Canal+ premiery filmowe od 19 do 25 sierpnia 2017

W tym tygodniu w Canal+ obejrzymy: rosyjski film akcji „Hardcore Henry”,  czeski komediodramat „Zagubieni”, polski dramat „Ederly”, polski dramat „Knives Out”, film historyczny „Ostatnia misja USS Indianapolis”, nowy miniserial „Dirty Dancing” oraz nowy francuski serial „Złoto gujany”.

Hardcore Henry
(Hardcore Henry)
akcja, Rosja, USA, 2015
Reżyseria: Ilya Naishuller
Obsada: Sharlto Copley, Tim Roth, Haley Bennett, Tim Roth

Pierwszy film akcji nakręcony z perspektywy pierwszoosobowej. Na ekranie m.in. znany z filmu „Dystrykt 9” Sharlto Copley oraz Tim Roth („Wściekłe psy”, „Nienawistna ósemka”). „Robocop”, „Sin City” i „Martwe zło” w jednym.

Budzisz się, ale nic nie pamiętasz. Nie wiesz kim jesteś, ani jak tu się znalazłeś. Atrakcyjna kobieta twierdzi, że jest twoją żoną. Nieźle. Nie mija pięć minut, gdy padają pierwsze strzały. Ledwo uchodzisz z życiem, ale twoja żona ma mniej szczęścia. Zostaje uprowadzona. Szybko orientujesz się, że jesteś maszyną do zabijania. Jak się tego wszystkiego nauczyłeś? Kto cię szkolił? Kto teraz chce twojej śmierci? Dowiesz się, jeśli przeżyjesz.
PREMIERA: CANAL+ sobota, 19 sierpnia, godz. 23:00

 

Zagubieni
(Ztraceni v Mnichove)
komediodamat, Czechy, 2015
Reżyseria: Petr Zelenka
Obsada: Martin Mysicka, Tomás Bambusek, Vladimír Skultéty

Pełna absurdalnego humoru i ironii komedia w reżyserii Petra Zelenki, twórcy „Opowieści o zwyczajnym szaleństwie” oraz „Samotnych”. Zdesperowany dziennikarz, gadająca papuga i polityczny skandal. Film był czeskim kandydatem do Oscara® w 2017 roku.

Pavel (Martin Myšička) to dziennikarz w średnim wieku. Poszukując inspiracji do artykułu, trafia na niecodzienną konferencję prasową, gdzie mają zostać ujawnione sekrety konferencji monachijskiej. Tam w 1938 roku zadecydowano o losach Czechosłowacji – bez udziału Czechów. Świadkiem tych działań była wciąż żyjąca, należąca do premiera Francji… gadająca papuga. Pavel, pod wpływem impulsu porywa ptaka, by wkrótce znaleźć się w sercu wielkiego politycznego skandalu.
PREMIERA: CANAL+, niedziela 20 sierpnia godz. 21:30

 

 

 

 

Ederly
(Ederly)
dramat, Polska, 2015
Reżyseria: Piotr Dumała
Obsada: Mariusz Bonaszewski, Helena Norowicz, Aleksandra Popławska, Piotr Skiba

Najnowsza produkcja Piotra Dumały („Las”, „Zbrodnia i kara”) nagrodzona na Festiwalu Filmowym w Gdyni w 2016 roku. Niezwykła komedia pomyłek i filmowa poezja absurdu.

Do tytułowego miasteczka Ederly, istniejącego poza czasem, na granicy jawy i snu, przybywa konserwator zabytków Słow (Mariusz Bonaszewski). Ma on do wykonania zlecenie w lokalnym kościele. Nagle tamtejsi mieszkańcy zaczynają osaczać bohatera. Pokusa, by uległ i wyzbył się swojej tożsamości jest bardzo silna. Niezdecydowanie Słowa niepokoi i bawi zarazem. Ilm jest wspaniałą próbą przeniesienia na ekran dramaturgii snów.
PREMIERA: CANAL+ FILM, wtorek 22 sierpnia, godz. 21:30

 

Knives Out
(Knives Out)
dramat, Polska, 2015
Reżyseria: Przemysław Wojcieszek
Obsada: Michał Surówka, Natalia Łągiewczyk, Anastazja Borkoniuk, Kacper Sasin, Lucyna Szierok, Anna Konczal, Emilia Piech

Dzieło Przemysława Wojcieszka, reżysera filmów „Głośniej od bomb”, „Made in Poland” czy „Sekret”. Pierwsza i wciąż jedyna polska produkcja próbująca zdiagnozować rozkład demokracji oraz wzrost ksenofobii i nacjonalizmu w Polsce.

