Canal+ premiery filmowe od 6 do 12 sierpnia 2016

wykolejonaW kolejnym tygodniu sierpnia w Canal+: komedia „Wykolejona”, dramat „Idol”, kanadyjski thriller „Pozamiatane”, komedia romantyczna „Zanim się rozstaniemy”, francuski film przygodowy „Księga czarów Arkandiasa”, chiński film akcji „Wojna imperiów”, dokument „Tajemnice ewolucji” oraz nowy serial „Taxi Brooklyn”.CANAL

 

WYKOLEJONA
(Trainwreck)
komedia, USA, 2015
reżyseria: Judd Apatow
obsada: Amy Schumer, Bill Hader, Brie Larson

wykolejonaKomedia w reżyserii Judda Apatowa, twórcy filmów „Druhny”, „Wpadka” oraz „40-letni prawiczek”. W roli głównej gwiazda amerykańskiej sceny komediowej Amy Schumer,
a towarzyszą jej Bill Hader („Chłopaki też płaczą”) i tegoroczna laureatka Oscara za film „Pokój”, Brie Larson.
Mistrz humoru Judd Apatow powraca z historią młodej kobiety, wiodącej z pozoru idealne życie. Główna bohaterka Amy ma pracę marzeń, bogate życie towarzyskie i pieniądze. Niejedna chciałaby być na jej miejscu, a przynajmniej niejednej tak się wydaje. Sukces i błogie życie to jednak fasada, za którą kryją się prawdziwe dylematy. Zabawa na całego? Udawana. Życie osobiste? Katastrofa. Prawdziwa.
W rolę tytułowej „wykolejonej” wcieliła się Amy Schumer, stand-uperka i jedna
z najpopularniejszych obecnie za oceanem aktorek komediowych. Za swoją kreację otrzymała szereg nominacji, w tym jedną z tych najbardziej prestiżowych, do Złotego Globu. W obsadzie także znany z filmu „Musimy porozmawiać o Kevinie” Ezra Miller oraz laureatka Oscara Tilda Swinton.
PREMIERA: CANAL+, sobota, 6 sierpnia 2016, 21:00

 

 

 

IDOL
(Danny Collins)
dramat, komedia, USA, 2015
reżyseria: Dan Fogelman
obsada: Al Pacino, Annette Bening, Jennifer Garner

idolKomedia pełna życia z nominowanym do Złotego Globu Alem Pacino w roli głównej. Reżyseruje Dan Fogelman, twórca „Kocha, lubi, szanuje…”. Historia muzyka, którego gwiazda dawno już zgasła, a mimo to życie postanowiło dać mu jeszcze jedną szansę. W obsadzie również Annette Bening („American Beauty”) i Jenifer Garner („Daredevil”).
Danny Collins (Al Pacino) był kiedyś piękny i młody. Teraz jest już tylko piękny, a jedyne na co go stać to odcinanie kuponów od swojej przebrzmiałej kariery wokalnej. Żyje chwilą, nadużywa wszystkiego czego tylko można i zadaje się z nieprzyzwoicie młodymi kobietami. Jego podejście zmieni się, gdy odkryje list napisany do niego 40 lat temu przez samego Johna Lennona. Postanowi dać sobie jeszcze jedną szansę i porzuci dotychczasowy tryb życia, by w małym hoteliku pracować nad nowymi piosenkami. Będzie chciał również odszukać swojego dorosłego i nigdy nie widzianego syna, co okaże się nie lada wyzwaniem.
Występujący w roli głównej Al Pacino sprawdza się znakomicie również w nietypowej dla siebie roli komediowej. Na ekranie partnerują mu jeszcze znany z serialu „Vinyl” Bobby Cannavale,
a także wybitny angielski aktor Christopher Plummer („Informator”, „Debiutanci”).
PREMIERA: CANAL+, niedziela, 7 sierpnia 2016, 21:30

 

 

POZAMIATANE
(Swept Under)
thriller, Kanada, 2015
reżyseria: Michel Poulette
obsada: Devin Kelley, Aaron Ashmore, Stephen Bogaert

pozamiatanePozycja dla fanów zaskakujących zwrotów akcji i skomplikowanych zagadek. Krwawy kryminał kanadyjskiego reżysera Michela Poulette’a („Utrzymanka”, „Za młodzi na ślub”)
to historia pracującej w policji kobiety, która niespodziewanie trafia na trop tajemniczego morderstwa. W jednej z głównych ról znany z serialu „Tajemnice Smallville” Aaron Ashmore.
Morgan Sher (Devin Kelley) jest technikiem policyjnym i zawodowo zajmuje się czyszczeniem miejsc zbrodni po śledztwie. Pewnego dnia, podczas swoich rutynowych zajęć odkrywa, że część dowodów została pozostawiona do zniszczenia. Z pomocą początkującego detektywa i swojego dobrego znajomego Nicka (Aaron Ashmore), postanawia dowiedzieć się kim był zabójca i komu tak bardzo zależało na zniszczeniu obciążających go dowodów.
PREMIERA: CANAL+, poniedziałek, 8 sierpnia 2016, 21:00

