Canal+ premiery filmowe od 6 do 12 maja 2017

W tym tygodniu w Canal+: film biograficzny „Niewygodna prawda”, komedia romantyczna „Plan Maggie”, komedia romantyczna „Nie ma mowy!”, polski dramat „Las, 4 rano” oraz horror „Noc oczyszczenia: Czas wyboru”.


NIEWYGODNA PRAWDA
(Truth)
biograficzny, Australia, USA, 2015
Reżyseria: James Vanderbilt
Obsada: Cate Blanchett, Robert Redford, Dennis Quaid, Topher Grace, Elisabeth Moss, Bruce Greenwood, Stacy Keach

Trzymający w napięciu, oparty na faktach film z pogranicza mediów i polityki demaskujący szokujące fakty z przeszłości jednej z najważniejszych osób w historii USA. Reżyseruje James Vanderbilt („Zodiak”, „Niesamowity Spider-Man”). W rolach głównych znakomity duet lauretów Oscara Cate Blanchett („Ciekawy przypadek Benjamina”, trylogia „Władca Pierścieni”) oraz Robert Redford („Zaklinacz Koni”, „Niemoralna propozycja”).

Trwa kampania prezydencka w 2004 r. Mary Mapes (Cate Blanchett) to dziennikarka
i producentka programu CBS News, która wspólnie ze swoim zespołem oraz jednym
z najsłynniejszych prezenterów telewizyjnych Danem Ratherem (Redford) szykuje przełomowy reportaż z młodych lat przygotowującego się do reelekcji prezydenta Georga W. Busha. Wg faktów, do których dotarli dziennikarze Bush uchylał się od służby wojskowej oraz uniknął udziału w Wojnie w Wietnamie. Otoczenie urzędującego prezydenta nie podda się jednak bez walki i dziennikarze muszą staną w obronie swoich tez.
Premiera: CANAL+, sobota, 6 maja 2017, 21:00

 

 

 

PLAN MAGGIE
(Maggie’s Plan)
komedia romantyczna, USA, 2015
Reżyseria: Rebecca Miller
Obsada: Greta Gerwig, Ethan Hawke, Julianne Moore

Pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów komedii romantycznych i nie tylko. W roli głównej znana z filmów „Frances Ha” i „Jackie” Greta Gerwing, a towarzyszą jej laureatka Oscara® Julianne Moore („Godziny”, „Motyl Still Alice”) oraz Ethan Hawke („Przed zachodem słońca”, „Boyhood”).

Maggie (Greta Gerwig) jest nowoczesną dziewczyną z Nowego Jorku. Bardzo chciałaby zostać matką, ale jej związki nie trwają dłużej niż pół roku. Mimo to, postanawia zajść w ciążę. Tworzy plan i wybiera najlepszego kandydata do roli ojca. Po kilku latach kobieta znów potrzebuje zmiany, a w jej głowie rodzi się nowy pomysł.
Premiera: CANAL+, niedziela, 7 maja, godz. 21:00

 
NIE MA MOWY!
(Tumbledown)
komedia romantyczna, USA, Kanada, 2016
Reżyseria: Sean Mewshaw
Obsada: Rebecca Hall, Jason Sudeikis, Blythe Danner, Joe Manganiello

Pięknie nakręcony film opowiadający o utracie najbliższej osoby, zmianie życia oraz przeciwieństwach, które się przyciągają. „Nie ma mowy!” to oryginalna i zupełnie nowa produkcja wychodząca poza schematy gatunku.

Po śmierci męża, słynnego muzyka folkowego, Hanna wciąż żyje jego życiem, próbując pisać biografię ukochanego. W jej prowincjonalnym, bezpiecznym świecie pojawia się Andrew, nowojorski pisarz, zbierający materiały do książki o jej zmarłym mężu. Tych dwoje dzieli wszystko. Czy mimo tego uda im się wspólnie napisać biografię muzyka i rozpocząć nowy rozdział ich własnej historii?
Premiera: CANAL+, poniedziałek, 8 maja 2017, 21:00

 

 

 

LAS, 4 RANO
dramat, Polska, 2016
reż. Jan Jakub Kolski
wyk. Krzysztof Majchrzak, Olga Bołądź, Maria Blandzi, Michał Kowalski, Aleksandra Michael, Grzegorz Stelmaszewski

Najnowszy film według scenariusza jednego z najlepszych polskich reżyserów – Jana Jakuba Kolskiego („Pornografia”, „Jasminum”). Szczera, dedykowana zmarłej córce historia o utracie i towarzyszących jej emocjach.

Główny bohater filmu Forst to mężczyzna sukcesu, właściciel prężnie rozwijającej się firmy. Samozwańczy król życia, który gardzi swoimi pracownikami i wierzy, że jego szczęście będzie trwało wiecznie. Nagle z niewiadomych przyczyn traci wszystko. Jego życie zmienia się nie do poznania i staje się wykluczonym ze społeczeństwa leśnym dziadem. Mieszka w wybudowanej przez siebie ziemiance, gdzie towarzyszy mu trójnogi pies, a jedyną jego towarzyszką bywa stojąca przy pobliskiej drodze prostytutka. Pewnego dnia w życiu Forsta pojawia się trzynastoletnia Jadzia, która zmusza go do zmiany swojego życia. Jan Jakub Kolski wprowadza nas w historię współczesnego Hioba – człowieka, któremu odebrano wszystko, co miał i kochał.
Premiera: CANAL+ FILM, wtorek, 9 maja 2017, 21:50
NOC OCZYSZCZENIA: CZAS WYBORU
(Purge: The Election Year)
horror, USA, Francja, 2016
reżyseria: James DeMonaco
obsada: Frank Grillo, Elizabeth Mitchell, Mykelti Williamson

Trzecia część kultowej serii filmów o corocznej czystce. W tę jedną noc w roku, Noc Oczyszczenia, wszystkie zbrodnie są legalne. Na to wydarzenie czekają wszyscy widoku krwi. Wiedzą, że mogą zrobić wszystko i nie cofną się przed nawet najbardziej wymyślnymi torturami.

Minęły dwa lata, od kiedy Barnes (Frank Grillo) darował życie zabójcy swojego syna. Zbliża się Noc Oczyszczenia, a tym razem sezon łowiecki obejmuje również polityków. Na główny cel morderców trafia Pani Senator, Charlie Roan (Elizabeth Mitchell), która w trakcie kampanii prezydenckiej obiecuje powstrzymać coroczną czystkę. Leo Barnes jako szef ochrony kobiety, musi dopilnować, aby ta przetrwała noc. Wspólnie stawią czoła walce o przetrwanie. Mają tylko dwa wyjścia – albo uda im się dożyć świtu, albo zginą w imię tego, o co walczą.
Premiera: CANAL+ FILM, piątek, 12 maja 2017, 23:10

 

 

CANAL+
PREMIERY SERIALI OD 6 DO 12 MAJA 2017

BIURO SZPIEGÓW
(Le Bureau des Légendes ep. 3,4)
PREMIERA: CANAL+ SERIALE, poniedziałek, 8 maja 2017

W GARNITURACH 6
(Suits 6 ep. 3, 4)
PREMIERA: CANAL+ SERIALE, wtorek, 9 maja 2017

ZABÓJCZA BROŃ
(Lethal Weapon ep. 18)
PREMIERA: CANAL+, czwartek, 11 maja 2017

SKAZANY NA ŚMIERĆ: SEQUEL
(Prison Break: Sequel ep. 5)
PREMIERA: CANAL+, piątek, 12 maja 2017

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.