Canal+ premiery filmowe od 28 października do 3 listopada 2017

W tym tygodniu Canal+ wyemituje: film biograficzny „Kamienne pięści”, komedia „Rodzinny dom wariatów„, dramat „Amerykańska sielanka„, dokument „George Michael: Freedom” oraz polska komedia „Szkoła uwodzenia Czesława M.„.

Kamienne pięści
(Hands of Stone)
biograficzny, USA/Panama, 2016
Reżyseria: Jonathan Jakubowicz
Obsada: Edgar Ramírez, Robert De Niro, Usher Raymond

Opowieść o jednym z najsłynniejszych bokserów wszech czasów. Na ekranie m.in.: dwukrotny zdobywca Oscara® Robert De Niro („Chłopcy z ferajny”) oraz Edgar Ramírez („Gold”).

Roberto Duran (Edgar Ramírez) dzieciństwo spędził na ulicy, gdzie rządziło prawo pięści. Umiejętności, które zdobył walcząc o przetrwanie, stały się jego przepustką do lepszego świata. W wieku 16 lat stawia swoje pierwsze kroki na profesjonalnym ringu i niedługo po tym zyskuje przydomek Manos de Piedra, czyli Kamienne pięści. Duran staje do walki z najtrudniejszym przeciwnikiem – samym sobą. Wielki talent może bowiem nie wystarczyć, by raz na zawsze uwolnić się od przeszłości. Czy będzie gotowy na starcie z niepokonanym Sugar Rayem Leonardem? Czy nieokrzesany chłopak stanie się prawdziwym mężczyzną zdolnym zadziwić cały świat?
PREMIERA: CANAL+, sobota 28 października, godz. 21:00

 

Rodzinny dom wariatów
(The Family Stone)
komedia, USA, 2005
Reżyseria: Thomas Bezucha
Obsada: Claire Danes, Diane Keaton, Rachel McAdams

Przezabawna komedia z plejadą gwiazd kina. Na ekranie m.in.: zdobywczyni Oscara® Diane Keaton („Lepiej późno niż później”), zdobywczyni Złotego Globu Sarah Jessica Parker („Seks w wielkim mieście”), a także Rachel McAdams („Pamiętik”).

Everett Stone (Dermot Mulroney) przyjeżdża do domu na Święta Bożego Narodzenia ze swą narzeczoną, Meredith Morton (Sarah Jessica Parker). Dziewczyna od pierwszego wejrzenia budzi niechęć rodziny. Uważają ją za sztywną, konserwatywną i bezwzględną kierowniczkę. Ekscentryczni, nieco zwariowani Stone’owie potrzebują czasu, by zaakceptować zimną jak Królowa Śniegu potencjalną synową. Niezbędne do tego będą: niespodziewany gość, dwa szokujące romanse oraz dużo piwa, by skruszyć lody i rozgrzać serca rodziny Stone’ów.
PREMIERA: CANAL+ FAMILY, niedziela 29 października

 

 

Amerykańska sielanka
(American Pastoral)
dramat, USA, 2016
Reżyseria: Ewan McGregor
Obsada: Ewan McGregor, Jennifer Connelly, Dakota Fanning

Wstrząsający obraz destrukcji amerykańskiego społeczeństwa w reżyserii Ewana Mc Gregora. Ekranizacja nagrodzonej Pulitzerem powieści Philipa Rotha. W rolach głównych: nominowany do Złotego Globu Ewan McGregor oraz zdobywczyni Oscara® Jennifer Connelly.

Seymour (Ewan McGregor) jest szczęśliwym człowiekiem, który ma wszystko: piękną żonę Dawn (Jennifer Connelly), dobrą pracę, wymarzony dom na wsi i ukochaną córkę, Merry (Dakota Fanning). Pewnego dnia dowiaduje się, że jego jedyne dziecko jest zdolne do brutalnych aktów terroryzmu. Od tej pory jego życie zmienia się nie do poznania. Czy amerykański sen o szczęściu, pokoju i dobrobycie był tylko marzeniem jednego pokolenia? Premiera: CANAL+, poniedziałek 30 października, godz. 21:00

 

George Michael: Freedom
(George Michael: Freedom)
dokument, Wielka Brytania, 2017

Ostatni dokument z udziałem George’a Michaela, nakręcony tuż przed jego śmiercią, 29 marca 2017 roku. Światowa premiera dokumentu odbędzie się 21 października na antenie Channel 4. Współproducentem filmu jest wytwórnia Sony.

Dokument skupia się na kluczowych momentach w karierze wokalisty, a przede wszystkim na okresie wydania albumu „Listen Without Prejudice Vol. 1”. Na potrzeby filmu przeprowadzono wywiady z modelkami, które wystąpiły w nakręconym przez Davida Finchera teledysku „Freedom! 90”, czyli Naomi Campbell, Christy Turlington, Cindy Crawford, Tatjaną Patitz i Lindą Evangelistą. Ponadto usłyszymy wypowiedzi takich gwiazd, jak Stevie Wonder, Elton John, Ricky Gervais, Nile Rogers, Mark Ronson, Tracey Emin, Liam Gallagher, Mary J. Blige, Jean Paul Gaultier, James Corden i Tony Bennett.
Premiera: CANAL+, środa 1 listopada godz. 19:00

 

Szkoła uwodzenia Czesława M.
komedia, Polska, 2016
Reżyseria: Aleksander Dembski
Obsada: Czesław Mozil, Anna Smołowik, Sławomir Pacek, Jakub Kamieński

Depresja, muzyka plus bezrobotni stoczniowcy, czyli zobacz do czego zdolni są mężczyźni, aby zdobyć kobietę.

Historia popularnego muzyka, który niespodziewanie porzuca życie warszawskiego celebryty. Czesław M. przypadkiem trafia do Świnoujścia. Poznaje Adama i Zygmunta, byłych stoczniowców, którzy próbują rozkręcić własny biznes. Wspólnie wymyślają plan pozornie doskonały: postanawiają otworzyć pierwszą na Wybrzeżu szkołę uwodzenia dla mężczyzn. Czy dzięki niej w końcu osiągną wymarzony sukces?
PREMIERA: CANAL+, piątek 3 listopada godz. 21:00

 


 

CANAL+
PREMIERY SERIALI OD 28 PAŹDZIERNIKA DO 03 LISTOPADA 2017

 

Belfer 2
(Belfer 2 odc. 2)
PREMIERA: CANAL+, niedziela 29 października 2017

Zakładnicy z metra
(Gidseltagningen (Below the Surface) ep. 7,8)
PREMIERA: CANAL+, czwartek 2 listopada 2017

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Gadu-Gadu Live
  • Śledzik
  • Blogger.com
  • RSS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.