Canal+ premiery filmowe od 30 kwietnia do 6 maja 2016

Pitch Perfect 2W pierwszym tygodniu maja w Canal+: komedia muzyczna „Pitch Perfect 2„, komedia muzyczna „Kochanek Lady Chatterley”, dokument „Poznaj uroki Angkor”, francuski thriller „Przekleństwo Julii”, francuska komedia „Płyń, życie!” oraz komedia „Porwanie Heinekena”.CANAL

 

PITCH PERFECT 2
(Pitch Perfect 2)
komedia, muzyczny, USA, 2015
reżyseria: Elizabeth Banks
obsada: Anna Kendrick, Rebel Wilson, Hailee Steinfeld, Brittany Snow, Skylar Astin, Adam DeVine, Katey Sagal, Anna Camp, Ben Platt, John Michael Higgins, Elizabeth Banks

Kontynuacja przeboju z 2012 roku. Lekka, wesoła komedia muzyczna, tym razem w reżyserii Elizabeth Banks. W obsadzie ponownie Anna Kendrick jako Beca i Rebel Wilson w roli Amy.

Pitch Perfect 2Mijają trzy lata, od kiedy Bellas z Barden University jako pierwszy dziewczęcy zespół wygrały najważniejszy amerykański konkurs wokalny. Po skandalu z ich udziałem zabroniono im jednak udziału w kolejnym. Dziewczyny obawiają się, że utraciły swoje charakterystyczne brzmienie i harmonię. Nadarza się szansa, by udowodnić światu, że są mistrzyniami nie przez przypadek. Bellas decydują się wziąć udział w najtrudniejszym konkursie chórów na świecie: Światowych Mistrzostwach a Capella w Kopenhadze. Tych zawodów jeszcze nigdy nie wygrał zespół z USA. By wygrać, muszą pokonać niemiecką grupę Das Sound Machine. Kluczowe okaże się poczucie więzi, harmonii i siły!
PREMIERA: CANAL+, niedziela, 1 maja 2016, 21:30

 

 

 

KOCHANEK LADY CHATTERLEY
(Lady Chatterley’s Lover)
komedia, muzyczny, USA, 2015
reżyseria: Jed Mercurio
obsada: Richard Madden, Holliday Grainger, James Norton

kochanek Lady ChatterleyNajnowsza ekranizacja BBC skandalizującej powieści D. H. Lawrence’a. Osadzona w XIX wieku historia niespełnionej w małżeństwie kobiety z wyższych sfer, która ma płomienny romans z parobkiem. W roli tytułowej znany z „Gry o tron” i „Kopciuszka” Richard Madden, partnerują mu Holliday Grainger i James Norton.

Constance Chatterley (Holliay Grainger) wychodzi za mąż za bogatego arystokratę Clifforda (James Norton) z miłości. Jednak wojna zamienia ukochanego w przykutego do wózka. Niepogodzony ze swoją niepełnosprawnością mężczyzna oddala się od żony. Constance w końcu daje za wygraną, zwłaszcza, że mąż namawia ją, by spłodziła mu dziedzica z innym. Z letargu wybudza ją Oliver Mellors (Richard Madden), samotny, również doświadczony wojną parobek, który znajduje w posiadłości Clifforda względny spokój ducha. Osamotnieni Mellors i Constance padają w sobie w ramiona. Zdają sobie sprawę, że ich związek nie ma żadnych szans, ale namiętność, która do siebie czują jest trudna do okiełznania.
PREMIERA: CANAL+, poniedziałek, 2 maja 2016, 21:00

 

 

 

POZNAJ UROKI ANGKOR
(Angkor)
dokument, Węgry, 2015
reżyseria: Istvan Kalman

Angkor, centrum późnego Imperium Khmerów, było największym miastem świata w okresie przed ewolucją przemysłową, gdzie zostały wzniesione zdumiewające kompleksy świątynne. Szacuje się, że Angkor zamieszkiwało około miliona mieszkańców. Jednak w XV wieku Khmerowie nagle opuścili swoje święte miasto, skazując je na powolne zniszczenie. Archeolodzy znaleźli ogromne, osłonięte dżunglą świątynie setki lat później, a wśród nich 54 wieże buddyjskiej świątyni Bayon, urzekające płaskorzeźby Banteay Srei, ruiny Ta Prohm i wiele innych. Dzięki technologii 3D i CGI dokument pozwala widzowi przenieść się do Angkor i zwiedzić pozostałości po tajemniczej cywilizacji.
PREMIERA: CANAL+ FAMILY, poniedziałek, 2 maja 2016, 20:00

 

 

 

PRZEKLEŃSTWO JULII
(Julia’s Curse aka La malédiction de Julia)
thriller, Francja, 2014
reżyseria: Bruno Garcia
obsada: Corinne Touzet, Georges Corraface, Sophie de Fürst

