Canal+ premiery filmowe od 7 do 13 stycznia 2017

W kolejnym tygodniu stycznia w Canal+: kryminał „Sekret w ich oczach”, polski komediodramat „Moje córki krowy”, komedia „Tylko dla dorosłych”, kryminalny „Rok przemocy” dokumentalny „Dawid Bowie: Cłowiek, który zmienił świat” oraz film akcji „Litewski przekręt”.

Aktualizacja: zamiast filmów „Sekret w ich oczach” i filmu „Moje córki krowy”, zostały wyemitowane filmy „Niewidzialny wróg”i „Słaba płeć?”.

 

 

NIEWIDZIALNY WRÓG
(Eye in the Sky)
thriller, Wlk. Brytania/RPA, 2015
reżyseria: Gavin Hood
obsada: Helen Mirren, Aaron Paul, Alan Rickman

Thriller w reżyserii twórcy „Gry Endera” i „Tsotsi”, Gavina Hooda. Rządy USA i Wielkiej Brytanii w obliczu wojny domowej w Kenii. Na ekranie Helen Mirren, Alan Rickman i znany z serialu „Breaking Bad” Aaron Paul.

Brytyjska pułkownik Katherine Powell (Helen Mirren) stoi na czele tajnej międzynarodowej operacji. Jej celem jest namierzenie terrorystów, którzy ukrywają się na terenie Kenii. Dzięki tajnym informacjom wywiadowczym kobieta odkrywa, że grupa przygotowuje się do samobójczego ataku, który może zagrozić setkom ludzi. Podejmuje decyzję o zlikwidowaniu zamachowców. Sytuacja komplikuje się jednak, gdy w strefie operacji niespodziewanie pojawia się dziewięcioletnia dziewczynka. Kobieta i całe dowództwo staną przed dramatycznym wyborem – czy poświęcić życie niewinnego dziecka dla uratowania setek innych? Dylemat wywoła międzynarodowy spór na szczeblach dowodzenia zarówno USA, jak i Wielkiej Brytanii…
PREMIERA: CANAL+ sobota, 7stycznia, godz. 21:00

 

 

SEKRET W ICH OCZACH
(Secret in Their Eyes)
kryminał, USA, Wielka Brytania, Hiszpania, Korea Południowa, 2015
reżyseria: Billy Ray
obsada: Chiwetel Ejiofor, Nicole Kidman, Julia Roberts, Alfred Molina, Michael Kelly

Amerykański remake argentyńskiego laureata Oscara® – „Sekret jej oczu” Juana José Campanelli. W rolach głównych Chiwetel Ejiofor („Zniewolony. 12 Years a Slave”, „Salt”), Nicole Kidman („Godziny”, „Dogville”) oraz Julia Roberts („Pretty woman”, „Sierpień
w hrabstwie Osage”).

Śledczy FBI, Jess (Julia Roberts), Ray (Chiwetel Ejiofor) i Clarie (Nicole Kidman) mają zająć się sprawą brutalnego morderstwa młodej dziewczyny dokonanego w pobliżu meczetu. Gdy przybywają na miejsce zbrodni, okazuje się, że ofiarą jest córka Jess. Kobieta zostaje odsunięta od sprawy. Niedługo potem mężczyzna podejrzany o zabójstwo, z braku dowodów zostaje wypuszczony na wolność. Jess jest przekonana o jego winie i postanawia wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę.
PREMIERA: CANAL+ sobota, 7 stycznia, godz. 21:00

 

 

SŁABA PŁEĆ?

KOMEDIA Polska 2015
Występują: Olga Bołądź, Piotr Adamczyk, Piotr Głowacki, Katarzyna Figura

Zośka (Olga Bołądź) wyjechała z rodzinnego miasteczka i osiedliła się w Warszawie. Zajmuje kawalerkę na kredyt. Pracuje w korporacji, z szefem (Piotr Głowacki), którego nie znosi. Pewnego dnia zostaje przez niego oszukana, traci stanowisko i reputację. Ta sytuacja sprawia, że postanawia całkowicie zmienić swoje życie.

