Canal+ premiery filmowe od 2 do 8 grudnia 2017

W pierwszym tygodniu grudnia w Canal+ obejrzymy: komedia „Zły Mikołaj 2”, film familijny „Flicka”, komedia kryminalna „Wykończyć przyjaciół”, thriller „Zwolniona warunkowo”, film animowany „Zakwakani”, melodramat „Huragan zmian”, thriller „Sala strachu” oraz nowy serial „Rzeka„.

 

Zły Mikołaj 2
(Bad Santa 2)
komedia, USA, 2016
reżyseria: Mark Waters
obsada: Billy Bob Thornton, Kathy Bates, Tony Cox, Christina Hendricks, Octavia Spencer

Druga część niepoprawnej komedii kryminalnej w reżyserii Marka Watersa („Kroniki Spiderwick”, „Duchy moich byłych”). Zły Mikołaj ponownie zapuka do drzwi, by przygotować wielki świąteczny przekręt. W rolach głównych zdobywcy Oscarów® Billy Bob Thornton („Człowiek, którego nie było”) i Kathy Bates („Misery”).

Minęło już 10 lat odkąd Willie (Billy Bob Thornton) ostatni raz przywdział czerwony strój, by rabować centra handlowe podczas świątecznej gorączki. Nie znaczy to, że stał się lepszym człowiekiem. Spłukany jak nigdy, bez perspektyw na sensowny zarobek, niechętnie zgadza się połączyć siły z dawnym wspólnikiem, uroczo wrednym karłem, Marcusem (Tony Cox). Tym razem plan jest ambitniejszy niż zwykłe sklepowe kradzieże. Mężczyźni zamierzają przeprowadzić skok na centralę fundacji charytatywnej. Stawka i ryzyko są wyższe niż dotąd. Tym bardziej, że do zespołu dołączy dziarska mamuśka Williego (Kathy Bates).
PREMIERA: CANAL+, sobota 2 grudnia, godz. 22:00

 

Flicka
(Flicka)
familijny, USA, Wielka Brytania, 2006
Reżyseria: Michael Mayer
Obsada: Alison Lohman, Tim McGraw, Maria Bello

Ekranizacja jednej z najpoczytniejszych powieści dla młodzieży „My friend Flicka” Mary O’Hary. W roli głównej zobaczymy Alison Lohman („Biały oleander”), towarzyszyli jej m.in. piosenkarz country i aktor Tim McGraw oraz Maria Bello, znana ze wspaniałej kreacji w „Historii przemocy”.

Nastoletnia Katy McLaughlin (Alison Lohman) urodziła się i wychowała na farmie w Wyoming, gdzie chciałaby spędzić resztę życia. Jej surowy ojciec Rob McLaughlin (Tim McGraw) pragnie jednak dla niej „lepszego” życia. Wysyła ją więc do prywatnej szkoły z internatem, w której Katy spędza czas na marzeniach o pozostawionej daleko farmie. W ten sposób oblewa końcowy egzamin i zostaje na drugi rok w tej samej klasie. Wraca do domu z duszą na ramieniu, ale kiedy znajduje w lesie dziką klacz, zapomina o szkolnych porażkach. Próbuje przekonać ojca, że potrafi ją oswoić i przystosować do jazdy.
PREMIERA: CANAL+ FAMILY, niedziela 3 grudnia, godz. 18:30

 

 

 

 

 

Wykończyć przyjaciół
(Kill Your Friends)
komedia kryminalna, Wielka Brytania, 2015
Reżyseria: Owen Harris
Obsada: Nicholas Hoult, Tom Riley, Thomas Conroy, James Corden

Historia oparta na podstawie bestsellerowej powieści Johna Nivena. Opowieść o młodym mężczyźnie, który zrobi dosłownie wszystko by rozwijać swoją karierę w przemyśle muzycznym. W roli głównej Nicholas Hoult („Przebudzeni”).

