Canal+ premiery filmowe od 6 do 12 stycznia 2018

W tym tygodniu w Canal+ obejrzymy: francuska komedia „Dusigrosz”, film animowany „Balerina”, przygodowy „Między nami kosmos”, francuski dramat „Droga na szczyt”, francuski komediodramat „7 dni, nie więcej”  oraz film kryminalny „Geniusze zbrodni”.

Dusigrosz
(Radin!)
komedia, Francja, 2016
reżyseria: Fred Cavayé
obsada: Dany Boon, Laurence Arné, Noémie Schmidt

Komedia, która rozbawi do łez. W roli tytułowego skąpca, trzykrotnie nominowany do Cezara francuski komik Dany Boon („Przychodzi facet do lekarza”).

Pod prysznic wchodzi ze stoperem, myje się wyłącznie w zimnej wodzie, telewizję ogląda przez lornetkę w oknie sąsiada, a w domu korzysta tylko ze światła ulicznych neonów. Utalentowany skrzypek François Gautier (Dany Boon) od dziecka jest chorobliwie skąpy, lecz pewnego dnia jego świat staje na głowie. Do orkiestry dołącza młoda i piękna wiolonczelistka, którą oczaruje jego muzyczny talent. Na domiar złego znikąd pojawia się 16-letnia Laura (Noémie Schmidt), która twierdzi, że jest jego córką. Biedny dusigrosz nagle poczuje, że jest kochany przez dwie kobiety, które nie wiedzą, że jego serce jest już zajęte przez lokatę bankową.
PREMIERA: CANAL+, sobota 6 stycznia godz. 21:00

 

 

 

Balerina
(Ballerina)
animacja, Francja, Kanada, 2016
reżyseria: Eric Summer, Éric Warin

Pozycja obowiązkowa dla fanów animowanego kina familijnego. Produkcja pełna humoru i niespodziewanych zwrotów akcji.

11-letnia Felicja od zawsze marzy o tym, by zostać baleriną. Razem z najlepszym przyjacielem ucieka z sierocińca, by spróbować swych sił w paryskiej szkole baletowej. Dzięki swej pasji, urokowi i talentowi trafia pod opiekuńcze skrzydła Madame Odetty, która otworzy przed Felicją magiczny świat tańca i muzyki. Jednak wielkie plany małej Felicji może pokrzyżować jej największa rywalka – podstępna Camille, której matka nie cofnie się przed niczym, by utorować córce drogę do kariery. Na szczęście Felicja zawsze może polegać na Wiktorze i Madame Odetcie, którzy nie pozwolą jej zwątpić w siebie i w swoje marzenia.
PREMIERA: CANAL+, niedziela 7 stycznia godz. 14:00

 

 

Między nami kosmos
(The Space Between Us)
przygodowy, USA, 2017
Reżyseria: Peter Chelsom
Obsada: Gary Oldman, Asa Butterfield, Carla Gugino

Niesamowita historia kosmicznej miłości. Za scenariusz do produkcji odpowiedzialny jest Allan Loeb, twórca „21” czy „Ukryte piękno”. Na ekranie m.in: nominowany do Saturna Asa Butterfield („Osobliwy dom Pani Peregrine”) oraz wytypowany do Oscara® Gary Oldman („Szpieg”).

Gardner Elliot (Asa Butterfield) to niezwykle uzdolniony 16-latek, który urodził się i wychował w pierwszej ziemskiej bazie na Marsie. Szukając informacji o swoim ojcu, nawiązuje internetową znajomość z mieszkającą na Ziemi Tulsą (Britt Robertson). Chłopak postanawia wyruszyć na błękitną planetę. Niestety kilka dni po wylądowaniu naukowcy stwierdzają, że jego organizm źle znosi ziemską atmosferę, a każdy dzień spędzony tutaj jest zagrożeniem dla jego życia. Elliot postanawia jednak postawić wszystko na jedną kartę. Ucieka spod kurateli lekarzy i wraz z Tulsą wyrusza w podróż, która pozwoli mu zrozumieć skąd pochodzi, kim jest i gdzie jest jego miejsce we wszechświecie.
PREMIERA: CANAL+, poniedziałek 8 stycznia godz. 21:00

 

 

Droga na szczyt
(Numéro une)
dramat, Francja, 2017
reżyseria: Tonie Marshall
obsada: Emmanuelle Devos, Suzanne Clément, Richard Berry

Poruszająca historia o pokonywaniu przeszkód i własnych słabości. W rolach głównych: zdobywczyni Cezara Emmanuelle Devos („W rytmie serca”), Suzanne Clément („Na zawsze Laurence”) oraz Richard Berry („Przyjaciel gangstera”).

