Canal+ premiery filmowe od 2 do 8 września 2017

W pierwszym tygodniu września w Canal+: „film animowany „Trolle”, film fantasy „BFG: Bardzo Fajny Gigant„, film animowany „Rio”, film fantasy „Osobliwy dom Pani Peregrin”,  komedia romantyczna „John Tucker musi odejść” seria dokumentalna „Oliver Stone Vs Putin” oraz 2 sezon serialu „Upadek królestwa”.

 

Trolle
(Trolls)
familijny (animacja), USA, 2016
Reżyseria: Mike Mitchell
Obsada: Anna Kendrick, Justin Timberlake, Zooey Deschanel, Christopher Mintz-Plasse, Russel Brand, Gwen Stefani

Zabawna i pełna wpadających w ucho piosenek animacja dla całej rodziny. Dzieło producentów takich przebojów jak „Shrek” czy „Madagaskar”. Bajka była nominowana do Oscara®, a także Złotych Globów 2016.

Tytułowe Trolle są wesołymi, rozśpiewanymi i bajecznie kolorowymi stworkami. Żyją w równie barwnym lesie, ale niestety niewiele wiedzą o otaczającym ich świecie. Szczególnie pozytywnym nastawieniem wyróżnia się Poppy, której beztroska i radość udziela się każdemu. Niestety okazuje się, że jej najlepsi przyjaciele zostają porwani.
PREMIERA: sobota, 2 września, godz. 16:00

 

 

BFG: Bardzo Fajny Gigant
(The BFG)
fantasy, Kanada/USA/Wlk. Brytania, 2016
Reżyseria: Steven Spielberg
Obsada: Mark Rylance, Ruby Barnhill, Penelope Wilton, Jemaine Clement, Rebecca Hall, Rafe Spall

Wciągające kino familijne w reżyserii Stevena Spielberga („E.T”, „Szeregowiec Ryan”). Ekranizacja powieści Roalda Dahla. W rolach głównych: zdobywca Oscara® Mark Rylance („Most szpiegów”), debiutująca na dużym ekranie Ruby Barnhill oraz nominowana do Złotego Globu Rebecca Hall („Vicky Cristina Barcelona”).

Mała Sophie (Ruby Barnhill) pewnej nocy wstała z łóżka i wychyliła się przez okno, by ujrzeć świat w odbiciach księżycowego blasku. Z tej niepokojącej, srebrzystej poświaty wyłoniła się nagle ogromna postać, która zaczęła zmierzać w jej kierunku. Był to Bardzo Fajny Gigant, który zabrał dziewczynkę z sierocińca i porwał ją do odległej Krainy Olbrzymów.
PREMIERA: niedziela, 3 września, godz. 16:00

 

 

 

 

Rio
(Rio)
animacja, USA, 2011
Reżyseria: Carlos Saldanha

Niezwykle barwna animacja w reżyserii Carlosa Saldanha, twórcy dwóch ostatnich odsłon „Epoki lodowcowej”. Piosenka z filmu – „Real in Rio” – była nominowana do Oscara® 2012.

Papuga Blu, po wypadnięciu z rodzinnego gniazda, stała się łupem handlarzy egzotycznych ptaków i ze słonecznego Rio trafiła do mroźnej Minnesoty. Tam zaopiekowała się nią Linda. Pewnego dnia w księgarni prowadzonej przez Lindę pojawia się doktor ornitologii Tulio, który oświadcza, że Blu jest ostatnim samcem z gatunku ary modrej, a w Rio znajduje się ostatnia samica, Jewel. Doktor zaprasza przyjaciół do Brazylii, aby połączyć papugi i umożliwić przetrwanie gatunkowi.
PREMIERA: CANAL+ FAMILY, niedziela 3 września, godz. 18:30

 

 

 

Osobliwy dom Pani Peregrine
(Miss Peregrine’s Home for Peculiar Children)
fantasy, Belgia/USA/Wlk. Brytania, 2016
Reżyseria: Tim Burton
Obsada: Eva Green, Samuel L. Jackson, Judi Dench, Alison Janney, Asa Butterfield, Ella Purnell,

Zaczarowany i magiczny świat fantasy. Najnowszy film mistrza gatunku Tima Burtona („Charlie i fabryka czekolady”, „Wielkie oczy”). W rolach głównych: Asa Butterfield („Chłopiec w pasiastej piżamie”), Eva Green („Dom grozy”) oraz Samuel L. Jackson („Nienawistna ósemka”).

Jake (Asa Butterfield), podążając za znalezionymi wskazówkami, udaje się na tajemniczą wyspę, by odkryć prawdę o dziwnym domu, w którym mieszkał jego dziadek. Chłopak poznaje tam jego mieszkańców, którzy obdarzeni są niesamowitymi mocami. Niestety mają oni potężnych wrogów. Aby ocalić swych nowych przyjaciół, Jake musi nauczyć się korzystać z „osobliwości”, którą został obdarzony.
PREMIERA: CANAL+, poniedziałek, 4 września, godz. 21:00

 

 

 

 

John Tucker musi odejść
(John Tucker Must Die)
komedia romantyczna, USA/Kanada, 2006
Reżyseria: Betty Thomas
Obsada: Jesse Metcalfe, Ashanti, Brittany Snow, Jenny McCarthy

Zabawna komedia twórcy hitów takich jak „Dr Dolittle” czy „28 Dni”. W rolach głównych młode gwiazdy amerykańskiego kina: Jesse Metcalfe („Gotowe na wszystko”) oraz Brittany Snow („Pitch Perfect”).

