Canal+ premiery filmowe od 19 do 25 listopada 2016

lowca-czarownicW tym tygodniu w Canal+: film biograficzny „Strategia mistrza”, film dokumentalny „Wywiad z Oscarem Pistoriusem”, norweska komedia „Witajcie w Norwegii”, francuska komedia „Szyk!”, francuska komedia „Studentka i pan Henri” oraz film przygodowy „Łowca czarownic”.CANAL

WYWIAD Z OSCAREM PISTORIUSEM
(Oscar Pistorius: The Interviev)
dokumentalny, Wlk. Brytania , 2016

Historia lekkoatlety oskarżonego o zamordowanie własnej dziewczyny, która wstrząsnęła całym światem. Przedstawiamy pierwszy wywiad z Pistoriusem po zabójstwie Reevy Steenkamp!

Ta historia zszokowała wszystkich. Proces Oscara Pistoriusa rozpoczął się na początku marca 2014. Lekkoatleta został oskarżony o to, że w walentynki 2013 roku zamordował swoją dziewczynę, Reevę Steenkamp. Groził mu za to nawet wyrok dożywocia! Wiemy już, że Pistorius w momencie oddawania strzałów doskonale wiedział, co robi. Teraz niepełnosprawny sportowiec postanowił udzielić pierwszego – po tragicznych wydarzeniach – wywiadu. „Odebrałem Reevie życie i muszę z tym teraz żyć. Wciąż czuję jej krew. Czuję jej ciepło w moich dłoniach. Wiem, że to moja wina, że to właśnie ja uczyniłem” – mówi podczas rozmowy.
PO RAZ PIERWSZY W TELEWIZJI: CANAL+, sobota, 19 listopada, godz. 20.10

 

 

 

 

STRATEGIA MISTRZA
(The Program)
biograficzny, Wlk. Brytania, Francja, 2015
reżyseria: Stephen Frears
obsada: Ben Foster, Chris O’Dowd, Guillaume Canet, Jesse Plemons, Lee Pace, Dustin Hoffman

strategia-mistrzaLance Armstrong, zawodnik, który w milionach ludzi budził podziw i szacunek, a potem stał się bohaterem największego skandalu dopingowego w historii sportu. Fascynująca, niejednoznaczna postać w obrazie mistrza portretu: Stephena Frearsa („Boska Florence”, „Królowa”).

Lance Armstrong był bohaterem milionów ludzi na całym świecie. Wszyscy z zapartym tchem śledzili jego kolejne, niezwykłe zwycięstwa podczas Tour de France. Wzbudzał podziw
i szacunek nie tylko jako sportowiec, ale także człowiek, który pokonał raka i wrócił do wyczynowego kolarstwa. Pewnego dnia okazało się jednak, że cała ta piękna historia była tylko wielkim oszustwem. Armstrong znowu stał się bohaterem, tym razem jednak największego skandalu dopingowego w historii sportu.

W „Strategii mistrza” karierę tego niezwykłego kolarza obserwujemy z perspektywy dziennikarskiego dochodzenia. Irlandzki dziennikarz David Walsh (Chris O’Dowd) nie dowierza imponującym wynikom sportowym Lance’a Armstronga (w tej roli Ben Foster) i zaczyna prowadzić własne śledztwo na ten temat. W miarę upływu czasu na jaw wychodzą coraz bardziej szokujące fakty, a skala oszustwa przechodzi nawet najśmielsze oczekiwania reportera.
PO RAZ PIERWSZY W TELEWIZJI: CANAL+, sobota, 19 listopada, godz. 21.00

 

 

 

WITAJCIE W NORWEGII
(Welcome to Norway)
komedia, Norwegia, 2016
Reżyser: Rune Denstad Langlo
Obsada: Anders Baasmo Christiansen, Slimane Dazi, Kristoffer Hjulstad

witajcie-w-norwegiiPrzełamująca społeczne tabu czarna komedia rodem ze Skandynawii. Za kamerą twórca „Białego szaleństwa” Rune Denstad Langlo. W roli głównej znany z filmów „Kumple”
i „Obywatel roku” Anders Baasmo Christiansen.