 

 

 

ZANIM SIĘ ROZSTANIEMY
(Before We Go)
komedia romantyczna, USA, 2015
reżyseria: Chris Evans
obsada: Chris Evans, Alice Eve, Emma Fitzpatrick

Chris Evans – gwiazda serii „Kapitan Ameryka” oraz „Avengers” jako aktor i reżyser w filmie nakręconym na podstawie scenariusza Ronalda Bassa, twórcy oscarowego „Rain Man”. Partneruje mu znana z filmu „Ścigani” Alice Eve.

zanim sie rozstaniemyMłoda mężatka Brook (Alice Eve) musi o 1:30 złapać pociąg z Nowego Jorku do Bostonu.
Za wszelka cenę chce być w domu, zanim wróci jej mąż, aby uniknąć kolejnego konfliktu. Niestety zostaje okradziona. Nie ma pieniędzy ani telefonu, a pociąg odjeżdża. Kiedy zdesperowana biega po dworcu, swoją pomoc oferuje jej uliczny muzyk Nick (Chris Evans). Początkowo Brook nie jest zachwycona propozycją, ale w końcu przyjmuje jego pomoc. Para rozpoczyna nocną wędrówkę po metropolii. Oboje nie przeczuwają, że ta noc odmieni ich życie.

Świetnie napisana i nakręcona, kameralna opowieść o tym, że zawsze jest dobry moment, aby zacząć wszystko od nowa.
PREMIERA: CANAL+FILM, poniedziałek, 8 sierpnia 2016, 20:00
Film będzie wyświetlany w ramach wieczoru specjalnego „Romantyczny poniedziałek” na kanale CANAL+ Film.
KSIĘGA CZARÓW ARKANDIASA
(Le grimoire d’Arkandias)
przygodowy, Francja, Belgia, 2014
reżyseria: Julien Simonet, Alexandre Castagnetti
obsada: Ryan Brodie, Timothée Coetsier, Pauline Brisy

ksiega czarow arkandiasaMagiczna opowieść o chłopcu, który przez przypadek trafia do niezwykłego i zaczarowanego świata, w którym musi zmierzyć się z potężnymi mocami. W obsadzie znakomici francuscy aktorzy, znany z pamiętnej roli Asterixa, a także z serii „Goście, goście” Christian Clavier
i Isabelle Nanty („Amelia”, „Niewierni”).

Mały Theo (Ryan Brodie) znajduje w miejscowej bibliotece książkę o magii. Aby pomóc swojej matce, która stała się ofiarą fałszywych przestępczych oskarżeń, chłopak jednoczy siły
ze swoimi przyjaciółmi Bonnavem i Laurą. Wspólnie tworzą magiczny pierścień, który pozwala noszącemu stać się niewidzialnym. Problem pojawia się, gdy Theo zostaje zatrzymany w stanie niewidzialności przez trzech niezwykłych zbirów. Pomaga mu dziwny człowiek zwany Arkandiasem (Christian Clavier). „Księga czarów Arkandiasa” to szalona opowieść o przyjaźni wypełniona magią i humorem.
PREMIERA: CANAL+FILM, środa, 10 sierpnia 2016, 20:00
WOJNA IMPERIÓW
(Tian jiang xiong shi aka Dragon Blade)
dramat, akcja, Chiny, 2015,
reżyseria: Daniel Lee
obsada: Jackie Chan, John Cusack, Adrien Brody

Epickie kino wojenne z plejadą gwiazd w obsadzie. W roli głównej Jackie Chan („Godziny szczytu”, „Karate kid”), a towarzyszą mu John Cusack („Tożsamość”, „Mapy gwiazd”)
i laureat Oscara Adrien Brody („Pianista”, „Obłęd”).

