Canal+ premiery filmowe od 26 maja do 1 czerwca 2018

W ostatnim tygodni maja w Canal+ obejrzymy:  francuską komedię „Czym chata bogata”, thriller „Tożsamość zdrajcy”, francuski dramat „Jeszcze nie koniec” oraz film animowany „Horton słyszy ktosia!„.

Czym chata bogata
(À bras ouverts)
komedia, Francja, Belgia, 2017
reżyseria: Philippe de Chauveron
obsada: Christian Clavier, Ary Abittan, Elsa Zylberstein

Komedia opowiadająca zabawną historię francuskiego pisarza-celebrytę, który nieopatrznie zaprasza pod swój dach romską rodzinę. W pierwszoplanowej roli znany m.in. z serii filmów „Asterix i Obelix” Christian Clavier.

Bogaty pisarz – Jean-Etienne Fouerole (Christian Clavier) – podczas telewizyjnego programu nieopatrznie zaprasza pod swój dach romską rodzinę. Gdy do jego idealnego domu wprowadzają się nowi lokatorzy, cały świat staje na głowie. Czy uda się połączyć ze sobą dwie rodziny, dwa różne obyczaje oraz wzajemne uprzedzenia?
PREMIERA: CANAL+, sobota 27 maja 2018, godz.

 

 

Na śmietnik! O marnowaniu jedzenia
(Wasted! The Story of Food Waste)
dokument, USA, 2017
reżyseria: Anna Chai, Nari Kye

Dokument ma na celu zmianę sposobu, w jaki ludzie kupują, gotują, przetwarzają i jedzą.

Z perspektywy bohaterów, takich jak Bourdain, Dan Barber, Mario Batali, Massimo Bottura i Danny Bowien, widzowie zobaczą, jak najbardziej wpływowi kucharze na świecie wykorzystują każdy rodzaj jedzenia, zmieniając je w pyszne dania. Dodatkowo, ujawnione zostaną fakty, dzięki którym bohaterowie poruszą temat marnotrawstwa żywności i bezpośredni wpływ problemu na zmiany klimatyczne. W dokumencie pokazane zostaną sposoby na to, jak każdy z nas może dokonać drobnych zmian w celu rozwiązania jednego z największych problemów XXI wieku.
PREMIERA: CANAL+, poniedziałek 28 maja 2018

 

 

Szmaragdowe wyspy
(Emerald Islands Of Malaysia)
PREMIERA: CANAL+ FAMILY, poniedziałek 28 maja 2018
dokument, Wielka Brytania, 2017
reżyseria: Oliver Page

Wyspy Malezji – klejnoty świata naturalnego, raj ekologiczny, w którym pradawne lasy deszczowe spływają kaskadami z góry do krystalicznie czystego morza. „Szmaragdowe wyspy” to intymny i oszałamiający portret jednych z najpiękniejszych wysp na ziemi.

Każda z wysp Malezji jest rajem dla dzikiej przyrody. W dokumencie przedstawionych zostanie wiele enigmatycznych gatunków zamieszkujących zarówno na lądzie, jak i pod wodą. Od posrebrzanych włóczęgów dbających o jaskrawe pomarańczowe niemowlęta i mrówki, które opiekują się stadem mącznych robaków, po hałaśliwe gniazda nietoperzy. Wspaniała fotografia makro pozwala nam odkrywać fascynujący świat owadów.
PREMIERA: CANAL+ FAMILY, poniedziałek 28 maja 2018

 

 

Tożsamość zdrajcy
(Unlocked)
thriller, Czechy, Szwajcaria, Wielka Brytania, USA, 2017
reżyseria: Michael Apted
obsada: Noomi Rapace, Orlando Bloom, Toni Collette, John Malkovich, Michael Douglas

Agentka CIA z pomocą tajemniczego szpiega MI5 może uratować Londyn przed atakiem biologicznym i powtrzymać terrorystów.

CIA aresztuje mężczyznę podejrzanego o planowanie ataku na Londyn. Agentka Alice Racine (Rapace), niegdyś as wywiadu, dziś odsunięta od czynnej służby, zostaje niespodziewanie wezwana na miejsce przesłuchania. Szybko odkrywa, że w szeregach CIA kryje się zdrajca. Rozpoczyna się pościg, którego stawką jest życie milionów ludzi i bezpieczeństwo kraju. Choć oficjalnie Alice to niebezpieczny zbieg, tylko ona może udaremnić śmiercionośny atak biologiczny na miasto. Wśród garstki osób, którym może zaufać, jest tajemniczy Jack Alcott (Bloom), który stanie z nią ramię w ramię w walce o Londyn.
PREMIERA: CANAL+, piątek 1 czerwca 2018

 

 

Jeszcze nie koniec
(Jusqu’à la garde)
dramat, Francja, 2017
reżyseria: Xavier Legrand
obsada: Léa Drucker, Denis Ménochet, Thomas Gioria

Rozwód powoduje narastający konflikt pomiędzy byłymi małżonkami, a ich dziecko staje się zakładnikiem tej toksycznej relacji.

Miriam i Antoine Besson są po rozwodzie. Kobieta chciałby uzyskać wyłączną opiekę nad ich synem Julienem, aby ochronić go przed ojcem, który – jak twierdzi – jest brutalny. Z kolei Antoine przedstawia siebie jako lekceważonego rodzica. Przydzielony do sprawy sędzia finalnie zarządza wspólną opiekę nad dzieckiem. Chłopiec staje się zakładnikiem narastającego konfliktu pomiędzy rodzicami. Przyparty do muru stara się zapobiec najgorszemu.
PREMIERA: CANAL+ FILM, piątek 1 czerwca 2018

 

 

Horton słyszy ktosia!
(Dr. Seuss’ Horton Hears A Who)
animowany, 2008
reżyseria: Jimmy Hayward, Steve Martino

Niezwykłe przygody słonia Hortona, który odkrywa, że w dżungli istnieje kolonia mikroskopijnych mieszkańców – niewidocznych dla nikogo poza nim samym.

W tej prześmiesznej a zarazem chwytającej za serce animowanej przygodzie, kochający zabawę słoń Horton słyszy pewnego dnia wołanie o pomoc dobiegające z fruwającego w powietrzu ziarenka kurzu. Wkrótce odkrywa, że na tym pyłku mieści się miasto Ktosiowo, zamieszkałe przez mikroskopijnych Ktosiów, którzy popadli w duże tarapaty. Teraz, by ocalić nowych przyjaciół i znaleźć szczęśliwe zakończenie, Horton musi stawić czoła niebezpieczeństwom dżungli.
PREMIERA: CANAL+ FAMILY, piątek 1 czerwca 2018

CANAL+
PREMIERY SERIALI OD 26 MAJA DO 1 CZERWCA 2018

Lucyfer 3
(Lucifer 3 ep. 17)

Zabójcza broń 2
(Lethal Weapon 2 ep. 17)

Wersal. Prawo krwi 3
(Versailles 3 ep. 7,8)

 

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.