Canal+ premiery filmowe od 19 do 25 marca 2016

disco poloW tym tygodniu z okazji urodzin CANAL+, część premier zostanie pokazana w oknie otwartym dla wszystkich abonentów nc+. W tym tygodniu obejrzymy: polska komedia „Disco Polo”, dokument „Just let go: Lenny Kravitz live”, holenderski film animowany „Miffy. Przygoda w zoo”, polska komedia „Polskie gówno” polski film kryminalny „Jeziorak”, polski komediodramat „Warsaw by Night” oraz polski dramat „Carte Blanche”. Po przerwie na antenę powraca serial „Quantico”.CANAL

JUST LET GO: LENNY KRAVITZ LIVE
(Lenny Kravitz – Just Let Go)
Dokument, Wielka Brytania, 2015
Reżyseria: Paul Dugdale

Dokument z trasy koncertowej Lenny’ego Kravitza promującej album „Strut” wydany we wrześniu 2014 roku. Z okazji urodzin CANAL+ dokument zostanie pokazany w oknie otwartym dla wszystkich abonentów nc+.

„Just Let Go” łączy w sobie fragmenty koncertów Lenny’ego Kravitza z jego europejskiej trasy w 2014 roku z wywiadami i próbami, dając niepowtarzalny wgląd w proces twórczy artysty i jego zespołu. – Jestem wykonawcą solowym, ale „Just Let Go” pokazuje moje relacje z zespołem. Tę zażyłość, która jest pomiędzy nami. Ten film pokazuje pełniejszy obraz tego, jak wygląda nasze życie w trasie, zarówno na scenie, jak i poza nią – mówił Kravitz. W dokumencie Paula Dugdale’a intymność rozmów z Lennym i członkami jego zespołu oraz nagrania zza kulis kontrastują ze spektakularnymi, koncertowymi aranżacjami największych hitów Kravitza, takich jak: „Fly Away”, „American Woman”, „It Ain’t Over ‚Til It’s Over” czy „Are You Gonna Go My Way”. Dodatkowo widzowie zobaczą i usłyszą pełne koncertowe wersje: „Sister”, „Always On The Run”, „Sex”, „I Belong To You”, „New York City” i „Let Love Rule”. Występy zostały nagrane jesienią 2014 roku, podczas europejskiej trasy promującej nowy album artysty „Strut”, który został wydany 23 września 2014 roku. W listopadzie tego samego roku, muzyk zagrał w łódzkiej Atlas Arenie.
URODZINY CANAL+
PREMIERA: CANAL+, sobota, 19 marca 2016, 19:00

 

 

DISCO POLO
komedia, muzyczny, Polska, 2015
Reżyseria: Maciej Bochniak
Obsada: Dawid Ogrodnik, Piotr Głowacki, Joanna Kulig, Tomasz Kot, Aleksandra Hamkało, Jacek Koman, Janusz Chabior

disco poloBrawurowy debiut Macieja Bochniaka. Drugie, po „Listach do M.”, miejsce w box office’ie polskich premier 2015 roku (877 369 widzów). Mateusz Kościukiewicz jako współscenarzysta. Niezapomniane kreacje Dawida Ogrodnika („Chce się żyć”, „Jesteś Bogiem”) i Piotra Głowackiego („Dziewczyna z szafy”). Piosenki w zdecydowanej większości są śpiewane przez aktorów. W filmie zagrali ponadto związani ze sceną muzyki disco polo: piosenkarz Tomasz Niecik, lider zespołu Classic – Robert Klatt oraz Radosław Liszewski, znany z występów w zespole Weekend.

Lata 90, czasy transformacji. Polska śni amerykański sen. Tomek (Dawid Ogrodnik) i Rudy (Piotr Głowacki) zakładają zespół discopolowy z zamiarem zrobienia zawrotnej kariery w szoł biznesie. Początkowo grają w remizach i na wiejskich dyskotekach. W końcu jako grupa LASER wkraczają na muzyczne salony, czyli do wytwórni Alfa, której szefuje Daniel Polak (Tomasz Kot). Tomek zakochuje się w pięknej i ekscentrycznej diwie Gensoninie (Joanna Kulig). Chłopaki zarabiają pieniądze i zdobywają sławę. Ale okazuje się, że sukces ma swoją cenę.
URODZINY CANAL+
PREMIERA: CANAL+, niedziela, 20 marca 2016, 21:30