PREMIERA: CANAL+ niedziela, 8 stycznia, godz. 21:00

 

 

 

MOJE CÓRKI KROWY
komediodramat, Polska, 2015
reżyseria: Kinga Dębska
obsada: Agata Kulesza, Gabriela Muskała, Marian Dziędziel, Marcin Dorociński

Świeżość, dyskretny humor, mądre dialogi i najlepsi polscy aktorzy. Wyróżniony Nagrodą Publiczności i Nagrodą Dziennikarzy na 40. Festiwalu Filmowym w Gdyni obraz Kingi Dębskiej („Hel”) to wzruszająca opowieść o trudnych relacjach rodzinnych, szorstkiej siostrzanej miłości i śmierci. W rolach głównych Agata Kulesza („Róża”, „Ida”), Gabriela Muskała („Wymyk”, „Być jak Kazimierz Deyna”) i Marian Dziędziel („Dom zły”, „Wesele”).

Historia dwóch sióstr: 42-letniej Marty (Agata Kulesza), kobiety sukcesu, gwiazdy popularnych seriali, i młodszej o rok, niestabilnej emocjonalnie nauczycielki Kasi (Gabriela Muskała), która tkwi w nieszczęśliwym małżeństwie i wychowuje nastoletniego syna. W obliczu trudnej sytuacji – śmierci matki i choroby ojca, kobiety zmuszone są do współpracy. Stopniowo zbliżają się do siebie i odzyskują utracony wiele lat temu kontakt.

Występującym w rolach głównych Agacie Kuleszy, Gabrieli Muskale i Marianowi Dziędzielowi, partnerują: Marcin Dorociński („Obława”, „Jack Strong”) w roli znacznie wychodzącej poza swoje emploi, Małgorzata Niemirska („Zbliżenia”) oraz Łukasz Simlat („Wymyk”, „Pani z przedszkola”). Za scenariusz i reżyserię odpowiada Kinga Dębska, absolwentka prestiżowej szkoły filmowej FAMU, którą kończyli między innymi Agnieszka Holland, Emir Kusturica, Jiří Menzel i Miloš Forman. Reżyserka nakręciła ten film na podstawie osobistych doświadczeń, co dodaje historii wyjątkowości.
PREMIERA: CANAL+ niedziela, 8 stycznia, godz. 21:00

 

 

 

 

TYLKO DLA DOROSŁYCH
(Adult World)
Komedia, USA, 2013
Reżyseria: Scott Coffey
Obsada: Emma Roberts, Evan Peters, John Cusack, Chris Riggi

Komedia w reżyserii znanego z filmów Davida Lyncha „Mulholland Drive” i „Zagubionej Autostrady” Scotta Coffeya. W rolach głównych John Cusack („1408”, „Być Jak John Malkovich”) i Emma Roberts („Nerve”, „Millerowie”).

Amy (Emma Roberts) jest świeżo upieczoną absolwentką college’u. Dziewczyna wierzy, że świat stoi przed nią otworem, a jej przeznaczeniem jest zostać wielką poetką. Niestety, los zmuszą ją do odłożenia marzeń na bok i znalezienia pracy. Dziewczyna zatrudnia się
w księgarni. Problem w tym, że asortyment miejsca stanowią wyłącznie pozycje dla dorosłych.
Premiera: CANAL+ poniedziałek, 9 stycznia, godz. 21:00

 

 

 

 

 

ROK PRZEMOCY
(A Most Violent Year)
kryminał, USA, United Arab Emirates, 2015
reżyseria: J.C. Chandor
obsada: Oscar Isaac, Jessica Chastain, David Oyelowo

Trzymający w napięciu kryminał reżysera filmów „Chciwość” i „Wszystko stracone”, J. C. Chandora. W rolach głównych Oscar Isaac („Co jest grane, Davis?”, „Rok przemocy”) i Jessica Chastain („Służące”, „Crimson Peak. Wzgórze krwi”).