Emmanuelle Blachey (Emmanuelle Devos) jest błyskotliwą businesswoman wspinającą się po szczeblach kariery. Obecnie zajmuje wysoko postawione stanowisko w firmie, która jest francuskim gigantem energetycznym. Pewnego dnia otrzymuje propozycję przejęcia kierownictwa w CAC 40, gdzie byłaby pierwszą kobietą, która zajmowałaby to stanowisko. Jednak w biznesie w dużej mierze zdominowanym przez mężczyzn, mnożą się zawodowe i intymne przeszkody.
PREMIERA: CANAL+ FILM, wtorek 9 stycznia godz. 20:00

 

 

7 dni, nie więcej
(7 jours pas plus)
komediodramat, Francja, Belgia, 2017
reżyseria: Héctor Cabello Reyes
obsada: Benoît Poelvoorde, Pitobash, Alexandra Lamy, Anne Girouard

Zabawna francuska komedia w reżyserii Héctora Cabello Reyesa („Tanie latanie”). Na ekranie: zdobywca Cezara Benoît Poelvoorde („Zupełnie Nowy Testament”), Alexandra Lamy („Ze wszystkich sił”) oraz Pitobash („Ramię za milion dolarów”).

Pierre (Benoît Poelvoorde) to samotnik, który pracuje w sklepie z narzędziami, gdzie całymi dniami kreuje swój szorstki wizerunek. Pewnego dnia, niespodziewanie w jego życiu pojawi się Indianin (Pitobash) szukający pomocy. Pierre postanowi okazać mu odrobinę wsparcia, lecz nie wie, że przewróci on jego dotychczasowe życie do góry nogami.
PREMIERA: CANAL+FILM, środa 10 stycznia godz. 20:00

 

 

 

Geniusze zbrodni
(Dog Eat Dog)
kryminał, USA, 2016
reżyseria: Paul Schrader
obsada: Nicolas Cage, Willem Dafoe, Christopher Matthew Cook

Wciągający kryminał w reżyserii Paula Schradera („Taksówkarz”). W rolach głównych: zdobywca Osacara® Nicolas Cage („Pan życia i śmierci”), nominowany do Złotego Globu Willem Dafoe („Święci z Bostonu”) oraz Christopher Matthew Cook („Godziny – Wyścig z czasem”).

Troy (Nicolas Cage), Mad Dog (Willem Dafoe) i Diesel (Christopher Matthew Cook) właśnie opuścili mury więzienia po wieloletniej odsiadce. Wyszli na wolność ze świadomością, że jeśli popełnią kolejne przestępstwo to trafią za kratki na resztę życia. Niespodziewanie pojawia się jednak okazja, by wykonać misję, która może zapewnić im spokojną przyszłość. Mężczyźni decydują się zaryzykować, a gdy prosty z pozoru plan uprowadzenia dziecka lokalnego gangstera bierze w łeb, nie cofną się przed niczym, by wydostać się z kłopotów.
PREMIERA: CANAL+, piątek 12 stycznia godz. 22:00

 

 

CANAL+
PREMIERY SERIALI OD 6 DO 12 STYCZNIA 2018

Grzesznica
(The Sinner ep. 3,4)
PREMIERA: CANAL+ SERIALE, poniedziałek 8 stycznia 2018

Jeźdźcy burzy
(Herrens veje (Ride Upon the Storm) ep. 3, 4)
PREMIERA: CANAL+ SERIALE, wtorek 9 stycznia 2018

Snowfall
(Snowfall ep. 3,4)
PREMIERA: CANAL+, czwartek 11 stycznia 2018

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Gadu-Gadu Live
  • Śledzik
  • Blogger.com
  • RSS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.