Canal+ premiery filmowe od 2 do 8 czerwca 2018

Na początku czerwca w Canal+ obejrzymy: film animowany „Dzieciak rządzi”, dramat „Obdarowani”, dramat „Song to Song”, koreański thriller „Pętla”, włoska komedia „Terapia małżeńska dla kochanków„,  francuska komedia „Wielki szus” oraz nowy brytyjski miniserial „Próba niewinności”.

Dzieciak rządzi
(The Boss Baby)
animacja, USA, 2017
reżyseria: Tom McGrath

Siedmioletni Tim to jedyne dziecko w swojej rodzinie. Już niedługo, ponieważ na świecie pojawia się jego mały braciszek. Jednak nie zachowuje się tak, jak przystało na bobasa, więc Tim postanawia odzyskać utraconą pozycję.

Timowi rodzi się mały braciszek, jednak chłopak natychmiast zauważa, że bobas ubrany w garnitur, noszący teczkę i zachowujący się jak typowy biznesmen jest zagrożeniem dla jego wypracowanej pozycji w oczach rodziców. Gdy próbuje odzyskać dotychczasową pozycję, poznaje tajemny spisek, w którego centrum jest młodszy brat. Aby uratować rodziców i świat, bobas musi wtajemniczyć Tima w swoją misję na ziemi.
PREMIERA: CANAL+, sobota 2 czerwca, godz. 19:00

 

 

Obdarowani
(Gifted)
dramat, USA, 2017
reżyseria: Marc Webb
obsada: Chris Evans, Mckenna Grace, Lindsay Duncan, Octavia Spencer

Wielkie zdolności matematyczne Mary to niewątpliwy dar od losu, podobnie jak pojawienie się dziewczynki w życiu jej wuja – Franka Adlera.

Frank Adler to samotny mężczyzna mieszkający w niewielkim miasteczku na Florydzie. Mężczyzna samotnie wychowuje swoją siedmioletnią siostrzenicę – Mary, która przejawia niezwykłe zdolności matematyczne. Dziewczynka uczy się w domu pod okiem wuja, jednak ten nie chce, aby wyrosła na odludka i wysyła ją do publicznej szkoły. Mary nie jest zadowolona z poziomu nauczania w szkole, ponadto jej babcia Evelyn pragnie zapisać ją do szkoły dla wybitnie uzdolnionych dzieci. Evelyn i Frank wchodzą na ścieżkę sądową i walczą o prawa do opieki nad małą Mary.
PREMIERA: CANAL+, niedziela 3 czerwca, godz. 21:00

 

 

Song to song
(Song to song)
dramat, USA, 2017
reżyseria: Terremce Malick
obsada: Ryan Gosling, Rooney Mara, Michael Fassbender, Cate Blanchett, Natalie Portman, Holly Hunter, Val Kilmer, Lykke Li

Współczesne love story w świecie artystów! Muzyczna stolica świata, marzenia i miłość.

Austin – muzyczna stolica świata. BV i Faye są w sobie szaleńczo zakochani, a tym co jeszcze ich łączy jest wielkie marzenie o wielkiej karierze muzycznej. Ich drogą do kariery może być wpływowy producent muzyczny – Cook. W miasteczku pojawia się kelnerka Rhonda, która dzięki swojemu urokowi może nieźle namieszać w Austin.
PREMIERA: CANAL+, poniedziałek 4 czerwca

 

 

Pętla
(Ha-roo)
thriller, Korea Południowa, 2017
reżyseria: Sun-ho Cho
obsada: Myung-Min Kim, Yo-han Byeon, Hye-Sun Shin

Koreańska produkcja bazująca na motywie Dnia Świstaka to wielkie emocje, zaskakująca fabuła oraz powiew azjatyckiego kina.

