Canal+ premiery filmowe od 25 do 31 marca 2017

W ostatnim tygodniu marca w Canal+ obejrzymy: film akcji „X-Men: Pierwsza klasa”, film akcji „X-Men: Apocalypse”, francuski film familijny „Bella i Sebastian 2”, film fantasy „Łowca i królowa lodu”, komedia romantyczna „Romans na godziny” oraz horror” Victor Frankenstei”.


X-MEN: PIERWSZA KLASA
(X-Men: First Class)
kino akcji, USA/Wielka Brytania, 2011
Reżyseria: Matthew Vaughn
Obsada: James McAvoy, Michael Fassbender, Jennifer Lawrence, Kevin Bacon

Widowiskowy film akcji, ukazujący początki epickiej sagi X-Men. W rolach głównych: James McAvoy („Pokuta”, „Ostatni król Szkocji”) i Michael Fassbender („Prometeusz”, „Wstyd”). Na ekranie również laureatka Oscara® Jennifer Lawrence (saga „Igrzyska Śmierci”, „Poradnik pozytywnego myślenia”).

Charles Xavier (James McAvoy) i Erik Lensherr (Michael Fassbender) to dwaj przyjaciele, którzy odkrywają w sobie niezwykłe moce. Nim jako Doktor X i Magneto staną się zaciętymi wrogami, będą musieli połączyć swoje siły z innymi podobnymi do nich. Światu grozi bowiem niewyobrażalne niebezpieczeństwo, któremu są w stanie zapobiec tylko mutanci.
PREMIERA: CANAL+, sobota, 25 marca, godz. 15:50

 

 

 

X-MEN: APOCALYPSE
(X-Men: Apocalypse)
kino akcji, USA, 2016
Reżyseria: Bryan Singer
Obsada: James McAvoy, Michael Fassbender, Jennifer Lawrence, Nicholas Hoult, Oscar Isaac, Rose Byrne

Superprodukcja nie tylko dla fanów serii ekranizacji kultowych komiksów. Na ekranie ponownie zobaczymy laureatkę Oscara® Jennifer Lawrence (saga „Igrzyska Śmierci”, „Poradnik pozytywnego myślenia”), a także Jamesa McAvoya („Pokuta”, „Ostatni król Szkocji”) i Michaela Fassbendera („Prometeusz”, „Wstyd”).

W Egipcie obudził się przedwieczny mutant Apocalypse, który chce zniszczyć świat. Z tak wielką mocą X-Meni nie mieli jeszcze nigdy do czynienia. Do walki nieoczekiwanie dołącza ukrywający się w Polsce Magneto.

Superprodukcja „X-Men: Apocalypse” może poszczycić się iście gwiazdorską obsadą. Na ekranie oprócz Jamesa McAvoya, Jennifer Lawrence i Michaela Fassbendera zobaczymy również m.in. zdobywcę Złotego Globu Oscara Issaca („Gwiezdne Wojny: Przebudzenie mocy”, „Co jest grane, Davis?”), Sophie Turner („Gra o tron”), Evana Petersa („American Horror Story”) i Nicholasa Houlta („Mad Max: Na drodze gniewu”, „Był sobie chłopiec”).
PREMIERA: CANAL+, sobota, 25 marca, godz. 18:30

 

 

 

ŁOWCA I KRÓLOWA LODU
(The Huntsman: Winter’s War)
fantasy, USA, 2016
Reżyseria: Cedric Nicolas-Troyan
Obsada: Chris Hemsworth, Jessica Chastain, Charlize Theron, Emily Blunt

Prequel „Królewny Śnieżki i Łowcy” z plejadą gwiazd w obsadzie. W rolach głównych: nagrodzona Oscarem® Charlize Theron („Mad Max: Na drodze gniewu”, „Monster”) i Emily Blunt („Na skraju jutra”, „Sicario”).

