Canal+ premiery filmowe od 23 do 29 września 2017

W tym tygodniu w Canal+: film akcji „Żywioł. Deepwater Horizon„, thriller sci-fi,„Morgan”, polski dramat „Plac zabaw”, francuski dramat „Szklane kulki” oraz komediodramat „Wszyscy wygrywają”.

 

ŻYWIOŁ. DEEPWATER HORIZON
(Deepwater Horizon)
Kino akcji, Hong Kong/USA, 2016
Reżyseria: Peter Berg
Obsada: Mark Wahlberg, Kurt Russell, Douglas M. Griffin, John Malkovich

Największa platforma wiertnicza na świecie i katastrofa o niespotykanej dotąd skali. Na ekranie: Mark Wahlberg („Infiltracja”), Kurt Russell („Szybcy i wściekli”, „Nienawistna ósemka”) oraz Kate Hudson („Jak stracić chłopaka w 10 dni”).

Załoga największej i najnowocześniejszej platformy wiertniczej na świecie musi stawić czoła niewyobrażalnej potędze morskiego żywiołu. Zbudowana w Zatoce Meksykańskiej platforma Deepwater Horizon ma wydobywać niespotykane dotąd ilości ropy. Podczas rozruchu wydobycia dochodzi jednak do awarii, która wkrótce doprowadza do serii eksplozji i pożaru platformy. Jednocześnie w Zatoce rozpoczyna się sztorm. Kapitan Mike Williams (Mark Wahlberg) otrzymuje informację, że służby ratunkowe nie będą w stanie przyjść załodze z pomocą ze względu na ekstremalne warunki pogodowe.
PREMIERA: CANAL+, sobota 23 września, godz. 22:15

 

 

 

MORGAN
(Morgan)
thriller sci-fi, USA, 2016
Reżyseria: Luke Scott
Obsada: Kate Mara, Anya Taylor-Joy, Toby Jones, Michelle Yeoh, Brian Cox, Jennifer Jason Leigh

Pełnometrażowy debiut Luke’a Scotta, syna Ridleya Scotta. Klimatyczna i mroczna opowieść science fiction z zapierającymi dech w piersiach scenami strzelanin oraz walk wręcz. W rolach głównych: Kate Mara („Strzelec”) oraz Anya Taylor-Joy („Split”).

Lee Weathers (Kate Mara) jest przedstawicielką wielkiej korporacji, która specjalizuje się w rozwiązywaniu ryzykownych i trudnych sytuacji. Pewnego dnia kobieta zostaje wysłana do odległego, ściśle tajnego laboratorium. Musi tam wyjaśnić sprawę niespodziewanego przerażającego wypadku. Na miejscu okazuje się, że za wypadkiem stoi z pozoru niewinna dziewczyna. Szybko jednak okazuje się, że nie jest człowiekiem i kryje w sobie zarówno niezwykły potencjał, jak i ogromne zagrożenie.
PREMIERA: CANAL+, niedziela 24 września, godz. 21:30

 

 

 

PLAC ZABAW
dramat, Polska, 2016
Reżyseria: Bartosz M. Kowalski
Obsada: Paweł Brandys, Anita Jancia, Michalina Świstuń

Jeden z najciekawszych debiutów ubiegłego roku.  Obraz wyróżniono Nagrodą specjalną (Nagroda Polskiej Federacji Dyskusyjnych Klubów Filmowych) na FPFF w Gdyni 2016. Film otrzymał także Nagrodę specjalną MFF w San Sebastian 2016.

Niewielkie miasto w Polsce. Dzień z życia nastolatków, którzy właśnie kończą szkołę podstawową. Niewinnie zapowiadające się spotkanie trójki bohaterów prowadzi do nieoczekiwanego, przerażającego finału.  Nagrodzony w konkursie Script Pro scenariusz, został oparty na faktach.
PREMIERA: CANAL+, poniedziałek, 25 września godz. 21:00

 

 

 

SZKLANE KULKI
(Un sac de billes)
dramat, Francja, Kanada, Czechy, 2017
Reżyseria: Christian Duguay
Obsada: Dorian Le Clech, Batyste Fleurial, Patrick Bruel, Christian Clavier

Adaptacja autobiograficznej powieści francuskiego pisarza Josepha Joffo. Wzruszająca historia dwójki żydowskich braci, którzy muszą zmierzyć się z drastycznie zmieniającą się rzeczywistością. Na ekranie m.in. Christian Clavier („Goście, goście”, „Za jakie grzechy, dobry Boże?”).

Joseph (Dorian Le Clech) jest beztroskim chłopcem, który spędza czas grając w kulki ze swoimi licznymi przyjaciółmi. Wszystko zmienia się w 1941 roku, kiedy hitlerowcy zajmują Paryż. Nieświadomy tego, co to znaczy być Żydem, Joseph przeżyje szok w zderzeniu z nową rzeczywistością. Wraz z bratem zostaje wysłany przez rodziców do bezpiecznej strefy. Jednak nawet tam będzie musiał wykazać się wyjątkowej odwagą i pomysłowością. Wszystko po to by przeżyć i ponownie zjednoczyć rodzinę.
PREMIERA: CANAL+ FILM, wtorek 26 września, godz. 20:00

 

 

 

WSZYSCY WYGRYWAJĄ
(Win Win)
komediodramat, USA, 2011
Reżyseria: Tom McCarthy
Obsada: Paul Giamatti, Amy Ryan, Jeffrey Tambor, Melanie Lynskey

Entuzjastycznie przyjęta przez amerykańskich krytyków tragikomedia z nominowanymi do Oscara® Paulem Giamattim („Iluzjonista”) oraz Amy Ryan („Birdman”). Za kamerą laureat Nagrody Amerykańskiej Akademii za scenariusz do filmu „Spotlight” Tom McCarthy.

Mike Flaherty (Paul Giamatti) jest właścicielem kancelarii adwokackiej i wiedzie pozornie szczęśliwe życie u boku swojej żony i dzieci. Pewnego dnia postanawia całkowicie odmienić swój los i zostaje trenerem szkolnej drużyny zapaśniczej. Niedługo potem odkrywa w niej kandydata na przyszłego mistrza, ale na drodze staje mu matka chłopaka, która postanawia wykorzystać sukces syna do własnych celów.
PREMIERA: CANAL+ FAMILY, niedziela 24 września, godz. 18:30

 

CANAL+
PREMIERY SERIALI OD 23 DO 29 WRZEŚNIA 2017

QUANTICO 2
(Quantico 2 ep. 22, 23)
PREMIERA: CANAL+ SERIALE, poniedziałek 25 września 2017

OLIVER STONE VS WŁADIMIR PUTIN
(The Putin Interviews ep. 4)
PREMIERA: CANAL+, poniedziałek 25 września 2017

THE COLLECTION. IMPERIUM MODY
(The Collection ep. 3, 4)
PREMIERA: CANAL+ SERIALE, wtorek 26 września 2017

ZŁOTO GUJANY
(Guyane (Ouro) ep. 11, 12)
PREMIERA: CANAL+ SERIALE, wtorek 26 września 2017

UPADEK KRÓLESTWA 2
(The Last Kingdom 2 ep. 7, 8)
PREMIERA: CANAL+, czwartek 28 września 2017

UPROWADZONA
(Taken ep. 9, 10)
PREMIERA: CANAL+, piątek 29 września 2017

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.