Canal+ premiery filmowe od 26 sierpnia do 1 września 2017

W ostatnim tygodniu sierpnia w Canal+: film kryminalny „Dziedzictwo krwi”, polski film kryminalny „Jestem mordercą”, brytyjska komedia „Absolutnie fantastyczne: Film”, film science fiction „Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia „, film biograficzny „Christine” oraz nowy serial „Uprowadzona”.

 

 

Dziedzictwo krwi
(Blood Father)
kryminał, Francja, 2016
Reżyseria: Jean-François Richet
Obsada: Mel Gibson, Erin Moriarty, Diego Luna, Michael Parks, William H. Macy

Thriller Jeana-Françoisa Richeta, reżysera dyptyku kryminalnego „Wróg publiczny nr 1” oraz „Wróg publiczny nr 2.”. W roli głównej Mel Gibson(„Zabójcza broń”, „Czego pragną kobiety”).

John Link (Mel Gibson) po wyjściu z więzienia wiedzie spokojne, pustelnicze życie i trzyma się z dala od problemów. Pewnego dnia w jego drzwiach staje 17-letnia córka (Erin Moriarty), której nie widział od wielu lat. Ścigana przez członków meksykańskiego gangu narkotykowego dziewczyna ma nadzieję, że ojciec wybawi ją z kłopotów.
PREMIERA: CANAL+ sobota, 26 sierpnia, godz. 22:15

 

Jestem mordercą
kryminał, Polska, 2016
Reżyseria: Maciej Pieprzyca
Obsada: Mirosław Haniszewski, Arkadiusz Jakubik, Agata Kulesza, Magdalena Popławska

Jeden z najgłośniejszych polskich thrillerów. Historia, w której tylko jedno jest faktem: zbrodnia. Reszta to zagadka i intryga z filmowym PRL-em w tle. Film nagrodzono Srebrnymi Lwami na 41. Festiwalu Filmowym w Gdyni.

Thriller psychologiczny inspirowany prawdziwymi wydarzeniami z początku lat 70. Główny bohater filmu Janusz Jasiński (Mirosław Haniszewski) to młody milicjant, który po niepowodzeniu pierwszego etapu śledztwa zostaje szefem grupy dochodzeniowej mającej złapać seryjnego zabójcę kobiet – słynnego Wampira z Zagłębia. Funkcjonariusz stara się zrobić wszystko, by wykorzystać życiową szansę i zamknąć sprawę.
PREMIERA: CANAL+, niedziela 27 sierpnia godz. 21:30

 

 

 

 

Absolutnie fantastyczne: Film
(Absolutely Fabulous: The Movie)
komedia, Wielka Brytania/USA, 2016
Reżyseria: Mandie Fletcher
Obsada: Jennifer Saunders, Joanna Lumley, Julia Sawalha, Jane Horrocks

Przezabawna komedia oparta na przebojowym brytyjskim sitcomie, prawdziwy aktorski popis absolutnie fantastycznych Jennifer Saunders („Serdeczne porozumienie”) i Joanny Lumley („Wilk z Wall Street”).

Edina Monsoon (Jennifer Saunders) i Patsy Stone (Joanna Lumley) nadal trzęsą londyńskim światem mody, gwiazd i celebrytów, dzieląc swój czas między zakupy i balowanie w najmodniejszych klubach. Gdy media obarczają je winą za skandaliczny incydent w trakcie jednej z imprez, Edina i Patsy padają ofiarami ataku ze strony brukowych dziennikarzy i paparazzi. Bez grosza przy duszy uciekają na francuską Riwierę, gdzie wspólnie układają plan, który może im zapewnić powodzenie i bogactwo na resztę życia.
PREMIERA: CANAL+ poniedziałek, 28 sierpnia, godz. 21:00

 

Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia
(The Day the Earth Stood Still)
science fiction, USA/Kanada, 2008
Reżyseria: Scott Derrickson
Obsada: Keanu Reeves, Jennifer Connelly, Kathy Bates, Jaden Smith, John Cleese, Jon Hamm, Kyle Chandler

Remake klasycznego filmu science fiction Roberta Wise’a z 1951 roku, według scenariusza Edmunda H. Northa, który powstał z kolei na podstawie noweli Harry’ego Batesa „Farewell to the Master”.

