Canal+ premiery filmowe od 30 lipca do 5 sierpnia 2016

fantastyczna czworka 2015W tym tygodniu w Canal+ „film akcji „Fantastyczna czwórka”, argentyński thriller „El Clan”, dokument „Madagaskar – Kraina gremlinów. Z zimną krwią”, wojenny „Francuski suita”, melodramat „Bumerang” oraz francuski film akcji „Brygada ponad prawem„.CANAL

 

 

 

 

FANTASTYCZNA CZWÓRKA
(Fantastic Four)
akcja, USA, 2015
reżyseria: Josh Trank
obsada: Miles Teller, Kate Mara, Michael B. Jordan

fantastyczna czworka 2015Ekranizacja kultowego komiksu Marvela sprzed lat i fantastyczni superbohaterowie, jakimi ich jeszcze nie oglądano: w nowym wydaniu, nowej konwencji i w nowej obsadzie aktorskiej. W rolach głównych plejada gwiazd młodego pokolenia: znany z głośnego filmu „Whiplash” Miles Teller, Jamie Bell (kultowy „Billy Elliot”) i gwiazda serialu „House of cards” Kate Mara.
Historia czworga outsiderów i naukowców – Reeda Richardsa (Miles Teller), przyrodniego rodzeństwa: Johnny’ego Storma (Michael B. Jordan) i Sue Storm (Kate Mara) oraz Bena Grimma (Jamie Bell), którzy przenoszą się to alternatywnego i pełnego niebezpieczeństw świata. Podczas przebywania w innym wymiarze ulegają zdumiewającej przemianie i nabierają niezwykłych mocy, co na zawsze odmieni ich życie. Po powrocie muszą odnaleźć się w nowej sytuacji, a także już jako: Pan Fantastyczny, Ludzka Pochodnia, Niewidzialna Kobieta i Stwór, nauczyć się wykorzystywać swoje ponadprzeciętnych umiejętności. Bardzo szybko okażą się one niezbędne by ocalić Ziemię przed potężnym wrogiem, który niegdyś był ich przyjacielem.
„Fantastyczna czwórka” to powrót nowej generacji bohaterów Marvela. Tę widowiskową ekranizację popularnej na całym świecie serii komiksów wyreżyserował Josh Trank, twórca świetnie przyjętej, również traktującej o superbohaterach, „Kroniki”.
PREMIERA: CANAL+, niedziela, 31 lipca 2016, 21:30

 

 

 

EL CLAN
(El clan)
thriller, Argentyna/Hiszpania, 2015
reżyseria: Pablo Trapero
obsada: Guillermo Francella, Peter Lanzani, Lili Popovich

el clanZdobywca Srebrnego Lwa w Wenecji i licznych nagród Aregentyńskiej Akademii Filmowej za rok 2015. Film w reżyserii Pablo Trapero, jednego z najciekawszych reżyserów Ameryki Łacińskiej, twórcy prezentowanej na festiwalu w Cannes „Lwicy”, to świetnie opowiedziana historia rodziny uwikłanej w przestępczy świat. W roli głównej, znany z oscarowego obrazu „Sekret jej oczu” znakomity Guillermo Francella.
„El clan” to historia na pozór tradycyjnej rodziny z argentyńskiej dzielnicy San Isidro.
W rzeczywistości jednak mamy do czynienia z brutalnym klanem odpowiedzialnym za liczne porwania i morderstwa. Na czele bezwzględnego rodzinnego interesu stoi ojciec rodu Archimedes Puccio (Guillermo Francella), były funkcjonariusz służby bezpieczeństwa wojskowej junty, a wtóruje mu jego najstarszy syn Alejandro (Peter Lanzani), który odpowiada za wybór potencjalnych ofiar. Zamieszana w brudne interesy jest jednak cała rodzina i nikt w niej nie jest bez winy.
Oparty na faktach, chłodny polityczny thriller to próba rozliczenia się z trudną przeszłością kraju. Historia, choć mocno osadzona w argentyńskich realiach, wydźwięk ma bardzo uniwersalny.
PREMIERA: CANAL+, poniedziałek, 1 sierpnia 2016, 21:00

 

 

 

MADAGASKAR – KRAINA GREMLINÓW. Z ZIMNĄ KRWIĄ
(Land of Gremlins – 3)
dokument, Kanada, 2015
Reżyseria: Jacinth Latta

Trzecia część niezwykłego dokumentu o egzotycznym Madagaskarze i jego mieszkańcach.

