Canal+ premiery filmowe od 3 do 9 czerwca 2017

Na początku czerwca w Canal+ obejrzymy: thriller szpiegowski „Jason Bourne”, komedia „Agent i pół”, austriacki film przygodowy „Mój przyjaciel orzeł”, dramat „127 godzin”, komedia „Jak urządzić orgię w małym mieście” oraz 2 sezon serialu „Biuro szpiegów”.

 


JASON BOURNE
(Jason Bourne)
thriller szpiegowski, Wielka Brytania/Chiny/USA, 2016
Reżyseria: Paul Greengrass
Obsada: Matt Damon, Tommy Lee Jones, Alicia Vikander, Vincent Cassel, Julia Stiles

Mistrzowskie, wciągające kino akcji reżysera „Ultimatum Bourne’a” i „Krwawej niedzieli”. Na ekranie Matt Damon („Marsjanin”, „Infiltracja”, „Ultimatum Bourne’a”), Tommy Lee Jones („To nie jest kraj dla starych ludzi”, „Ścigany”), Alicia Vikander („Dziewczyna z portretu”) i Vincent Cassel („Nienawiść”, „Czarny łabędź”).

Młody żołnierz (Matt Damon) dowiaduje się, że jego ojciec zginął z rąk terrorystów. By go pomścić, mężczyzna zgłasza się do pracy w służbach specjalnych. Obiecano mu, że przysłuży się w ten sposób bezpieczeństwu kraju i nabierze niezwykłych umiejętności. Wszystko to okazuje się być jednak wielkim kłamstwem. Poddawany nieludzkim treningom bohater stał się Jasonem Bournem – wartą sto milionów dolarów bronią w ludzkiej postaci.
PREMIERA: CANAL+, sobota, 3 czerwca 2017, godz. 17:10

 

 

AGENT I PÓŁ
(Central Intelligence)
komedia, USA, 2016
Reżyseria: Rawson Marshall Thurber
Obsada: Dwayne Johnson, Kevin Hart, Aaron Paul
Na ekranie trio, które rozbawi każdego. Dwayne Johnson („Szybcy i wściekli 5, 6, 7”), Kevin Hart („Polowanie na drużbów”) oraz Aaron Paul („Breaking Bad”, „Need For Speed”) w niezwykle zabawnej komedii kryminalnej.
Calvin (Kevin Hart) wiedzie spokojne i nudne życie księgowego. Z tęsknoty za szkolnymi czasami odnawia kontakt z Bobem (Dwayne Johnson). Okazuje się, że jego dawny kolega został agentem CIA i pracuje nad ściśle tajną sprawą. Od teraz życie Calvina zmieni się diametralnie. Mężczyzna zostanie zwerbowany do międzynarodowego wywiadu i trafi w sam środek strzelanin oraz pościgów, których panicznie się boi.
PREMIERA: CANAL+, niedziela, 4 czerwca 2017, godz. 20:10

 
MÓJ PRZYJACIEL ORZEŁ
(Brothers of the Wind)
przygodowy, Austria, 2015
Reżyseria: Gerardo Olivares, Otmar Penker
Obsada: Jean Reno, Manuel Camacho, Tobias Moretti

Niezwykła opowieść o niecodziennej przyjaźni chłopca z dzikim ptakiem. Produkcję zrealizowano z wykorzystaniem najnowocześniejszych technik operatorskich, dzięki czemu losy zwierzęcia ukazano z niespotykanym dotąd realizmem.

Lukas (Manuel Camacho) znajduje ranne pisklę orła, które wypadło z gniazda. Postanawia przygarnąć zwierzę i wyleczyć jego złamane skrzydło. Mimo wielu trudności, relacja z dzikim ptakiem zaczyna zamieniać się w niezwykłą przyjaźń. W poznawaniu tajemniczego świata dzikich zwierząt, Lukasowi pomaga Danzer (Jean Reno), mężczyzna z okolicy, który skrywa pewien sekret.
PREMIERA: CANAL+, poniedziałek, 5 czerwca 2017, godz. 18:20

 

 

127 GODZIN
(127 Hours)
dramat, USA/Wielka Brytania, 2010
reż. Danny Boyle
Obsada: James Franco, Amber Tamblyn, Kate Mara

Wspaniale zrealizowana ekranizacja autobiograficznej książki Arona Ralstona. Dzieło laureata Oscara® za film „Slumdog. Milioner z ulicy” Danny’ego Boyle’a. W roli głównej James Franco („Geneza Planety Małp”, „Królowa Pustyni”).

