Canal+ premiery filmowe od 14 do 20 kwietnia 2018

W tym tygodniu w Canal+ obejrzymy: film przygodowy „Mumia”, brytyjski melodramat „Ostatni pocałunek cesarza”, koreański thriller „Tunel”, francuska komedia „Moja rodzina już Cię uwielbia”, oraz thriller „Morderstwo w hotelu Hilton„.

 

 

Mumia
(The Mummy)
przygodowy, Chiny, USA, Japonia, 2017
reżyseria: Alex Kurtzman
obsada: Tom Cruise, Russell Crowe, Sofia Boutella, Annabelle Wallis

Od wieków w grobowcu ukrytym w piaskach pustyni spoczywa starożytna księżniczka (Sofia Boutella), której przeznaczenie nie zdążyło się wypełnić. Kobieta budzi się w dzisiejszych czasach. Jest zła na niesprawiedliwość, która ją spotkała. Jej złe nastawienie rosnące przez tysiące lat, przybrało rozmiary wymykające się ludzkiej wyobraźni. Od gorących piachów pustyni, przez tajemnicze labirynty ukryte pod dzisiejszym Londynem, Mumia budzi nowy wszechświat bogów i potworów. Do walki z potworami staje komandos marynarki wojennej Nick Morton (Tom Cruise).
PREMIERA: CANAL+, sobota 14 kwietnia, 21:00

 

Ostatni pocałunek cesarza
(The Exception)
melodramat, Wielka Brytania, USA, 2016
reżyseria: David Leveaux
obsada: Lily James, Jai Courtney, Christopher Plummer

II wojna światowa. Niemiecki kapitan Stefan Brandt (Jai Courtney) zostaje oddelegowany do Holandii, gdzie ma służyć jako adiutant, a zarazem ochroniarz abdykowanego cesarza Wilhelma II (Plummer). Jednak jego prawdziwą rolą jest szpiegowanie cesarza i jego otoczenia, w tym holenderskiego establishmentu. SS podejrzewa byłego władcę i jego żonę o wspieranie międzynarodowego ruchu oporu. Misję Stefana komplikuje coraz bliższa relacja z młodą gospodynią cesarskiego domu Mieke de Jong (James). Stefan zakochuje się w dziewczynie, nie domyślając się nawet jakie skrywa tajemnice.
PREMIERA: CANAL+, poniedziałek 16 kwietnia, 21:00

 

 

Tunel
(Teo-neol)
thriller, Korea Południowa, 2016
reżyseria: Seong-hun Kim
obsada: Jung-woo Ha, Doona Bae, Dal-su Oh

Jeong-soo (Jung-woo Ha) jest dealerem samochodowym. Jadąc na urodziny swojej córki wjeżdża w tunel, który niespodziewanie się zawala. Zdesperowany mężczyzna próbuje znaleźć sposób, aby uwolnić się spod gruzów.
PREMIERA: CANAL+, piątek 20 kwietnia, 21:00

 

 

Morderstwo w hotelu Hilton
(The Nile Hilton Incident)
thriller, Dania, Francja, Niemcy, Szwecja, 2017
reżyseria: Tarik Saleh
obsada: Fares Fares, Mari Malek, Yasser Ali Maher, Ahmed Selim

Policjant z Kairu próbuje rozwikłać zagadkę morderstwa kobiety, którego dokonano w przeddzień rewolucji w Egipcie w 2011 roku. Incydent, który z początku wygląda na zabójstwo prostytutki, z czasem ewoluuje w znacznie bardziej skomplikowanym kierunku. Śledztwo prowadzi detektywa do egipskiej elity, a w kręgu podejrzeń znajdują się ludzie z otoczenia samego prezydenta Mubaraka…
PREMIERA: CANAL+ Film, wtorek 17 kwietnia, 20:00

 

Moja rodzina już Cię uwielbia (Ma famille t’adore deja)
KOMEDIA Belgia/Francja 2016
Występują: Déborah François, Arthur Dupont, Thierry Lhermitte, Marie-Anne Chazel
Reżyseria: Jérôme Commandeur, Alan Corno

Ponad trzydziestoletni Julien (Arthur Dupont) to skromny, lubiący dobre ciasta mężczyzna, który zajmuje się aplikacjami do smartfonów. Jest szaleńczo zakochany w Evie (Déborah François), która pracuje jako dziennikarka z prasy fachowej. Kobieta przyjmuje oświadczyny Juliena, co zobowiązuje ją do przedstawienia go swojej rodzinie, która mieszka na wyspie Re. Mimo że na pierwszy rzut oka wszyscy wydają się tradycjonalistami, okazuje się, że rodzina Evy zdecydowanie nie jest typowa. Podczas szalonego weekendu, Julien będzie robił wszystko, by zostać zaakceptowanym przez bliskich ukochanej.

PREMIERA: CANAL+ Film, środa 18 kwietnia, 20:00

 

CANAL+
PREMIERY SERIALI OD 14 DO 20 KWIETNIA 2018

KRUK. Szepty słychać po zmroku
(Kruk. Szepty słychać po zmroku odc. 5)

Alex. Brudny glina
(Alex ep. 5,6)

Uprowadzona 2
(Taken 2 ep. 5,6)

Lucyfer 3
(Lucifer 3 ep.11 )

Zabójcza broń 2
(Lethal Weapon 2 ep. 11)

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

1 komentarz do “Canal+ premiery filmowe od 14 do 20 kwietnia 2018

  1. brakuje opisu belgijsko-francuskiej komedii ” Moja rodzina już Cię uwielbia” – środa 18 kwietnia , Canal + film o 20.00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.