Canal+ premiery filmowe od 28 maja do 3 czerwca 2016

wiek adalineW tym tygodniu w Canal+: romans, fantasy „Wiek Adaline”, dokument „Poznaj uroki Sycylii”, horror „Egzorcyzmy Molly Hartley”,  komediodramat „Przeprowadzka”, dramat, fantasy „Świat wdług T.S. Spiveta”, oraz thriller „Gunman: Odkupienie„.CANAL

WIEK ADALINE
(The Age Of Adaline)
Romans, fantasy, USA, 2015
Reżyseria: Lee Toland Krieger
Obsada: Blake Lively, Michiel Huisman, Kathy Baker, Harrison Ford, Ellen Burstyn

Baśń dla dorosłych, stawiająca pytania o przemijanie. Historia urodzonej na początku XX wieku młodej kobiety, która wskutek wypadku przestaje się starzeć.

wiek adalineUrodzona na początku XX wieku Adaline (Blake Lively ) ulega wypadkowi, na skutek którego przestaje się starzeć. To co wydaje się spełnieniem marzeń o nieśmiertelności, z czasem przynosi dramatyczne konsekwencje. Adaline musi się ukrywać swój sekret przed ludźmi, ale także przed władzami, które chcą poddać ją eksperymentom. Nieustannie podróżując i zmieniając tożsamość, traci kontakt z najbliższymi, którzy starzeją się na jej oczach. Samotna, pełna dramatycznych wydarzeń podróż przez życie Adaline trwa przez cały niemal XX wiek. W końcu Adaline znajduje mężczyznę (Michiel Huisman), dla którego chce wyrzec się nieśmiertelności.
PREMIERA: CANAL+, niedziela, 29 maja 2016, 21:00

 

 

 

POZNAJ UROKI SYCYLII
(Sicily)
dokument, Węgry, 2015
reżyseria: Istvan Kalman

Sycylia to największa wyspa na Morzy Śródziemnym, która z racji swojego położenia może poszczycić się niezwykłą historią, wspaniałymi zabytkami i zapierającą dech w piersiach naturą z Etną, najwyższym aktywnym wulkanem w Europie. Spośród wielu obiektów wpisanych na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, największym powodzeniem turystów cieszą się na Sycylii: Dolina Świątyń w Agrigento, będąca jednym z najwybitniejszych przykładów greckiej sztuki i architektury, a jednocześnie pomnik narodowy Włoch, Villa Romana del Casale, czyli luksusowa rzymska willa z przełomu III i IV w. p.n.e, a także Syrakuzy i Skalna Nekropolia w Pantalica, mieszcząca ponad 5000 grobowców z okresu od XIII do VII wieku p.n.e. W znanych z bogatej historii Syrakuz szczególną uwagę przyciąga największy na Sycylii grecki teatr oraz stare kamieniołomy. Dzięki technologii 3D i CGI pozwalają przenieść się na Sycylię i rozkoszować się urokiem tej wspaniałej wyspy.
PREMIERA: CANAL+ FAMILY, poniedziałek, 30 maja 2016, 20:00

 

 

EGZORCYZMY MOLLY HARTLEY
(The Exorcism Of Molly Hartley)
horror, USA, 2015
Reżyseria: Steven R. Monroe
Obsada: Sarah Lind, Devon Sawa, Gina Holden

Molly Hartley powraca. Sześć lat po ukończeniu szkoły („The Haunting of Molly Hartley”) okazuje się demon w niej cały czas żyje.

egzorcyzmy molly hartleySześć lat po ukończeniu szkoły Molly Hartley (Sarah Lind) zostaje oskarżona o morderstwo i zamknięta w szpitalu psychiatrycznym, gdzie sieje strach wśród personelu i pacjentów. Winnym jest demon, który zagnieździł się w jej ciele i nadal rośnie w siłę. Jej jedynym ratunkiem wydaje się zawieszony w pełnieniu kapłańskich obowiązków ksiądz-egzorcysta, który ratując dziewczynę chce odkupić swoje winy.
PREMIERA: CANAL+, poniedziałek, 30 maja 2016, 23:00

 

 

PRZEPROWADZKA
(5 Flights Up)
komediodramat, USA, 2015
Reżyseria: Richard Loncraine
Obsada: Diane Keaton, Morgan Freeman, Cynthia Nixon

przeprowadzkaOparta na powieści „Heroic Measures” Jill Ciment satyra na media i rynek nieruchomości. Świetny obraz miasta, jego zagonionych mieszkańców i międzyludzkich więzi. W obsadzie Diane Keaton, Morgan Freeman, Cynthia Nixon.