Rok 1981, przestępczość w Nowym Jorku rośnie z dnia na dzień, a policja nie radzi sobie
z opanowywaniem chaosu. Abel (Oscar Issac) stara się prowadzić własny biznes, przestrzegając wszystkich obowiązujących praw. Nie jest to jednak łatwe zadanie, ponieważ jego cysterny są regularnie okradane, a księgami rachunkowymi coraz mocniej interesuje się prokuratura. Mężczyzna i jego żona Anna (Jessica Chastain) postanawiają wypowiedzieć przestępcom swoją własną wojnę.
PREMIERA: CANAL+ FILM, wtorek, 10 stycznia, godz. 20:00

 

 

 

 

DAWID BOWIE: CZŁOWIEK KTÓRY ZMIENIŁ ŚWIAT
(Bowie: The Man Who Changed The World)
dokument, Wielka Brytania, 2016
reżyseria: Sonia Anderson
obsada: David Bowie, Angie Bowie, Breege Collins

Fascynująca podróż tropem jednego z największych bohaterów popkultury: Davida Bowiego.

Wokalista, kompozytor, autor tekstów, multiinstrumentalista, producent muzyczny, aktor. David Bowie był prawdziwą artystyczną osobowością. Jak wyglądały początki jego kariery? Jaki był prywatnie? Co sprawiło, że stał się ikoną muzyki i inspiracją dla całych pokoleń? Okazuje się, że nie wystarczy niekwestionowany muzyczny talent i oryginalny wygląd. Trzeba jeszcze mieć to COŚ…

„Bowie: The Man Who Changed The World” to świetnie nakręcona kronika życia jednego
z największych artystów wszech czasów. W filmie zobaczymy wypowiedzi zarówno bliskich oraz przyjaciół, jak i dalszych znajomych artysty, a także unikalne materiały zawierające wypowiedzi samego Bowiego. Film odsłania nieznane oblicze muzyka i pozwala lepiej zrozumieć, kim był artysta.
PREMIERA: CANAL+, wtorek, 10 stycznia, godz. 21:00

 

 

 

 

LITEWSKI PRZEKRĘT
(Redirected)
kino akcji, Wielka Brytania, Litwa, 2014
reżyseria: Emilys Velyvis
obsada: Vinnie Jones, Scot Williams, Gil Darnell

Trzymający w napięciu, a zarazem zabawny film wyreżyserowany przez Emilys’a Velyvis’a.
W rolach głównych Vinnie Jones („Przekręt”, „Porachunki”), Scot Williams („Clubbed”, „Ekipa. The crew”) i Gil Darnell („Śmiertelna gra”, „Nie patrz w górę”).

Historia czterech kumpli: Johna (Gil Darnell), Bena (Anthony Strachan), Michaela (Scot Williams) i Tima (Oliver Jackson), którzy po wspólnym napadzie na kasyno, muszą jak najszybciej uciekać z Londynu. Planują polecieć do Malezji, jednak w wyniku nieszczęśliwego zbiegu okoliczności trafiają do stolicy Litwy, Wilna. Okazuje się, że jest to kraj pełen przemytników, prostytutek, taniego alkoholu i skorumpowanych policjantów. Dodatkowo, złodziejom po piętach depczą gangsterzy, którzy chcą odzyskać swoje pieniądze
PREMIERA: CANAL+ piątek, 13 stycznia, godz. 21:00

 

 

CANAL+
PREMIERY SERIALI OD 7 DO 13 STYCZNIA 2017

NOWE PRZYGODY PIOTRUSIA PANA 2
(Peter Pan-The New Adventures season 2 ep. 10,11)
PREMIERA: CANAL+ FAMILY, sobota, 7 stycznia 2017

CZYSTA ROBOTA
(Spotless, ep. 3,4)
PREMIERA: CANAL+ SERIALE, niedziela, 8 stycznia 2017

PLOTKARA
(Gossip Girl, ep. 10)
PREMIERA: CANAL+ FAMILY, niedziela, 8 stycznia 2017

QUANTICO SEZON 2
(Quantico 2, ep. 3,4)
PREMIERA: CANAL+ SERIALE, poniedziałek, 9 stycznia 2017

BROOKLYN 9-9 SEZON 4
(Brooklyn Nine-Nine 4, ep. 3,4)
PREMIERA: CANAL+ SERIALE, wtorek, 10 stycznia 2017

BLINDSPOT: MAPA ZBRODNI SEZON 2
(Blindspot 2, ep. 3,4)
PREMIERA: CANAL+, czwartek, 12 stycznia 2017

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.