Canal+ premiery filmowe od 14 do 20 lipca 2018

W kolejnym tygodniu lipca w Canal+ obejrzymy: francuska komedia „Alibi.com”, polski dramat „Niewidzialne”, horror „Leatherface”, thriller „Wielbicielka” francuski dramat „Zazdrość” oraz francuski dramat „Strażacy”.

Alibi.com
(Alibi.com)
komedia, Francja, 2017
reżyseria: Philippe Lacheau
obsada: Philippe Lacheau, Elodie Fontan, Julien Arruti

Skaczesz na boki, migasz się w pracy, unikasz teściowej? Alibi.com zapewni Ci wymówkę na każdą okazję.

Greg prowadzi firmę Alibi.com. Twierdzi, że to strzał w dziesiątkę, jednak kij ma dwa końce. Gdy Greg z wzajemnością zakocha się w pięknej Flo, szczęście przysłoni mu pewien drobiazg: otóż Flo najbardziej na świecie nie znosi kłamstwa. Co robi więc Greg, by ukryć swoją profesję? Kłamie jak z nut. Wkrótce jednak zaczyna cienko śpiewać, gdy okazuje się, że ojciec Flo jest jednym z jego klientów. Greg musi więc zbudować piętrową ściemę, która w przypadku wpadki pogrzebie jego wielką miłość, szczęście i złotodajną firmę. A kłamstwo, jak wiadomo, ma raczej krótkie nogi…
PREMIERA: CANAL+, sobota 14 lipca

 

 

Niewidzialne
(Niewidzialne)
dramat, Polska, 2018
reżyseria: Paweł Sala
obsada: Halina Rasiakówna, Sandra Korzeniak

Trzy szwaczki, trzy pokolenia kobiet, trzy podejścia do życia i wreszcie trzy różne, mroczne tajemnice.

Spod podłogi starej szwalni wydobywają się ludzkie jęki, płacze i wołania. Zaciek na zagrzybionej ścianie przybiera coraz bardziej niepokojące kształty. W śmietniku na podwórku odkryta zostaje makabryczna tajemnica. Niejako dla przeciwwagi, w filmie występuje również młody, inteligentny i wykształcony Krojczy oraz tajemnicza Maria Miracle – symbol szczęścia i luksusu z „lepszego świata”. Czy zamknięte w małej, ciemnej suterenie kobiety, „niewidzialne” dla społeczeństwa i wyzyskiwane przez nieobecnego pracodawcę, zdają sobie sprawę, że ta niemal niewolnicza praca daje im poczucie sensu i przynależności społecznej?
PREMIERA: CANAL+, niedziela 15 lipca

 

 

Leatherface
(Leatherface)
horror, USA, 2018
reżyseria: Alexandre Bustillo, Julien Maury
obsada: Stephen Dorff, Lili Taylor, Sam Strike

Grupa pacjentów ucieka ze szpitala psychiatrycznego dla osób z niebezpiecznymi zaburzeniami, porywając młodą pielęgniarkę. Tropem uciekinierów wyrusza ambitny
i bezlitosny szeryf.

W zapomnianym przez świat szpitalu psychiatrycznym na amerykańskiej prowincji przetrzymywane są dzieci o zaburzeniach tak niebezpiecznych, że medycyna nie widzi dla nich ratunku. Przemoc fizyczna i psychiczna, gwałty i terror są tutejszą codziennością. Pewnego dnia grupa pacjentów ucieka, porywając młodą pielęgniarkę. Na ich czele stoi ten, który wkrótce krwawo zapracuje sobie na przydomek Leatherface. Tropem uciekinierów rusza ambitny
i bezlitosny szeryf, który okaże się przeciwnikiem godnym najgorszego psychopaty.

PREMIERA: CANAL+, piątek 20 lipca

 

 

 

Wielbicielka
(Swimfan)
thriller, USA, 2002
reżyseria: John Polson
obsada: Jesse Bradford, Erika Christensen, Shiri Appleby

W życiu obiecującego sportowca pojawia się piękna dziewczyna, która zaczyna komplikować jego drogę do sukcesu.

Ben Cronin (Jesse Bradford) ma wszelkie powody, by cieszyć się życiem – jest utalentowanym sportowcem, trener wróży mu karierę olimpijską, ma piękną dziewczynę Amy oraz wielu przyjaciół. Jego przyszłość staje jednak pod znakiem zapytania, gdy w miasteczku pojawia się nowa dziewczyna – piękna Madison Bell (Erika Christensen). Dziewczyna postanawia zdobyć Bena za wszelką cenę, a jej namiętność szybko przeradza się w niebezpieczną obsesję. Zdeterminowana dziewczyna krok po kroku osacza Bena, niweczy jego szanse na zdobycie upragnionego stypendium, doprowadza do utraty pracy i próbuje rozbić jego związek.
PREMIERA : CANAL+ FILM, niedziela 15 lipca

 

 

Zazdrość
(Jalouse)
dramat, Francja, 2017
reżyseria: David Foenkinos, Stephane Foenkinos
obsada: Karin Viard, Dara Tombroff

Rozwiedziony nauczyciel staje się nagle chorobliwie zazdrosny o całą swoją rodzinę i przyjaciół, a nawet sąsiadów. To początek zupełnie nowego etapu w jego życiu.

PREMIERA: CANAL+FILM, wtorek 17 lipca

 

 

 

Strażacy
(Les hommes du feu (Brigade))
dramat, Francja, 2017
reżyseria: Pierre Jolivet
obsada: Roschdy Zem, Emilie Dequenne

Zawód strażaka jest trudny i wymagający, a Bénédicte Meursault doskonale o tym wie. Po przeniesieniu do innej placówki, czeka ją szereg nieprzychylnych zdarzeń.

Kobieta strażak, Bénédicte Meursault, została właśnie przeniesiona do małej placówki straży pożarnej na południu Francji. Wkrótce po przyjeździe w nowe miejsce, młoda kobieta wkracza do akcji. Niestety, ratując ofiary katastrofy samochodowej, nie znajduje jednego z rannych, który znajduje się trzydzieści metrów od miejsca wypadku. Mężczyzna zostaje przewieziony do szpitala w stanie krytycznym i może umrzeć z powodu błędu Bénédicte. Załamana i zdenerwowana strażak decyduje się na rezygnację Zupełnie zdenerwowany, Bénédicte decyduje się na rezygnację, ale Philippe zniechęca ją do tego.
PREMIERA: CANAL+FILM, środa 18 lipca

 

CANAL+
PREMIERY SERIALI OD 14 DO 20 LIPCA

Madiba. Życie Nelsona Mandeli
(Madiba ep. 3)

Uprowadzona 2
(Taken 2 ep. 15, 16)

Cud. Tajemnica krwawych łez
(Il miracolo ep. 5, 6)

Lucyfer 3
(Lucifer 3 ep. 25, 26)

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Gadu-Gadu Live
  • Śledzik
  • Blogger.com
  • RSS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.