Canal+ premiery filmowe od 25 listopada do 1 grudnia 2017

W ostatnim tygodniu listopada w Canal+ obejrzymy: thriller „Split”, francuski film wojenny „Nasi patrioci „, francuska komedia „Zacne rodziny”, dramat „Miłe słówka”,  film akcji „Narodziny legendy” oraz nowy serial „Mr. Mercedes”.

Split
(Split)
thriller, Japonia, USA, 2016
reżyseria: M. Night Shyamalan
obsada: James McAvoy, Anya Taylor-Joy, Haley Lu Richardson

Najnowszy thriller M. Nighta Shyamalana, autora „Szóstego zmysłu” i „Osady”. W roli głównej nominowany do Złotego Globu, James McAvoy („Pokuta”).

Kevin (James McAvoy) to młody mężczyzna, który cierpi na psychiczne zaburzenie – tzw. osobowość mnogą. Pewnego dnia jedna z nich zmusza mężczyznę do porwania trzech nastolatek. Aby się uwolnić dziewczyny muszą pośród 23 wcieleń Kevina znaleźć to, które im pomoże. Sytuacja komplikuje się , gdy pojawia się jeszcze jedna, przerażająca 24. osobowość – „Bestia”.
PREMIERA: CANAL+, sobota 25 listopada godz. 21:00

 

 

Nasi patrioci
(Nos patriotes (Our Patriots))
wojenny, Francja, Belgia, 2017
Reżyseria: Gabriel Le Bomin
Obsada: Marc Zinga, Alexandra Lamy, Pierre Deladonchamps

Poruszająca wojenna opowieść oparta na faktach. Na ekranie: Marc Zinga („Imigranci”), Alexandra Lamy („Ze wszystkich sił”) oraz Pierre Deladonchamps („Nieznajomy nad jeziorem”).

Po klęsce Francji latem 1940 r. młody senegalski żołnierz Addi Ba (Marc Zinga) ucieka z armii. Chłopak znajduje schronienie w małej wsi, której mieszkańcy pomagają mu uzyskać fałszywe dokumenty i wyjść z ukrycia. Przyciąga on jednak uwagę ludzi, którzy planują podjąć działania przeciwko siłom okupacyjnym. Addi postanawia im pomóc i wspólnie z nimi budować pierwszą „podziemną” sieć oporu w regionie.
Premiera: PREMIERA: CANAL+, poniedziałek 27 listopada, godz. 21:00

 

 

Zacne rodziny
(Belles Familles)
komedia, Francja, 2015
Reżyseria: Jean-Paul Rappeneau
Obsada: Mathieu Amalric, Marine Vacth, Gilles Lellouche, Nicole Garcia, Karin Viard

Ciepła komedia w reżyserii Jeana-Paula Rappeneau („Bon voyage”). W rolach głównych: Marine Vacth („Spowiedź”), Mathieu Amalric („Wenus w futrze”) oraz Gilles Lellouche („Niewinne kłamstewka”).

Jérôme Varenne (Mathieu Amalric) to francuski finansista, który żyje w Szanghaju z Chen-Li (Gemma Chan) – jego życiową i biznesową partnerką. Pewnego dnia, podczas krótkiego pobytu w Paryżu, dowiaduje się od swojej matki, że ich dom rodzinny w Ambray zostanie sprzedany. Jerome postanawia udać się do miasta, w którym dorastał, aby zobaczyć, co tak naprawdę się tam dzieje. Nie wie jednak jak bardzo ta emocjonująca eskapada zmieni jego życie.
PREMIERA: CANAL+ FILM, wtorek 28 listopada, godz. 20:00

 

 

Miłe słówka
(The Kind Words)
dramat, Izrael, Kanada, 2015
Reżyseria: Shemi Zarhin
Obsada: Rotem Zissman-Cohen, Rassabn Abes, Roy Assaf

Izraelski dramat w reżyserii Shemi Zarhina („Dzień dobry Panie Shlomi”). Produkcja była nominowana do nagród Ofir 2015 aż w 12 kategoriach. Film został również zaprezentowany podczas 40. MFF w Toronto.

Po śmierci matki żydowskie rodzeństwo z Izraela odkrywa, że człowiek, który ich wychował nie jest ich biologicznym ojcem. Postanawiają udać się do Francji, gdzie mieszka ich ciotka, aby odkryć prawdę. Niestety kobieta unika ich pytań. Mimo to, młodzi nie poddają się i rozpoczynają podróż śladami swoich krewnych, aby odkryć tajemnicę, którą ich matka zabrała do grobu.
PREMIERA: CANAL+ FILM, środa 29 listopada, godz. 20:00

 

 

 

 

 

Narodziny legendy
(Rise of the Legend)
kino akcji, Hong Kong, Chiny, 2014
Reżyseria: Roy Hin Yeung Chow
Obsada: Sammo Kam-Bo Hung, Eddie Peng, Luodan Wang

Oparta na prawdziwych wydarzeniach opowieść o legendarnym człowieku. Na ekranie gwiazdy azjatyckiego kina: Sammo Kam-Bo Hung („IP Man”) oraz Eddie Peng („Wielki Mur”).

Wong Fei Hung (Eddie Peng) stał się kultową postacią w chińskiej kulturze. Wojownik kung-fu, nauczyciel, medyk i rewolucjonista, którego ojciec został zabity przez mroczną moc. Film opowiada o jego młodości, gdy powrócił do rodzinnego Kantonu by rozliczyć się z przeszłością i sprowadzić sprawiedliwość z powrotem do miasta.
PREMIERA: CANAL+, piątek 01 grudnia, godz. 22:00

 

 

 

CANAL+
PREMIERY SERIALI OD 25 LISTOPADA DO 01 GRUDNIA 2017

 

Belfer 2
(Belfer 2 odc. 6)
PREMIERA: CANAL+, niedziela 26 listopada 2017

Potwór
(Monster ep. 7)
PREMIERA: CANAL+ SERIALE, poniedziałek 27 listopada 2017

Jordskott – Las zaginionych 2
(Jordskott 2 ep. 4)
PREMIERA: CANAL+ SERIALE, wtorek 28 listopada 2017

Bez lęku
(Fearless ep. 3)
PREMIERA: CANAL+, czwartek 30 listopada 2017

Mr. Robot 3
(Mr. Robot ep. 5)
PREMIERA: CANAL+, czwartek 30 listopada 2017

Mr. Mercedes
(Mr. Mercedes ep. 1,2)
PREMIERA: CANAL+, piątek 1 grudnia 2017

 

 

Mr. Mercedes
(Mr. Mercedes)
serial sensacyjny, USA, 2017
obsada: Brendan Gleeson, Harry Treadaway, Jharrel Jerome

Serial sensacyjny na podstawie powieści „Pan Mercedes” Stephena Kinga. Obraz twórcy kultowej „Ally McBeal” i „Wielkich kłamstewek”, Davida E. Kelley’ego.

Minęły 2 lata odkąd skradziony Mercedes celowo wjechał w tłum ludzi zabijając 16 osób i raniąc dziesiątki innych. Bill Hodges (Brendan Gleeson), emerytowany detektyw, kiedyś prowadził śledztwo w tej sprawie, ale niestety zabójca nigdy nie został schwytany. Pewnego dnia, były stróż prawa zaczyna otrzymywać tajemnicze i niepokojące wiadomości zawierające informacje odnośnie dawnej masakry. Mężczyzna rozpoczyna prywatne śledztwo, którego celem jest schwytanie przestępcy zanim popełni kolejną zbrodnię.

PREMIERA: CANAL+, piątek 1 grudnia 2017

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.