Sześcioro dwudziestoparolatków wybiera się na odpoczynek do letniskowego domku nad jeziorem. To ich pierwsze spotkanie od czasu matury. Część z nich prowadzi kariery zawodowe, a inni korzystają z życia. Siódmą postacią jest młoda Ukrainka Solomija, która pracuje w firmie jednego z bohaterów wieczoru – Igora. Dziewczyna jest obca i z czasem staje się obiektem nienawiści Huberta, który namawia pozostałych do aktu przemocy wobec dziewczyny.
PREMIERA: CANAL+ FILM, wtorek 22 sierpnia, godz. 23:05

 

 

 

 

Ostatnia misja USS Indianapolis
(USS Indianapolis: Men of Courage)
historyczny, USA, 2016
Reżyseria: Mario Van Peebles
Obsada: Nicolas Cage, Tom Sizemore, Thomas Jane, Matt Lanter

Laureat Oscara® Nicolas Cage („Pan życia i śmierci”, „Skarb narodów”) w opartym na faktach dramacie, opisującym losy marynarzy ze storpedowanego USS Indianapolis.

Morze Filipińskie. USS Indianapolis powraca do bazy po dostarczeniu ładunku w postaci elementów broni atomowej, której użycie ma zakończyć II wojnę światową. Niespodziewanie jednostka zostaje zaatakowana i storpedowana przez japońską łódź podwodną. Wrak powoli tonie, a ocalali marynarze będą musieli zmagać się z pragnieniem, głodem i zmęczeniem. Ale najgorsze będą nieustające ataki krwiożerczych rekinów. Szanse, ze ktoś dotrwa do nadejścia pomocy, maleją z każdą minutą.
PREMIERA: CANAL+, piątek 25 sierpnia, godz. 21:00

 

 

 

CANAL+
PREMIERY SERIALI OD 19 DO 25 SIERPNIA 2017

DIRTY DANCING
(Dirty Dancing ep. 1, 2, 3)
PREMIERA: CANAL+, poniedziałek 21 sierpnia 2017

QUANTICO 2
(Quantico 2 ep. 12, 13)
PREMIERA: CANAL+ SERIALE, poniedziałek 21 sierpnia 2017

ZŁOTO GUJANY
(Guyane (Ouro) ep. 1, 2)
PREMIERA: CANAL+ SERIALE, wtorek 22 sierpnia 2017

EL MARGINAL. SYNDYKAT ZBRODNI
(El marginal Capítulo ep. 9,10)
PREMIERA: CANAL+, czwartek 24 sierpnia 2017

 

 

DIRTY DANCING
(Dirty Dancing)
miniserial, USA, 2017
obsada: Abigail Breslin, Colt Prattes, Sarah Hyland, Nicole Scherzinger, Bruce Greenwood, Debra Messing

Z okazji 30-lecia „Dirty Dancing” powraca w nowej odsłonie. Na ekranie zobaczymy m.in: nominowaną do Oscara® Abigail Breslin, debiutującego Colta Prattesa, a także piosenkarkę Nicole Scherzinger, która również uczestniczyła w tworzeniu soundtracku do produkcji.

Lata 60. Frances „Baby” Houseman (Abigail Breslin )spędza wakacje z rodzicami w Catskills. Wśród atrakcji, które oferuje kurort, by umilić wczasowiczom letnie wieczory, są kursy tańca. Tam dziewczyna poznaje przystojnego instruktora Johnny’ego (Colta Prattesa ). Wakacyjny nastrój i porywająca muzyka… Czego więcej trzeba? Do zakochania tylko jeden krok.
PREMIERA odc. 1,2,3: CANAL+, 21 sierpnia, 20:00

 

ZŁOTO GUJANY
(Guyane (Ouro) ep. 1, 2)
serial sensacyjny, Francja, 2017
obsada: Stany Coppet, Patrick d’Assumçao, Olivier Rabourdin

Trzymający w napięciu thriller w reżyserii Kima Chapirona, scenarzysty „Brygad Tygrysa”. Mroczny klimat produkcji nawiązuje do powieści „Jądro ciemności” Josepha Conrada. W rolach głównych m.in. Olivier Rabourdin („Bezkarni”, „Uprowadzona”) oraz Mathieu Spinosi („Goście, goście III: Rewolucja”).

Historia studenta geologii z Paryża – Vincenta, który dostaje się na wymarzony staż w kopalni złota położonej w Gujanie Francuskiej. Na miejscu znajduje jednak nie tylko cenny kruszec, ale także bezwzględność i bezprawie. Przygoda, która miała być dla chłopaka spełnieniem marzeń, szybko zmienia się w koszmar: Vincent trafia pod skrzydła lokalnego bossa, który pokazuje mu bardziej opłacalny, a zarazem bardziej niebezpieczny pomysł na biznes – świat handlu złotem, gdzie ludzkie życie ma niższą wartość niż samorodek cennego metalu. Bohater trafia do piekła w samym sercu dżungli, gdzie biznesmeni, gangsterzy, geolodzy i żołnierze w gorączce złota walczą o przetrwanie.
PREMIERA odc. 1,2 : CANAL+ SERIALE, wtorek 22 sierpnia, godz. 20:00

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.