Canal+ premiery filmowe od 27 maja do 2 czerwca 2017

W ostatnim tygodniu maja w Canal+: komedia „Nice Guys. Równi goście”, dramat „To tylko koniec świata”, thriller „Nieznajomy z Mojave” oraz brytyjski dramat „Człowiek, który poznał nieskończoność”.

 

NICE GUYS. RÓWNI GOŚCIE
(Nice guys)
komedia, USA/ Wlk. Brytania, 2016
Reżyseria: Shane Black
Obsada: Russell Crowe, Ryan Gosling, Kim Bassinger

Prezentowana na MFF w Cannes 2016 przebojowa komedia o parze wyjątkowo niedobranych detektywów. W rolach głównych gwiazdorski tandem: Russell Crowe („Gladiator”) i Ryan Gosling („La La Land”), a partneruje im zjawiskowa Kim Bassinger („Komórka”). Za kamerą twórca „Kiss Kiss Bang Bang” Shane Black.

Holland March (Ryan Gosling) to nieco niezdarny prywatny detektyw. Jego największym konkurentem jest nieokrzesany i gruboskórny człowiek do zadań specjalnych Jackson Healy (Russell Crowe). Pewnego dnia mężczyźni zostają wynajęci do rozwiązania tej samej sprawy zaginionej dziewczyny. Co gorsza, obaj stali się celem wynajętych zabójców. Aby rozwikłać zagadkę i ocalić swoje życie, będą musieli współpracować.
PREMIERA: CANAL+, sobota, 27 maja, godz. 22:15

 
TO TYLKO KONIEC ŚWIATA
(Juste la fin du monde)
dramat, Francja/Kanada, 2016
Reżyseria: Xavier Dolan
Obsada: Gaspard Ulliel, Marion Cotillard, Vincent Cassel

Produkcja nagrodzona Grand Prix oraz Nagrodą Jury Ekumenicznego festiwalu w Cannes 2016. W rolach głównych: Gaspard Ulliel („Saint Laurent”), laureatka Oscara® Marion Cotillard („Z innego świata”, „O północy w Paryżu”) oraz Vincent Cassel („Nienawiść”, „Moja miłość”).

Uznany pisarz Louis (Gaspard Ulliel) nie był w swoim rodzinnym domu od 12 lat. Pod wpływem nieuleczalnej choroby, postanawia po raz ostatni odwiedzić rodzinne strony. Powitanie jednak znacząco odbiega od jego oczekiwań. Matka i rodzeństwo są zbyt zajęci sobą, aby wykazać choć trochę zainteresowania dawno niewidzianym Louisem, a jego powrót wydaje się być domownikom nie na rękę. Mimo podejmowanych przez Louisa prób pojednania, konflikt tylko narasta.
PREMIERA: CANAL+, niedziela, 28 maja, godz. 21.30

 

 

 

NIEZNAJOMY Z MOJAVE
(Mojave)
thriller, USA, 2015
Reżyseria: William Monahan
Obsada: Oscar Isaac, Garrett Hedlund, Mark Wahlberg

Trzymający w napięciu thriller o morderczym pojedynku, między człowiekiem, który ma wszystko i jego nieposiadającym niczego rywalem. Debiut reżyserski William Monahana – scenarzysty filmów takich jak „Infiltracja” czy „Królestwo niebieskie”. Na ekranie Oscar Isaac („Co jest grane Davis?”, „Ex machina”) i Mark Wahlberg („Infiltracja”, „Nostalgia anioła”)

Hollywoodzki scenarzysta i reżyser Thomas (Garrett Hedlund) cierpi na depresję i czuje się wypalony. Mężczyzna postanawia wybrać się na pustynię Mojave, by poukładać myśli. Spotyka tam błyskotliwego i pewnego siebie podróżnika – Jacka (Oscar Isaac). Po pewnym czasie okazuje się jednak, że jego towarzystwo może być dla Thomasa niebezpieczne. Młody twórca postanawia wrócić do domu, nie wie jednak, że jego nowy kompan postanowił go śledzić. Wkrótce Jack wyjdzie z ukrycia i mężczyzna będzie zmuszony stawić mu czoła, by obronić siebie i swoich bliskich.
Premiera: CANAL+, poniedziałek, 29 maja, godz. 21:00
CZŁOWIEK, KTÓRY POZNAŁ NIESKOŃCZONOŚĆ
(The Man Who Knew Infinity)
Dramat, Wielka Brytania, 2015
reż. Matt Brown
Obsada: Jeremy Irons, Stephen Fry, Dev Patel

Adaptacja opartej na faktach powieści Roberta Kanigela. W rolach głównych Jeremy Irons („Królestwo niebieskie”), Stephen Fry („V jak Vendetta”) oraz Dev Patel („Slumdog. Milioner z ulicy”).

Indie, 1913 rok. Srinivasa Ramanujan (Dev Patel), 25-letni hinduski matematyczny geniusz mieszka w Madrasie, gdzie pracuje jako urzędnik. W miasteczku nikt nie jest w stanie zrozumieć jego zapisów i teorii. Pewnego dnia trafiają one jednak w ręce brytyjskich uczonych. Profesor Godfrey Harold Hardy (Jeremy Irons) jest pod wrażeniem umysłu młodego Hindusa. Mimo sceptycyzmu swoich kolegów, zaprasza go do Anglii. Ramanujan będzie musiał ciężko pracować, aby zyskać uznanie na kampusie oraz stawić czoła uprzedzeniom rasowym.
Premiera: CANAL+ FILM, środa, 31 maja 2017, 20:00

 

 

 

CANAL+
PREMIERY SERIALI OD 27 MAJA DO 02 CZERWCA 2017

BIURO SZPIEGÓW
(Le Bureau des Légendes ep. 9,10)
PREMIERA: CANAL+ SERIALE, poniedziałek, 29 maja 2017

W GARNITURACH 6
(Suits 6 ep. 9, 10)
PREMIERA: CANAL+ SERIALE, wtorek, 30 maja 2017

WERSAL. PRAWO KRWI 2
(Versailles 2 ep. 5,6)
PREMIERA: CANAL+, czwartek, 01 czerwca 2017

SKAZANY NA ŚMIERĆ: SEQUEL
(Prison Break: Sequel ep. 8)
PREMIERA: CANAL+, piątek, 02 czerwca 2017

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

1 komentarz do “Canal+ premiery filmowe od 27 maja do 2 czerwca 2017

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.