Canal+ premiery filmowe od 17 do 23 października do 2015

niezniszczalni 3W tym tygodniu w Canal+ trzecia część filmu akcji „Niezniszczalni 3”, dokument „Życie na krawędzi”, komediodramat „Gdybym tylko tu był”, brazylijski film familijny „Chłopiec z lustra”, dramat „Początek”, musical „Rodzinne święta” oraz film familijny „Bez szans”.CANAL

 

NIEZNISZCZALNI 3 (Expendables 3)
film akcji, USA 2014
reżyseria: Patrick Hughes
obsada: Sylvester Stallone, Jason Statham, Dolph Lundgren, Wesley Snipes, Arnold Schwarzenegger, Mel Gibson, Harrison Ford, Antonio Banderas, Jet Li, Randy Couture, Kelsey Grammer, Victor Ortiz, Kellan Lutz, Ronda Rousey

Rocky, Terminator, Indiana Jones, Transporter, Mad Max i Blade na jednym planie. Trzecia, jeszcze bardziej spektakularna akcja Sylvestra Stallone i jego ekipy zaprawionych w bojach weteranów.

niezniszczalni 3Barney Ross (Sylvester Stallone), nożownik Lee Christmas (Jason Statham), specjalista od walki wręcz Yin Yang (Jet Li), znawca broni Hale Caesar (Terry Crews) i ekspert od ładunków wybuchowych Toll Road (Randy Couture) to trzon grupy najemników specjalizujących się w misjach niemożliwych, których nikt inny nie ma odwagi wykonać. Tym razem przychodzi im się zmierzyć w uznanym za nieżyjącego Conradem Stonebanksem (Mel Gibson), byłym przyjacielem Barneya, współzałożycielem Niezniszczalnych, który jest dziś jednym z największych na świecie handlarzy bronią. Żądny zemsty Stonebanks szykuje się na Niezniszczalnych z całą armią. By stawić mu czoła, do ekipy weteranów zostają zrekrutowani młodzi wojownicy, którzy nadają na zdecydowanie innych falach niż zaprawieni w bojach starsi koledzy po fachu.

W 2010 „Niezniszczalni” w reżyserii Sylvestra Stallone’a zarobili blisko 275 milionów dolarów i okazali się jednym z kasowych przebojów roku. Filmowcy postanowili, że każda kolejna część serii będzie zawierała więcej atrakcji. „Dwójka” z wynikiem ponad 312 milionów przychodu podniosła poprzeczkę. „Trójka” przebiła poprzednie filmy zarówno rozmachem, jak i liczbą legend kina na planie. Aż siedmiu aktorów z obsady ma na koncie przynajmniej jedną kultową serię filmową, a niektórzy, jak Sly czy Ford, nawet dwie lub trzy. Tym razem naprzeciw Stallone’a, Schwarzeneggera, Stathama, Jeta Li i Lundgrena staje Mel Gibson, a jego finałowy pojedynek ze Stallone’em jest jedną z atrakcji filmu. Nowym nabytkiem „Niezniszczalnych 3” jest także Harrison Ford, który gra Maxa Drummera, agenta CIA odpowiedzialnego za kontakt z Barneyem i jego ekipą. Do serii dołącza Wesley Snipes, wcielając się w byłego medyka, jeden z pięciu oryginalnych Niezniszczalnych, który zaginął bez śladu osiem lat wcześniej. W grupie pojawia się także grany przez Antonio Banderasa Galgo, były żołnierz hiszpańskiej armii, doskonały snajper, weteran wojny w Bośni. Nowością „trójki” jest ekipa młodych Niezniszczalnych, których poczynania prowadzą do licznych starć ze „starymi wyjadaczami”. Wcielili się w nich: znany z „Sagi: Zmierzch” Kellan Lutz, debiutanci – mistrz bokserski Victor Ortiz i zawodniczka mieszanych sztuk walki Ronda Rousey oraz wschodząca gwiazda kina Glen Powell.
PREMIERA: CANAL+, sobota, 17 października 2015, 21:00

 

 

ŻYCIE NA KRAWĘDZI (Life In Extremes)
Dokument, Austria, 2014
Reżyseria: Sascha Kollnreitner
Obsada: Guillaume Néry, Gerhard Gulewicz, Halvor Angvik

Bohaterami dokumentu są trzej sportowcy ekstremalni: Halvor Angvik szybuje w specjalnym kostiumie wzdłuż klifów. Guillaume Néry, niczym bohaterowie „Wielkiego błękitu”, nurkuje bez butli w otchłań morza. Gerhard Gulewicz testuje możliwości ludzkiego organizmu w najdłuższym wytrzymałościowym wyścigu rowerowym. Reżyser próbuje znaleźć odpowiedź na pytanie, jakie motywy pchają ich do wyczynów, które narażają ich życie na bezpośrednie niebezpieczeństwo. Czy to żądza sławy, nieśmiertelności, uzależnienie od adrenaliny, czy może coś innego? Wsłuchuje się także w obawy i pragnienia ich rodzin i przyjaciół, ale także głosy krytykujące ich sposób na życie.
PREMIERA: CANAL+, sobota, 17 października 2015, 15:35