Światowej sławy alpinista Aron Ralston (James Franco) wybiera się samotnie na wspinaczkę w góry Utah. Kiedy spadający głaz pozbawia go możliwości ruchu, jego przygoda zmienia się w walkę o przetrwanie. Aby przeżyć będzie musiał zmierzyć się ze swoimi słabościami i wykazać się niecodzienną odwagą, która pomoże mu przekroczyć granice.
PREMIERA: CANAL+ FILM, poniedziałek, 05 czerwca 2017, godz. 20:00

 

 

 

JAK URZĄDZIĆ ORGIĘ W MAŁYM MIEŚCIE
(How to Plan an Orgy in a Small Town)
komedia, Kanada, 2015
reż. Jeremy LaLonde
Obsada: Jewel Staite, Ennis Esmer, Lauren Lee Smith

Bezpruderyjna komedia o głęboko skrywanych sekretach i niespełnionych namiętnościach, które kryją się za drzwiami każdej z sypialń.

Cassie Cranston (Jewel Staite), jest znaną w całym kraju celebrytką, która zajmuje się tematyką erotyczną w prasie. Jej powrót do rodzinnego miasteczka wzbudza wiele emocji i pobudza wyobraźnię wielu mieszkańców. Grupa znajomych, którzy mają dość pruderii, marzy o zorganizowaniu orgii. Z prośbą o pomoc zgłaszają się do Cassie. Tym sposobem w małym miasteczku na jaw zaczną wychodzić pilnie strzeżone tajemnice, a obrońcy moralności będą mieć ręce pełne roboty.
PREMIERA: CANAL+ FILM, środa, 07 czerwca 2017, godz. 23:05

 

 

 

CANAL+
PREMIERY SERIALI OD 03 CZERWCA DO 09 CZERWCA 2017

BIURO SZPIEGÓW SEZON 2
(Le Bureau des Légendes s. 2 ep. 1,2)
PREMIERA: CANAL+ SERIALE, poniedziałek, 05 czerwca 2017

W GARNITURACH 6
(Suits 6 ep. 11, 12)
PREMIERA: CANAL+ SERIALE, wtorek, 30 maja 2017

WERSAL. PRAWO KRWI 2
(Versailles 2 ep. 7,8)
PREMIERA: CANAL+, czwartek, 01 maja 2017

SKAZANY NA ŚMIERĆ: SEQUEL
(Prison Break: Sequel ep. 9)
PREMIERA: CANAL+, piątek, 02 maja 2017

 

 

BIURO SZPIEGÓW SEZON 2
(Le Bureau des Légendes s. 2)
Serial szpiegowski, Francja, 2016
obsada: Mathieu Kassovitz, Jean-Pierre Darroussin, Sara Giraudeau, Jonathan Zaccaï

Kontynuacja szpiegowskiego serialu, który bije rekordy oglądalności. „The New York Times” chwali serial za „sprawne połączenie ludzkich historii z nowoczesnymi gadżetami, które razem tworzą prowokującą i wciągającą opowieść”. W roli głównej Mathieu Cassovitz, znany z hitów filmowych takich jak „Amelia”, „Monachium” czy „Piąty element”.

W nowych odcinkach Guillaume (Mathieu Kassovitz) – oficer francuskiego wywiadu, który wrócił do domu po sześciu latach spędzonych na misji w Syrii, stanie się podwójnym agentem CIA. Jako uczestnik tajnej misji pracował nie tylko pod fałszywym nazwiskiem, ale przyjął całkowicie inną tożsamość i udawał kogoś, kim nie jest. Powrót do Francji przyniósł mu kolejne wyzwania, którym nie łatwo będzie sprostać.
PREMIERA: CANAL+ SERIALE, poniedziałek, 6 czerwca 2017, 22:00

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.