Canal+ premiery filmowe od 11 do 17 listopada 2017

Na początku listopada w Canal+ obejrzymy: film animowany „Sing”, dokument „Sting. A Free Man„, koncert „Sting: Live At the Olympia Paris„, dokument „Michael Jackson: Początki„, koncert „Hans Zimmer: Live in Prague„, komedia „Zabawy z piłką”, thriller „Przemoc po amerykańsku„, melodramat „Nie opuszczaj mnie„, biograficzny „Masaryk. Cena pokoju„, niemiecki dramat „W czasach, gdy ubywało światła„, niemiecki dramat „Zabójczy Jacques” oraz nowy serial „Bez lęku”.

 

Sting. A Free Man
dokument, Francja, 2017

Dokument przybliżający postać jednej z najbardziej wpływowych gwiazd naszych czasów. Inspirująca osobista i muzyczna podróż przez życie artysty.

100 milionów sprzedabych płyt, 16 nagród Grammy i miejsce w kultowym Rock and Roll Hall of Fame. Sting to niepowtarzalny paradoks w świecie muzyki. Jednak tak mało wiemy o tym człowieku. Za światową gwiazdą rocka ukrywa się intelektualista, wolny i kruchy człowiek, który używa sztuki do wyrażania swoich wewnętrznych myśli. Dokument jest niepowtarzalną okazja do odkrycia prawdziwego „ja” Stinga poprzez ekskluzywne wywiady z wokalistą i opowieściami sławnych artystów, takich jak Will I Am, Zucchero czy Bob Geldof.
PREMIERA: CANAL+, sobota 11 listopada godz. 12:25

 

Sting: Live At the Olympia Paris
koncert, 2017

Wyjątkowy koncert Stinga, który miał miejsce w kwietniu 2017 roku w Paryżu.

Koncert Sting: Live At the Olympia Paris celebruje słynne przeboje 16-krotnego zdobywcy nagrody Grammy. Podczas muzycznej uczty widzowie usłyszą najnowsze utwory Stinga z jego ostatniego albumu 57tth & 9th, w tym zaraźliwy pierwszy singiel „I Can not Stop Thinking About You”. Obok ostatnich przebojów pojawią się również klasyczne hity z The Police oraz solowej kariery Stinga.
PREMIERA: CANAL+, sobota 11 listopada godz. 13:25

 

Michael Jackson: Początki
(Michael Jackson’s Journey from Motown to Off the Wall)
dokument, USA, 2016
reżyseria: Spike Lee

Drugi po „Bad 25”, film dokumentalny o Michaelu Jacksonie w reżyserii Spike’a Lee. Tym razem twórca skupił się na wczesnych latach kariery Króla Popu.

Dokument przybliża początki kariery Michaela Jacksona – od pierwszych nagrań z Jackson 5 dla słynnej wytwórni Motown, przez współpracę z CBS Records, po spotkanie w wybitnym producentem Quincym Jonesem i powstanie przełomowego albumu „Off the Wall”. Produkcja zawiera materiały archiwalne z koncertów, oryginalne wypowiedzi Króla Popu oraz wywiady z muzykami i aktorami. W dokumencie pojawią się m.in.: Lee Daniels, The Weeknd, Pharrell Williams, Kobe Bryant, Misty Copeland, Mark Ronson, John Legend oraz rodzice legendy – Katherine i Joe Jacksonowie.
PREMIERA: CANAL+, sobota 11 listopada godz. 15:15

 

 

Hans Zimmer: Live in Prague
koncert, 2017

Zapis fantastycznego koncertu jednego z najbardziej cenionych kompozytorów muzyki filmowej dzisiejszych czasów.

Muzyka filmowa autorstwa Hansa Zimmera doceniana była przez najbardziej szanowane instytucje filmowe na świecie. Kompozytor zdobył m.in.: Oscara®, 2 Złote Globy oraz 4 Nagrody Grammy. Pod czas koncertu „Live In Prague” widzowie usłyszą utwory z najgłośniejszych superprodukcji, m.in.: „Gladiator”, „Interstellar”, „Kod Da Vinci”, „Piraci z Karaibów”, „Sherlock Holmes”, „Król lew” czy „Incepcja”.
PREMIERA: CANAL+, sobota 11 listopada godz. 16:50

 

Sing
animacja, USA, 2016
reżyseria: Garth Jennings, Christophe Lourdelet

Nigdy się nie poddawaj się i mimo przeciwności losu – podążaj za marzeniami. Ciepła familijna opowieść o tym jak mrucząca mysz, nieśmiała słonica i goryl-gangster wystąpili w muzycznym talent-show.