 

 

MIFFY. PRZYGODA W ZOO
(Nijntje de film)
Animacja, Holandia, 2013
Reżyseria: Hans Perk

miffy przygoda w zooMiffy, Melanie, Grunty i Snuffy wybierają się do zoo na zabawę w poszukiwanie skarbu. Mama i Tata Królik wymyślili piosenkę o kolorach, kształtach, ruchu, numerach i dźwiękach, która ma pomóc dzieciom znaleźć skarb. Dzięki piosence przyjaciele poznają w zoo różne zwierzęta i przeżyją wielką przygodę, ucząc się przy tym współpracy i kreatywnego myślenia. Film jest przeznaczony dla najmłodszych widzów, którzy jeszcze nie potrafią pisać i czytać. Kolorowa, pełna wpadających w ucho piosenek opowieść ma wiele momentów, w których zachęca maluchy do interakcji.
PREMIERA: CANAL+ FAMILY, niedziela, 20 marca 2016, 11:00

 

 

POLSKIE GÓWNO
komedia, musical, Polska, 2014
Reżyseria: Grzegorz Jankowski według scenariusza Tymona Tymańskiego
Obsada: Tymon Tymański, Robert Brylewski, Grzegorz Halama, Sonia Bohosiewicz, Arkadiusz Jakubik, Jan Peszek, Marian Dziędziel, Czesław Mozil

polskie gownoSatyra na polski szołbiznes. Całkowicie niezależny artystycznie i finansowo projekt Tymona Tymańskiego, który doczekał się premiery po 7 latach realizacji. Z okazji urodzin CANAL+ film zostanie pokazany w oknie otwartym dla wszystkich abonentów nc+.

Grupa Tranzystory z Pruszcza Gdańskiego wyrusza w trasę koncertową, zorganizowaną przez wąsatego komornika Czesława Skandala (Grzegorz Halama), który postanawia zostać menedżerem zespołu w zamian za część zysków ze sprzedaży biletów. Towarzyszy im kierowca Stan Gudeyko (Robert Brylewski), niegdyś lider legendarnej grupy punkowej Iperyt. Po drodze muzycy odkrywają ciemne karty polskiej sceny muzycznej szołbiznesu.
URODZINY CANAL+
PREMIERA: CANAL+, poniedziałek, 21 marca 2016, 21:00

 

 

JEZIORAK
Kryminał, Polska, 2014
Reżyseria: Michał Otłowski
Obsada: Jowita Budnik, Sebastian Fabjański, Łukasz Simlat, Mariusz Bonaszewski, Michał Żurawski, Przemysław Bluszcz, Agata Buzek

jeziorakDoskonały polski kryminał debiutującego za kamerą Michała Otłowskiego. Film chwalony za przemyślaną fabułę i stworzony po mistrzowsku klimat przypominający najlepsze produkcje skandynawskie. Szczególne uznanie zyskały role Jowity Budnik (Kryształowa Gwiazda Elle na festiwalu w Gdyni 2014) i Sebastiana Fabjańskiego (nagroda za debiut aktorski również w Gdyni).

Z okazji urodzin CANAL+ film zostanie pokazany w oknie otwartym dla wszystkich abonentów nc+.

Będąca w zaawansowanej ciąży podkomisarz Iza Dereń (Jowita Budnik) zmaga się z trzema sprawami na raz. Od kilku dni trwają poszukiwania dwóch zaginionych funkcjonariuszy, z których jeden jest ojcem jej nienarodzonych bliźniąt. Tymczasem w trakcie likwidacji leśnej bimbrowni policja zostaje ostrzelana, a sprawca ucieka. Zaraz po tym zdarzeniu w łódce na jeziorze zostają znalezione zwłoki młodej kobiety. Do pomocy pani podkomisarz zostaje przydzielony aspirant Wojciech Marzec (Sebastian Fabijański). Odkrywają, że wszystkie sprawy są ze sobą połączone. Intryga przeplata się z osobistym dramatem Dereń, która w trakcie śledztwa dowiaduje się wiele o sobie i przeszłości.

