Canal+ premiery filmowe od 21 do 27 stycznia 2017

W tym tygodniu w Canal+: thriller „Niewidzialny wróg”, polska komedia „Kochaj”, brytyjska komedia „Palący problem”, komedia „Czworo do pary” oraz kryminalny „Dziewczyna ma kłopoty”.

Aktualizacja: zamiast filmów „Niewidzialny wróg” i filmu „Kochaj” zostaną wyemitowane filmy „Co ty wiesz o swoim dziadku? oraz „Projektantka”. Canal+Family wyemituje film anime „Księżniczka Kaguya”.

NIEWIDZIALNY WRÓG
(Eye in the Sky)
thriller, Wlk. Brytania/RPA, 2015
reżyseria: Gavin Hood
obsada: Helen Mirren, Aaron Paul, Alan Rickman

Thriller w reżyserii twórcy „Gry Endera” i „Tsotsi”, Gavina Hooda. Rządy USA i Wielkiej Brytanii w obliczu wojny domowej w Kenii. Na ekranie Helen Mirren, Alan Rickman i znany z serialu „Breaking Bad” Aaron Paul.

Brytyjska pułkownik Katherine Powell (Helen Mirren) stoi na czele tajnej międzynarodowej operacji. Jej celem jest namierzenie terrorystów, którzy ukrywają się na terenie Kenii. Dzięki tajnym informacjom wywiadowczym kobieta odkrywa, że grupa przygotowuje się do samobójczego ataku, który może zagrozić setkom ludzi. Podejmuje decyzję o zlikwidowaniu zamachowców. Sytuacja komplikuje się jednak, gdy w strefie operacji niespodziewanie pojawia się dziewięcioletnia dziewczynka. Kobieta i całe dowództwo staną przed dramatycznym wyborem – czy poświęcić życie niewinnego dziecka dla uratowania setek innych? Dylemat wywoła międzynarodowy spór na szczeblach dowodzenia zarówno USA, jak i Wielkiej Brytanii…
PREMIERA: CANAL+ sobota, 21 stycznia, godz. 21:00

 

 

CO TY WIESZ O SWOIM DZIADKU?

(Dirty Grandpa)
KOMEDIA USA 2016
Występują: Robert De Niro, Zac Efron, Zoey Deutch, Aubrey Plaza
Reżyseria: Dan Mazer

Młody prawnik Jason Kelly (Zac Efron) planuje ślub ze swoją ukochaną Meredith (Julianne Hough). Jego wybranka jest córką jednego z partnerów w firmie Davida (Dermot Mulroney), ojca Kelly’ego. Dziadek Jasona, Dick (Robert De Niro), emerytowany generał i od niedawna wdowiec, ma dosyć nudnego wnuka. Postanawia zabrać go w podróż, dzięki której młodzieniec stanie się jak maczo. W tym celu zamierza wystawić wnuka na wiele pokus, takich jak wdzięki atrakcyjnych kobiet. Przy okazji Dick liczy na to, że sam również nieźle się zabawi jego kosztem. Jason nie jest zachwycony pomysłami dziadka. Pełny energii staruszek wpędza go w kłopoty.

PREMIERA: CANAL+ sobota, 21 stycznia, godz. 21:00

 

 

Księżniczka Kaguya
(Kaguyahime no monogatari)
ANIME Japonia 2013
Reżyseria: Isao Takahata

Zrealizowana przez słynne Studio Ghibli wysmakowana plastycznie ekranizacja japońskiej legendy o zbieraczu bambusu, wyróżniona nominacją do Oscara dla najlepszego filmu animowanego.
Starzejący się zbieracz bambusu w jednej z łodyg rośliny znajduje malutką dziewczynkę. Bierze ją za księżniczkę zesłaną mu przez niebiosa jako błogosławieństwo. Wraz z żoną wychowują ją jak własną córkę. Z czasem dziewczynka wyrasta na piękną kobietę. Otoczona mnóstwem adoratorów konsekwentnie odrzuca wszystkie propozycje zaręczyn. A najbardziej zdeterminowanym kandydatom wyznacza niemożliwe do spełnienia zadania. Pewnego dnia w księżniczce Kaguya zakochuje się sam cesarz…