Lata 90. W rozgłośniach radiowych króluje britpop. Dwudziestosześcioletni Steven Stelfox (Nicholas Hoult) spełnia swoje marzenie jako pracownik przemysłu muzycznego. Napędzany chciwością, ambicjami i nieludzkimi ilościami narkotyków, popada w skrajności, by znaleźć kolejny hit. Ale kiedy przemysł zaczyna się zmieniać, Stelfox przenosi koncepcję „zabójczych melodii” na nowy, morderczy poziom w desperackiej próbie uratowania swojej kariery.
PREMIERA: CANAL+, poniedziałek 4 grudnia, godz. 23:00

 

Zwolniona warunkowo
(Early Release)
thriller, Kanada, 2017
Reżyseria: John L’Ecuyer
Obsada: Kelli Williams, Niamh Wilson, Sarain Boylan

Wciągający thriller w reżyserii nominowanego do Nagrody Czarnej Szpuli – Johna L’Ecuyera – w kategorii Najlepszy niezależny film kinowy. Historia o błędach przeszłości, które powracają w najmniej odpowiednich momentach.

Taylor Reynolds (Kelli Williams) to kobieta, która podjęła złe decyzje życiowe i została skazana na trzy lata więzienia za prowadzenie pod wpływem alkoholu oraz posiadanie narkotyków. Po odbyciu kary walczy ze stygmatem swojej przeszłości i pragnie odzyskać wsparcie swojej córki i męża. Ale kiedy życie Taylor wraca na właściwe tory, niespodziewanie pojawia się jej współlokatorka z celi, Meghan Flanagan (Sarain Boylan). Kobieta ma przebiegły plan, lecz Taylor zrobi wszystko by chronić swoją rodzinę, nawet jeśli oznacza to powrót do świata, z którego ostatecznie uciekła.
PREMIERA: CANAL+ FILM, wtorek 5 grudnia, godz. 20:00

 

 

Zakwakani
(Quackerz)
animacja, Rosja, USA, Chiny, 2016
Reżyseria: Viktor Lakisov

Kolorowa oraz pełna przygód opowieść o tym, że dzięki przyjaźni nawet nieopierzeni mogą stać się bohaterami i z czasem obrosnąć w piórka.

Dawno temu, w czasach gdy drób był wolny, a jaja nikomu nie kojarzyły się z jajecznicą, na pewnej kaczej wyspie doszło do wydarzeń, które na zawsze odmieniły los kaczego rodu. Nadszedł dzień, gdy Zła Czarodziejka pragnąca za wszelką cenę zachować wieczną młodość, postanowiła porwać mędrca, by wykorzystać jego niezwykłe zdolności. Traf chciał, że w tym samym czasie na wyspie ląduje zamorska eskadra walecznych kaczek. Córka jej dowódcy – piękna Eryka i syn mędrca – Żółtodziób, muszą szybko doprowadzić do sojuszu swoich ojców by pokrzyżować plany podstępnej Czarodziejki, które są gorsze niż ptasia grypa.
PREMIERA: CANAL+ FAMILY, 6 grudnia, godz. 19:00

 

Huragan zmian
(A Rising Tide)
melodramat, USA, 2015
Reżyseria: Ben Hickernell
Obsada: Hunter Parrish, Ashley Hinshaw, Tim Daly

Inspirująca opowieść o odkupieniu w reżyserii Bena Hickernella („Lebanon, w Pensylwanii”). Na ekranie: Hunter Parrish („To skomplikowane”), Ashley Hinshaw („Kronika”) oraz Nana Visitor („Piątek 13-go”).