Starsze małżeństwo, Ruth (Diane Keaton) i Alex (Morgan Freeman), po 40 latach mieszkania w apartamencie na Brooklynie postanawia ze względów zdrowotnych wystawić go na sprzedaż i przeprowadzić się na Manhattan. Okazuje się, że nie jest to prosta sprawa. Weekend, podczas którego agent nieruchomości ma zlicytować mieszkanie, zmienia się bowiem w ciąg niespodziewanych zdarzeń.
PREMIERA: CANAL+ FILM, wtorek, 31 maja 2016, 20:00

 

 

 

ŚWIAT WEDŁUG T.S. SPIVETA
(The Young and Prodigious T.S. Spivet)
Dramat, fantasy, Francja, Kanada, Australia, 2013
Reżyseria: Jean-Pierre Jeunet
Obsada: Kyle Catlett, Helena Bonham Carter, Judy Davis

Kino familijne z morałem autorstwa francuskiego wizjonera kina Jeana-Pierre’a Jeuneta („Miasto zaginionych dzieci”, „Delicatessen”, „Obcy 3”) z nagrodzonymi Cezarem i na festiwalu Camerimage zdjęciami Thomasa Hardmeiera.

T.S. Spivet (Kyle Catlett) mieszka na ranczu w Montanie wraz z zafascynowaną morfologią chrząszczy matką (Helena Bonham Carter), ojcem – kowbojem (Callum Keith Rennie) i 14-letnią siostrą Gracie (Niamh Wilson), która marzy, by zostać Miss Ameryki. T.S. jest 10-letnim geniuszem, którego pasją jest kartografia i wynalazki. Pewnego dnia otrzymuje niespodziewany telefon z muzeum Smithsonian z informacją o tym, że został laureatem prestiżowej nagrody Baird za wynalezienie perpetuum mobile. Z tej okazji planowana jest uroczystość na jego cześć, na której on sam ma wygłosić mowę. T.S. wsiada więc potajemnie do pociągu towarowego i wyrusza w pełna przygód podróż życia.
PREMIERA: CANAL+ FILM, środa, 1 czerwca 2016, 20:00

 

 

 

GUNMAN: ODKUPIENIE
(Gunman)
Thriller, film akcji, Wielka Brytania, Francja, Hiszpania, 2015
Reżyseria: Pierre Morel
Obsada: Sean Penn, Idris Elba, Jasmine Trinca, Javier Bardem, Ray Winstone, Mark Rylance

Najnowszy film akcji Pierre Morela („Uprowadzona”) z Seanem Pennem w roli twardziela i plejadą gwiazd na drugim planie: Idrisem Elbą, Javierem Bardemem, Rayem Winstonem i Markiem Rylance’em.

gunman odkupienieJames Terrier (Sean Penn) pracował kiedyś jako likwidator dla amerykańskich służb. Teraz sam stał się celem grupy wykwalifikowanych morderców, którzy ścigają go od afrykańskiej dżungli, poprzez ulice Londynu, aż po tętniącą życiem Barcelonę. Terrier, by przetrwać i ocalić ukochaną, musi pokonać jedną z najpotężniejszych organizacji współczesnego świata. Wie doskonale, że w tym świecie nie liczy się prawo, ani moralność. Wygrywają silniejsi i bardziej bezwzględni.
Tydzień z kryminałem
PREMIERA: CANAL+, piątek, 3 czerwca 2016,

 

CANAL+
PREMIERY SERIALI OD 28 MAJA DO 3 CZERWCA 2016

KRONIKI ZORRO
(Zorro The Chronicles, ep. 24, 25)
PREMIERA: CANAL+ FAMILY, sobota, 28 maja 2016

GOLDBERGOWIE
(The Goldbergs, ep. 3, 4)
PREMIERA: CANAL+ FAMILY, niedziela, 29 maja 2016

QUANTICO
(Quantico, ep. 22)
PREMIERA: CANAL+ SERIALE, niedziela, 29 maja 2016

MENTALISTA VII
(The Mentalist 7, ep. 6)
PREMIERA: CANAL+ SERIALE, wtorek, 31 maja 2016

RODZINA WARRENÓW
(The Family, odc. 9)
PREMIERA: CANAL+, czwartek, 2 czerwca 2016

BLINDSPOT: MAPA ZBRODNI
(The Family, odc. 19)
PREMIERA: CANAL+, czwartek, 2 czerwca 2016

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.