Canal+ premiery filmowe od 22 do 28 lipca 2017

W kolejnym tygodniu lipca w Canal+: komedia „Moje wielkie greckie wesele 2”, film animowany „Sekretne życie zwierzaków domowych”, brytyjski film kryminalny „Krew”, film akcji „Zabójca idealny” oraz nowy argentyński serial „El marginal. Syndykat zbrodni”.

 

 

MOJE WIELKIE GRECKIE WESELE 2
(My Big Fat Greek Wedding 2)
komedia, USA/Kanada, 2016
Reżyseria: Kirk Jones
Obsada: Nia Vardalos, John Corbett, Michael Constantine

Są rodziny, z którymi nie wychodzi się dobrze… nawet na zdjęciu. Ale przynajmniej można się pośmiać! Wielki powrót bohaterów przebojowej komedii „Moje wielkie greckie wesele”.

Po kilkunastu latach od wesela Toula (Nia Vardalos) i Ian (John Corbett) wciąż bezskutecznie próbują uwolnić się od wszędobylskich greckich krewnych. Gdy czasem uda im się zdobyć trochę wolności, zaraz nadarza się okazja, by kochający się rodzinny krąg ponownie zacisnął się jak pętla na szyi. Ich córka Paris (Elena Kampouris) wybiera się na studia, a rodzina oczywiście musi zatwierdzić wybór uczelni. Zanosi się na trzęsienie ziemi, bo dziewczyna pragnie opuścić rodzinne Chicago. Co gorsze, jej nowy chłopak nawet nie udaje Greka. A to dopiero początek.
PREMIERA: sobota, 22 lipca, godz. 21:00

 

SEKRETNE ŻYCIE ZWIERZAKÓW DOMOWYCH
(The Secret Life of Pets)
animacja, Japonia/USA, 2016
Reżyseria: Chris Renaud, Yarrow Cheney

Wyraziści bohaterowie i mnóstwo dobrej zabawy w animowanej komedii dla całej rodziny. Okazuje się, że zwierzęta mają własne życie, i to jakie! Takiego „Sekretnego życia zwierzaków domowych” nikt się nie spodziewał.

Jeżeli ktoś myśli, że kiedy zostawia swoje ukochane zwierzaki w domu, one zajmują się wyłącznie tęsknotą za nim, cóż – jest w błędzie. Zwierzaki prowadzą swoje własne, osobne życie, pełne przygód, intryg i zabawy. A ich główne zmartwienie polega na tym, aby ludzie nie dowiedzieli się o ich sekretnych poczynaniach. Kiedy tylko zamykamy za sobą drzwi… wreszcie mogą być sobą.
PREMIERA: CANAL+, niedziela 23 lipca, godz. 16:00

 

 

KREW
(Blood)
kryminał, Wielka Brytania, 2012
Reżyseria: Nick Murphy
Obsada: Paul Bettany, Stephen Graham, Brian Cox, Mark Strong

Thriller ukazujący upadek moralny policyjnej rodziny. W rolach głównych: Paul Bettany („Chciwość”, „Kod da Vinci”), Brian Cox („Troja”, „Tożsamość Bourne’a”) oraz Mark Strong („Zanim Zasnę”, „Kingsman: Tajne służby”).

Bracia Joe i Chrissie są członkami szanowanej rodziny Fairburn, w której bycie funkcjonariuszem jest częścią tradycji. Mimo to mężczyźni żyją ciągle w cieniu ojca, który był ich zwierzchnikiem w policji. Teraz zmuszeni są poprowadzić śledztwo w sprawie zbrodni, którą sami popełnili. Życie rodzeństwa zamienia się w spiralę poczucia winy i paranoi.
PREMIERA: CANAL+ FILM, wtorek 25 lipca 2017, godz. 20:00

 

ZABÓJCA IDEALNY
(The Perfect Weapon)
kino akcji, USA, 2016
Reżyseria: Titus Paar
Obsada: Steven Seagal, Sasha Jackson, Richard Tyson

Mocne kino producentów „Oddziału wyrzutków” i „Zabójczej gry”. Steven Seagal („Człowiek zasad”) i Johnny Messner („Dobry, zły i martwy”) w pełnym akcji thrillerze science–fiction.

Ameryka, rok 2045. Państwo przybrało totalitarny charakter. Na jego czele stoi bezwzględny Dyrektor (Steven Seagal), który kontroluje wszelkie aspekty życia obywateli. Przeciwnicy władzy są natychmiast identyfikowani i szybko eliminowani przez rządowych zabójców. Condor (Johnny Messner) należy do grona najlepszych tajnych agentów. Gdy jednak zlecona mu operacja wyeliminowania kolejnego przeciwnika rządu kończy się niepowodzeniem, on sam staje się celem dawnych kompanów. Ścigany odkrywa, że był częścią specjalnego programu, w ramach którego uczyniono z niego zabójcę idealnego.
PREMIERA: CANAL+, piątek 28 lipca, godz. 21:00

 

 

CANAL+
PREMIERY SERIALI OD 22 DO 28 LIPCA 2017

W IMIĘ SYNA
(Mama’s Angel, ep. 7, 8)
PREMIERA: CANAL+ SERIALE, poniedziałek, 24 lipca 2017

BIURO SZPIEGÓW 3
(Le Bureau des Légendes 3 ep. 5, 6)
PREMIERA: CANAL+ SERIALE, poniedziałek 24 lipca 2017

BROOKLYN 9-9 SEZON 4
(Brooklyn Nine-Nine s. 4 ep. 20, 21, 22)
PREMIERA: CANAL+ SERIALE, wtorek, 25 lipca 2017

EL MARGINAL. SYNDYKAT ZBRODNI
(El marginal Capítulo ep. 1, 2)
PREMIERA: CANAL+, czwartek, 27 lipca 2017

 

EL MARGINAL. SYNDYKAT ZBRODNI
(El marginal Capítulo)
serial kryminalny, Argentyna, 2016
obsada: Juan Minujín, Martina Gusman, Gerardo Romano

Argentyński serial zrealizowany z rozmachem porównywalnym do amerykańskich produkcji. Ostry, realistyczny i dla wielu niewygodny. Produkcja została uhonorowana Grand Prix Jury pod przewodnictwem Davida Chase’a („Rodzina Soprano”) na paryskim festiwalu Series Mania w 2016 roku.

Miguel (Juan Minujín) jest przeciętnym argentyńskim policjantem. Przed laty pewien wpływowy sędzia wyświadczył funkcjonariuszowi sporą przysługę. By wyrównać rachunki mężczyzna zgadza się, by – pod fałszywym zarzutem – stanąć przed sądem. Zostaje skazany i trafia do więzienia w San Onofre. Jego celem jest przeniknięcie do zorganizowanej grupy, która stoi za porwaniem córki sędziego. W więzieniu okaże się, że jednak najtrudniejszym zadaniem Miguela będzie odzyskanie swojego dobrego imienia oraz wolności. Pod warunkiem, że uda mu się przeżyć.
PREMIERA odc. 1,2: CANAL+, czwartek, 27 lipca, godz. 21:00

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.