Głównym bohaterem filmu jest Primus (Anders Baasmo Christiansen), właściciel podupadającego kurortu na norweskiej prowincji. By ratować rodzinny interes i otrzymać rządowe dofinansowanie postanawia przekształcić swój kurort w… obóz dla uchodźców. Niebawem do jego rozpadającego się pensjonatu sprowadzi się 50 przybyszów z różnych stron świata. Będzie to prawdziwa zbieranina osobowości, które przyprawią Primusa o niemały zawrót głowy!
PREMIERA: CANAL+, poniedziałek, 21 listopada, godz. 21:00

 

 

 

SZYK!
(Chic!)
komedia, Francja, 2015
reżyseria: Jerome Cornuau
obsada: Fanny Ardant, Marina Hands

szykSzalona komedia romantyczna z wielką modą w tle i plejadą gwiazd w obsadzie. Na ekranie zobaczymy m.in. laureatkę Srebrnego Niedźwiedzia i Cezara, damę francuskiego kina Fanny Ardant („8 kobiet”, „Elizabeth”), nagrodzonego Cezarem za tytułową rolę w filmie „Gainsbourg” Erica Elmosnino oraz znaną z filmów „Kochanek Lady Chatterley” i „Motyl
i skafander” Marinę Hands.

Alicia (Fanny Ardant), to znana i niezwykle ceniona projektantka, pracująca dla jednego
z największych domów mody na świecie. Niebawem ma skończyć ważną kolekcję haute couture, problem w tym, że po gorzkim rozstaniu z ukochanym, zupełnie straciła inspirację. Aby uratować pokaz, niestrudzona dyrektor Hélène (Marina Hands) wpada na niekonwencjonalny pomysł i organizuje casting na kochanka, który przywróci Alicii siły twórcze.
PREMIERA: CANAL+FILM, wtorek, 22 listopada 2016, 20:00

 

 

 

 

STUDENTKA I PAN HENRI
(L’étudiante et Monsieur Henri)
komedia, Francja, 2015
reżyseria: Ivan Calbérac
obsada: Claude Brasseur, Guillaume de Tonquedec, Noémie Schmidt

Komedia międzypokoleniowa. Cyniczny nestor rodu nie przepada za swoją synową i chce się jej pozbyć. Wpada na szalony plan…

studentka-i-pan-henriMrukliwy, starszy mężczyzna Henri (Claude Brasseur) postanawia wynająć jeden z pokoi w swoim dużym mieszkaniu młodej studentce Constance (Noémie Schmidt), która właśnie sprowadziła się do miasta. Co więcej, postanawia udostępnić jej ten pokój całkowicie za darmo. Jest tylko jeden warunek. Dziewczyna ma zrobić wszystko co w jej mocy, aby rozbić małżeństwo jego syna.
PREMIERA: CANAL+FILM, środa, 23 listopada 2016, 20:00

 

 

 

 

ŁOWCA CZAROWNIC
(The Last Witch Hunter)
przygodowy, USA/Chiny/Kanada, 2015
reżyseria: Breck Eisner
obsada: Vin Diesel, Rose Leslie, Elijah Wood, Michael Caine

Okrutna wojna ludzi i czarownic. Nie zawiodą się wielbiciele takich tytułów, jak “Victor Frankenstein”, „Więzień labiryntu: Próby ognia” czy „Siódmy syn”. Na ekranie m.in. Vin Diesel, Rose Leslie, Elijah Wood i Michael Caine.

lowca-czarownicPięćset lat temu wybuchła wyniszczająca wojna między ludźmi a zastępami czarownic pragnącymi pogrążyć Ziemię w chaosie. Dzięki męstwu i poświęceniu łowców czarownic udało się uchronić świat przed zagładą. Jeden z nich – Kaulder (Vin Diesel) uśmiercił ich Królową, która umierając rzuciła na niego klątwę nieśmiertelności. Dziś Kaulder wciąż błąka się po świecie poszukując renegatów, którym udaje się przedostać do świata ludzi. Jego jedynymi sprzymierzeńcami są proboszcz nowojorskiej świątyni oraz młoda czarownica Chloe. Ich pomoc może jednak nie wystarczyć, gdy okaże się, że światu grozi powrót Królowej.
PREMIERA: CANAL+, piątek, 25 listopada 2016, 21:00

 

 

CANAL+
PREMIERY SERIALI OD 19 DO 25 LISTOPADA 2016

DYNIOWE WIEŚCI
(Pumpkin Reports, ep. 47, 48)
PREMIERA: CANAL+ FAMILY, sobota, 12 listopada 2016

TASHI
(Tashi, ep. 49, 50)
PREMIERA: CANAL+ FAMILY, sobota, 12 listopada 2016

BELFER
(odc. 9)
PREMIERA: CANAL+, niedziela, 20 listopada 2016

PLOTKARA
(Gossip Girl, ep. 3)
PREMIERA: CANAL+ FAMILY, niedziela, 20 listopada 2016

ZABÓJCZA BROŃ
(Lethal Weapon, odc. 5)
PREMIERA: CANAL+, czwartek, 24 listopada 2016

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.