Wyspa Madagaskar jest domem dla najdziwniejszych i najbardziej wspaniałych stworzeń na świecie. Dokument „Madagaskar – Kraina gremlinów. Z zimną krwią”, tak jak poprzednie odcinki serii, bada bogatą ewolucyjną historię wyspy i pokazuje szereg niezwykłych, zamieszkujących ją stworzeń w ich naturalnym środowisku.
PREMIERA: CANAL+ FAMILY, poniedziałek, 1 sierpnia 2016, 20:00
FRANCUSKA SUITA
(Suite Francaise)
wojenny, Francja/ Kanada/ Wielka Brytania, 2014
reżyseria: Saul Dibb
obsada: Michelle Williams, Kristin Scott Thomas, Matthias Schoenaerts

Adaptacja powieści pod tym samym tytułem w reżyserii twórcy „Księżnej”, Saula Dibba.
W rolach głównych: Michelle Williams („Mój tydzień z Marilyn”, „Tajemnica Brokeback Mountain”) oraz Kristin Scott Thomas („Zaklinacz koni”).

francuski suitaBohaterką filmu jest Lucille (Michelle Williams), młoda kobieta mieszkająca w okupowanej Francji, uwięziona w małżeństwie pozbawionym namiętności. Nie rozpacza, kiedy jej mąż zostaje wysłany na front, a do jej domu tymczasowo sprowadza się przystojny niemiecki żołnierz, Bruno (Matthias Schoenaerts). Początkowa obawa wobec okupanta, powoli zaczyna przeradzać się w fascynację. Jak się okazuje Lucille i Bruno, łączy pasja do muzyki – kobieta gra na fortepianie, a mężczyzna przed wojną był kompozytorem. Dziewczyna musi wybrać jednak pomiędzy uczuciem do Niemca a miłością do ojczyzny.
PREMIERA: CANAL+FILM, wtorek, 2 sierpnia 2016, 20:00
BUMERANG
(Boomerang)
melodramat, USA, 2015
reżyseria: Francois Favrat
obsada: Laurent Lafitte, Mélanie Laurent, Audrey Dana

Francuski dramat o rodzinnych tajemnicach i rozliczeniach w reżyserii François Favrata („Rola życia”). W rolach głównych: znana z takich filmów jak „Debiutanci” i „Wróg” Mélanie Laurent i Laurent Lafitte („Nieobliczalni”, „Dziewczyna z lilią”).

bumerangDramat rodzinny z domieszką kryminału. Antoine’a (Laurent Lafitte) właśnie opuściła żona. Załamany mężczyzna chce poprawić relację ze swoją siostrą Agathe (Mélanie Laurent). Postanawia zabrać ją na wyspę, gdzie spędzali wakacje jako dzieci. Rodzeństwo przyjeżdżało tam ze swoją nieżyjącą już mamą, która zginęła w niejasnych okolicznościach. Dla Agathe
i Antoine’a będzie to ważna próba rozliczenia się z rodzinną przeszłością. Odkryją oni także
od dawna skrywane rodzinne tajemnice, które na zawsze zmienią ich życie.
PREMIERA: CANAL+FILM, środa, 3 sierpnia 2016, 20:00
Brygada ponad prawem
(Antigang)
akcja, Francja, 2015
reżyseria: Benjamin Rocher
obsada: Jean Reno, Caterina Murino, Thierry Neuvic

Mocne kino policyjne rodem z Francji. Historia niekonwencjonalnej, ale niezwykle skutecznej jednostki paryskiej policji. W roli głównej kultowy Leon Zawodowiec czyli Jean Reno.

brygada ponad prawemSerge Buren (Jean Reno) to legenda policji. Mężczyzna skupił wokół siebie młodych i zdolnych funkcjonariuszy, których niekonwencjonalne metody zatrzymań, takie jak np. korzystanie
z kijów bejsbolowych czy nadużywanie siły, budzą sprzeciw komendantury. Jednak to właśnie nieokrzesana ekipa Serge’a ma najlepsze wyniki w całej paryskiej policji. Kiedy w stolicy Francji pojawia się grupa bezwzględnych gangsterów rabujących banki, sklepy z biżuterią i brutalnie mordujących każdego, kto stanie im na drodze, policja wydaje się bezradna. Tylko nietuzinkowe metody Serge’a moga zatrzymać falę przemocy.
PREMIERA: CANAL+, piątek, 5 sierpnia 2016, 21:00

 

 

CANAL+
PREMIERY SERIALI OD 30 LIPCA DO 05 SIERPNIA 2016

DYNIOWE WIEŚCI
(Pumpkin Reports, ep. 15, 16)
PREMIERA: CANAL+ FAMILY, sobota, 30 lipca 2016

TASHI
(Tashi, ep. 17, 18)
PREMIERA: CANAL+ FAMILY, sobota, 30 lipca 2016

GOLDBERGOWIE
(The Goldbergs, ep. 21, 22)
PREMIERA: CANAL+ FAMILY, niedziela, 31 lipca 2016

W GARNITURACH SEZON 5
(Suits 5, ep. 7, 8)
PREMIERA: CANAL+ SERIALE, niedziela, 31 lipca 2016

BROOKLYN NINE-NINE
(Brooklyn Nine-Nine 3, ep. 3,4)
PREMIERA: CANAL+ SERIALE, wtorek, 2 sierpnia 2016

MR. ROBOT
(Mr. Robot, odc. 6, 7)
PREMIERA: CANAL+, czwartek, 4 sierpnia 2016

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.