 

 

 

GDYBYM TYLKO TU BYŁ  (Wish I Was Here)
Komediodramat, USA, 2014
Reżyseria: Zach Braff
Obsada: Zach Braff, Kate Hudson, Mandy Patinkin, Joey King, Pierce Gagnon

Drugi film Zacha Braffa, autora „Powrotu do Garden State”. W obsadzie m.in. Kate Hudson i znany z roli Saula w serialu „Homeland” Mandy Patinkin.

gdybym tylko tu byłAidan Bloom (Zach Braff) i jego żona Sarah (Kate Hudson) mieszkają w Los Angeles z dwójką dzieci, Grace (Joey King) i Tuckerem (Pierce Gagnon). Sarah utrzymuje rodzinę, pracując w administracji publicznej, podczas gdy Aidan, niespełniony aktor, spędza czas na przesłuchaniach i przenoszeniu się w świat dziecięcych marzeń. Kiedy walczący z poważną chorobą Gabe (Mandy Patinkin), owdowiały ojciec Aidana, nie jest już w stanie dłużej opłacać szkoły swoich wnuków, Aidan decyduje się uczyć dzieci w domu. Przygotowany przez ojca program zajęć prowadzi wszystkich do zaskakujących odkryć.

Film wyreżyserował i zagrał w nim główną rolę Zach Braff, gwiazda serialu „Hoży doktorzy”, autor „Powrotu do Garden State” z Peterem Sarsgaardem i Natalie Portman. Również tym razem Braffowi udało się zgromadzić na planie doborową obsadę, w tym Kate Hudson, wcielająca się w żonę głównego bohatera, która pracuje na utrzymanie rodziny oraz Mandy Patinkina, znanego jako Saul Berenson z serialu „Homeland”.
PREMIERA: CANAL+, niedziela, 18 października 2015, 21:30

 

 

CHŁOPIEC Z LUSTRA  (The Boy In The Mirror)
familijny, fantasy, Brazylia, 2014
reżyseria: Guilherme Fiuza Zenha
obsada: Lino Facioli, Regiane Alves, Ricardo Blat, Giovanna Rispoli

Opowieść o chłopcu i jego wymarzonym sobowtórze, który z czasem przejmuje kontrolę nad jego życiem. Adaptacja powieści brazylijskiego dziennikarza i pisarza Fernanda Sabino.

chlopiec z lustraFernando (Lino Facioli) ma osiem lat i głowę pełną fantazji. Lata niczym ptak, przeżywa niesamowite przygody w dżungli, buduje samoloty, a do tego świetnie radzi sobie z łobuzami ze szkoły. By mieć jeszcze więcej czasu na zabawę, chłopiec marzy o kimś, kto zastąpiłby go w codziennych obowiązkach. I rzeczywiście pewnego dnia jego własne odbicie wychodzi z lustra. Odnanref jest całkowicie posłuszny Fernandowi i zastępuje go za każdym razem, kiedy chłopiec tego potrzebuje. Wszystko się zmienia, gdy do miasta przyjeżdża Cìntia, starsza kuzynka Fernanda. Teraz chłopiec zrobi wszystko, by odzyskać kontrolę nad swoim życiem i sprawić, by Odnanref powrócił do świata luster. Fernanda i Odnanrefa zagrał Lino Facioli, znany szerokiej publiczności jako Lord Robin Arryn z serialu „Gra o tron”.
PREMIERA: CANAL+, poniedziałek, 19 października 2015, 21:00

 

 

POCZĄTEK (I Origins)
Dramat, USA, 2014
Reżyseria: Mike Cahill
Obsada: Michael Pitt, Brit Marling, Astrid Bergès-Frisbey, Steven Yeun

Michael Pitt, Brit Marling w filmie Mike’a Cahila („Druga Ziemia”). Naukowiec ateista znajduje dowód na istnienie reinkarnacji.