Królowa Freya przez lata tworzy legion śmiercionośnych łowców, w którym obowiązuje jedna zasada: nigdy nie kochać. Kiedy władczyni dowiaduje się o losach swej siostry, wzywa swoich zaufanych łowców – Eryka i Sarę – by sprowadzili Magiczne Zwierciadło…

Film producenta „Czarownicy” to idealna propozycja dla wielbicieli „Władcy Pierścieni”, „Opowieści z Narni”, czy „Hobbita”. Oprócz znakomitych Charlize Theron i Emily Blunt na ekranie zobaczymy również Chrisa Hemswortha (seria filmów „Thor”) oraz Jessicę Chastain („Interstellar”, „Marsjanin”).
PREMIERA: CANAL+, sobota, 25 marca, godz. 21:00

 

 

 

BELLA I SEBASTIAN 2
(Belle et Sébastien, l’aventure continue)
familijny, Francja, 2016
Reżyseria: Eric Bacos

Wzruszająca historia dla całej rodziny, która zachwyciła już miliony widzów w całej Europie.
Kontynuacja opowieści o niezwykłej przyjaźni między człowiekiem a psem.

Film na podstawie bestsellerowej powieści Cecil Aubry. Wychowywany przez dziadka Sebastian (Félix Bossuet) z niecierpliwością wyczekuje na przyjazd swojej przyjaciółki Angeliny (Margaux Châtelier). Kiedy dowiaduje się, że awionetka, którą podróżowała dziewczyna, zaginęła, nie waha się ani chwili. Wyrusza w góry, aby odnaleźć zaginioną przyjaciółkę. Towarzyszy mu jego wierny pies Bella.
PREMIERA: CANAL+, niedziela, 26 marca, godz. 19:00

 

 

ROMANS NA GODZINY
(5 to 7)
komedia romantyczna, USA, 2014
Reżyseria: Victor Levin
Obsada: Anton Yelchin, Glenn Close, Bérénice Marlohe, Olivia Thirlby, Lambert Wilson

Glenn Close („Niebezpieczne związki”, „101 dalmatyńczyków”) w zabawnej komedii
o zakazanej miłości i niespodziewanym uczuciu.

Młody pisarz z Nowego Jorku, Brian Bloom (Anton Yelchin) spotyka pewnego dnia uroczą Francuzkę Arielle Pierpoint (Bérénice Marlohe). Między dwojgiem ludzi zaczyna iskrzyć, umawiają się więc na kolejne spotkanie. Podczas wspólnego zwiedzania muzeum Arielle przyznaje się Brianowi, że ma męża i jest nim nie byle kto, bo wpływowy francuski dyplomata (Lambert Wilson). Para postanawia mimo wszystko kontynuować swoją znajomość. Jest jednak jeden warunek – Arielle może spotykać się z Brianem tylko między 5 a 7 po południu.
PREMIERA: CANAL+, poniedziałek, 27 marca, godz. 21:00

 

 

VICTOR FRANKENSTEIN
(Victor Frankenstein)
horror, USA, Wielka Brytania. Kanada, 2015
Reżyseria: Paul McGuigan
Obsada: Daniel Radcliffe, James McAvoy, Jessica Brown Findlay

James McAvoy („Pokuta”, „Ostatni król Szkocji”) i Daniel Radcliffe (seria „Harry Potter”, „Kobieta w czerni”) w horrorze o przerażających eksperymentach szalonego doktora.

Radykalny naukowiec Victor Frankenstein (James McAvoy) wraz ze swoim genialnym protegowanym Igorem Strausmanem (Daniel Radcliffe), pracują nad urzeczywistnieniem szlachetnej wizji pomagania ludzkości. Badają nieśmiertelność i osiągają coraz lepsze rezultaty. Z biegiem czasu jednak ich pasja do nauki zaczyna zamieniać się w obsesję, a ich eksperymenty mają coraz bardziej przerażające konsekwencje.
PREMIERA: CANAL+ FILM, piątek, 31 marca, godz. 23:25

 

CANAL+
PREMIERY SERIALI OD 25 DO 31 MARCA 2017

SEKTA 2
(The Path ep. 5, 6)
PREMIERA: CANAL+ SERIALE, poniedziałek, 27 marca 2017

GRIMM 6
(Grimm 6 ep. 3, 4)
PREMIERA: CANAL+ SERIALE, wtorek, 28 marca 2017

PIRACI 4
(Black Sails 4 ep. 7, 8)
PREMIERA: CANAL+, czwartek, 30 marca 2017

MIDNIGHT SUN
(Midnight Sun ep. 7, 8)
PREMIERA: CANAL+, piątek, 31 marca 2017

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.