Canal+ premiery filmowe od 8 do 14 lipca 2017

W kolejnym tygodniu lipca w Canal+: western „Niepokonana Jane”, niemiecki  film familijny „Heidi”, thriller „Desierto” film akcji „Dobry zły i martwy” oraz 3 sezon francuskiego serialu „Biuro szpiegów”.

 

NIEPOKONANA JANE
(Jane Got a Gun)
western, USA, 2015
Reżyseria: Gavin O’Connor
Obsada: Natalie Portman, Joel Edgerton, Ewan McGregor, Boyd Holbrook, Rodrigo Santoro

Dziki zachód i rewolwerowiec w spódnicy. Natalie Portman („Jackie”, „Rycerz pucharów”) I Ewan McGregor („Autor widmo”) w westernie Gavina O’Connora, reżysera „Wojownika” i „W cieniu chwały”.

Piękna Jane Hammond (Natalie Portman) jest żoną jednego z największych złoczyńców w mieście. Kiedy jej mąż Bill (Noah Emmerich) obraca się przeciw własnemu gangowi – okrutnym Bishop Boys – i kończy półżywy z ośmioma kulami w plecach, Jane chwyta za broń. Jej odwaga wywołuje wściekłość u przywódcy bandy, bezwzględnego Colina McCanna (Ewan McGregor). Ostatnią nadzieją na ocalenie rodziny Hammondów staje się dawna miłość Jane – Dan Frost (Joel Edgerton), rewolwerowiec, którego nienawiść do Billa ustępuje tylko uczuciu, którym wciąż darzy jego żonę.
PREMIERA: sobota, 8 lipca, godz. 21:00

 

HEIDI
(Heidi)
familijny, Niemcy/Szwajcaria/RPA, 2015
Reżyseria: Alain Gsponer
Obsada: Anuk Steffen, Anna Schinz, Lilian Naef

Ekranizacja najpopularniejszej powieści dla najmłodszych autorstwa Johanny Spyri. Piękna opowieść z zapierającymi dech krajobrazami o dziewczynce, która mieszka w Alpach Szwajcarskich.

Kilkuletnia Heidi wychowuje się bez rodziców. Pewnego dnia przeprowadza się od swojej ciotki do mieszkającego w górach dziadka. Tam dziewczynka zaprzyjaźnia się z niewiele od niej starszym Peterem. Wspólne przeżywają wiele ciekawych przygód na łonie natury. Swobodne i beztroskie życie przerywa powrót ciotki, która oznajmia, że zabiera Heidi do Frankfurtu. PREMIERA: CANAL+, niedziela, 09 lipca, godz. 16:00

 

 

 

 

DESIERTO
(Desierto)
thriller, Meksyk/Francja, 2015
Reżyseria: Jonás Cuarón
Obsada: Gael García Bernal, Jeffrey Dean Morgan, Alondra Hidalgo

Nagrodzony podczas MFF w Toronto film autorstwa Jonása Cuaróna („Grawitacja”, „Aningaaq”). Poruszająca historia grupy imigrantów próbujących przekroczyć granicę.

Grupa migrantów z Meksyku w poszukiwaniu lepszego życia, decyduje się by nielegalnie przekroczyć granicę dzielącą ich z USA. Gdy wioząca ich ciężarówka psuje się w połowie drogi, kierowca wskazuje im drogę w kierunku Stanów Zjednoczonych i życzy powodzenia. Niestety na swojej drodze spotkają człowieka, dla którego ochrona granicy przed nielegalnymi przybyszami to największa wartość.
PREMIERA: CANAL+ FILM, wtorek, 11 lipca 2017, godz. 20:00

 

DOBRY, ZŁY I MARTWY
(4Got10 (The Good, The Bad And The Dead))
kino akcji, USA, 2015
Reżyseria: Timothy Woodward Jr.
Obsada: Johnny Messner, Dolph Lundgren, Danny Trejo

Pościgi i narkotykowe porachunki. W rolach głównych kultowe postaci kina akcji: Danny Trejo („Maczeta”) i Dolph Lundgren („Niezniszczalni”).

Brian Barnes (Johnny Messner) nieoczekiwanie budzi się pośrodku pustyni. Nie pamięta nic. Nie ma pojęcia, kim jest, ani jak się tam znalazł. Ma za to towarzystwo ośmiu trupów, vana wypchanego kokainą oraz górę pieniędzy. Po piętach depcze mu narkotykowy boss Danny Perez (Danny Trejo), agent antynarkotykowy Rooker (Dolph Lundgren) oraz skorumpowany szeryf Olson (Michael Pare). Każdy z nich pragnie położyć rękę na kasie i narkotykach. Ścigany mężczyzna powoli przypomina sobie kim jest, ale im więcej faktów zaczyna kojarzyć, tym bardziej chce o nich zapomnieć.
PREMIERA: CANAL+, piątek 14 lipca, godz. 21:00

 

CANAL+
PREMIERY SERIALI OD 08 DO 14 LIPCA 2017

W IMIĘ SYNA
(Mama’s Angel, ep. 3, 4)
PREMIERA: CANAL+ SERIALE, poniedziałek, 10 lipca 2017

BIURO SZPIEGÓW 3
(Le Bureau des Légendes 3 ep. 1, 2)
PREMIERA: CANAL+ SERIALE, poniedziałek 10 lipca 2017

BROOKLYN 9-9 SEZON 4
(Brooklyn Nine-Nine s. 4 ep. 16, 17)
PREMIERA: CANAL+ SERIALE, wtorek, 11 lipca 2017

BLINDSPOT: MAPA ZBRODNI 2
(Blindspot 2, ep. 19, 20)
PREMIERA: CANAL+, czwartek, 13 lipca 2017

 

 

BIURO SZPIEGÓW SEZON 3
(Le Bureau des Légendes s. 3)
Serial szpiegowski, Francja, 2016
obsada: Mathieu Kassovitz, Jean-Pierre Darroussin, Sara Giraudeau, Jonathan Zaccaï

Kontynuacja szpiegowskiego serialu, który bije rekordy oglądalności. „The New York Times” chwali serial za „sprawne połączenie ludzkich historii z nowoczesnymi gadżetami, które razem tworzą prowokującą i wciągającą opowieść”. W roli głównej Mathieu Cassovitz, znany z hitów filmowych takich jak „Amelia”, „Monachium” czy „Piąty element”.

W nowym sezonie Guillaume (Mathieu Kassovitz) – oficer francuskiego wywiadu, który wrócił do domu po sześciu latach spędzonych na misji w Syrii, znajdzie się w obliczu najtrudniejszej decyzji swojego życia. Stanie rozdarty między moralnością, a politycznymi gierkami. Wcześniej jako uczestnik tajnych misji pracował nie tylko pod fałszywym nazwiskiem, ale przyjął całkowicie inną tożsamość i udawał kogoś, kim nie jest. Powrót do Francji przyniósł mu kolejne wyzwania, którym nie łatwo będzie sprostać.
PREMIERA odc. 1,2: CANAL+ SERIALE, poniedziałek 10 lipca, 22:00

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.