John Tucker (Jesse Metcalfe), przystojny kapitan drużyny koszykówki, jest obiektem westchnień żeńskiej części szkoły. Zdaje sobie z tego doskonale sprawę i korzysta jak może z talentu podrywacza, traktując dziewczyny tak jak piłkę – sportowo. Wielokrotnie powtarzał ten sam scenariusz: najpierw rozkochiwał je w sobie, a później sprawnie zostawiał na lodzie. Znalazły się jednak trzy porzucone, które nie chcą pozwolić, aby playboyowi uszło to na sucho.
PREMIERA: CANAL+ FILM, wtorek 5 września, godz 20:00

 

 

CANAL+
PREMIERY SERIALI OD 2 DO 8 WRZEŚNIA 2017

 

QUANTICO 2
(Quantico 2 ep. 16, 17)
PREMIERA: CANAL+ SERIALE, poniedziałek 4 września 2017

OLIVER STONE VS PUTIN
(The Putin Interviews ep. 1)
PREMIERA: CANAL+, poniedziałek 4 września 2017

ZŁOTO GUJANY
(Guyane (Ouro) ep. 5, 6)
PREMIERA: CANAL+ SERIALE, wtorek 5 września 2017

UPADEK KRÓLESTWA 2
(The Last Kingdom 2 ep. 1, 2)
PREMIERA: CANAL+, czwartek 7 września 2017

UPROWADZONA
(Taken ep. 3, 4)
PREMIERA: CANAL+, piątek 8 września 2017

 

 

OLIVER STONE VS PUTIN
(The Putin Interviews)
seria dokumentalna, USA, 2017
reżyser: Oliver Stone

Fascynujące spotkanie dwóch gigantów – Władimira Putina oraz Olivera Stone’a. Wywiad, który jest tylko zwykłą rozmową czy może słownym pojedynkiem? Produkcja została okrzyknięta najgorętszym dokumentem roku.

Oto przed kamerą spotykają się: prezydent Rosji Władimir Putin, który w oczach swojego narodu postrzegany jest niemal jako Bóg i car oraz czterokrotny zdobywca Oscara®, jeden z największych twórców w historii kina, Oliver Stone. Fascynujący jest już fakt, że do takiego wydarzenia doszło. Realizacja bezprecedensowego materiału zajęła reżyserowi więcej niż dwa lata. Efektem jest ponad dwanaście wywiadów na każdy temat, z których powstał dokumentalny serial poruszający inny wątek w każdej z części. Produkcja ukazuje życie Putina od dzieciństwa w komunistycznym Związku Radzieckim, poprzez drogę do zdobycia władzy, aż do roli w polityce Rosji obecnie. Stone bez wahania zadaje Prezydentowi niewygodne pytania o działalność wywiadowczą w KGB, sprawę Snowdena, czy aktualną sytuację polityczną w Rosji. Porusza również temat relacji z Zachodem i Donaldem Trumpem oraz wojny w Syrii.
PREMIERA odc. 1: CANAL+, poniedziałek 4 września, godz. 20:00

 

 

UPADEK KRÓLESTWA 2
(The Last Kingdom 2 ep. 1, 2)
serial historyczny, Wielka Brytania, 2017
obsada: Alexander Dreymon, David Dawson, Tobias Santelmann, Adrian Bower, Thomas W. Gabrielsson, Harry McEntire

Emocjonująca superprodukcja zrealizowana z imponującym rozmachem na miarę popularnych „Wikingów”. Kontynuacja serialu historycznego „Upadek królestwa”, który jest adaptacją cyklu „Wojny Wikingów” Bernarda Cornwella.

Połowa IX. wieku n.e. Upadają kolejne brytyjskie królestwa. Uhtred (Alexander Dreymon) – wychowanek Wikingów, dołącza do armii króla Alfreda Wielkiego (Dawid Dawson). W 2. sezonie bohater żądny zemsty za śmierć przybranego ojca, chce odzyskać swoje ziemie. Jego postać kryje tajemnicę związaną z pewną przepowiednią. Czy padnie odpowiedź na pytanie, kim naprawdę jest Uhtred? Czy proroctwo się spełni? Fabułę uzupełnia wiele ciekawych wątków pobocznych związanych z walką z wikingami oraz polityką.

ODC. 1
Uthred rozważa powrót do Bebbanburg, ponieważ za wszelką cenę pragnie odzyskać swoje królestwo. Wspólnie z zakonnicą Hildą przybywa do Jorku, gdzie Beocca i ojciec Hreothward przewodzą walkom przeciwko renegatom.

ODC. 2
Uhtred dowodzi swej lojalności wobec Guthreda. Kiedy przybywa do nich grupa jeźdźców podważając oddanie mężczyzny, Uhtred szybko demaskuje ich zamiary.
PREMIERA odc. 1,2: CANAL+, czwartek 7 września, godz. 21:00

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.