Canal+ premiery filmowe od 23 do 29 lipca 2016

wiezen labiryntu proby ogniaW ostatnim tygodniu lipca w Canal+: film science fiction „Więzień labiryntu: Próby ognia”, komedia obyczajowa „Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu”, familijny „Arktyczna przygoda”, dokument „Madagaskar – kraina gremlinów. Poza światem”, biograficzny „Eksperymentator”, dramat „Dotknięci ogniem”, thriller „Hitman: Agent 47” oraz 3 sezon serialu „Brooklyn Nine-Nine”.CANAL

 

WIĘZIEŃ LABIRYNTU: PRÓBY OGNIA
(Maze Runner: The Scorch Trials)
science fiction, USA, 2015
reżyseria: Wes Ball
obsada: Dylan O’Brien, Ki Hong Lee, Kaya Scodelario

wiezen labiryntu proby ogniaEkranizacja drugiego tomu bestsellerowej trylogii fantastycznej Jamesa Dashnera. Kolejna część opowieści to prawdziwe widowisko, a za kamerą ponownie twórca pierwszej części West Ball. Okazuje się, że labirynt był tylko początkiem, a na bohaterów czeka jeszcze więcej niespodzianek, pułapek i mylnych tropów.
Thomas (Dylan O’Brien) był pewien, że ucieczka z labiryntu będzie oznaczała wolność dla niego i pozostałych Streferów, okazuje się jednak, że tajemnicza organizacja „Dreszcz” nie zakończyła swych koszmarnych eksperymentów. Wszystko co się wydarzyło stanowiło tylko wstęp do jeszcze bardziej przerażającej Fazy Drugiej – prób ognia. Streferzy mają tylko dwa tygodnie, aby przejść przez Pogorzelisko – najbardziej spaloną część świata pustynię, na której z każdej strony czyha na nich niebezpieczeństwo. Co więcej, pojawiła się jeszcze nowa grupa eksperymentowanych, której przetrwanie zależy od unicestwienia Streferów. Nowi są zdeterminowani, aby przetrwać. Nie można więc przestać uciekać – chyba, że chce się być więźniem do końca życia.
Kontynuacja „Więźnia labiryntu” to kolejna dawka mocnych wrażeń i imponujących efektów specjalnych. W obsadzie młodzi, ale znani już młodzi aktorzy: Kaya Scodelario (pamiętna Effy z serialu „Skins”), Dylan O’Brien („Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak”) i znany z „To właśnie miłość” Thomas Brodie-Sangster.
Premiera trzeciej części cyklu zaplanowana została na 2018 rok.
PREMIERA: CANAL+, sobota, 23 lipca 2016, 21:00

 

 

 

 

WSZYSTKIE DROGI PROWADZĄ DO RZYMU
(While we’re young)
Komedia obyczajowa, USA, 2014
Reżyseria: Noah Baumbach
Obsada: Naomi Watts, Ben Stiller, Amanda Seyfried, Adam Driver

wszystkie drogi prowadza do rzymuSarah Jessica Parker i wybitna aktorka Claudia Cardinale w przezabawnej i pouczającej komedii dwukrotnego laureata Kryształowego Niedźwiedzia Elli Lemhagena. W obsadzie również znany z filmów „Pod słońcem Toskanii” czy „Turysta” Raoul Bova.
Maggie (Sarah Jessica Parker) to stateczna nauczycielka college’u i matka nastoletniej Summer. Kobieta chce odbudować swoje więzy ze zbuntowaną córką i planuje w tym celu podróż do Toskanii, do miejsca w którym sama jako dziecko spędzała wakacje. Po przyjeździe okazuje się, że nadal mieszka tam Luca (Raoul Bova), jej dawna miłość, który jak się okazuje wyrósł na bardzo przystojnego mężczyznę. Co więcej nadal jest kawalerem i mieszka ze swoją osiemdziesięcioletnią matką Carmen. Pewnego dnia Carmen i wyraźnie znudzona już sielskimi widokami Summer porywają samochód Lucy i wyruszają na szaloną podróż do Rzymu. Maggie i jej dawny kochanek ruszają za nimi w pościg.
PREMIERA: CANAL+, niedziela, 24 lipca 2016, 21:30

 

 