Olbrzymi niezidentyfikowany obiekt zbliża się z ogromną prędkością do Ziemi. Trajektoria jego lotu wskazuje, że uderzy w Nowy Jork. Otoczony światłem i pyłem tajemniczy obiekt niespodziewanie ląduje nocą w Central Parku na Manhattanie. Z jego wnętrza wyłania się bezkształtna świetlista istota. Towarzyszy jej humanoidalny robot z gatunku Genetically Organized Robotic Technology. Przybysz z kosmosu zostaje postrzelony i trafia do szpitala. W inkubatorze przybiera ludzką postać.
PREMIERA: CANAL+ FILM, poniedziałek 28 sierpnia, godz. 21:45

 

 

 

Christine
(Christine)
biograficzny, Wielka Brytania/USA, 2016
Reżyseria: Antonio Campos
Obsada: Rebecca Hall, Michael C. Hall, Tracy Letts

Film biograficzny o amerykańskiej dziennikarce – Christine Chubbuck. W rolach głównych nominowana do Złotego Globu Rebecca Hall („Vicky Cristina Barcelona”) oraz Michael C. Hall („Sześć stop pod ziemią”).

Historia Christine Chubbuck, reporterki telewizyjnej, która pod koniec życia pragnąc awansu zachorowała na depresje. Kobieta za zgodą szefa stacji WXLT przygotowała materiał na temat samobójstw. 15 lipca 1974 roku dziennikarka prowadziła program Suncoast Digest, podczas którego na wizji strzeliła sobie w głowę.
PREMIERA: CANAL+ FILM, wtorek 29 sierpnia, godz 20:00

 

 

 

CANAL+
PREMIERY SERIALI OD 26 SIERPNIA DO 01 WRZEŚNIA 2017

 

QUANTICO 2
(Quantico 2 ep. 14, 15)
PREMIERA: CANAL+ SERIALE, poniedziałek 28 sierpnia 2017

ZŁOTO GUJANY
(Guyane (Ouro) ep. 3, 4)
PREMIERA: CANAL+ SERIALE, wtorek 29 sierpnia 2017

UPROWADZONA
(Taken ep. 1, 2)
PREMIERA: CANAL+, piątek 1 września 2017

 

UPROWADZONA
(Taken)
serial sensacyjny, Francja/Kanada/USA, 2017
obsada: Clive Standen, Jennifer Beals, Brooklyn Sudano, Gaius Charles, James Hebert

Amerykański serial sensacyjny twórcy hitów takich jak: „Leon Zawodowiec”, „Piąty Element” czy „Taxi”. W rolach głównych: Clive Standen („Everest”, „Wikingowie”, „Camleot”) oraz Jennifer Beals („Księga ocalenia”, „Cztery pokoje”). Serial jest prequelem trylogii „Uprowadzona”.

Młody Bryan Mills (Clive Standen) to były agent CIA zmagający się z życiową tragedią, która wstrząsnęła całym jego światem. Mężczyzna stawia sobie za cel nie tylko pokonanie traumy, ale również zemstę. Będzie to dla niego spore wyzwanie, zwłaszcza, że rozpoczyna nową ścieżkę kariery jako specjalny agent wywiadu. Praca ta nauczy go bardzo specyficznych i niebezpiecznych umiejętności. Serialowe wątki: zbrodnia, zemsta, szantaż oraz wyścig z czasem – gwarantują akcję trzymającą w napięciu.
PREMIERA odc. 1,2: CANAL+, piątek 1 września, godz. 21:00

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.