Gwiazda medycyny – Joon-yeong – wraca do Korei po długiej podróży zawodowej. Po długiej rozłące pragnie spotkać się z ukochaną córką. Idąc na wyczekiwane spotkanie, widzi tragiczny wypadek, w którym ucierpiała dziewczyna. Niespodziewanie czas cofa się o kilka godzin, a tragiczne zdarzenie zaczyna się wciąż powtarzać. Joon-yeong ma jeden cel – za wszelką cenę musi uratować swoją córkę z morderczej pętli czasu.
PREMIERA: CANAL+, piątek 8 czerwca

 

 

Terapia małżeńska dla kochanków
(Terapia di coppia per amanti)
komedia, Włochy, 2017
reżyseria: Alessio Maria Federici
obsada: Alessia Alciati, Giulia Anchisi, Ambra Angiolini, Franco Branciaroli

Gdy małżeństwo staje się więzieniem, Viviana i Modesto muszą podjąć decyzję, która zadecyduje o ich wspólnej przyszłości.

Rzucić się na głęboką wodę w pozamałżeńską relację i zaryzykować nowy rozdział życia, jak chciałaby intrygująca Viviana (Ambra Angiolini) czy iść za sugestią grubiańskiego Modesta (Pietro Sermonti) i kontynuować skomplikowaną podwójną egzystencję? Oboje są uwięzieni w nieszczęśliwych małżeństwach, nie wiedzą jak rozwiązać problem, którego stawką jest ich wspólna przyszłość. By spróbować znaleźć rozwiązanie dręczącego ich problemu, Viviana zaciąga Modesta do terapeuty, szukając ratunku dla ich relacji targanej od jakiegoś czasu ciągłymi kłótniami i spięciami. Czy wsparcie specjalisty będzie w stanie pomóc tym dwojgu, wolnym od zobowiązań małżeńskich i rodzinnych, w pokonaniu kryzysu?
PREMIERA: CANAL+ FILM, wtorek 5 czerwca

 

 

Wielki szus
(Tout schuss)
komedia, Francja, 2016
reżyseria: Stéphan Archinard, François Prévôt-Leygonie
obsada: José Garcia, Manon Valentin, Melha Bedia

Zabawna francuska komedia opowiadająca o relacjach między egocentrycznym ojcem, a jego nastoletnią córką.

Max Salinger, egocentryczny pisarz odmawia przyjęcia swojej 15-letniej córki pod swój dach. Dziewczyna w zemście kradnie jego ostatni rękopis i wyjeżdża w góry. Mężczyzna, aby odzyskać swoją własność nie ma innego wyjścia – wyjeżdża do ośrodka narciarskiego udając doskonałego opiekuna.

PREMIERA: CANAL+ FILM, środa 6 czerwca

 

CANAL+
PREMIERY SERIALI OD 2 DO 8 CZERWCA 2018

Lucyfer 3
(Lucifer 3 ep. 18)

Zabójcza broń 2
(Lethal Weapon 2 ep. 18)

Wersal. Prawo krwi 3
(Versailles 3 ep. 9,10)

Próba niewinności
(Ordeal by Innocence ep. 1)

 

 

 

Próba niewinności
(Ordeal by Innocence)
miniserial kryminalny, Wielka Brytania, 2018
obsada: Matthew Goode, Bill Nighy, Alice Eve, Luke Treadaway, Frances Grey, Anna Chancellor, Anthony Boyle, Morven Christie, Brian McCardie, Christian Cooke, Crystal Clarke

Gwiazdorska obsada w najnowszym miniserialu opartym na kryminale Agathy Christie.

„Próba niewinności” to powieść z misternie skonstruowaną intrygą, niepozwalającą oderwać się od lektury. Nie ma wątpliwości, że znaną filantropkę Rachel Argyle zamordował jeden z mieszkańców jej rezydencji. Za winnego uznano Jacko – przybranego syna ofiary, uznawanego za czarną owcę rodu. Po dwóch latach niespodziewanie w progu domu zamordowanej staje dr Calgary i przedstawia dowody niewinności Jacko. Czy to oznacza, że morderca wciąż jest na wolności? Nadszedł czas, by każdy z domowników udowodnił przed wszystkimi swoją niewinność…

Premiera: CANAL+ Seriale, poniedziałek 4 czerwca, 20:00

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Gadu-Gadu Live
  • Śledzik
  • Blogger.com
  • RSS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.