poczatekDoktor Ian Gray (Michael Pitt) poświęcił się zgłębieniu tajemnicy ludzkiego oka. Od lat robi zdjęcia tęczówek przypadkowych ludzi, nigdy nie znalazł dwóch identycznych. Gray próbuje odtworzyć ewolucję oka. Chce wytrącić argument kreacjonistom, którzy twierdzą, że coś tak wyjątkowego jak oko nie może być dziełem biologii, tylko Boga. W gromadzeniu i analizowaniu danych pomaga mu podzielająca jego pasję Karen (Brit Marling). Na drodze Iana pojawia się tymczasem wierząca w siły wyższe Sofia (Astrid Bergès-Frisbey), która zasiewa niepewność w świadomości naukowca. Kiedy więc Ian odkrywa, że tęczówka nowonarodzonego dziecka ma odpowiednik w jego bazie danych, zaczyna dopuszczać możliwość reinkarnacji. „Początek” to film Mike’a Cahilla, autora „Drugiej Ziemi”, wyróżnionej m.in. dwoma nagrodami na festiwalu Sundance w 2011 roku. W obu filmach zagrała Brit Marling.
REMIERA: CANAL+ FILM, wtorek, 20 października 2015, 20:00

 

 

RODZINNE ŚWIĘTA (Black Nativity)
Musical, dramat, USA, 2013
Reżyseria: Kasi Lemmons
Obsada: Angela Basset, Forest Whitaker, Jakub Latimore, Jennifer Hudson

Nastolatek odkrywa znaczenie wiary i wartość rodziny. Ekranizacja sztuki amerykańskiego poety, powieściopisarza i felietonisty Langstona Hughesa.

rodzinne swietaLangston (Jakub Latimore), sprytny nastolatek z Baltimore wychowywany przez samotną matkę, jedzie do Nowego Jorku, by spędzić święta Bożego Narodzenia z nieznanymi mu krewnymi. Zasady panujące w domu wielebnego Cornella (Forest Whitaker) i jego żony Arethy (Angela Bassett) nie podobają się chłopcu. Postanawia więc za wszelką cenę wrócić do domu, do matki (Jennifer Hudson). Podczas podróży, dzięki nowym przyjaciołom i odrobinie boskiej interwencji, Langston odkrywa prawdziwe znaczenie wiary i wartość rodziny.
PREMIERA: CANAL+ FILM, środa, 21 października 2015, 20:00

 

 

BEZ SZANS (Underdogs)
Familijny, sportowy, USA, 2013
Reżyseria: Doug Dearth
Obsada: D.B. Sweeney, William Mapother, Richard Portnow, Logan Huffman, Maddie Hasson

bez szansMałe miasteczko w Ohio. Bobby Burkett (Logan Huffman) jest obiecującym rozgrywającym w miejscowej drużynie futbolowej, której dotychczas nie udało się awansować w rozgrywkach. „Rycerze” zyskują nowego, doświadczonego trenera Vince’a DeAntonio (D.B. Sweeney), który wprowadza drużynę do ligi i rozpala w niej chęć zwycięstwa nad odwiecznymi rywalami z sąsiedniego miasta „Wikingami”. Dla Bobby’ego rywalizacja nabiera bardziej osobistego wymiaru, kiedy zakochuje się w pięknej cheerliderce Wikingów – Renee (Maddie Hasson), o którą zabiega również najlepszy zawodnik „Wikingów”. Stawka rozgrywki wzrasta jeszcze bardziej, gdyż ojciec Burketta (William Mapother) zainwestował wszystkie pieniądze, również te na studia Bobby’ego, w swój wynalazek, do którego prawa rości sobie jego były pracodawca. Wchodząc na murawę, Bobby gra nie tylko o sławę, ale także dziewczynę i honor.
PREMIERA: CANAL+, piątek, 23 października 2015, 22:30

 

CANAL+
PREMIERY SERIALI OD 17 DO 23 PAŹDZIERNIKA 2015

WIKING VIC
(Vic the Viking, ep 65-68)
PREMIERA: CANAL+ FAMILY, sobota, 17 października 2015

ALISA I KOSMICZNA KLASA
(Alisa Knows What To Do, ep. 2/24)
PREMIERA: CANAL+ FAMILY, sobota, 17 października 2015

THE FOSTERS
(The Fosters, odc. 4)
PREMIERA: CANAL+ FAMILY, niedziela, 18 października 2015

QUANTICO
(Quantico, odc. 2)
PREMIERA: CANAL+ SERIALE, niedziela, 18 października 2015

DEFIANCE 3
(Defiance s 3, odc. 2)
PREMIERA: CANAL+ SERIALE, niedziela, 18 października 2015

DZIADEK Z PRZYPADKU
(Grandfathered, odc. 2)
PREMIERA: CANAL+ SERIALE, wtorek, 20 października 2015

SIOSTRA JACKIE 7
(Nurse Jackie s. 7, odc. 2)
PREMIERA: CANAL+ SERIALE, wtorek, 20 października 2015

W GARNITURACH 4
(Suits 4, ep. 11, 12)
PREMIERA: CANAL+, czwartek, 22 października 2015

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.