Canal+ premiery filmowe od 24 do 30 marca 2018

W ostatnim tygodniu marca w Canal+ obejrzymy: polska komedia  „Na układy nie ma rady„, film przygodowy „Gold” oraz kryminał „W imię prawdy„.

 

Na układy nie ma rady
(Na układy nie ma rady)
komedia, Polska, 2017
reżyseria: Christoph Rurka
obsada: Grzegorz Małecki, Katarzyna Glinka, Piotr Polk, Jan Wieczorkowski, Michał Milowicz

Marek Niewiadomski dostaje niespodziewaną propozycję objęcia funkcji drugiego wiceministra. Nowa sytuacja diametralnie zmienia jego życie i stawia go przed trudnymi wyborami. W rolach głównych plejada polskich aktorów, występują m.in.: Grzegorz Małecki, Katarzyna Glinka, Piotr Polk czy Jan Wieczorkowski.

Przedsiębiorca Marek Niewiadomski ledwo wiąże koniec z końcem. Usiłuje spłacić długi
i kredyty zaciągnięte na nowy biznes. Kiedy, ku rozpaczy Marka i jego małżonki, wszystkie życiowe plany – w tym wymarzone wakacje na Kanarach – zaczynają się sypać, mężczyzna otrzymuje propozycję nie do odrzucenia. Jest nią stanowisko drugiego wiceministra w jednym
z państwowych resortów. Wraz z ciepłą posadką przychodzą wpływy i pieniądze, ale
i niezliczone propozycje korupcyjne oraz… matrymonialne. Czy stawiający pierwsze kroki
w świecie biznesu i wielkiej polityki Marek okaże się uczciwym obywatelem, czy też swoimi wyborami potwierdzi gorzką regułę, że na układy nie ma rady?
PREMIERA: CANAL+, sobota 24 marca 2018 godz. 20:00

 

 

Gold
(Gold)
przygodowy, USA, 2016
reżyseria: Stephen Gaghan
obsada: Matthew McConaughey, Edgar Ramírez, Bryce Dallas Howard, Corey Stoll

Matthew McConaughey ponownie w akcji. Tym razem jako Kenny Wells wyrusza do niezbadanej indonezyjskiej dżungli w poszukiwaniu złota. Film w reżyserii Stephena Gaghana, laureata takich nagród jak Oscar, Złoty Glob czy BAFTA.

Kenny Wells ostatnio nie ma szczęścia w interesach. Rozpaczliwie potrzebuje więc spektakularnego sukcesu. Postanawia zdobyć fortunę dzięki swemu zamiłowaniu do przygód i ryzyka. Wraz z szanowanym podróżnikiem Michaelem Acostą wyrusza do Indonezji, by w sercu tamtejszej dżungli szukać złota. Ryzyko jest ogromne, mało kto wierzy w powodzenie jego misji, ale przeczucie Wellsa okazuje się prawdziwe. W jednej chwili z podupadającego biznesmena staje się milionerem i gwiazdą Wall Street. Ale tam gdzie są wielkie pieniądze, zaczynają się wielkie kłopoty. Chętnych do podziału złotego tortu znajduje się coraz więcej: począwszy od indonezyjskich władz, poprzez różnej maści cwaniaków, a na CIA kończąc. Kenny Wells zamiast cieszyć się luksusem, będzie musiał zmierzyć się z ludźmi, dla których oszustwo to chleb powszedni.
PREMIERA: CANAL+, sobota 24 marca 2018 godz. 21.45

 

 

W imię prawdy
(The Whole Truth)
kryminał, USA, 2016
reżyseria: Courtney Hunt
obsada: Keanu Reeves, Renée Zellweger, Gabriel Basso, Gugu Mbatha-Raw, Jim Belushi

Amerykański kryminał w reżyserii Courtney Hunt (,,Rzeka ocalenie’’). W rolach głównych m.in Keanu Reeves (,,Matrix’’) i Renée Zellweger (,,Bridget Jones’’).

Adwokat Richard Ramsay (Keanu Reeves) na prośbę bliskiej przyjaciółki Loretty Lassiter (Renée Zellweger) podejmuje się obrony jej syna podejrzanego o zamordowanie swojego ojca. Wina posadzonego na ławie oskarżonych 17-letniego Mike’a (Gabriel Basso) początkowo nie budzi wątpliwości. Jednak w miarę ujawniania kolejnych dowodów, na jaw wychodzą zupełnie nowe okoliczności, rzucające światło na dotychczasowe życie zamordowanego Boone’a Lassitera.
Czy uda się odkryć, dlaczego musiało dojść do tragedii i co wydarzyło się naprawdę?
PREMIERA: CANAL+, piątek 30 marzec godz. 21:00

 

CANAL+
PREMIERY SERIALI OD 24 DO 30 MARCA 2018

Kruk. Szepty słychać po zmroku
(Kruk. Szepty słychać po zmroku odc. 2)

La zona
(La zona ep.7,8)

Lucyfer 3
(Lucifer ep.8)

Zabójcza broń 2
(Lethal Weapon ep.8)

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Gadu-Gadu Live
  • Śledzik
  • Blogger.com
  • RSS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.