Canal+ premiery filmowe od 23 do 29 czerwca 2018

W tym tygodniu w Canal+ obejrzymy: film animowany „Kapitan Majtas: Pierwszy film”, francuska komedia „Synalek”, francuski thriller „Tysiąc cięć ” oraz komedia „Babskie wakacje”.

 

Kapitan Majtas: Pierwszy wielki film
(Captain Underpants: The First Epic Movie)
animacja, USA, Kanada, Francja, Wielka Brytania, Indie, 2017
reżyseria: David Soren

Specjalnie z myślą o fanach komiksów CANAL+ wyemituję komedię animowaną w reżyserii Davida Sorena („Madagaskar 2”).

Przyjaciele George i Harold chodzą do jednej szkoły i uwielbiają rysować komisy. Gdy po kolejnym wygłupie podpadają dyrektorowi szkoły, postanawiają zahipnotyzować go i wmówić mu, że jest niezbyt rozgarniętym Kapitanem Majtasem. Dyrektor w nowym wydaniu będzie musiał stawić czoła nietuzinkowemu wrogowi. Profesor Pofajdanek udaje nowego nauczyciela chemii, a w rzeczywistości jest bezwzględnym złoczyńcą, który dąży do przejęcia władzy nad światem. Czy Kapitanowi Majtasowi uda się uratować ludzkość, gdy wszystko zawiśnie na gumce od majtek?
PREMIERA: CANAL+, sobota 23 czerwca, godz. 19:00

 

 

Synalek
(Mon poussin)
komedia, Francja, 2017
reżyseria: Frédéric Forestier
obsada: Pierre-François Martin-Laval, Isabelle Nanty, Thomas Solivérès

Komedia „Synalek” („Mon poussin”) w reżyserii Frédérica Forestiera („Asterix na olimpiadzie”) to obraz, który w znakomity sposób zwraca uwagę na aktualne problemy młodych ludzi.

Główny bohater, Vincent (Thomas Solivéres), choć już skończył 18 lat, nadal jest traktowany przez rodziców (Isabelle Nanty i Pierre-François Martin-Laval) jak mały chłopiec. Nastolatek niedawno przeżył swój pierwszy zawód miłosny, po którym nie może się pozbierać. Nadopiekuńczy rodzice postanawiają wziąć sprawy z swoje ręce i pomóc synowi w jego sprawach sercowych. Tworzą program miłosnego detoksu, któremu nie oprze się żadne złamane serce.
PREMIERA: CANAL+, niedziela 24 czerwca, godz. 21:00

 

 

Tysiąc cięć
(Le serpent aux mille coupures)
thriller, Francja, Belgia, 2017
reżyseria: Eric Valette
obsada: Tomer Sisley, Terence Yin, Pascal Greggory

Thriller w reżyserii Erica Valetta („Transporter”, „Nieodebrane połączenie”). Wciągająca produkcja z niebezpieczną ucieczką w tle.

Podążamy za uciekającym, rannym motocyklistą (Tomer Sisley), poszukiwanym w całym kraju, ma on na swoim koncie m.in. poważny konflikt z handlarzami. Poszukiwany postanawia się schronić w południowo-zachodniej Francji, u rodziny Petitów którzy mieszkają w odosobnionym domu. Bierze ich za zakładników. Tymczasem ojciec jednego z zamordowanych handlarzy organizuję ekspedycję karną. Jego pomocnik – Tod (Terence Yin) jest skuteczny i bezlitosny.
PREMIERA: CANAL+, poniedziałek 25 czerwca, godz. 21:00

 

Babskie wakacje
(Snatched)
komedia, USA, 2017
reżyseria: Jonathan Levine
obsada: Amy Schumer, Goldie Hawn, Wanda Sykes, Joan Cusack

Lekka komedia opowiadająca o trudnych relacjach między matką i córką oraz próbie uporządkowania sobie życia po nagłym rozstaniu z narzeczonym.

Trzydziestoletnia Emilly (Amy Schumer) po rozstaniu z chłopakiem pragnie odreagować i przeżyć przygodę życia. Z trudem udaje jej się namówić swoją ostrożną matkę (Goldie Hawn), by wyjechała z nią na wycieczkę do Ekwadoru. Na miejscu zostają porwane przez przypadkowo poznanego znajomego i wywiezione do dżungli. Ciągłe sprzeczki między matką i córką nie pomagają w trudnej sytuacji. Kobiety muszą zapanować nad emocjami i połączyć siły, aby wspólnie obmyślić plan powrotu do cywilizacji.
PREMIERA: CANAL+, piątek 29 czerwca, godz. 21:00

 

CANAL+
PREMIERY SERIALI OD 23 DO 29 CZERWCA 2018

Lucyfer 3
(Lucifer 3 ep. 21)

Zabójcza broń 2
(Lethal Weapon 2 ep. 21)

Próba niewinności
(Ordeal by Innocence ep. 4)

Nox. W śmiertelnej pułapce
(Nox ep. 5,6)

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.