Canal+ premiery filmowe od 22 do 28 kwietnia 2017

W tym tygodniu w Canal+: film fantasy „Warcraft: Początek”, film biograficzny „Rebeliant” oraz film science fiction „Przebudzeni”.

 

 

 

 

WARCRAFT: POCZĄTEK
(Warcraft)
fantasy, Chiny, Kanada, Japonia, USA, 2016
Reżyseria: Duncan Jones
Obsada: Travis Fimmel, Paula Patton, Ben Foster, Dominic Cooper

Ekranizacja kultowej gry komputerowej opowiadającej o wojnie pomiędzy ludźmi a orkami. Magiczny świat na ekran przeniósł Duncan Jones („Kod nieśmiertelności”, „Moon”). W rolach głównych: Travis Fimmel („Wikngowie”, „Eksperyment”), Paula Patton („Mission Impossible: Ghost Protocol”, „Agenci”) oraz Ben Foster („Ocalony”, „Na śmierć i życie”).

Dwa światy, dwie rasy – jedna wojna. Spokój Azeroth zostaje zaburzony atakiem Orków chcących uchronić swoją cywilizację przed wyginięciem. Durotan (Daniel Wu), herszt jednego z klanów najeżdżających świat ludzi ma wątpliwości co do intencji czarnoksiężnika
i nekromanty Gul’dana. Tymczasem do obrony Azeroth ruszają królewski szwagier Anduin Lothar (Travis Fimmel) oraz czarnoksiężnik Medivh (Ben Foster). Twórcy filmu nie opowiadają się po żadnej ze stron – oba światy składają się zarówno z walczących o swoich bliskich bohaterów, jak i złych charakterów. Zbliża się spektakularna bitwa, w której zmierzą się ogromne armie.
Premiera: CANAL+, sobota, 22 kwietnia 2017, 21:00

 

 

 

REBELIANT
(Free State of Jones)
biograficzny, USA, 2016
Reżyseria: Gary Ross
Obsada: Matthew McConaughey, Keri Russell, Gugu Mbatha-Raw, Mahershala Ali

Opowieść osadzona w realiach wojny secesyjnej. Farmer z południa dowodzi grupą rebeliantów przeciw armii Konfederatów. Film wyreżyserował Gary Ross („Igrzyska śmierci”, „Miasteczko Pleasantville”), a tytułową rolę wcielił się nagrodzony Oscarem® Matthew McConaughey („Witaj w klubie”, „Detektyw”). Na ekranie również tegoroczny laureat Nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej Mahershala Ali („Moonlight”, „House of cards”).

Trwa wojna secesyjna. Newton Knight (Matthew McConaughey) służy w Armii Konfederacji, ma jednak inne niż południowe poglądy na temat niewolnictwa. Z tego powodu porzuca wojsko i wraca na swoją farmę w Missisipi. Niedługo także jego rodzinne okolice dotknie wojna, a Knight musi ponownie chwycić za broń – tym razem broniąc dyskryminowanych. Jako dowódca powstania chce stworzyć niepodległy stan, w którym obowiązywać będzie równość wszystkich wobec prawa.
Premiera: CANAL+, niedziela, 23 kwietnia 2017, 21:00

 
PRZEBUDZENI
(Equals)
Science fiction, USA, 2015
Reżyseria: Drake Doremus
Obsada: Nicholas Hoult, Kristen Stewart

Drake Doremuas („Do szaleństwa”, Breathe In”) w futurystycznym melodramacie pokazuje świat niedalekiej przyszłości, w której miłość jest zbrodnią. W role zakochanych wbrew prawu wcielają cię Nicholas Hoult („Mad Max: Na drodze gniewu”, „X-men: Apocalypse”) oraz Kristen Stewart (Saga: „Zmierzch”, „Królewna Śnieżka i Łowca”)

Świat osiągnął równowagę: nikt nie toczy wojen, wyeliminowano przestępstwa, biedę oraz choroby. Udało się to osiągnąć dzięki wyzbyciu się przez ludzkość źródła wszelkiego zła, czyli emocji. Odczuwanie to choroba, którą leczy się farmakologicznie lub poprzez izolowanie. Dwójka młodych ludzi – Nina (Kristen Stewart) i Silas (Nicholas Hoult), wbrew prawu zakochują się w sobie. Ryzykują tym samym wszystko nie tylko wyrzucenie poza margines społeczeństwa, ale nawet utratę życia.
Premiera: CANAL+, poniedziałek, 24 kwietnia 2017, 21:00

 

 

CANAL+
PREMIERY SERIALI OD 22 DO 28 KWIETNIA 2017

SEKTA 2
(The Path ep. 13)
PREMIERA: CANAL+ SERIALE, poniedziałek, 24 kwietnia 2017

GRIMM 6
(Grimm 6 ep. 11, 12, 13)
PREMIERA: CANAL+ SERIALE, wtorek, 25 kwietnia 2017

ZABÓJCZA BROŃ
(Lethal Weapon ep. 14, 15)
PREMIERA: CANAL+, czwartek, 27 kwietnia 2017

SKAZANY NA ŚMIERĆ: SEQUEL
(Prison Break: Sequel ep. 3)
PREMIERA: CANAL+, piątek, 28 kwietnia 2017

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.