ARKTYCZNA PRZYGODA
(Midnight Sun)
familijny, Kanada/Włochy, 2014
reżyseria: Roger Spottiswoode
obsada: Dakota Goyo, Goran Visnjic, Bridget Moynahan

arktyczna przygodaPełna uroku i ciepła, choć rozgrywająca się w prawdziwie mroźnych krajobrazach, historia przyjaźni chłopca i polarnego niedźwiadka. Reżyseruje Roger Spottiswoode („Jutro nie umiera nigdy”, „Dzieci z jedwabnego szlaku”), a w jednej z głównych ról występuje znany z pamiętnej roli w serialu „Ostry dyżur” Goran Višnjić.
Luke mieszka razem z matką w północnej Dakocie, bardzo blisko pól lodowych. Pewnego wieczoru odkrywa w swoim domu malutkiego białego niedźwiadka. Chłopiec jest zachwycony, niedźwiadek zresztą też, ale dzikie zwierzę nie może przecież mieszkać z ludźmi. Luke decyduje się zwrócić malca matce. Prosi o pomoc pół-Eskimosa Mutuka (Goran Višnjić), który znakomicie zna obszary występowania białych niedźwiedzi. Wspólnie transportują zwierzę na lodowe pola. Niestety niedźwiedzicy nigdzie nie widać. Luke wbrew rozsądkowi postanawia razem z misiem przeszukać lodowy bezkres i znaleźć jego matkę. Nie zdaje sobie sprawy jakie niebezpieczeństwa czyhają na nich w mroźnej krainie.
PREMIERA: CANAL+, poniedziałek, 25 lipca 2016, 21:00

 

 

MADAGASKAR – KRAINA GREMLINÓW. POZA ŚWIATEM
(Land of Gremlins 2)
dokument, Kanada, 2015
Reżyseria: Jacinth Latta

Druga część niezwykłego dokumentu o egzotycznym Madagaskarze i jej mieszkańcach

Wyspa Madagaskar jest domem dla najdziwniejszych i najbardziej wspaniałych stworzeń na świecie. Dokument „Madagaskar – Kraina gremlinów. Poza światem”, tak jak poprzednik, bada bogatą ewolucyjną historię wyspy i pokazuje szereg niezwykłych, zamieszkujących ją stworzeń w ich naturalnym środowisku.
PREMIERA: CANAL+ FAMILY, poniedziałek, 25 lipca 2016, 20:00
EKSPERYMENTATOR
(Experimenter)
biograficzny, USA, 2015
reżyseria: Michael Almereyda
obsada: Winona Ryder, Peter Sarsgaard, Taryn Manning, Kellan Lutz, Anton Yelchin

eksperymentatorWyświetlany na festiwalu w Sundance i prezentowany na American Film Festiwal w sekcji „Ale kino+ prezentuje” obraz Michaela Almereydy („Hamlet”, „Anarchia”) to śmiała biografia psychologa Stanleya Miligrama. W roli głównej znany z filmów „Elegia” i „Była sobie dziewczyna” Peter Sarsgaard, a partneruje mu powracająca na ekran Winona Ryder („Przerwana lekcja muzyki”, „Edward Nożycoręki”).

Historia oparta na faktach. Stanley Miligram to wzbudzający wiele kontrowersji ambitny psycholog społeczny, autor serii słynnych eksperymentów, w których sprawdzał skłonność do podległości i krzywdzenia innych na rozkaz przełożonego. Do badań skłoniła go pamięć o II wojnie światowej i obozach zagłady, a wyniki jego badań były mocno zasmucające. Film Michaela Almereydy ukazuje Miligrama jako postać na wskroś rozdwojoną – z jednej strony jest naukowcem zorientowanym na wiedzę, a z drugiej demiurgiem, którego ekscytuje sytuacja władzy, w której obecnie się znalazł. Sam obraz to też w pewnym sensie eksperyment, połączenie życia, fantazji i nauki.

Oprócz gwiazd, Petera Sarsgaarda i Winony Ryder, w filmie występują również Taryn Manning znana z serialu „Orange is the new black” i John Leguizamo („Moulin Rouge!”, „Romeo i Julia”).
PREMIERA: CANAL+FILM, wtorek, 26 lipca 2016, 20:00

 

 

 

DOTKNIĘCI OGNIEM
(Touched with Fire)
dramat, romans, USA, 2015
reżyseria: Paul Dalio
obsada: Katie Holmes, Luke Kirby, Christine Lahti, Griffin Dunne

Katie Holmes („Telefon” i „Batman: Początek”) i Luke Kirby („Take This Waltz”) w debiucie reżyserskim operatora Paula Dalio. Historia o tym, że każdy ma prawo do miłości, choć dla niektórych może się ona okazać zabójcza.