wojna imperiowNa czele oddziału strzegącego najbardziej strategicznej drogi handlowej łączącej Chiny
z Europą – Jedwabnego Szlaku – stoi nieustraszony Huo An (Jackie Chan). Jego najważniejszym zadaniem jest czuwanie nad tym, aby w rejonie panował pokój. Nie jest to łatwe zadanie, bo
o kontrolę nad szlakiem konkuruje ze sobą nieustannie aż trzydzieści sześć narodów. Pewnego dnia strażnik zostaje niesłusznie oskarżony o przemyt złota i trafia do miasta-więzienia. Wkrótce potem u jego bram stanie rzymski legion cesarza Lucjusza (John Cusack), chcący napaść na miasto. Do walki ze zbuntowanym władcą stanie świetnie przygotowany oddział Huo Ana. Walczący nie wiedzą jeszcze, że prawdziwe niebezpieczeństwo dopiero się zbliża, a w ich stronę nadciąga wojsko bezlitosnego generała Tyberiusza (Adrien Brody).
PREMIERA: CANAL+, piątek, 12 sierpnia 2016, 21:00

 

 

CANAL+
PREMIERY SERIALI OD 6 DO 12 SIERPNIA 2016

DYNIOWE WIEŚCI
(Pumpkin Reports, ep. 17, 18)
PREMIERA: CANAL+ FAMILY, sobota, 6 sierpnia 2016

TASHI
(Tashi, ep. 19, 20)
PREMIERA: CANAL+ FAMILY, sobota, 6 sierpnia 2016

GOLDBERGOWIE
(The Goldbergs, ep. 23)
PREMIERA: CANAL+ FAMILY, niedziela, 7 sierpnia 2016

W GARNITURACH SEZON 5
(Suits 5, ep. 9, 10)
PREMIERA: CANAL+ SERIALE, niedziela, 7 sierpnia 2016

TAJEMNICE EWOLUCJI
(Mysteries of Evolution, odc. 1,2)
PREMIERA: CANAL+ FAMILY, poniedziałek, 8 sierpnia 2016

TAXI BROOKLYN
(Taxi Brooklyn ep. 1,2,3,4)
PREMIERA: CANAL+ SERIALE, poniedziałek-czwartek, 8-11 sierpnia 2016

BROOKLYN NINE-NINE
(Brooklyn Nine-Nine 3, ep. 5,6)
PREMIERA: CANAL+ SERIALE, wtorek, 9 sierpnia 2016

MR. ROBOT
(Mr. Robot, odc. 8, 9)
PREMIERA: CANAL+, czwartek, 11 sierpnia 2016

 

 

TAJEMNICE EWOLUCJI
(Mysteries of Evolution)
dokumentalny, Kanada, 2015
reżyseria: Chad Barclay, Danielle Heifa

Seria filmów dokumentalnych opowiadająca o najbardziej zadziwiających tajemnicach natury.

Naturalny świat jest pełen zagadek i problemów, które nauka wciąż stara się rozwikłać. Dlaczego pingwiny nie latają? Dlaczego samice gepardów oszukują? W serii filmów dokumentalnych „Tajemnice ewolucji”, twórcy będą starać się znaleźć odpowiedzi na te
i wiele innych pytań, które stawia przed nami natura.
PREMIERA: CANAL+ FAMILY, poniedziałek, 8 sierpnia 2016, 20:00

 
TAXI BROOKLYN
(Taxi Brooklyn)
Serial kryminalno-komediowy, Francja, 2014
obsada: Chyler Leigh, Jacky Ido, Ally Walker

Wybuchowe połączenie komedii i kryminału. Serial oparty na kultowej francuskiej serii „Taxi”, wyprodukował sam Luc Besson. W roli głównej znana z „Chirurgów” Chyler Leigh.

taxi brooklynCaitlyn „Cat” Sullivan (Chyler Leigh), to silna i przebojowa Pani detektyw, starająca się odnaleźć zabójcę swojego ojca. Właśnie została zdegradowana do pieszego patrolu za swoją lekkomyślną jazdę i niesubordynację. W czasie jednej z takich Cat aresztuje Leo Rombe (Jacky Ido), wysoko wykwalifikowanego kierowcę z kryminalną przeszłością. Oskarżony o współudział w napadzie na bank, składa Pani detektyw ciekawą propozycję: w zamian za udowodnienie jego niewinności, będzie zapewniał jej przejazdy taksówką. Z biegiem czasu ich relacja zacznie nabierać przyjacielskiego charakteru. Leo stanie się powiernikiem sekretów Cat, a razem będą tworzyć nieustraszony duet patrolujący ulice Brooklynu.

PREMIERA: CANAL+ SERIALE, poniedziałek – czwartek, 8-11 sierpnia 2016, 23:00

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.