PREMIERA: CANAL+FAMILY niedziela, 22 stycznia, godz. 18:15

 

 

 

 

Projektantka
(The Dressmaker)
KOMEDIODRAMAT Australia
Występują: Kate Winslet, Liam Hemsworth, Hugo Weaving, Sarah Snook
Reżyseria: Jocelyn Moorhouse
Australijska prowincja, lata 20. XX w. Młoda mieszkanka miasteczka Dungatar, Myrtle Dunnage, zostaje oskarżona o morderstwo szkolnego kolegi i zmuszona do opuszczenia rodzinnej miejscowości. Mija ćwierć wieku. Dorosła Myrtle, używająca imienia Tilly (Kate Winslet), jest cenioną w Europie projektantką mody. Kobieta podejmuje decyzję o powrocie w rodzinne strony. Ma nadzieję, że uda jej się pogodzić ze swoją schorowaną matką Molly (Judy Davis). Zamierza również odkryć prawdę o wydarzeniach z przeszłości. Przy okazji wypowiada wojnę bezguściu, cechującemu ubiory większości miejscowych Australijek. W tytułowej roli występuje Kate Winslet, laureatka Oscara za główną rolę w filmie „Lektor”.

PREMIERA: CANAL+ niedziela, 22 stycznia, godz. 21:00

 

 

KOCHAJ
komedia, Polska, 2016
reżyseria: Marta Plucińska
obsada: Olga Bołądź, Roma Gąsiorowska, Aleksandra Popławska, Magdalena Lamparska, Małgorzata Kożuchowska

Polska komedia romantyczna o prawdziwie babskiej przyjaźni i poszukiwaniu miłości. W obsadzie m.in. Olga Bołądź, Małgorzata Kożuchowska i Roma Gąsiorowska-Żurawska.

Takie rzeczy o kobietach nie śniły się facetom! Przygotujcie się na wieczór panieński, podczas którego wszystko wymknie się spod kontroli. Bohaterką filmu jest Sawa. Kobieta wkrótce wychodzi za mąż za Jurka, który zdaje się być idealnym kandydatem na męża. Kobietę zaczynają jednak ogarniać coraz większe wątpliwości. Sprawę dodatkowo komplikuje pojawiający się na horyzoncie przystojny aktor – Krzysztof…

W obsadzie nowego filmu producentów hitu „Mój rower” prawdziwa plejada gwiazd, m.in. Olga Bołądź, Małgorzata Kożuchowska, Roma Gąsiorowska-Żurawska, Magdalena Lamparska, Aleksandra Popławska, Piotr Polk i Mikołaj Roznerski.
PREMIERA: CANAL+ niedziela, 22 stycznia, godz. 21:00

 

 

 

 

 

PALĄCY PROBLEM
(Almost Married)
komedia, Wlk. Brytania, 2016
Reżyseria: Ben Cookson
Obsada: Philip McGinley, Mark Stobbart, Emily Atack

Szalona komedia o przykrych konsekwencjach niepohamowanej zabawy. W roli głównej znany z serialu „Gra o tron” i filmu „Prometeusz” angielski aktor Philip McGinley.