„Jeziorak” zdobył szereg prestiżowych nagród m.in. na Gdynia Film Festival, festiwalu „Młodzi i film” w Koszalinie, „Tofifest” w Toruniu oraz „Prowincjonaliach” we Wrześni. Ponadto zdobył nominację do Orła – Polskiej Nagrody Filmowej w kategorii najlepszy montaż dla Agnieszki Glińskiej.
URODZINY CANAL+
PREMIERA: CANAL+ FILM, wtorek, 22 marca 2016, 21:00

 

 

WARSAW BY NIGHT
Komediodramat, Polska, 2015
Reżyseria: Natalia Koryncka-Gruz
Obsada: Iza Kuna, Joanna Kulig, Łukasz Simlat, Agata Kulesza, Roma Gąsiorowska, Marta Mazurek, Józef Pawłowski, Stanisława Celińska, Marian Dziędziel, Leszek Lichota

warsaw by nightCztery historie miłosne kobiet, których ścieżki przecinają się w toalecie jednego z warszawskich klubów. W obsadzie śmietanka polskich aktorów, m.in. Iza Kuna, Agata Kulesza, Roma Gąsiorowska, Joanna Kulig, Łukasz Simlat, Stanisława Celińska i Marian Dziędziel.

Z okazji urodzin CANAL+ film zostanie pokazany w oknie otwartym dla wszystkich abonentów nc+.

Cztery kobiety w różnym wieku – Helena, Iga, Maja, Renata – poszukując bliskości przemierzają Warszawę. Żyjąca w udanym małżeństwie Iga (Iza Kuna) idzie na spotkanie z femme fatale (Joanna Kulig) i udaje zdradzaną siostrę (Agata Kulesza). Helena (Stanisława Celińska) wciąż kocha męża (Marian Dziędziel), z którym rozwiodła się trzydzieści lat wcześniej. Maja (Roma Gąsiorowska) unika życiowej stabilizacji u boku kochającego chłopaka i szuka ekstremalnych doznań. Młodziutka, gotowa na wszystko dla miłości Renata (Marta Mazurek) zwiedza miasto u boku Konrada (Józef Pawłowski).
URODZINY CANAL+
PREMIERA: CANAL+ FILM, środa, 23 marca 2016, 21:00

 

 

 

CARTE BLANCHE
dramat, Polska, 2015
Reżyseria: Jacek Lusiński
Obsada: Andrzej Chyra, Arkadiusz Jakubik, Dorota Kolak, Urszula Grabowska, Wojciech Pszoniak, Maria Chwalibóg

carte blancheInspirowana faktami historia nauczyciela, który ukrywa przed światem, że stopniowo traci wzrok, by zachować doprowadzić uczniów do matury. Bohater, w którego wciela się Andrzej Chyra jest wzorowany na postaci lubelskiego nauczyciela Macieja Białka. Z okazji urodzin CANAL+ film zostanie pokazany w oknie otwartym dla wszystkich abonentów nc+.

Kacper (Andrzej Chyra) to czterdziestoczteroletni nauczyciel historii w lubelskim liceum, mieszkający z matką kawaler. Po jej śmierci zaczyna się u niego ujawniać wada genetyczna, której objawem jest stopniowa, acz nieuchronna utrata wzroku. Kacper nie chce rezygnować z pracy. Postanawia ukryć przed przełożonymi problemy zdrowotne, aby doprowadzić swoich uczniów do matury. Jedynym powiernikiem nauczyciela zostaje jego najlepszy przyjaciel Wiktor (Arkadiusz Jakubik).
URODZINY CANAL+
PREMIERA: CANAL+, piątek, 25 marca 2016, 21:00

 

CANAL+
PREMIERY SERIALI OD 19 DO 25 MARCA 2016

KRONIKI ZORRO
(Zorro The Chronicles, ep. 4, 5)
PREMIERA: CANAL+ FAMILY, sobota, 19 marca 2016

PAMIĘTNIKI CARRIE
(Carrie Diaries, ep. 5)
PREMIERA: CANAL+ FAMILY, niedziela, 20 marca 2016

QUANTICO
(Quantico, ep. 12)
PREMIERA: CANAL+ SERIALE, niedziela, 20 marca 2016

LUCYFER
(Lucifer, ep. 4)
PREMIERA: CANAL+ SERIALE, niedziela, 20 marca 2016

DZIADEK Z PRZYPADKU
(Grandfathered, odc. 18)
PREMIERA: CANAL+ SERIALE, wtorek, 22 marca 2016

PIRACI 3
(Black Sails, odc. 7, 8)
PREMIERA: CANAL+, czwartek, 24 marca 2016

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.