzie czeka ich szokujący i okrutny los. Wiadomo, że Laura nie jest zwykłą dziewczyną, a jej ofiary są częścią misji, którą wykonuje całkowicie beznamiętnie. Z obranej drogi nie zbacza, nawet by pomóc umierającemu na plaży, osamotnionemu niemowlakowi. Nieoczekiwane wydarzenia sprawiają, że w głowie Laury pojawiają się wątpliwości, które nieuchronnie prowadza do zmiany.

„Pod skórą” jest oparty na powieści Michela Fabera pod tym samym tytułem. Reżyser Jonathan Glazer zasłynął komedią kryminalną „Sexy Beast” z Benem Kingsleyem i Rayem Winstone’em w rolach głównych, ale przede wszystkim jak twórca teledysków. Jest twórcą klipów, takich jak „Karma Police” Radiohead, „Universe” Blur, „Into My Arms” Nicka Cave’a and the Bad Seeds, „Live with Me” Massive Attack czy „Rabbit in Your Headlights” grupy UNKLE. W „Pod skórą” główną rolę zagrała czterokrotnie nominowana do Złotego Globu Scarlett Johansson.
PREMIERA: CANAL+ FILM, środa, 1 lipca 2015, 22:05

 

JARHEAD 2: W POLU OGNIA (Jarhead 2: Field of Fire)
Dramat, wojenny, USA, 2014
reżyseria: Don Michael Paul
Obsada: Cole Hauser, Josh Kelly, Danielle Savre

jarhead w polu ogniaKapral Chris Merrimette (Cole Hauser) dowodzi jednostką, której zadaniem jest dostarczenie zaopatrzenia na teren kontrolowany przez Talibów. W trakcie przejazdu przez wrogą prowincję Helmand, konwój zostaje zatrzymany przez oddział sił specjalnych amerykańskiej marynarki. Oddział ten potrzebuje pomocy w operacji o znaczeniu międzynarodowym: trzeba uratować i wywieźć z kraju afgańską kobietę, która buntuje się przeciwko Talibom. Bez wsparcia ciężkich artylerii, lądowej oraz powietrznej, oddział kaprala Merrimette’a musi przedostać się w głąb wrogich terenów i uratować kobietę.
PREMIERA: CANAL+, piątek, 3 lipca 2015, 22:30

 

CANAL+
PREMIERY SERIALI OD 27 CZERWCA DO 3 LIPCA 2015

WIKING VIC
(Vic the Viking, ep 1-4)
PREMIERA: CANAL+ FAMILY, niedziela, 28 czerwca 2015

NA TROPIE KRÓLA LASU
(FloopaLoo, Where Are You?, ep 1-4)
PREMIERA: CANAL+ FAMILY, niedziela, 28 czerwca 2015

INCYDENT
(The Slap, ep. 1)
PREMIERA: CANAL+ SERIALE, środa, 1 lipca 2015

GRIMM 4
(GRIMM 4, ep. 1-2)
PREMIERA: CANAL+, czwartek, 2  lipca 2015

BRACTWO CZERWONEJ OPASKI
(Red Band Society, ep. 7)
PREMIERA: CANAL+ FAMILY, niedziela, 28 czerwca 2015

KAMUFLAŻ 5
(Covert Affairs 5, ep. 13, 14)
PREMIERA: CANAL+ SERIALE, niedziela, 28 czerwca 2015
BROOKLYN 9-9 SEZON 2
(Brooklyn Nine-Nine 2, ep. 15, 16)
PREMIERA: CANAL+ SERIALE, wtorek, 30 czerwca 2015

NOWE PRZYGODY PIOTRUSIA PANA
(Peter Pan-The New Adventures, ep. 25, 26)
PREMIERA: CANAL+FAMILY, sobota, 27 czerwca 2015

LASSIE I PRZYJACIELE
(The New Adventures of Lassie, ep. 25, 26)
PREMIERA: CANAL+ FAMILY, sobota, 27 czerwca 2015
WIKING VIC
(Vic the Viking)
serial animowany, Francja / Australia, 2013, 78 odc.
twórca: Alexs Stadermann