Historia młodego szefa kuchni, Sam Rama (Hunter Parrish), którego rodzinna restauracja została zniszczona w czasie huraganu Sandy. Mężczyzna musi szybko dorosnąć i podjąć największe ryzyko swojego życia, zarówno w biznesie, jak i miłości. Kiedy Sam przychodzi z pomocą bogatemu mężczyźnie, a następnie zakochuje się w pewnej kobiecie, rusza lawina niespodziewanych wydarzeń, która pomoże im odkryć sposób na spełnienie swoich marzeń.
PREMIERA: CANAL+ FILM, środa 6 grudnia, godz. 20:00

 

 

Sala strachu
(Green Room)
thriller, USA, 2015
Reżyseria: Jeremy Saulnier
Obsada: Anton Yelchin, Imogen Poots, Alia Shawkat

Niezwykle realistyczny thriller w reżyserii Jeremy’ego Saulniera („Blue Ruin”). Trzymająca w napięciu historia świadków napaści przeplatana czarnym humorem. Produkcja nominowana była do nagrody NBR w kategorii 10 najlepszych filmów niezależnych.

Pewnego dnia punkrockowy zespół The Ain’t Rights przyjeżdża na squat zagrać koncert. Ku ich zdumieniu okazuje się, że jest to siedziba neonazistów. Niespodziewanie, członkowie kapeli widzą brutalne morderstwo. Ponieważ są jedynymi świadkami tego zdarzenia stają się celem przerażającej bandy skinheadów, którzy chcą się upewnić, że wszystkie dowody zbrodni zostaną usunięte. Zdesperowana punkowa załoga próbuje uniknąć śmierci barykadując się w małym, dusznym pokoju.
PREMIERA: CANAL+, piątek 8 grudnia, godz. 22:00

 

 

CANAL+
PREMIERY SERIALI OD 02 DO 08 GRUDNIA 2017

 

Belfer 2
(Belfer 2 odc. 7)
PREMIERA: CANAL+, niedziela 3 grudnia 2017

Rzeka
(Elven (The River) ep. 1,2)
PREMIERA: CANAL+ SERIALE, poniedziałek 4 grudnia 2017

Jordskott – Las zaginionych 2
(Jordskott 2 ep. 5)
PREMIERA: CANAL+ SERIALE, wtorek 5 grudnia 2017

Bez lęku
(Fearless ep. 4)
PREMIERA: CANAL+, czwartek 7 grudnia 2017

Mr. Robot 3
(Mr. Robot ep. 6)
PREMIERA: CANAL+, czwartek 7 grudnia 2017

Mr. Mercedes
(Mr. Mercedes ep. 3,4)
PREMIERA: CANAL+, piątek 8 grudnia 2017

 

Rzeka
(Elven (The River) ep. 1,2)
serial kryminalny, Norwegia, 2017
obsada: Ánne Mággá Wigelius, Hanne Mathisen Haga, Espen Reboli Bjerke

Tajemniczy norweski serial kryminalny. Scenariusz oparty został na prawdziwych wydarzeniach z terenu północnej Norwegii, niedaleko granicy z Rosją.

Niewielka, spokojna wioska Djupelv tuż przy granicy z Rosją. Pewnego dnia mała dziewczynka znajduje w rzece ciało chłopca. Lokalny policjant Thomas Lønnhøiden (Espen Reboli Bjerke) postanawia rozpocząć śledztwo w tej sprawie, mimo silnych ostrzeżeń od przełożonych. Wówczas dziewczynka znika. Dochodzenie wykazuje, iż została zamordowana w czasie zimowych ćwiczeń NATO. Thomas kontynuuje dochodzenie i zostaje zmuszony do przyjrzenia się małej społeczności miasteczka w nowym świetle. Dlaczego jego przełożeni nie chcą poznać prawdy? Dlaczego mieszkańcy chronią przeszłość? Co jest ukryte w górach, tu przy granicy z Rosją?

ODC. 1
Mała dziewczynka znajduje w rzece zwłoki. Rodzina anonimowo powiadamia policję, ale później tego samego dnia dziewczynka znika.

ODC. 2
Mimo ostrzeżeń, Thomas rozpoczyna śledztwo w sprawie śmierci Silji. Dochodzenie ujawnia, że pozornie opuszczony tartak ukrywa makabryczne tajemnice.
Premiera: CANAL+ SERIALE, poniedziałek 4 grudnia, godz. 20:00

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.