Francuski thriller. Właścicielka dużej firmy sektora spożywczego staje się celem ataku ataków sabotażu, które zagrażają jej i jej rodzinie.

przeklenstwo juliiJulia Gramont (Corinne Touzet) jest kobietą sukcesu. Atrakcyjna, bogata bizneswoman prowadzi z powodzeniem duża rodzinną firmę spożywczą w okolicach Lille. Pewnego dnia idylla się kończy. Seria aktów sabotażu prowadzi jej imperium na skraj bankructwa. Do tego córka Julii zostaje oskarżona o morderstwo. Wkrótce kobieta zdaje sobie sprawę, że stała się ofiarą bezlitosnej zemsty, której przyczyna tkwi w jej burzliwej przeszłości.
PREMIERA: CANAL+ FILM, wtorek, 3 maja 2016, 20:00

 

 

PŁYŃ, ŻYCIE!
(Vogue La Vie)
komedia, Francja, 2014
reżyseria: Claire de la Rochefoucauld
obsada: Mehdi Nebbou, Virginie Hocq, Naidra Ayadi, Sophie de la Rochefoucauld

Pokrzepiająca historia o kilku kobietach, którym głód życia pozwala się nim cieszyć pełną piersią w każdym wieku.

plyn zycieHistoria załogi Dragonladies, czyli kilku kobiet w wieku od 27 do 77 lat, które łączy jedynie to, że przeżyły raka piersi. Dziewczyny pochodzą z odmiennych środowisk, mają różne wykształcenie i status społeczny. Znajdują jednak wspólny cel: wygrać zawody wioślarskie Vogalonga, odbywające się na weneckiej lagunie. By móc rywalizować z tysiącami łodzi z całego świata, Raphaelle (Virginie Hocq) znajduje dla zespołu trenera idealnego (Mehdi Nebbou), który przygotuje załogę do liczącego 30 kilometrów wyścigu. W ferworze przygotować dziewczyny zapominają o sprawach, które je dzielą i leku, który je łączy.
PREMIERA: CANAL+ FILM, środa, 4 maja 2016, 20:00

 

 

 

PORWANIE HEINEKENA
(The Kidnapping of Freddy Heineken)
komedia, USA, Wielka Brytania, Holandia, Belgia, 2015
reżyseria: Daniel Alfredson
obsada: Anthony Hopkins, Jim Sturgess, Sam Worthington, Ryan Kwanten, David Dencik

Historia porwania potentata piwnego, które doprowadziło do wypłacenia największego okupu wszech czasów. W tytułowej roli Anthony Hopkins oraz Jim Sturgess, Sam Worthington, Ryan Kwanten jako porywacze.

porwanie heinekenaAmsterdam, 1983 rok. Trzech młodych Duńczyków – Willem Holleeder (Sam Worthington), Cor Van Hout (Jim Sturgess) i Jan Boellard (Ryan Kwanten) – postanawia dokonać spektakularnego porwania. Ich celem jest potentat branży piwnej i jeden z najbogatszych ludzi Europy, Alfred Heineken (Anthony Hopkins). Niedoświadczeni porywacze uprowadzają ofiarę wraz z jego kierowcą Ab Dodererem (David Dencik) i żądają rekordowego okupu. Negocjacje trwają wiele dni. Rodzina gorączkowo usiłuje zebrać 65 milionów guldenów, a porwany, chcąc uniknąć śmierci, prowadzi swoją grę z porywaczami.
PREMIERA: CANAL+, piątek, 6 maja 2016, 21:00

 

 

CANAL+
PREMIERY SERIALI OD 30 KWIETNIA DO 6 MAJA 2016

KRONIKI ZORRO
(Zorro The Chronicles, ep. 16, 17)
PREMIERA: CANAL+ FAMILY, sobota, 30 kwietnia 2016

PAMIĘTNIKI CARRIE
(Carrie Diaries, ep. 11)
PREMIERA: CANAL+ FAMILY, niedziela, 1 maja 2016

LUCYFER
(Lucifer, ep. 10)
PREMIERA: CANAL+ SERIALE, niedziela, 1 maja 2016

QUANTICO
(Quantico, ep. 18)
PREMIERA: CANAL+ SERIALE, niedziela, 1 maja 2016

MENTALISTA VII
(The Mentalist 7, ep. 2)
PREMIERA: CANAL+ SERIALE, wtorek, 3 maja 2016

RODZINA WARRENÓW
(The Family, odc. 5)
PREMIERA: CANAL+, czwartek, 5 maja 2016

BLINDSPOT: MAPA ZBRODNI
(The Family, odc. 15)
PREMIERA: CANAL+, czwartek, 5 maja 2016

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.