Remake japońskiego serialu z lat 70., który w zabawny, przystepny sposób przybliża dzieciom zwyczaje i wierzenia wikingów. Opowieść o niepozornym, ale bardzo sprytnym chłopcu, który wraz z przyjaciółmi pomaga ojcu bronić wioski i jej mieszkańców przed piratami.

wiking vicPoznajcie Vica – niepozornego, za to bardzo pomysłowego chłopca, który należy do skandynawskiego plemienia wikingów. Jego tata – Halvar – jest najsłynniejszym wśród wojowników i przywódcą osady Flake, ale to mama Vica – Ylva – sprawuje w rodzinie niepodzielne rządy. Są jeszcze: druid Ulobe, gigantyczny Flaxe, złośliwy urwis Gilby, zazdrosny o to, że Vic może wypływać z mężczyznami na morze oraz najlepsza koleżanka Vica – Ylvi. Największym wrogiem Vica i jego przyjaciół jest Sven – groźny przywódca bandy piratów. To jego Vic będzie się starał przechytrzyć, by bronić swoich pobratymców.

„Wiking Vic“ to remake japońskiego serialu z lat 70. „Wickie, syn wikingów“. Twórcą wersji australijsko-francuskiej jest Alexs Stadermann, reżyser m.in. ubiegłorocznego przeboju kinowwego „Pszczółka Maja – Film“, który pracował również przy animacjach, takich jak „Król lew III: Hakuna matata“, „Piotruś Pan: Wielki powrót“ czy „Księga dżungli II“.
PREMIERA: CANAL+ FAMILY, od 28 czerwca 2015, soboty o 9:00, po 4 odcinki

NA TROPIE KRÓLA LASU
(Floopaloo, where are you?)
serial animowany, Francja, 2011, 50 odc.
twórca: Marc Du Pontavice

Serial animowany według pomysłu Marca Du Pontavice, producenta m.in. „Piątego elementu“. Na letnim obozie grupa dzieci przeżywa niesamowite przygody, poszukując legendarnego leśnego potwora Floopaloo.

na tropie krola lasuEnergiczna Lisa i ciekawski Matt spędzają wakacje na letnim obozie w dolinie Surprise Valley. Dwójka kuzynów szybko odkrywa, że miejsce, w którym się znaleźli jest magiczne. Z dala od utartych ścieżek odkrywają wąsate kamienie, obdarzone pamięcią drzewa, naelektryzowane świnki i pionowe rzeki. Wraz z innymi dziećmi – ekscentryczną Gretą, wiecznie narzekającymi bliźniaczkami Mary Jane i Mary Lou, pechowym Malikiem i niefrasobliwym Bryanem – poszukują legendarnego króla lasu Floopaloo. Ten zna bowiem odpowiedzi na wszystkie pytania i spełnia najbardziej nawet fantazyjne życzenia. Dzieci nie wiedzą, czy jest to zwierzę, czy roślina, bo nikt dotychczas Floopaloo nie spotkał. Wspólna przygoda pozwoli im przezwyciężyć słabości, wzajemnie się zaakceptować, a nawet zaprzyjaźnić.

„Na tropie króla lasu” (Floopaloo, where are you?”) to rozpisany na 52 epizody serial animowany, którego pomysłodawcą jest Marc Du Pontavice, producent m.in. „Piątego elementu“, „Gainsbourga“, a także animacji „Oggy i karaluchy“ i serialu dla dzieci z lat 90. „Space goofs“ (Les zinzins de l’espace).
PREMIERA: CANAL+ FAMILY, od 28 czerwca 2015, soboty o 10:00, po 4 odcinki

 

INCYDENT
(The Slap)
Serial dramatyczny, USA, 2015, 8 odc.
Scenariusz: Jon Robin Baitz, Walter F. Parkes, Christos Tsiolkas na podstawie powieści „The Slap” Christosa Tsiolkasa
Reżyseria: Michael Morris, Lisa Cholodenko, Ken Olin
Obsada: Zachary Quinto, Peter Sarsgaard, Uma Thurman, Thandie Newton, Melissa George, Marin Ireland, Brian Cox, Thomas Sadoski, Maria Tucci

incydentPozornie szczęśliwa rodzina zaczyna się rozpadać po tym, jak jeden z jej członków policzkuje nieznośnego dzieciaka innej pary. W obsadzie m.in. Zachary Quinto, Uma Thurman i Peter Sarsgaard oraz Lisa Cholodenko w roli producentki i reżyserki.