W świecie zamieszkanym przez zwierzęta teatr prowadzony przez koalę Bustera Moona popada w tarapaty. Ponieważ kocha teatr, zrobi wszystko, by go ocalić. Ostatnią szansą na przetrwanie jest wielki konkurs, który pomoże odnaleźć najpiękniejszy głos świata. Głos, który ocali teatr. Do konkursu staną m.in: cicho nucąca Mysz, nieśmiała Słonica, której towarzyszy pewna siebie matka, młody gangster Gorilla oraz punkowa rebeliantka Jeżozwierzyca.
PREMIERA: CANAL+, sobota 11 listopada godz. 19:10

 

Zabawy z piłką
(Dodgeball: A True Underdog Story)
komedia, USA, Niemcy, 2014
Reżyseria: Rawson Marshall Thurber
Obsada: Ben Stiller, Chrisrine Taylor, Vince Vaughn, Alan Tudyk

Zabawna komedia o grze w zbijaka w reżyserii Rawsona Marshalla Thurbera („Millerowie”). Na erkanie m.in: Ben Stiller („Sekretne życie Waltera Mitty”), Chrisrine Taylor („Zoolander”) i Vince Vaughn („Detektyw”).

Peter La Fleur (Vince Vaughn) jest właścicielem nędznej siłowni o znaczącej nazwie „Szary przeciętniaczek”. Mimo stałej klienteli miejsce wpada w finansowe kłopoty. Ostatnią szansę dla klubu Peter widzi w zbliżających się zawodach w zbijaka, w których główną nagrodą jest 50 tysięcy dolarów. Z nieporadnych członków klubu formuje drużynę, której zapał znacznie przewyższa umiejętności i rozpoczyna treningi. Do turnieju zostało zaledwie kilka tygodni… Ale od czego jest wola walki i duch sportowej rywalizacji?
Premiera: PREMIERA: CANAL+ FAMILY, niedziela 12 listopada, godz. 18:30

 

Przemoc po amerykańsku
(American Violence)
thriller, USA, 2017
Reżyseria: Timothy Woodward Jr.
Obsada: Bruce Dern, Denise Richards, Kaiwi Lyman-Mersereau, Columbus Short

Mroczna historia mężczyzny skazanego na śmierć w reżyserii Timothy’ego Woodwarda Jr. („Dobry, Zły i Martwy”). W rolach głównych m.in: Bruce Dern („Nienawistna ósemka”) oraz Denise Richards („Świat to za mało”).

Światowej sławy psycholog, dr Amanda Tyler (Denise Richards) prowadzi badania na temat przyczyn przemocy. Pewnego dnia staje przed możliwością wywiadu ze skazanym na śmierć Jacksonem Shea (Kaiwi Lyman-Mersereau). Kiedy rozpoczyna się rozmowa, a los Jacka wisi na włosku, okazuje się, że Amanda musi ustalić, czy należałoby wykonać na nim egzekucję.
PREMIERA: CANAL+, poniedziałek 13 listopada, godz. 21:00

 

Nie opuszczaj mnie
(Never Let Me Go)
melodramat, Wielka Brytania, USA, 2010
Reżyseria: Mark Romanek
Obsada: Keira Knightley, Carey Mulligan, Andrew Garfield, Charlotte Rampling, Sally Hawkins

Ekranizacja bestsellerowej powieści Kazuo Ishiguro, autora „Okruchów dnia”, wyreżyserowana przez Marka Romanka („Zdjęcie w godzinę”). Na ekranie m.in.: Keira Knightley („Duma i uprzedzenie”) oraz Carey Mulligan („Sufrażystka”).

Kathy, Ruth i Tommy uczą się w Hailsham – elitarnej szkole z internatem, która jest idyllicznym miejscem w sercu angielskiej prowincji. Szkoła skrywa jednak pewien przerażający sekret. szkole z internatem skrywającej przerażający sekret. Gdy poznają szokująca prawdę o swoim pochodzeniu i przeznaczeniu, postanawiają jak najlepiej wykorzystać ulotne chwile. Czy łączące ich więzi pozwolą im stawić czoła przyszłości?
PREMIERA: CANAL+ FILM, poniedziałek 13 listopada, godz. 20:00

 

 

Masaryk. Cena pokoju
(Masaryk (A Prominent Patient))
biograficzny, Czechy, Słowacja, Niemcy, 2016
Reżyseria: Julius Sevcík
Obsada: Karel Roden, Hanns Zischler, Oldrich Kaiser

Prawdziwa historia syna pierwszego prezydenta Czechosłowacji, który nie mógł zapobiec zniszczeniu jego kraju. Produkcja została doceniona trzema Czeskimi Lwami w kategoriach: Najlepszy film, Najlepszy reżyser i Najlepszy scenariusz.