dotknieci ogniemCarla (Katie Holmes) to cierpiąca na zaburzenia dwubiegunowe pacjenta szpitala dla nerwowo chorych. W ośrodku podaje Marco (Luke Kirby), który cierpi na tę samą przypadłość. Zaczyna się między nimi tworzyć więź, która z biegiem czasu przeradza się w gorące uczucie, które może mieć zbawienny wpływ na ich stan, ale może się także okazać śmiertelnym zagrożeniem.
Pięknie zrealizowany, emocjonalny dramat o potędze emocji i ludziach, którzy czują bardziej. To również popis aktorskich możliwości odtwórców głównych ról – Katie Holmes i Luke’a Kirby’ego.
PREMIERA: CANAL+FILM, środa, 27 lipca 2016, 20:00

 

 

HITMAN: AGENT 47
(Hitman: Agent 47)
thriller, Niemcy/USA, 2015
reżyseria: Aleksander Bach
obsad: Rupert Friend, Hannah Ware, Zachary Quinto

hitman agent 47Mocna ekranizacja cyklu bijących rekordy popularności gier wideo o łysym płatnym zabójcy, który potrafi wypełnić każdą misję. W roli głównej Rupert Friend, aktor znany z takich filmów jak „Chłopiec w pasiastej pidżamie” czy „Duma i uprzedzenie”.

Agent 47 (Rupert Friend) to wychowany w laboratorium i stworzony tylko do jednego celu super zabójca, którego rozpoznać można po kodzie kreskowym wytatuowanym na jego karku.
Potrafi podszyć się pod każdego, wkraść wszędzie i nie odpuści nikomu, na kogo dostał zlecenie. Tym razem musi jednak zmierzyć się władczą korporacją, która chce odkryć jego przeszłość i stworzyć armię zabójców takich jak on. W tym starciu wspiera go Katia (Hannah Ware), młoda dziewczyna, która postanowiła połączyć z nim siły.

Na ekranie zobaczymy również Zachary’ego Quinto, gwiazdę seriali „Herosi” i „American Horror Story: Asylum”.
PREMIERA: CANAL+, piątek, 29 lipca 2016, 21:00

 

 

CANAL+
PREMIERY SERIALI OD 23 DO 29 LIPCA 2016

DYNIOWE WIEŚCI
(Pumpkin Reports, ep. 13, 14)
PREMIERA: CANAL+ FAMILY, sobota, 23 lipca 2016

TASHI
(Tashi, ep. 15, 16)
PREMIERA: CANAL+ FAMILY, sobota, 23 lipca 2016

GOLDBERGOWIE
(The Goldbergs, ep. 19, 20)
PREMIERA: CANAL+ FAMILY, niedziela, 24 lipca 2016

W GARNITURACH SEZON 5
(Suits 5, ep. 5, 6)
PREMIERA: CANAL+ SERIALE, niedziela, 24 lipca 2016

BROOKLYN NINE-NINE
(Brooklyn Nine-Nine 3, ep. 1,2)
PREMIERA: CANAL+ SERIALE, wtorek, 26 lipca 2016

MR. ROBOT
(Mr. Robot, odc. 4, 5)
PREMIERA: CANAL+, czwartek, 28 lipca 2016

 

 

BROOKLYN NINE-NINE SEZON 3
(Brooklyn Nine-Nine 3)
serial, USA, 2016
reżyseria: Daniel J. Goor, Michael Schur
obsada: Andy Samberg, Ray Holt, Melissa Fumero

Najlepszy serial komediowy roku 2014, nagrodzony Złotym Globem. Brawurowe połączenie „13 posterunku” i „Rodzinki.pl”, a wszystko to w jak najbardziej amerykańskim sosie. Serial „Brooklyn Nine-Nine” wraca z 3 sezonem.

Brooklyn Nine Nine 3Grupie błyskotliwych policjantów wyraźnie brakuje dyscypliny i przywódcy. Na co dzień zajmują się głównie niezdrową rywalizacją, plotkowaniem, flirtowaniem i dokuczaniem sobie wzajemnie. Sytuacja ulega zmianie, kiedy dowódcą posterunku zostaje Ray Holt (Andre Braugher). Przestrzega określonych reguł i tego samego wymaga od podwładnych. Co na to gwiazda komisariatu, błyskotliwy detektyw Jake Peralta? Jak dotąd, nie widział powodu, by przestrzegać jakichkolwiek zasad.

W trzecim sezonie czas na kolejne odświeżenie! Nadchodzą wielkie zmiany i znowu trzeba będzie przystosowywać się do nowych warunków pracy panujących na komisariacie. A wszystkie te perypetie podane zostaną niezmiennie w sposób niezwykle zabawny i błyskotliwy.

PREMIERA: CANAL+ SERIALE, wtorek, 26 lipca 2016, 22:00

 

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.