Z okazji urodzin Hectora (Peter Sarsgaard) na przyjęciu w ogrodzie spotyka się rodzina greckich emigrantów oraz ich przyjaciele. Kuzyn jubilata, Harry (Zachary Quinto), wymierza policzek 5-letniemu synowi znajomych, który wymachuje kijem bejsbolowym w kierunku innych dzieci. Matka chłopca, Rosie (Melissa George), dostaje histerii. Wspiera ją mąż, Gary (Thomas Sadoski) i najbliższa przyjaciółka Aisha (Thandie Newton), małżonka jubilata. Sprawa trafia na policję, potem do sądu. Konflikt narasta. Każdy z uczestników przyjęcia, w tym rodzice Hectora (Brian Cox i Maria Tucci) oraz przyjaciółka rodziny Anouk (Uma Thurman) zajmuje w sprawie stanowisko. Nieprzyjemny incydent wpływa na życie wszystkich obecnych, powodując że dotychczas trzymająca się razem rodzina zaczyna powoli się rozpadać. Każdy odcinek 8-częściowej serii opowiada historię z perspektywy innego gościa feralnego przyjęcia.

„Incydent” jest amerykańską wersją australijskiego serialu „The Slap”, będącego z kolei adaptacją powieści Christosa Tsiolkasa pod tym samym tytułem. W obu produkcjach rolę Rosie zazgrała Melissa George, nominowana do Złotego Globu za wystep w serial “Terapia”, w którym zagrała z Gabrielem Byrne’em. W obsadzie znalazła się ponadto Uma Thurman, która zastąpiła pierwotnie zaangażowaną do roli Anouk Mary-Louise Parker. W roli porywczego Harry’ego wystąpił Zachary Quinto, który zyskał duże uznanie w oczach widzów swoją interpretacją Spocka w filmach z serii „Star Trek” J.J Abramsa. „Incydent” wyreżyserowali Michael Morris, Ken Olin i nominowana do Oscara za „Wszystko w porządku” Lisa Cholodenko, która pełniła również funkcję jednego z producentów wykonawczych serialu.
PREMIERA: CANAL+ SERIALE, środa, 1 lipca 2015, 22:00

GRIMM SEZON 4
(Grimm 4)
serial fantasy, USA 2014/2015
twórcy: Stephen Carpenter, David Greenwalt, Jim Kouf
reżyseria: Norberto Barba, Terrence O’Hara, Steven DePaul
występują: David Giuntoli, Russell Hornsby, Bitsie Tulloch, Silas Weir Mitchell, Sasha Roiz, Reggie Lee, Bree Turner

grimm 4„Grimm” to serial inspirowany baśniami braci Grimm. Nick Burkhardt (David Giuntoli) jest detektywem w wydziale zabójstw w Portland, który odkrywa, iż jest potomkiem elitarnej rodziny zwanej „Grimmami”. Ich zadanie polega na utrzymywaniu równowagi pomiędzy światem ludzi a mitycznych, baśniowych stworów, zwanych Wesenami. Tylko Burkhardt potrafi dostrzec te istoty i skutecznie się im przeciwstawić. Z pomocą przyjaciela o baśniowym rodowodzie Monroe’a (Silas Weir Mitchell) oraz partnera, porucznika Hanka Griffina (Russell Hornsby), Nick staje do walki z wrogami nie z tego świata. Jest zmuszony coraz głębiej wnikać w świat starożytnych sporów i sojuszy rządzących światem Grimmów.

Tytuł serialu nawiązuje do niemieckich pisarzy Wilhelma i Jakuba Grimmów, autorów słynnego zbioru „Baśnie braci Grimm”. W telewizyjnej produkcji kanału NBC niezwykłe istoty znane z ich utworów wkraczają w scenerię współczesnej Ameryki, niosąc zagrożenie ludziom. Kolejne sezony produkcji cieszą się niesłabnącą popularnością – NBC już zamówiło piąty sezon, który pojawi się jesienią 2015 roku.
PREMIERA: CANAL+, od 2 lipca 2015, w każdy czwartek o 21:00, po dwa odcinki

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.