Rok 1939. Czeski dyplomata Jan Masaryk (Karel Roden) ucieka do Ameryki, aby schować się przed niedawną przeszłością. W USA stara się zapomnieć o osobistej i politycznej zdradzie, którą on i jego kraj ponieśli, ale te wydarzenia kładą się cieniem na każdym jego kroku. Z pomocą dr Steina (Ulrich Tukur), emigracyjnego niemieckiego psychiatry i pięknej pisarki Marii Davenport (Arly Jover), Masaryk próbuje pokonać swoje demony i ponownie przeżyć dramatyczne wydarzenia, które doprowadziły do wybuchu drugiej wojny światowej.
PREMIERA: CANAL+ FILM, wtorek 14 listopada, godz. 20:00

 

W czasach, gdy ubywało światła
(In Zeiten des abnehmenden Lichts (In Times of Fading Light))
dramat, Niemcy, 2017
Reżyseria: Matti Geschonneck
Obsada: Bruno Ganz, Alexander Fehling, Sylvester Groth

Słodkogorzka historia rodziny niemieckich komunistów, ukazująca tragiczny splot ich dziejów, polityki i miłości. Film został oparty na powieści Eugena Rugea, który czerpał inspiracje z własnej historii rodzinnej.

Wschodni Berlin wczesną jesienią 1989 roku. Wilhelm Powileit (Bruno Ganz) jest zagorzałym komunistą, który uciekł z nazistowskich Niemiec i mieszkał na emigracji w Meksyku. Po powrocie do Niemiec Wschodnich Wilhelm ograniczył się jedynie do kariery partyjnej w SED. Choć mężczyzna wierzy w swój ideał lepszego świata to jego nadzieje tłumione są przez biurokrację i strach. Na jego oczach młode pokolenie zaczyna opuszczać kraj, a własna rodzina rozpadać.
PREMIERA: CANAL+ FILM, środa 15 listopada, godz. 20:00

 

 

Zabójczy Jacques
(Un petit boulot)
dramat, Niemcy, 2017
Reżyseria: Matti Geschonneck
Obsada: Bruno Ganz, Alexander Fehling, Sylvester Groth

Najnowszy film Pascala Chaumeila, autora komedii „Heartbreaker. Licencja na uwodzenie”, „Wyszłam za mąż, zaraz wracam”, „Nauka spadania” oraz emitowanego w Canal+ Seriale serialu „Czysta robota”.

Jacques (Romain Duris) mieszka w małym mieście, w którym po zamknięciu fabryki wszyscy mieszkańcy stracili pracę. Dziewczyna od niego odeszła, a długi rosną z dnia na dzień. Czas zabija w towarzystwie dwóch kumpli, radzących sobie niewiele lepiej od niego oraz szychy z lokalnego świata przestępczego. Gdy już wydaje się, że gorzej być nie może, Jacques dostaje od niego propozycje nie do odrzucenia. Zlecenie brzmi makabrycznie: zabić żonę gangstera. Czegóż się jednak nie robi, kiedy jest się przypartym do muru.
PREMIERA: CANAL+, piątek 17 listopada, godz. 21:00

 

 

CANAL+
PREMIERY SERIALI OD 11 DO 17 LISTOPADA 2017

 

Belfer 2
(Belfer 2 odc. 5)
PREMIERA: CANAL+, niedziela 12 listopada 2017

Potwór
(Monster ep. 3,4)
PREMIERA: CANAL+ SERIALE, poniedziałek 13 listopada 2017

Jordskott – Las zaginionych 2
(Jordskott 2 ep. 2)
PREMIERA: CANAL+ SERIALE, wtorek 14 listopada 2017

Bez lęku
(Fearless ep. 1)
PREMIERA: CANAL+, czwartek 16 listopada 2017

Mr. Robot 3
(Mr. Robot ep. 3)
PREMIERA: CANAL+, czwartek 16 listopada 2017

 

 

Bez lęku
(Fearless ep. 1)
serial kryminalny, Wielka Brytania, 2017
obsada: Helen McCrory, Wunmi Mosaku, Jonathan Forbes

W imię poszukiwania prawdy przekroczy wszelkie granice. Trzymająca w napięciu produkcja Patricka Harbinsona, autora scenariuszy i producenta m.in. seriali „Homeland” oraz „24 godziny”. W roli głównej Helen McCrory („Peaky Blinders”, „Dom grozy”, „Zaślepiona”).

Emma Banville (Helen McCrory) jest prawniczką i zagorzałą obrończynią praw człowieka. Przekonana o niewinności jednego z oskarżonych o zabójstwo zrobi wszystko, by udowodnić jego niewinność. Od zbrodni minęło już jednak 14 lat, wiele śladów zostało zatartych. Jednak, by dotrzeć do prawdy, Emma nie cofnie się przed niczym i przekroczy wszelkie granice.

ODC.1
Prawnik Emma Banville postanawia odkryć czy zabójca dzieci Kevin Russel jest naprawdę winny. Jak potoczy się jej śledztwo?
PREMIERA: CANAL+, czwartek 16 listopada, godz. 20:00

 

 

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Gadu-Gadu Live
  • Śledzik
  • Blogger.com
  • RSS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.