Canal+ premiery filmowe od 9 do 15 grudnia 2017

W kolejnym tygodniu grudnia w Canal+ obejrzymy: film przygodowy „Wielki mur”, dramat „Tajny dziennik”, francuski komediodramat „50 wiosen Aurory”, meksykański thriller „Córki Abril” oraz thriller „Polisa na życie”.

Wielki Mur
(The Great Wall)
przygodowy, USA, Chiny, Hong Kong, Australia, Kanada, 2016
reżyseria: Yimou Zhang
obsada: Matt Damon, Tian Jing, Willem Dafoe, Andy Lau, Pilou Asbæk

Epickie dzieło Yimou Zhanga, reżysera „Hero” oraz „Domu latających sztyletów”. Na ekranie u boku gwiazd chińskiego kina m.in. Matt Damon („Marsjanin”, „Interstellar”) i Willem Dafoe („Bardzo poszukiwany człowiek”, „Grand Budapest Hotel”).

Kiedy wojownik William (Matt Damon) zostaje uwięziony w Wielkim Murze, odkrywa tajemnicę jednego z największych cudów świata. Po czasie dołącza do ogromnej armii, by zmierzyć się z niewyobrażalną i pozornie nie do powstrzymania siłą. Wojna ta która zadecyduje o losach rasy ludzkiej, a elitarni wojownicy będą próbować uczynić z jednej z najbardziej ikonicznych budowli świata – Wielkiego Muru Chińskiego – ostatni bastion dla ludzkości.
PREMIERA: CANAL+, sobota 9 grudnia, godz. 21:00

 

 

Tajny dziennik
(The Secret Scripture)
dramat, Irlandia, 2016
reżyseria: Jim Sheridan
obsada: Rooney Mara, Vanessa Redgrave, Eric Bana, Theo James, Aidan Turner, Jack Reynor

Poruszająca historia miłości. Dzieło nominowanego do Oscara® Jima Sheridana („W imię ojca”). W roli głównej zdobywczyni Złotej Palmy, Rooney Mara („Carol”).

Roseanne McNulty (Vanessa Redgrave) to stuletnia pacjentka szpitala psychiatrycznego, która mieszka w nim od ponad 50 lat. Pewnego dnia doktor William Grene (Eric Bana) postanawia przeanalizować tak długi pobyt kobiety w zakładzie, nie wiedząc, że ukrywa ona tajny pamiętnik. Gdy mężczyzna zagłębia się w przeszłość Roseanne, widzimy ją jako młodą kobietę (Rooney Mara) z uwodzicielską charyzmą. Okazuje się, że kobieta przeniosła się do Sligo, aby pracować w kawiarni cioci i ulokowała uczucia w przystojnym pilocie myśliwca, a miejscowy ksiądz zakochał się w niej tragicznie.
PREMIERA: CANAL+, poniedziałek 11 grudnia, godz. 21:00

 

 

50 wiosen Aurory
(Aurore)
komediodramat, Francja, 2017
Reżyseria: Blandine Lenoir
Obsada: Agnès Jaoui, Thibault de Montalembert, Pascale Arbillot

Poruszająca historia kobiety, która nie zamierza godzić się z losem, przeznaczeniem, ani biologią. Najnowszy film Blandine Lenoir („Proszę Księdza”), który doceniony został nagrodą publiczności na festiwalu Transatlantyk w Łodzi.

Aurora (Agnès Jaoui) to pięćdziesięcioletnia kobieta, która niedawno rozstała się z mężem. Na domiar złego właśnie straciła pracę i dowiedziała się, że będzie babcią. Kobieta czuje się powoli spychana na margines społeczeństwa, ale nie daje za wygraną i stara się żyć pełną piersią. Pewnego dnia, kiedy przypadkowo wpada na swoją wielką miłość z dawnych lat, postanawia jeszcze mocniej zawalczyć o szczęście. Czy właśnie teraz nadszedł czas, aby dokonać w swoim życiu rewolucji?
PREMIERA: CANAL+ FILM, wtorek 12 grudnia, godz. 20:00

 

 

Córki Abril
(Las hijas de Abril)
thriller, Meksyk, 2017
Reżyseria: Michel Franco
Obsada: Emma Suárez, Ana Valeria Becerril, Enrique Arrizon

Niesamowita historia konfliktu między córkami a matką w reżyserii zdobywcy Złotej Palmy Michela Franco („Opiekun”). Produkcja została doceniona na festiwalu w Cannes.

Siedemnastoletnia Valeria (Ana Valeria Becerril) mieszka ze starszą siostrą Clarą (Joanna Larequi) w uroczym domu ich matki Abril (Emma Suárez) w Puerto Vallarta. Kobieta wydaje się nieobecna w życiu swoich córek, więc Valeria nie chce informować jej o tym, że spodziewa się dziecka. W końcu jednak zaniepokojona sytuacją Clara dzwoni do matki. Abril przyjeżdża i z miejsca otacza obie dziewczyny kolosalnym wsparciem i czułością. Jej zaangażowanie dość szybko zaczyna mieć jednak niewiele wspólnego z typową, matczyną troską.
PREMIERA: CANAL+ FILM, środa 13 grudnia, godz. 20:00

 

 

Polisa na życie
(Term Life)
thriller, USA, 2016
Reżyseria: Peter Billingsley
Obsada: Vince Vaughn, Hailee Steinfeld, Bill Paxton, Terrence Howard, Jon Favreau

Wciągająca i mrożąca krew w żyłach historia o miłości oraz poświęceniu. W rolach głównych: Vince Vaughn („Przełęcz ocalonych”) i Hailee Steinfeld („72 godziny”).

Nick Barrow (Vince Vaughn) to złodziej, któremu nie udaje się pewien skok. Potknięcie to sprawia, że wszyscy wokoło chcą jego śmierci – zarówno policjanci, jak i najgroźniejsi szefowie gangów w mieście. Żeby zabezpieczyć przyszłość swojej córki, Barrow wykupuje polisę ubezpieczeniową. Teraz musi zrobić wszystko, żeby przeżyć przynajmniej trzy tygodnie – do czasu, kiedy ubezpieczenie zyska ważność i będzie mogło zostać wypłacone.
PREMIERA: CANAL+, piątek 15 grudnia, godz. 22:00

 

 

CANAL+
PREMIERY SERIALI OD 09 DO 15 GRUDNIA 2017

Belfer 2
(Belfer 2 odc. 8)
PREMIERA: CANAL+, niedziela 10 grudnia 2017

Rzeka
(Elven (The River) ep. 3,4)
PREMIERA: CANAL+ SERIALE, poniedziałek 11 grudnia 2017

Jordskott – Las zaginionych 2
(Jordskott 2 ep. 6)
PREMIERA: CANAL+ SERIALE, wtorek 12 grudnia 2017

Bez lęku
(Fearless ep. 5)
PREMIERA: CANAL+, czwartek 14 grudnia 2017

Mr. Robot 3
(Mr. Robot ep. 7)
PREMIERA: CANAL+, czwartek 14 grudnia 2017

Mr. Mercedes
(Mr. Mercedes ep. 5,6)
PREMIERA: CANAL+, piątek 15 grudnia 2017

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.