Po kilku dniach od szalonej balangi Kyle z przerażeniem odkrywa, że w czasie upojnych nocy zaraził się chorobą weneryczną. Sytuacja jest tym bardziej skomplikowana, że chłopak ma się niebawem żenić. Kyle robi co może, aby trzymać się z dala od narzeczonej i utrzymać swój problem w tajemnicy. Pomaga w tym jego najlepszy kumpel. Dziewczyna zaczyna jednak coś podejrzewać i ich wspólna droga do ołtarza może się bardzo wydłużyć…
PREMIERA: CANAL+ poniedziałek, 23 stycznia, godz. 21:00

 

 

 

CZWORO DO PARY
(The One I Love)
komedia, USA, 2014
reżyseria: Charlie McDowell
obsada: Mark Duplass, Elisabeth Moss, Ted Danson

Film, o którym magazyn „Variety” napisał, że „daje nowe życie komedii romantycznej”. W rolach głównych występuje rewelacyjny duet Mark Duplass („Siostra twojej siostry”, „Ludzie jak my”) oraz Elisabeth Moss (seriale: „Mad Men”, „Top of the Lake”), a partneruje im Ted Danson (seriale: „Fargo”, „Układy”).

Ethan (Mark Duplass) i Sophie (Elisabeth Moss) przeżywają kryzys małżeński. Za radą terapeuty (Ted Danson) wynajmują dom za miastem, w którym mają spędzić weekend. Jak zapewnia psycholog, pary wracają stamtąd zupełnie odmienione. Początkowo zabawny i romantyczny pobyt zmienia się w obliczu pewnego odkrycia. Okazuje się, że Ethan i Sophie nie są jedynymi lokatorami posiadłości. Wobec niezwykłego spotkania, będą musieli spojrzeć na swój związek
z zupełnie innej perspektywy i odpowiedzieć na pytanie, czy wciąż są tymi samymi osobami.
PREMIERA: CANAL+ FILM, wtorek, 24 stycznia, godz. 20:00
DZIEWCZYNA MA KŁOPOTY
(Girl Is In Trouble)
kryminał, USA, 2015
reżyseria: Julius Onah
obsada: Columbus Short, Wilmer Valderrama, Alicja Bachleda, Jesse Spencer

Alicja Bachleda-Curuś i Columbus Short („Krok od sławy”, „W rytmie hip-hopu 2”) w thrillerze sensacyjnym o brutalnym morderstwie i niebezpiecznych układach. Młody barman i DJ spędza upojną noc z tajemniczą kobietą. Nieoczekiwana znajomość okażę się mieć tragiczne konsekwencje…

August (Columbus Short) jest DJ-em i barmanem w jednym z nowojorskich klubów. Pewnego ranka, po nocy spędzonej ze zjawiskowo piękną kobietą Signe (Alicja Bachleda-Curuś), zostaje wplątany w tajemnicze morderstwo. Zna prawdę i ma dowody, które mogą doprowadzić do sprawców. Sytuację komplikuje jednak fakt, że jeden z przestępców to spadkobierca najpotężniejszej firmy inwestycyjnej w mieście. Czy August zdecyduje się na szantaż, czy też pomoże pięknej dziewczynie, która ma coraz większe kłopoty?
PREMIERA: CANAL+ piątek, 27 stycznia, godz. 21:00

 

CANAL+
PREMIERY SERIALI OD 21 DO 27 STYCZNIA 2017

NOWE PRZYGODY PIOTRUSIA PANA 2
(Peter Pan-The New Adventures season 2 ep. 14,15)
PREMIERA: CANAL+ FAMILY, sobota, 21 stycznia 2017

CZYSTA ROBOTA
(Spotless, ep. 7,8)
PREMIERA: CANAL+ SERIALE, niedziela, 22 stycznia 2017

PLOTKARA
(Gossip Girl, ep. 11)
PREMIERA: CANAL+ FAMILY, niedziela, 22 stycznia 2017

QUANTICO SEZON 2
(Quantico 2, ep. 7,8)
PREMIERA: CANAL+ SERIALE, poniedziałek, 23 stycznia 2017

BROOKLYN 9-9 SEZON 4
(Brooklyn Nine-Nine 4, ep. 7,8)
PREMIERA: CANAL+ SERIALE, wtorek, 24 stycznia 2017

BLINDSPOT: MAPA ZBRODNI SEZON 2
(Blindspot 2, ep. 7,8)
PREMIERA: CANAL+, czwartek, 26 stycznia 2017

 

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.