Canal+ premiery filmowe od 21 do 27 października 2017

W ostatnim tygodniu w Canal+ obejrzymy: thriller „Dziewczyna z pociągu”, włosko melodramat „Słodkich snów”, horror „Blair Witch” oraz 2 sezon polskiego serialu „Belfer”.

 

 

 

Dziewczyna z pociągu
(The Girl on the Train)
thriller, USA, 2016
Reżyseria: Tate Taylor
Obsada: Emily Blunt, Haley Bennett, Rebecca Ferguson, Justin Theroux, Luke Evans, Edgar Ramírez

Adaptacja bestsellerowej powieści Pauli Hawkings w reżyserii Tate’a Taylora, twórcy przebojowych „Służących”. W roli głównej laureatka Złotego Globu Emily Blunt („Tajemnice lasu”, „Sicario”).

Załamana rozwodem Rachel (Emily Blunt) zaczyna obsesyjnie fantazjować o pięknej parze mieszkającej w domu, który codziennie mija jadąc pociągiem. Pewnego ranka zobaczy tam coś, co wkrótce wywróci jej życie do góry nogami. Kobieta będzie zmuszona zmierzyć się z makabryczną tajemnicą, której rozwiązanie może okazać się ponad jej siły.
PREMIERA: CANAL+, sobota 21 października godz. 21:00

 

 

Słodkich snów
(Fai bei sogni)
melodramat, Włochy/Francja, 2016
Reżyseria: Marco Bellocchio
Obsada: Bérénice Bejo, Valerio Mastandrea, Fabrizio Gifuni

Film w reżyserii włoskiego mistrza kina – Marco Bellocchio („Zwycięzca”, „Witaj, nocy”). Obraz zdobył aż 9 nominacji do nagrody David di Donatello 2017. W jednej z głównych ról znana z „Artysty” oraz „Przeszłości” Bérénice Bejo.

Idylliczne dzieciństwo Massimo (Valerio Mastandrea) dramatycznie zakończyła śmierć uwielbianej matki. Gdy – już jako dorosły mężczyzna – szykuje się do sprzedaży mieszkania rodziców, nawiedza go traumatyczna przeszłość. Współczująca lekarka Elisa (Bérénice Bejo) próbuje pomóc bohaterowi uporać się z traumą.
PREMIERA: CANAL+, poniedziałek 23 października godz. 21:00

 

 

Blair Witch
(Blair Witch)
horror, Kanada/USA, 2016
Reżyseria: Adam Wingard
Obsada: James Allen McCune, Callie Hernandez, Corbin Reid

Sequel przebojowego horroru sprzed lat. Powrót legendy o klątwie wiedźmy z Blair, która okazuje się bardziej prawdziwa niż ktokolwiek mógł przypuszczać.

Grupa studentów wyrusza do lasów Black Hills w poszukiwaniu dawno zaginionej siostry jednego z nich. Wiele wskazuje na to, że wyprawa może przynieść efekt, szczególnie, że swoją pomoc oferują dwaj miejscowi przewodnicy. Jednak wkrótce po wejściu w głąb lasu, po zapadnięciu zmroku, wędrowcy zaczynają doświadczać niepokojącej obecności. Jasne staje się, że legenda o wiedźmie z Blair nie jest tylko straszną opowieścią.
PREMIERA: CANAL+, piątek 27 października godz. 21:00

 

 

CANAL+
PREMIERY SERIALI OD 21 DO 27 PAŹDZIERNIKA 2017

 

BELFER 2
(Belfer 2 odc. 1)
PREMIERA: CANAL+ poniedziałek 22 października 2017

ZAKŁADNICY Z METRA
(Gidseltagningen (Below the Surface) ep. 5,6)
PREMIERA: CANAL+, czwartek 26 października 2017

 

 

 

 

 

BELFER 2
(Belfer 2 odc. 1)
serial kryminalny, Polska, 2017
obsada: Maciej Stuhr, Aleksandra Konieczna, Mirosław Haniszewski, Zofia Wichłacz, Michalina Łabacz, Eliza Rycembel, Szymon Piotr Warszawski

Drugi sezon najgłośniejszego serialu kryminalnego CANAL+, który została doceniona m.in. Polską Nagrodą Filmową ORŁY 2017. W roli głównej znany z wielu polskich produkcji Maciej Stuhr („Poranek kojota”, „Listy do M.”).

Belfer, Paweł Zawadzki (Maciej Stuhr), zostaje zmuszony do podjęcia pracy w jednym z prestiżowych liceów we Wrocławiu. Już wydarzenia pierwszych kilku dni w nowej szkole wywołują w nim wstrząs. W liceum dochodzi do tragedii. Pojawia się milion pytań, na które nie ma odpowiedzi. Jedno jest jasne: na terenie liceum toczy się mordercza gra. To nie jest szkoła, jak każda inna. To nie są zwykli uczniowie, a Belfer nie znalazł się tam przypadkowo.
Premiera: CANAL+, poniedziałek 22 października, godz. 21:30

 

 

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.