Canal+ premiery filmowe od 27 stycznia do 2 lutego 2018

W ostatnim tygodniu stycznia w Canal+ obejrzymy: horror „Lekarstwo na życie”, komediodramat „Wilson”, francuska komedia „Martwe wody” oraz thriller „Historia Zemsty„.

 

Lekarstwo na życie
(A Cure for Wellness)
horror, USA/Niemcy, 2016
reżyseria: Gore Verbinski
obsada: Dane DeHaan, Jason Isaacs, Mia Goth

Wizjonerski horror w reżyserii nagrodzonego Oscarem® Gore’a Verbinskiego, twórcy „The Ring”, „Piratów z Karaibów” czy „Jeźdźca znikąd”.

Lockhart (Dane DeHaan), naznaczony traumą z dzieciństwa pracownik wielkiej korporacji, zostaje wysłany przez zarząd firmy do Szwajcarii. Ma za zadanie sprowadzić do kraju szefa, który w trakcie pobytu w uzdrowisku postanowił zrezygnować ze stanowiska. Trop wiedzie go do położonego w Alpach zamku, do którego przybywają wypaleni zawodowo, starzejący się bogacze. Na miejscu okazuje się, że wbrew temu, co widnieje na ulotkach, górskie powietrze i źródlana woda niekoniecznie mają zbawienny wpływ na zdrowie kuracjuszy. Bohater odkrywa mroczne sekrety i musi walczyć, by ocalić życie i zdrowie psychiczne.

PREMIERA: CANAL+, sobota 27 stycznia, godz. 21:00

 

 

 

Wilson
(Wilson)
komediodramat, USA, 2017
reżyseria: Craig Johnson
obsada: Woody Harrelson, Judy Greer, Laura Dern

Adaptacja graficznej powieści autorstwa Daniela Clowesa w reżyserii Craiga Johnsona („Między nami bliźniętami”). W rolach głównych: laureatka Złotych Globów Laura Dern („Dzikość serca”, „Twin Peaks”) oraz Woody Harrelson („Detektyw”, „Iluzja”).

Samotny, neurotyczny i zabawnie szczery Wilson (Woody Harrelson) odwiedza w pracy swoją zrozpaczoną żonę Pippi (Laura Dern). Podczas spotkania mężczyzna dowiaduje się, że ma nastoletnią córkę (Isabella Amara), którą przed laty jego partnerka oddała do adopcji. W swój wyjątkowo skandaliczny i nieco pokrętny sposób, postanawia ją poznać.

PREMIERA: CANAL+, niedziela 28 stycznia, godz. 21:00

 

 

 

Martwe wody
(Ma Loute (Slack Bay))
komedia, Francja, Niemcy, Belgia, 2016
reżyseria: Bruno Dumont
obsada: Fabrice Luchini, Juliette Binoche, Valeria Bruni Tedeschi

Juliette Binoche, Fabrice Luchini („U niej w domu”, „Żona doskonała”) i Valeria Bruni Tedeschi („Zwariować ze szczęścia”) brawurowo wcielają się w członków rodziny Van Peteghemów w filmie Brunona Dumonta („Mały Quinquin”, „Poza szatanem”), który przebojem wtargnął na ekrany francuskich kin.

Rodzina Van Peteghemów to prawdziwi arystokraci, w których żyłach płynie błękitna krew. Jej członkowie w większości są zdeprawowani, zdegenerowani i nieustannie zblazowani. A przy wszystkim bardzo bogaci. Latem uwielbiają zaszywać się w swojej okazałej nadmorskiej rezydencji, spędzając czas na wspominaniu chwalebnej przeszłości, zachwycaniu się niewinnością rybaków, próżnowaniu i zaspokajaniu swoich dekadenckich zachcianek. Jednak nawet Van Peteghemowie, którzy widzieli już prawie wszystko, nie są gotowi na to, co zdarzy się w pobliżu ich posiadłości. W tajemniczych okolicznościach z miejscowych plaż zaczynają ginąć ludzie. Rozwikłania zagadki podejmują się dwaj ekscentryczni inspektorzy policji, słynący z niekonwencjonalnych metod pracy i nieopisanej głupoty.

PREMIERA: CANAL+, poniedziałek 29 stycznia, godz. 21:00

 

 

 

Historia Zemsty
(Vengeance: A Love Story)
thriller, USA, 2017
reżyseria: Johnny Martin
obsada: Nicolas Cage, Anna Hutchison, Talitha Eliana Bateman

Nagrodzony Oscarem® Nicholas Cage w roli bezwzględnego policjanta, który nie cofnie się przed niczym.

Teena (Anna Hutchison) jest samotną matką, która wspólnie z córką mieszka w niewielkim amerykańskim miasteczku. Pewnego wieczoru podczas powrotu z wieczornej imprezy u przyjaciół zostaje napadnięta i brutalnie zgwałcona przez czwórkę mężczyzn. Policji udaje się ująć sprawców. Ci jednak nie przyznają się do winy i wynajmują słynącego z bezwzględności, cenionego adwokata Jaya Kirkpatricka (Don Johnson). Ten zaś stara się całkowicie zdyskredytować Teenę i jej zeznania. Prowadzący śledztwo oficer policji John Dromoor (Nicolas Cage) zamierza zrobić wszystko, by sprawiedliwości stało się zadość. Nawet jeśli trzeba będzie wymierzyć ją poza salą sądową.

PREMIERA: CANAL+, piątek 2 lutego, godz. 21:00

 

CANAL+
PREMIERY SERIALI OD 27 DO DO 2 LUTEGO 2018

 

 

Jeźdźcy burzy
(Herrens veje (Ride Upon the Storm) ep. 9, 10)
PREMIERA: CANAL+ SERIALE, wtorek 30 stycznia 2018

Snowfall
(Snowfall ep. 9,10)
PREMIERA: CANAL+, czwartek 1 lutego  2018

 

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Gadu-Gadu Live
  • Śledzik
  • Blogger.com
  • RSS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.